>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

K 76

karlos83

Użytkownik

Shot at 2007-07-01

Tylko 8 miejsce w 250$ affiliate freeroll, niby zawsze to 6.5$ ale dostalem najgorszego bad beata jakiego do tej pory doswiadczylem.

Na preflopie mam AA i modle sie aby ktos podbil, typek przedemna podbija ja wchodze all-in on sprawdza. Trzyma w reku AJ wiec mysle sobie luzik. Na flopie QQ6 w tym momencie bylem 98% faworytem do wygrania rozdania. Az tu ***** J na turnie i J na river.

Dawno sie tak nie zdenerwowalem jakbym ta pule wygral bylbym chipleaderem....
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP

Shot at 2007-07-02

A byłem 2 (5 000) straty do pierwszego. To przegrałem stritem, bo miał wyższego ale i tak dobrze. ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Hehe dzięki Spirol ???? racja graliśmy. ;)
I jeszcze taki freerollek na Canbecie co 3 min poziom.


Shot at 2007-07-02


Shot at 2007-07-02
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP


Przez ostatnie 20 minut byłem chipleaderem. Gdy zostało 11 osób dostałem na rękę 99. Koles który był tuż za mną w ilosci zetonów podbił do 18,000 (przy średniej 35k) Miałem 70k. Flop przyniósł takie karty, że miałem overpair. Jednak wszystko było w jednym kolorze (wino)
Koles dał all in. Jako, że jedna z moich dziewiątek to było wino, (niestety) sprawdziłem.
Pokazał parę dziesiątek. Doszło mi do koloru, jednak jemu także ...
Koleś z ogromną przewagą gra teraz na FT...
Duuuży niedosyt z mojej strony.
Teraz wiem, że niepowinienem był tego sprawdzić
grr
:przeklina:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Kolejny freeroll należy do Banana ???? Poniedziałek wygrałem w Canbet (7.50$ za pierwsze miejsce) i Unibet (4 w turze dla Polaków 20$) Dzisiaj freeroll na Martinspoker + 44E ????


Shot at 2007-07-06
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
hehe MAzaq kolego to z Toba wczoraj gralem w turnieju o 3:15 w nocy ???? Tobie sie nie udalo ???? Ja skoonczylem na 5miejscu ( odpadajac z QQ na reku, koles mial A6 i wszedl all in, no to go sprawdzilem i niestety na flopie ukazal sie A ???? ( ). Wygralem tylko 6ojro ale zakwalifikowalem sie do fajnego turnieju gdzie gra tylko 36osob a w pula 250ojro ???? MAzag moze dzis Ci sie uda ???? Trzymam kciuki bo na razie oprocz mnie jest tylko 1polak
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Wygrałem 2E (byłem 18 chyba) w tym turnieju na MartinsPoker co wczoraj byłem pierwszy. ????
Ale jak odpadłem to masakra. Jeden gość all in, drugi all in i to ja sprawdzam (QQ na ręce), a tutaj goście pokazują AA i KK. :wowsdf: Myśłałem, że padne...
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
bananeq tez odpadlem na 19 mijescu ale przez moja glupote, przez dluzszy czas prowadzilem mialem okolo 100k i bez problemu do FT bym sie dostal a tu taki pecha ,2 all in i mnie niema ;/
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
Hehe oto kolejna wygrana ???? Turniej z pula gwarantowana 500. ( mozliwe re-buye i 1add-on). Wpisowe 20$+2$. Dokonalem jednego add-ona za 30$. turniej mnie kosztowal 52$ a zajalem 1miejsce i wygralem 305$ ???? ???? .
sytuacja byla taka ze zostalo nas 3, mialem okolo 4K zetonow. Gracz 1mial okolo 15K a gracz 2 okolo 11K. Nie wiem jak to wygralem ale sie udalo ???? Z wczorajszych 10$ bonusu ktory dostalem od Pitbull Poker mam juz okolo 330$ ????
 
Do góry Bottom