>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Biegi narciarskie 2022/2023 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
L 0

lacrimosa

Użytkownik
To nie była to faktycznie Rydzek?

A jeśli DSQ dotyczy tej sytuacji, to jakim prawem sts wszystkie typy na 1 zmianę na Gimmler uznał za przegrane? Tutaj było wszystko w porządku, zakłady dotyczyły 1 zmiany, a nie tego co stało się później. Złodziejstwo w biały dzień.
Ja gralem przeciwko Gimmler i sts rozliczyl ze kupon przegrany
 
maniek81 324,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Takiego pecha jak dziś, to dawno nie pamiętam. Włosi po ładnym kursie wchodzą i Niemki teoretycznie też, ale przez głupotę sztabu szkoleniowego dyskwalifikacja.

Na pociesznie pozostaje fakt, że gdyby nie dyskwalifikacja, to bilans typów w ten weekend wyniósł 5/6, więc jest to dobry prognostyk przed zbliżającymi się MŚ. Teraz trochę przerwy, reset głowy i oby mistrzostwa w Planicy przyniosły dobry bilans 😀
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Witam
Mam pytanie a w zasadzie prośbę o pomoc.Ostatnio w sprintach mężczyzn zagrałem ćwierćfinał ,że wygra Klebo 1,35 kurs.Uzyskał wtedy identyczny czas jak Anger ,ale Angera umieścili na pierwszym miejscu a Klebo drugim ,ale czasy do dwóch miejsc po przecinku mieli identyczne.wiadomo ,że dwóch przechodzi dalej i czy oni zajęli egzekwo 1 miejsce czy jakiś foto finish zadecydował ,o którym nie wiem bo czasy są identyczne ,a kupon mam przegrany ???
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam
Mam pytanie a w zasadzie prośbę o pomoc.Ostatnio w sprintach mężczyzn zagrałem ćwierćfinał ,że wygra Klebo 1,35 kurs.Uzyskał wtedy identyczny czas jak Anger ,ale Angera umieścili na pierwszym miejscu a Klebo drugim ,ale czasy do dwóch miejsc po przecinku mieli identyczne.wiadomo ,że dwóch przechodzi dalej i czy oni zajęli egzekwo 1 miejsce czy jakiś foto finish zadecydował ,o którym nie wiem bo czasy są identyczne ,a kupon mam przegrany ???
w takim przypadku zawsze decyduje fotofinisz
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
maniek81 324,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Celuję dziś w stronę Amundsena. Jest mocny w stylu dowolnym i liczę, że dziś to udowodni. Myślę, że razem z Kruegerem bedą próbowali urwać stawkę, bo na finiszu o zwycięstwo może by już ciężko. I tutaj swoje typy kieruję przeciwko zawodnikom, którzy mają intensywny sezon, którzy startowali w TdS, którzy na MŚ w Planicy zaliczyli sporo startów, Klaebo i Golbergowi. Klaebo widać było w Planicy, że to już nie ta moc co na TdS, gdzie wygrywał jak chciał. Golberg z kolei lepiej biega stylem klasycznym. Więc na dziś proponuję...

Amundsen H. O. - Golberg P. [1] 1.57 sts

Amundsen H. O. - Klaebo [1] 1.90 sts

Amundsen H. O. [top3] 2.25 sts


I jak ktoś lubi ryzyko...
Amundsen H. O. [V] 8.00 sts

GGłówne typy na plus 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +337
maniek81 324,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
U kobiet jutro cała śmietana nie startuję
Chciały równych dystansów z mężczyznami, a jak przychodzi do 50km, to ledwo na liście startowej 30 nazwisk się uzbierało. Miałem plan do gry na jutro, ale że zabraknie Szwedek z czołówki, to kursy są nędzne. Niemniej może coś jeszcze znajdę ciekawego do gry.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Chciały równych dystansów z mężczyznami, a jak przychodzi do 50km, to ledwo na liście startowej 30 nazwisk się uzbierało. Miałem plan do gry na jutro, ale że zabraknie Szwedek z czołówki, to kursy są nędzne. Niemniej może coś jeszcze znajdę ciekawego do gry.
Może warto coś pograć w kierunku Slind?zawodniczka kupe lat biega te dłuższe dystanse, nawet w niedzielę pobiegła w maratonie 90km i zajęła 5 miejsce. W Betclicu można stawiać top 10 jutrzejsze biegu i na dokładkę do kuponu można dokładać takie zawodniczki jak Slind lub Niskanen z kursami 1,2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Diggins V 1.60 Fortuna
W sumie nie widze, żadnej biegaczki ktora mogłaby zagrozić Amerykance. Styl dowolny i dlugi dystans doskonale pasuje pod tą zawodniczke.
 
maniek81 324,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Miałem swój plan na ten bieg i liczyłem na fajne kursy, ale Szwedki postanowiły nie starować i kursy nie są takie, jakbym chciał.

Diggins J. [V] 1.60 efortuna
Pod nieobecność Szwedek dzisiaj główna faworytka. Jessie ma serducho do walki i dziś z pewnością ponownie da z siebie wszystko. Nie bardzo widzę, kto miałby jej zagrozić. Rosie pewnie powalczy, ale jeśli wytrzyma, to finisz będzie dla Diggins. Slind pobiegła 30km w Planicy, po czym 90km w maratonie w Szwecji. A ile się zdążyła zregenerować tego nie wiemy. Poza tym dziś styl dowolny, więc tu też handicap w stronę Amerykanki.

Weng H. - Theodorsen S. [1] 1.85 sts
Heidi głodna startu i z pewnością na dużej świeżości. Poza tym większe doświadczenie, startowała już w maratonach i to dziś powinno być gwarantem sukcesu w tej parze.

Ech... Zawsze coś. Nie miała już z czego Jessie na finiszu. Zwycięstwo Hagi to spora niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
No to ładnie was Haga wykiwała, szacuneczek dla niej bo lata już swoje ma,a reszcie życzę zieloności przy kolejnych typach
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
No to ładnie was Haga wykiwała, szacuneczek dla niej bo lata już swoje ma,a reszcie życzę zieloności przy kolejnych typach
nie taka stara ona;), raptem 32 lata a z wiekiem wytrzymałość wzrasta jak wiadomo co na tym dystansie ma ogromne znaczenie..no i łyżwą biega wybitnie bo to mistrzyni olimpijska na 10km z Pjongczang.
no ale, że to wygrała to spora niespodzianka.
 
maniek81 324,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj w stronę gospodarzy...

Sundling J. - Brennan R. [1] 1.52 sts/fortuna
Szwedka u siebie powinna zanotować dobry występ. Pod nieobecność Karlsson i Andersson, to właśnie na nią liczą gospodarze. Wybrałem typ przeciwko Brennan, która jest po dwóch długich dystansach: 30km w Planicy i 50km w Oslo, więc świeżości może brakować. W Oslo widać było jak cierpiała w drugiej części biegu, gdzie sporo straciła. Sundling z kolei na biegła tych długich biegów, co powinno przełożyć się dziś na lepszą dyspozycję.

Halfvarsson C. - Musgrave A. [1] 1.45 sts/fortuna
U mężczyzn także liczę na zawodnika gospodarzy. Calle przeważnie notuje tu dobre występy, a ostatnio forma dobra. Brytyjczyk ma całkiem udany sezon, ale ostatnio lekko pikował w dół. W Planicy występy poniżej oczekiwań. Do tego ma za sobą długie biegi, a Szwed w Oslo nie startował. Będzie bardziej wypoczęty, do tego styl klasyczny i przede wszystkim pobiegnie na swojej ziemii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Ciekawostka: w LvBet z biegu kobiet jest wystawionych 6 par, patrzę na listę startową i 5 z nich będzie anulowanych (biegnie tylko jedna zawodniczka z pary). I tu pytanie, oni robią to specjalnie, czy są upośledzeni ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom