>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

M 0

mkiller

Użytkownik
ja nie wiem...jak ak ciągle mozecie wygrywać heh.... respect dla was panowie
i na Ciebie przyjdzie pora.. bylem dzisiaj 7 we freerolu na martinspoker z pula 200E.. mialem okolo 150k i bylem w pierwszej trojce ale musialem konczyc bo rodzinka zwalila sie wieczorem na glowe.. ???? i dwa bezsensowne zaklady i out ????
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
kolejna wygrana. Tym razem w turnieju $1000 desperado. Wpisone 2$+0,2. dokonalem jednego re-buy za $2 i sie oplacilo ???? 1miejsce i ponad $321 do przodu
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Brawo Jordan. Widziałem Cię jak grałeś. Ładnie ci sie udało ogolic kolesia z pkt na końcu ???? widze że świetnie Ci idzie w pokera ???? oby tak dalej i powodzenia
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
Brawo Jordan. Widziałem Cię jak grałeś. Ładnie ci sie udało ogolic kolesia z pkt na końcu ???? widze że świetnie Ci idzie w pokera ???? oby tak dalej i powodzenia
dzieki wielkie ???? Widzialem ze sie przywitales ze mna sorry ze nic nie odpisalem, ale mam zablokowany czat ???? (
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
O kurde wielkie graty.
JAk myslisz oplaca sie grac turnieje z wpisowym? Mniej ludzi jest? wieksza szansa na wygrana??
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
W sumie Ted to zależy jakie wielkie wpisowe bo tak jak na unibecie są tury z wpisowym 0.50-1$ to często trafiaja sie oszołomy i all in z 2.3 w ręce.

Brawo Jordan. Widziałem Cię jak grałeś. Ładnie ci sie udało ogolic kolesia z pkt na końcu ???? widze że świetnie Ci idzie w pokera ???? oby tak dalej i powodzenia
dzieki wielkie ???? Widzialem ze sie przywitales ze mna sorry ze nic nie odpisalem, ale mam zablokowany czat ???? (
A za co zablokowali ci czat?? za rozmowy po polsku?? bo ja tak kiedyś miałem ;/ ale ładna wygrana. Widze że ostatnio często trafiasz takie ładne sumki. Że tak spytam jak długo grasz w pokera??
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
O kurde wielkie graty.
JAk myslisz oplaca sie grac turnieje z wpisowym? Mniej ludzi jest? wieksza szansa na wygrana??
Ted jest dokladnie tak jak mowisz. Znacznie mniej ludzi. (W tym co wlasnie wygralem gralo okolo 150osob). a s koro gra mniej osob to i Twoje szanse na wygrana teoretycznie rosna. Jednak musisz pamietac o tym ze w turniejach z wpisowym gra sporo dobrych graczy i nie rozrzucaja tak swoich chipsow na prawo i lewo jak bywa w freerollach. jesli chcesz zaczac grac w turniejach z wpisowym musisz umiejetnie zarzadzac swoim bankrollem. Aby uniknac takiej sytuacji ze masz na koncie $40 i pchasz sie do turnieju z wpisowym $20+$2. Sam dopiero zaczynam grac w turniejach z wpisowym i znacznie lepiej mi idzie w turniejach gdzie gracze moga robic tzw re-buy. Z czego to wynika? Otoz w turniejach z re-buy&#39;ami jest sporo wariatow, ktorzy nie szanuja swoich zetonow bo po co skoro jak przegra to zrobi re-buy&#39;a ???? i pozniej kolejnego, kolejnego ???? a ja tylko czekam na takich graczy ????
pozdro

PS. Pytales piotrek ile gram w pokera. No wiec zasady gry texas hold&#39;em poznalem jakis rok temu. Gralem wtedy w turniejach chociaz ciezko to nazwac gra ???? Nie znalem wtedy zadnych zagran, nie sledzilem gry przeciwnikow i nie liczylem prawdopodobienstwa itp, itd. Moja wiedza ograniczala sie do tego ze wiedzialem iz AA jest silniejsze od KK ???? Tak naprawde pokerem interesuje sie od 1-2miesiecy
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Przed chwilą 13 miejsce na BET 24 i 10 $ .Grałem 3.5 h ale się opłaciło.Tylko nie wiem jak wejść w wyniki żeby zrobić screena :oops: Nick jakby co: damianm 23
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
LOL damianmularczyk nie wstyd Ci zamieszczac wygrana 20centow;) Ja bym sie ze wstydu spalil jakbym mial pokazac komus ze wygralem 20centow:pP
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Nie chodzi o wygraną ale 70 miejsce na 2800 ludzi ty chyba nieźle nie. I weź już mnie nie prowokuj co bo działasz i coraz bardziej na nerwy ????
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
1000 miejsce na 12000 w Unibecie freerol 1000$
Przez dluzszy okres bylem 50 potem w pierwszej 200, ale musialem konczyc :/
Jednak to moje najwieksze osiagniecie w krotkiej karierze pokerowej ;-)
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
1000 miejsce na 12000 w Unibecie freerol 1000$
Przez dluzszy okres bylem 50 potem w pierwszej 200, ale musialem konczyc :/
Jednak to moje najwieksze osiagniecie w krotkiej karierze pokerowej ;-)
Widzidsz Ted lepiej było nie zamieszczać bo nas mistrzu pokerowy Jordan zaraz Cie wyśmieje tak jak mnie
 
Do góry Bottom