>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biegi Narciarskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
15km stylem dowolnym - Davos
Astrid Jacobsen - Krista Lahteenmaki @ Jacobsen --- 1.55 @ Unibet ⛔ 8-6
Astrid to w miarę uniwersalna zawodniczka, lubiąca łyżwę. Na początku sezonu pokazuje, że forma jest co najmniej dobra. Krista zdecydowanie preferuje styl klasyczny, dlatego też dziwne, że zestawiona jest z czołową zawodniczkom. W Kuusamo na 10km Jacobsen zrobiła ~52 sekundy przewagi. Do tego dobry bieg Norweżki w sztafecie, który niejako potwierdza dobrą dyspozycję.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Kalla - Kowalczyk [1.15] ✅
Johaug - Tchekaleva [1.20] ✅
Marathonbet
Niskie kursy, ale inaczej trudno sobie wyobrazić te pary.
Kalla w wysokiej formie, do tego łyżwa. Justyna tutaj nie będzie się wypruwać, bo i tak ma nikłe szanse.
Yulia też w wybornej jak na siebie formie, ale poziomu Tereski nie przeskoczy.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Niskanen vs Lahteenmaki |1| kurs:1,57✅

Kertu jest obecnie w lepszej formie.Początek sezonu pokazuje to wyraźnie.Ostatnio tym stylem była dużo pewniejszym punktem niż Krista w sztafecie podczas Pucharu Świata w Norwegii.Cenie wyżej Niskanen i myślę,że przez tydzień formy nie zatraciła.Stawiam na dobre miejsce Kertu.
Randall vs Diggins |2| kurs:1,90⛔
Nie styl i nie dystans dla Randall.Diggins pokazała się z bdb strony w ostatniej sztafecie.Myślę,że dziś ukończy rywalizacje wyżej od swojej reprezentacyjnej koleżanki.
Kowalczyk vs Jacobsen |1| kurs:1,45⛔
Myślę,że Jacobsen nie da rady Justynie.Nie jest to klasyk w którym Kowalczyk leje wszystkich ale dla mnie Norweżka to półka niżej,a Justyna zapewne z nią dziś nie przegra.Przewiduje,że lepsze od Kowalczyk mogą być Kalla,Johaug czy Bjoergen ale wątpię aby była to Astrid.
Klasyfikacja końcowa:Kalla wygra kurs:3,00⛔
Dziś myślę,że szarlotka pokaże kto rządzi w tym sezonie jeśli chodzi o styl dowolny.Na początku sezonu forma wyborna,w klasyku mega dyspozycja,w dowolnym chyba jeszcze lepsza.W takiej dyspozycji myślę,że ani Norweżki ani Justyna Szwedce dziś rady nie dadzą.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 8

jacekt

Użytkownik
Kalla - Kowalczyk [1.15]
Johaug - Tchekaleva [1.20]
Marathonbet
Niskie kursy, ale inaczej trudno sobie wyobrazić te pary.
Kalla w wysokiej formie, do tego łyżwa. Justyna tutaj nie będzie się wypruwać, bo i tak ma nikłe szanse.
Yulia też w wybornej jak na siebie formie, ale poziomu Tereski nie przeskoczy.
napewno marathon ??
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Randall vs Diggins |2| kurs:1,90
Nie styl i nie dystans dla Randall.Diggins pokazała się z bdb strony w ostatniej sztafecie.Myślę,że dziś ukończy rywalizacje wyżej od swojej reprezentacyjnej koleżanki.
Kowalczyk vs Jacobsen |1| kurs:1,45
Myślę,że Jacobsen nie da rady Justynie.Nie jest to klasyk w którym Kowalczyk leje wszystkich ale dla mnie Norweżka to półka niżej,a Justyna zapewne z nią dziś nie przegra.Przewiduje,że lepsze od Kowalczyk mogą być Kalla,Johaug czy Bjoergen ale wątpię aby była to Astrid.
Bukmacher:STS
Nie styl dla Randall? Przecież łyżwa to ukochany styl Amerykanki, przy sprintach jest faworytkom nr jeden ;) Oczywiście dystans długi, ale w ostatnim czasie Kikkan mocno poprawiła wytrzymałość i na 10km spokojnie już daje radę. Zobaczymy jak z &quot;15&quot; będzie dziś. Ale ja bym nie stawiał ;) A to, że w sztafecie biegła na klasyku - ktoś musiał, Amerykanki jednak wolą łyżwę.
Jakbym wstał wcześniej, to bym chętnie pograł na Jacobsen po tym kursie +2.00. Justyna może się znów męczyć. Jeszcze co innego biegać przy starcie masowym - można się zawsze z kimś &quot;powozić&quot;, a tutaj czasówka, samotny bieg. Justyna powinna biec od początku ostrożnie, musi rozsądnie dysponować siłami, żeby na finiszu nie zabrakło. Na 10km Jacobsen na czysto miała 30 sekund przewagi, jednak wiadomo, że na końcówce Justyna totalnie już odpuściła. Mimo wszystko czasy byłby zapewne co najmniej porównywalne, a po 1.45 z podatkiem mocno ryzykownie... Zresztą już jest 1.65.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie - Davos - Kobiety - 15 km stylem dowolnym
Spotkanie: Zwycięzca
Typ: Charlotte Kalla ⛔ (3 miejsce)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Co tu dużo pisać: mistrzyni olimpijska w biegu na 10 kilometrów techniką dowolną z Vancouver (2010) jest obecnie w mega formie i jak nic powalczy dziś z Norweżkami o zwycięstwo. Już ostatnio w biegu na 10 kilometrów stylem klasycznym w Lillehammer potrafiła zająć 2 miejsce za naszą Justyną wyprzedzając Marit o ponad 13 sekund a Therese o ponad 26 sek. A mówimy przecież o stylu klasycznym a jak wiadomo szwedka to specjalistka od łyżwy i dzisiaj będziemy mieli tego najlepszy pokaz. W biegu sztafet, który odbył się 9 grudnia w Lillehammer znowu to samo, niby Norweżki wygrały ale to Charlotte miała najlepszy czas dnia. Po takim kursie nie widzę, żadnych przeszkód żeby celować dziś w win szwedki. Powodzenia !
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
3 Finki tuż za ścisłą czołówką na 15km w stylu dowolnym... Kto by przypuszczał. Fatalnie się ułożyło dla mnie. Sprinty są mocno nieprzewidywalne, dlatego jak już próbować to z grubszej rury ;)
Sprint stylem dowolnym - Davos
Vesna Fabjan TOP3 --- 15.00 @ Unibet, Bet365 ⛔ 5
Zakład bardzo ciężki, choćby przez to, że miejsc na pudle bardzo mało. Najlepiej byłoby postawić gdzieś TOP6, ale buki nie rozpieszczają. Kikkan musowo powinna tutaj złapać podium. Dalej już może być ciasno, choć Marit pewnie też wskoczy. Pozostaje jedno miejsce. Kandydatek do finału jest bardzo dużo i nie sposób tego wymienić. Ja celuje tutaj w lokaty dobre Słowenek, bo oprócz Fabjan, można też zastanowić się nad Visnar. Słowenki skupiają się tylko i wyłącznie na startach w sprintach. Fabjan ponadto zdecydowanie woli łyżwę, dlatego też wybrałem ją z tej dwójki.
Będzie to dla niej inauguracja PŚ. Wcześniej (przed sezonem) brała udział w sprincie w Norwegii i zajęła 2 miejsce, tuż za Randall, wyprzedzając m.in. Marit, Brun-Lie, Fallę czy właśnie Visnar. Oczywiście to też za wielkiej wartości teraz nie ma.
Typ bardzo ciężki, bo rywalizacja powinna być duża i wróżbita Maciej by pewnie składu finału nie przewidział ;) Ale chodzi mi po głowie jakiś czas, kurs zachęcający, dlatego się skuszę ????
E: Mało brakowało i Erikson by się w finale przewróciła razem z Randall i byłoby pudło ????
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
All - marathonbet
Falla - Ingermarsdotter [3.15] ⛔
Lepiej wypadła w inaugurujących sprintach w klasyku ( 5 vs 24). Lepiej wypadała wzeszłym sezonie w sprintach dowolnym. Lepiejwypadła roku temu w sprintach w Davos (w klasyku). Fajny kurs.
Randall - Bjoergen [1.50] ⛔
Jak szukać pewniejszych par to oczy trzeba kierować na Randall. Przejrzałem wyniki 3 zeszłorocznych sprintów w dowolnym i wszędzie &quot;1-ka&quot; przy Kikken.
Czemu dzisiaj miałoby być inaczej?
Kowalczyk - Hermann [1.90] ⛔
Za 1,90, why not?1 Justyna wygrała w tym roku sprint, gdzie Hermann była 3-cia (klasykiem co prawda). W zeszłym roku 2 razy w sprincie dowolnym była Justyna, raz Hermann. Szans doszukuję siew fakcie że trasy w Davos Justyna lubi (rok temu wygrała tu sprint klasykiem). Przyznam się jednak bez bicia, że nie sprawdzałem profilu tras - czy przypadkiem nie został zmieniony. No i do tego, patriotycznie.
Stawki należy dobrać jak na sprint.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dziś sprint i ciężko coś sensownego znaleźć.Jedyny typ który przychodzi mi do głowy to Niskanen w parze z Lahteenmaki.Wydaje mi się,że i tym razem Kertu powinna być lepsza od swojej rodaczki.Krista to raczej zawodniczka ukierunkowana tylko na dystanse.Kertu niby podobnie ale wydaje mi się,że potrafi lepiej zafiniszować i może pokusić się o niezłe miejsce,a na pewno być przed Lahteenmaki w ostatecznym rozrachunku.Typ bardziej na wyczucie.
Niskanen vs Lahteenamki |1| kurs:1,50✅

Ewentualnie można spróbować też:
Falla vs Ingemarsdotter |1| kurs:1,50✅

Jakoś nie wyobrażam sobie Idy walczącej teraz o czołowe miejsca w sprincie techniką dowolną.Falla dosyć solidna,ostatni sprint jej nie wyszedł ale dziś myślę,że powinno być lepiej.
Bukmacher:STS
Sorry że za późno podane ale nie zdążyłem wcześniej.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Dziś sprint i ciężko coś sensownego znaleźć.Jedyny typ który przychodzi mi do głowy to Niskanen w parze z Lahteenmaki.Wydaje mi się,że i tym razem Kertu powinna być lepsza od swojej rodaczki.Krista to raczej zawodniczka ukierunkowana tylko na dystanse.Kertu niby podobnie ale wydaje mi się,że potrafi lepiej zafiniszować i może pokusić się o niezłe miejsce,a na pewno być przed Lahteenmaki w ostatecznym rozrachunku.Typ bardziej na wyczucie.
Niskanen vs Lahteenamki |1| kurs:1,50

Ewentualnie można spróbować też:
Falla vs Ingemarsdotter |1| kurs:1,50

Jakoś nie wyobrażam sobie Idy walczącej teraz o czołowe miejsca w sprincie techniką dowolną.Falla dosyć solidna,ostatni sprint jej nie wyszedł ale dziś myślę,że powinno być lepiej.
Bukmacher:STS
Pięknie, ale jak typy mają komuś służyć, to warto je podać przed rozpoczęciem zawodów.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Kowalczyk - Herrmann: Kowalczyk @ 1.35 STS ✅

Tydzień temu Justyna w sprincie stylem dowolnym przegrała z Herrmann ale tutaj klasykiem powinno być zupełnie inaczej. Kowalczyk pokazała już w kwalifikacjach, że będzie dzisiaj walczyć o zwycięstwo. Denise w kwalifikacjach także pobiegła bardzo dobrze ale myślę, że nie będzie w stanie wygrać tutaj z Justyną.


Randall - Shapovalova: Randall @ 1.90 STS ✅

Zgadzam się z tym co pisał niedawno Mariok na temat Randall. Z najlepszą sprinterką świata zawsze trzeba się liczyć. Jak dla mnie jest w stanie spokojnie ogarnąć tutaj finał. Zwłaszcza, że nie ma Bjoergen.



Falla - Viznar: Viznar @ 1.75 STS ⛔


Katja Visnar jak widać czuje się świetnie na tej trasie. Pokazała to wygrywając kwalifikacje. Tydzień temu stylem dowolnym nie do końca jej się udał występ. Dzsiaj jednak ma moim zdaniem spore szanse na finał i powalczenie nawet i o podium. Falla nie powinna być dla niej problemem.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sprint drużynowy pań,styl klasyczny:

Niemcy I-USA I : USA I @2,00 Bet365⛔Randall straciła prawie 30 sek na swojej zmianie????,Bjornsen i Zeller tak jak pisałem..(@2,20 w Bwin jak ktoś jeszcze może grać)

Jutro przed nami ciekawa i widowiskowa rywalizacja w sprintach drużynowych.Dla mniej zorientowanych: w każdej drużynie mamy po 2 zawodniczki które biegają na zmianę po tej samej trasie po której dziś jechały w zawodach indywidualnych,każda jedzie po 3 razy co daje nam w sumie 6x1,25 km w półfinale i drugie tyle w finale.Czyli wysiłek trochę większy niż dziś w biegu indywidualnym.


Przechodząc już do samego typu.Niemki zgłosiły skład Zeller/Herrmann,Amerykanki Bjornsen/Randall. I tu się mocno zdziwiłem że biegnie Zeller,bo ona klasyk ma słabszy od łyżwy w przeciwieństwie do Fessel.Widocznie mają jakieś wewnętrzne ustalenia w kadrze.No ale to nie mój problem.Z kolei USA na pierwszej zmianie ma mocniejszą w klasyku Bjornsen,która ma bardzo mocny sezon w tym stylu jak na razie.Więc tu mamy przewagę Amerykanek.Druga para już bardziej wyrównana,ktoś powie po dzisiejszym biegu że Herrmann zdecydowanie lepsza.Ale ja na jej temat zdania nie zmieniam,a dziś mnie tylko utwierdziła w tym.Dlaczego? Pierwsze dwa biegi mocne bardzo,półfinał i finał już lekka dętka.Ona nie ma wytrzymałości na najwyższym poziomie.Randall dziś słabiutko,ale akurat u niej ja widzę regularne postępy jeśli chodzi o wytrzymałość(coraz lepsze biegi na dystansie 10 km i większym).No a o walorach technicznych i rozgrywaniu końcówek nie trzeba nic dodawać.

Dla mnie lekkie valju,bo kursy wystawiłbym na odwrót.

Dla odważniejszych propozycja USA I podium @3,50( ja mam @5,00 zagrane:cool:_
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Sprint drużynowy stylem klasycznym - Asiago
Rosja I - Rosja II @ Rosja I --- 1.48 @ Unibet ⛔ 9-6
Po coś ten podział na drużyny jest. W pierwszej mamy Matveevą i Shapovalovą, w &quot;II&quot; biega Dotsenko i Ivanova. Tutaj się nie będę rozpisywał. Panie z &quot;II&quot; dziś nie przeszły kwalifikacji. Szczególnie martwi forma Dotsenko. Póki co nie ma iskierki nadziei. Ivanova coś tam może pobiec i wytrzymać. Shapovalova wygląda solidnie, Matveeva też powinna spokojnie dotrzymać kroku. Może nawet Rosja II nie wejdzie do finału...
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No to Marit powinna sobie wygrać w końcu TdS. Teresa się będzie musiała ostro napocić by z nią wygrać, choć wszystko jest możliwe ;]
Warunki nieciekawe, więc może się zdarzyć jakaś niespodzianka.
Hermann TOP5 1.6 bwin ✅
Poza Marit to żadnego pewniaczka do wysokiej lokaty nie ma. A Niemka w dobrej formie i przed rokiem była już wysoko.
Roponen TOp3 12 unibet ⛔
Dla zabawy, ale Finka będzie lecieć z wcześniejszym numerem startowym, a na tej brei może to być spory plus. Wiek już zaawansowany, ale w Davos pokazała ładny wynik. A w TdS zawsze ten prolog w Oberhofie i ostatnia wspinaczka były jej mocną stroną.
Na Jacobsen też ciekawy kurs - 8, może Diggins zastąpi Randall. Do wyboru ;]
Kowalczyk rok w rok podiumuje tutaj, ale nie mam pewności czy wystartuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
manuela 0

manuela

Użytkownik
A mnie będzie smutno, jeśli Dżastina jednak odpuści. Te emocjonalne fajerwerki, które towarzyszą ich rywalizacji są niezastąpione.
W zasadzie, obserwując PŚ i TdS to zbyt wielu zmian i nieoczekiwanych rewelacji trudno jest oczekiwać.
Marit, Tereska, może Kalla / jeśli wystartuje/. Kikkan w swoich odsłonach z goniącą Hermann, może pogoni je Visnar.
Szkoda tych emocji z Polką w roli wiodącej ????
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
A mnie będzie smutno, jeśli Dżastina jednak odpuści. Te emocjonalne fajerwerki, które towarzyszą ich rywalizacji są niezastąpione.
W zasadzie, obserwując PŚ i TdS to zbyt wielu zmian i nieoczekiwanych rewelacji trudno jest oczekiwać.
Marit, Tereska, może Kalla / jeśli wystartuje/. Kikkan w swoich odsłonach z goniącą Hermann, może pogoni je Visnar.
Szkoda tych emocji z Polką w roli wiodącej ????
Kalla w TdS nie wystartuje.
Na tej zmianie prawda jest taka, że najwięcej zyskała Marit. Justyna i Therese będą miały gorzej, obie w sprincie dowolnym delikatnie mówiąc najlepsze nie są. Jeśli nie stanie się apokalipsa (lub ewentualna zmiana planów TdS przez FIS, na co się nie zanosi) to przed Alpe Cermis Marit powinna mieć wielką przewagę nad resztą stawki.
Wczoraj grubo zagrałem na Marit po kursie 2.70 (z podatkiem), w moim odczuciu potężne value. Przed ostatnim etapem nawet kontry można rozważyć.
Dziś wiele buków wycofało zakłady na końcową klasyfikację, w William Hill można złapać jeszcze 1.85, Unibet daje 1.80. Ciągle polecam.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Roponen vs Lahteenmaki |1| kurs:1,70✅
Krista w formie rewelacyjnej nie jest.Myślę,że bardziej preferuje styl klasyczny od łyżwowego.Roponen akurat łyżwą potrafi osiągnąć niezły wynik.Jej dyspozycja jest dobra.Rok temu potrafiła w Oberhofie wykręcić piąty czas,lubi ten prolog,co oznacza że powinna dziś liczyć się w walce o czołowe lokaty.W każdym bądź razie od swojej koleżanki z kadry powinna być lepsza.
Herrmann vs Weng |1| kurs:1,30✅????
Denise również powinna liczyć się w walce o przyzwoite pozycje.Dystans dla niej,startuje przed własną publicznością,w tamtym roku osiągnęła czwartą lokatę,a od tamtego czasu zrobiła spore postępy,wszystko in plus.Weng solidna ale to raczej bieg nie dla niej.Zakręci się w okolicach top 10 ale Niemce rady dać nie powinna.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Herrmann - Jacobsen [1.65]
marathonbet
Też uderzam w tym na Niemkę.
Postanowiłem jednak z parze z Jacobsen.
Miejsce, dystans oraz styl - wszystko ze wskazaniem na Hermann.
Niemka ma szansę na TOP 3 podczas gdy Jacobsen widzę koło 7-8 miejsca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom