>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

T 133

thorngal

Użytkownik
Więc przytoczmy fakty PO przejęło KRRiT dopiero w 2010, w momencie, kiedy p.o. prezydenta został Komorowski. Dzięki temu mogli zająć miejsca nominowanych przez prezydenta. Wcześniej Lech Kaczyński ich mógł blokować. Co się stało potem? Możesz poczytać tu chociażby, jeśli pamięć zawodzi: http://www.newsweek.pl/polska/czyszc...68208,1,1.html
Czy coś tu w sprzeczności z tym, co napisałem stoi? Co konkretnie? ????


A swoją drogą.. no właśnie napisać się prosi.. chyba warto tu niektórym przypominać, że z ośmiu lat rządów rzekomej junty niemal połowa to czasy koabitacji były..

Ot prawicowa skłonność do zakłamywania historii;) ????


Zosta ł tylko Pospieszalski zrzucony ze swoim programem do TVP Info w czwartki na godzin ę , je ś li dobrze pami ę tam, 22:30.
A wyobrażasz sobie, żeby takiemu Tomaszowi Lisowi na przykład dali teraz prowadzić swój program w TVP Info.. choćby i o.. ???? 3 w nocy? ???? ???? Ubaw po pachy.. ???? na myśl samą.. prawda?;) ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czy coś tu w sprzeczności z tym, co napisałem stoi? Co konkretnie?
Czy ja pisałem, że stoi? ???? Kolega się pomylił co do roku ale jednak takie rzeczy miały miejsce.
A wyobrażasz sobie, żeby takiemu Tomaszowi Lisowi na przykład dali teraz prowadzić swój program w TVP Info.. choćby i o.. 3 w nocy? Ubaw po pachy.. na myśl samą.. prawda?
Tym bardziej, że Lisa z telewizji wyrzucił Dworak, zanim pojawił się tam Kurski, więc trochę pudło ????
Za to wyobrażam sobie, że proponowano program gwieździe GW: Dominice Wielowieyskiej. Ta jednak wolała odmówić:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Dominika-Wielowieyska-odchodzi-z-TVP-Info-Proponowali-mi-bym-zostala-ale,wid,18105767,wiadomosc.html?ticaid=118800
Ot prawicowa skłonność do zakłamywania historii:wink::smile:
Ot prawicowa niepokorność wobec faktów:wink::smile:
Rozumiem, że szufladkowanie rozmówców poprawia Ci nastrój i łatwiej Ci się z nimi rozmawia ????
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Rozumiem, że szufladkowanie rozmówców poprawia Ci nastrój i łatwiej Ci się z nimi rozmawia
???? Czyżby czyjeś upodobanie do przypisywania innym nie swoich czynów?;) ???? Akurat kolega sam się &quot;szufladkuje&quot; używając w awatarze owego wstrętnego słowa &quot;prawica&quot;, więc na miły Bóg.. nie do mnie te żale;) ????
 
F 49

flex666

Użytkownik
Dobry jest ten wiejski dyplomata Waszczykowski, wyciąga jakieś niewiele znaczące odtajnione dokumenty MSZu z 2008 roku na temat Rosji i Ukrainy. Trzeba udawać, że coś się robi i się odkryło coś niebywałego po takich kompromitacjach jakie ciągnę się za tym panem. Czekam na dogłębną analizę udowadniającą tezę PiS o spisku PO z Rosją i już ówczesnych planach na strącenie Tupolewa.
Wy się możecie śmiać ze mnie pro PiSowcy, że sobie takie daleko idące wnioski wyciągam i o boże szkaluję wspaniały rząd, ale to przecież on jest mistrzem dziecinnych insynuacji i pomówień, wszakże Wasz wódz co jeden wywiad to czymś błyśnie, że coś widział, coś podejrzewa (gorszy sort, zdrajców, byłych ubeków, ludzi specjalnej troski) nie ma dowodów, ale to są jego podejrzenia i wrażenia, więc dowodów tu nie trzeba.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Miś: Powiedz mi po co jest ten &quot;dokument&quot;?
Hochwander: Właśnie, po co?
Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten &quot;dokument&quot; On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest&quot;dokument&quot; na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym &quot;dokumentem&quot;? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas ujawnione i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest &quot;dokument&quot; społeczny, w oparciu o sześć instytucji, którego nikt nie przeczyta!!!, i co się wtedy zrobi?
Hochwander: Wciśnie się ciemniakom jeszcze raz!!!
Miś: Otóż to. Ciemny lud kupi wszystko!.
 
F 49

flex666

Użytkownik
@up :grin:✅✅✅
Wczoraj występ Waszczykowskiego, dzisiaj Ziobry. Ziobro powoli lecz konsekwentnie gromadzi całą władzę sądowniczą we własnych rękach, fiu fiu wspaniałą republikę bananową nam budują pisuary prawa, praworządności, sprawiedliwości politycznej, społecznej, bożej,... Z nimi nie możesz się nudzić, jadą ostro z nowym rokiem, mam nadzieję, że równie ostro będą wywożeni na taczkach przez polski naród.
Edit. Wróć, Ziobro był szybszy ze swoim występem, bo jakoś 20.01
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
@up :grin:✅✅✅

Wczoraj występ Waszczykowskiego, dzisiaj Ziobry. Ziobro powoli lecz konsekwentnie gromadzi całą władzę sądowniczą we własnych rękach, fiu fiu wspaniałą republikę bananową nam budują pisuary prawa, praworządności, sprawiedliwości politycznej, społecznej, bożej,... Z nimi nie możesz się nudzić, jadą ostro z nowym rokiem, mam nadzieję, że równie ostro będą wywożeni na taczkach przez polski naród.

Edit. Wróć, Ziobro był szybszy ze swoim występem, bo jakoś 20.01

Nie wiem ile kolega ma lat, ale gdy Ziobro poprzednio był u władzy, to robił dokładnie to samo. Dobrze, ze wtedy oderwano ich szybko od władzy bo sytuacja zaczynała przypominać ta z czasów Stalina i NKWD. Teraz znowu wszystko zmierza w tym kierunku, takie deja vu:?
 
F 49

flex666

Użytkownik
Tak podejrzewałem, przed 20-tką byłem, nie interesowałem się dokładniej polityką. To tylko pokazuje jak beznadziejnie głupie jest nasze społeczeństwo i co gorsza co rocznik to głupszy, pierwsza reforma w szkole to powinny być nauki społeczne i ekonomiczne, a na historii zamiast miesiącami bawić się ze starożytnością powinno się cały rok poświęcić na okres po WWII.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Niestety PIS jest partia populistyczna, a w obecnej sytuacji geopolitycznej to takie partie zyskują teraz w Europie. Dodajmy do tego małe przekupstwo czyli 500+ i lud leci jak muchy do gowna. Niestety, 500+ oraz inne decyzje prezesa, te już podjęte i te które zostaną w przyszłości odbija sie czkawka w przeciągu dwóch- trzech lat.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A to ciekawe... Poproszę o źródło tej informacji.
Tu: artykuł, że za aferą stali Rosjanie w co wierzę od samego początku:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,50352,title,Za-afera-podsluchowa-stali-Rosjanie-Marek-Falenta-poszedl-na-uklad-bo-mial-26-mln-dol-dlugu,wid,18679384,wiadomosc.html
Tu związki z PADem:
http://pikio.pl/a-wiec-jednak-stonoga-oszukany-przez-dude-i-pis-ujawniono-nagranie-video/#
Co do kwestii mediów byłbym nieobiektywny jak bym napisał, że TVP nie sprzyjała rządowi PO w czasie poprzedniej kadencji, ale zasadnicza różnica polega na detalach (jak to mówimy w bukmacherce - detale robią różnice) - sprzyjanie, a ordynarna propaganda to 2 zupełnie różne rzeczy. Obecnie w TVP robi się jakieś filmiki jak Pucz z białymi napisami na dole, żeby każdy wiedział kto jest zły. Bez przerwy wyciągają rządy PO nie odnosząc się do konkretnych wydarzeń. To jest po prostu telewizja PRL nie mająca nic wspólnego z obiektywizmem. Symbolem tych zmian jest to, że za czasów PO był Pośpieszalski i Lis. Obecnie nie ma w TVP nikogo kto by sympatyzował z opozycją, są wyłącznie dziennikarze oddani władzy. Zresztą ta analogia pasuje do wszystkich porównań: zawłaszczanie spółek skarbu państwa przez PO = TOTALNE zawłaszczanie spółek SP i to do samego dna do sprzątaczek ???? , próba obsadzenia 4 sędziów TK przez PO tuż przed upływem kadencji = TOTALNE zawłaszczenie TK ze złamaniem Konstytucji, nie publikowanie wyroków, nie przyjęcie ślubowania od sędziów przez PADa. Praktycznie w każdym aspekcie PiS stosuje podobne metody co PO, ale robi to do 10 potęgi.
I nie piszcie w kółko, że jestem lemingiem słuchającym jedynie TVN bo choćby z powyższej analizy wynika, że widzę sporo błędów po stronie PO i bardzo chwalę PiS za uszczelnienie VATu, ale w kwestiach prawnych, politycznych, wojskowych, spraw zagranicznych to obecnie dno i tysiąc m mułu.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Słuchajcie Kaczyński dostał nagrodę Człowieka Wolności Tygodnika &quot;wSieci&quot; 2016 roku.
AHAHAHAHA!
Pomimo wyborczej porażki Bronisław Komorowski zostanie Człowiekiem Roku &quot;Gazety Wyborczej&quot;
AHAHAHAHA


Tusk to dopiero był człowiekiem wolności, ludzi ścigali za &quot;Donald matole twój rząd obalą kibole&quot;. A Kaczora wyzywają i obrażają od lat i jeszcze nikt za to nie beknął.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Skąd to info? On chyba nawet nie jest nominowany, chyba ze to następne kłamstwa Pisuarów.
Widać że z wyciągnięciem wniosków z jednego zdania masz problem. To zdanie pochodzi z portalu NaTemat z 2015roku. No chyba że nie wiedziałeś że Komorowski został człowiekiem roku GW.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Widać że z wyciągnięciem wniosków z jednego zdania masz problem. To zdanie pochodzi z portalu NaTemat z 2015roku. No chyba że nie wiedziałeś że Komorowski został człowiekiem roku GW.
To chyba Ty masz problem, rok 2015 to czas przeszły a słowo &quot;zostanie&quot; to czas przyszły. A jak coś sie cytuje to sie o tym wspomina ze to cytat z kiedyś tam

A tak Pablo BTW, tez tak myślisz? http://natemat.pl/200105,prawica-juz-wie-to-byl-zamach-minister-mon-nie-moze-ot-tak-wziac-sobie-udzialu-w-wypadku-drogowym
 
F 49

flex666

Użytkownik
I ch..., że Komorowski został Człowiekiem Roku GW w 2015, jak toś tu napisał to rozgrywki polityczne, z takim wyborem nie zgadzała się pewnie zdecydowana większość narodu. Natomiast Komorowski nie zrobił rozpier....w kraju, był takim zbędnym gościem od usypiających przemówień (zupełnie jak Duda, choć nie ten jest płomienny, i awatarem-długopisem w dodatku), nijak to się ma do ultrabekowej hipokryzji jaką jest nagroda Człowieka Wolności dla zawistnego człowieczka, który w jeden rok cofnął wolność w Polsce o trzy dekady i jak przedstawia dalsze swoje przepisy na wolność to każdy człowiek o IQ powyżej orangutana łapie się za głowę ze zdumienia.
 
Do góry Bottom