>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

dindek 41

dindek

Użytkownik
heh ja gralem tego turka o 250$ na noiq, zajolem 2miejsce 30$, ze byla juz 4,30 nie chcialo mi robic screena, widzialem jeszcze Rafalca bodajze 12miejsce, w heads upie juz goscia gonilem ale strosunek z poczatku byl 150k moje do 1,2miliona, juz mialem cos ponad 350k i po flopie all, nma turnie doszla mu mocniejsza para, drawowal ????
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik


Udało się ????
pierwszy w życiu wygrany tur w holdem (poza sit&amp;go :p)

jakie sa warunki wyplaty z celeba ? ????
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Wpisowe nie male ale liczylem na wieksza wygrana i moze by sie udalo gdyby nie moje AQ poleglo z A4
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
no to gościu już się widzimy na przesłuchaniu. Jutro rano zgłaszam to u kolegi z dochodzeniówki następnie informatycy namierzą twoje IP oraz adres dostaniesz wezwanie na przesłuchanie bedziesz musiał wydać kase na bilet następnie udasz się z mamusią na przesłuchanie policjant postawi Ci zarzuty, przesłucha Cię pokaże twojej mamusi twoje rysunki i wypowiedzi z forum. Życzę powodzenia
Aha i zapoznaj się z art 212 kodeksu karnego bo z tego artykułu zostanie Ci postawiony zarzut. ???? życze miłego dnia łukaszku ???? do zobaczenia niedługo
Jeszcze jedno Łukaszku jesteś pewnie osoba nieletnią i zapewne sąd zastosuje wobec Ciebie środki wychowawcze czyli w najlepszym razie trafisz tylko do poprawczaka na jakiś okresk ótry ustali sąd.
 
Do góry Bottom