>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Wczoraj gruchnęła informacja, że w domu Kiszczaka znajdowały się dokumenty dot. Bolka. Nie wierzę, że nie ma tam innych, równie interesujących akt. Swoją drogą nieprzeciętną głupotą wykazała się jego żona, ale hajs nie jednemu odjął już rozum. Od kilkunastu godzin trwa skowyt wiadomych osób, co bardzo cieszy, bo może świadczy to o tym, że ujawnienie prawdy na światło dzienne może wreszcie doprowadzi do pewnych rozliczeń za działania z przeszłości.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
W sumie to ta sprawa TW Bolek nie jest ani specjalnie ciekawa ani przełomowa. Wałęsa w nagraniu już na początku lat 90-tych się przyznał do tego, że coś podpisał. Dla każdego zresztą od dawna jest to rzeczą oczywistą.
Zakładając, że te dokumenty są rzeczywiście prawdziwe i co jeszcze istotniejsze, że przedstawiają prawdziwe informacje (pierwsze nie musi automatycznie oznaczać drugiego) to jedyną wartą uwagi informacją byłoby, że &quot;Bolek&quot; brał za to pieniądze. Pytanie następne czy komuś zaszkodził czy może prowadził dezinformację.
Ważniejsze jest to, że mamy dowód na to, że Kiszczak takie dokumenty posiadał i zapewne robił z nich użytek. A takich domowych archiwów pracowników dawnych służb jest zapewne mnóstwo.
Kiszczak kiedyś w wywiadzie stwierdził, że był w posiadaniu akt sprawy zaginięcia gen. Zagórskiego. Mnie to by dużo bardziej interesowało a nie dawno rozstrzygnięta sprawa Bolka.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W sumie to ta sprawa TW Bolek nie jest ani specjalnie ciekawa ani przełomowa. Wałęsa w nagraniu już na początku lat 90-tych się przyznał do tego, że coś podpisał. Dla każdego zresztą od dawna jest to rzeczą oczywistą. Zakładając, że te dokumenty są rzeczywiście prawdziwe i co jeszcze istotniejsze, że przedstawiają prawdziwe informacje (pierwsze nie musi automatycznie oznaczać drugiego) to jedyną wartą uwagi informacją byłoby, że &quot;Bolek&quot; brał za to pieniądze. Pytanie następne czy komuś zaszkodził czy może prowadził dezinformację. Ważniejsze jest to, że mamy dowód na to, że Kiszczak takie dokumenty posiadał i zapewne robił z nich użytek. A takich domowych archiwów pracowników dawnych służb jest zapewne mnóstwo.
Papiery na Bolka to oczywiście sprawa bardzo medialna ale tak jak pisałeś, kto się chociażby trochę interesował tematem to już dawno wątpliwości nie miał, sam Wałęsa za bardzo kręcił w tej sprawie. Kto znowu wierzy w Wałęsę to też zdania nie zmieni ale młodzież wreszcie się dowie, jakie kanalie rządziły krajem (jak Celiński, który leci teraz w TV i prosto do kamery - Wałęsa to bohater, a Kiszczak to pewnie fałszywki w domu trzymał ???? )
Kiszczak kiedyś w wywiadzie stwierdził, że był w posiadaniu akt sprawy zaginięcia gen. Zagórskiego. Mnie to by dużo bardziej interesowało a nie dawno rozstrzygnięta sprawa Bolka.
Mnie z kolei by najbardziej interesowały papiery nt zabójstwa ks. Popiełuszki, to mogłaby być dopiero bomba. Tak czy inaczej to pewnie Kiszczak śmieci w domu nie trzymał i jak już miał jakieś papiery to na kluczowe osoby, w końcu on w wybieraniu papierów miał pewnie pierwszeństwo. Dlatego trzeba czekać co znajdą w kolejnych pakietach.

TVP idzie za ciosem i puszczą film sklejony z nagrań z Magdalenki (coś pewnie na styl &quot;Nocnej zmiany&quot;). Już fragmenty pokazywali w info.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
W sumie to ta sprawa TW Bolek nie jest ani specjalnie ciekawa ani przełomowa. Wałęsa w nagraniu już na początku lat 90-tych się przyznał do tego, że coś podpisał. Dla każdego zresztą od dawna jest to rzeczą oczywistą.
Zakładając, że te dokumenty są rzeczywiście prawdziwe i co jeszcze istotniejsze, że przedstawiają prawdziwe informacje (pierwsze nie musi automatycznie oznaczać drugiego) to jedyną wartą uwagi informacją byłoby, że &quot;Bolek&quot; brał za to pieniądze. Pytanie następne czy komuś zaszkodził czy może prowadził dezinformację.
Ważniejsze jest to, że mamy dowód na to, że Kiszczak takie dokumenty posiadał i zapewne robił z nich użytek. A takich domowych archiwów pracowników dawnych służb jest zapewne mnóstwo.
Kiszczak kiedyś w wywiadzie stwierdził, że był w posiadaniu akt sprawy zaginięcia gen. Zagórskiego. Mnie to by dużo bardziej interesowało a nie dawno rozstrzygnięta sprawa Bolka.
Zle na to patrzysz...
Zwroc uwage na dwie rzeczy:
1. Nigdy nikt nie mial oryginalu z podpisem deklaracji wspolpracy lecha walesy, a teraz jest
2. Nigdy nie bylo oryginalow pokazujacych ze walesa bral kase, teraz sa z oryginalnymi podpisami
Co do calej sprawy widze w tym drugie dno-jesli kiszczakowa teraz zadzwoni gdziekolwiek i powie &#39;&#39;na ciebie tez mam papiery - plac&#39;&#39;.... To ludzie z tamtej epoki beda jej placic bez slowa.... Licze ze ich wszystkich w powietrze jednego po drugim wystrzela...

Najbardziej przeraza glupota niektorych ludzi- tych ktorzy teraz nadal beda mowic ze to bohater ...
 
P 276

pwlib

Użytkownik
W sumie to ta sprawa TW Bolek nie jest ani specjalnie ciekawa ani przełomowa. Wałęsa w nagraniu już na początku lat 90-tych się przyznał do tego, że coś podpisał. Dla każdego zresztą od dawna jest to rzeczą oczywistą.
Zakładając, że te dokumenty są rzeczywiście prawdziwe i co jeszcze istotniejsze, że przedstawiają prawdziwe informacje (pierwsze nie musi automatycznie oznaczać drugiego) to jedyną wartą uwagi informacją byłoby, że &quot;Bolek&quot; brał za to pieniądze. Pytanie następne czy komuś zaszkodził czy może prowadził dezinformację.
Ważniejsze jest to, że mamy dowód na to, że Kiszczak takie dokumenty posiadał i zapewne robił z nich użytek. A takich domowych archiwów pracowników dawnych służb jest zapewne mnóstwo.
Kiszczak kiedyś w wywiadzie stwierdził, że był w posiadaniu akt sprawy zaginięcia gen. Zagórskiego. Mnie to by dużo bardziej interesowało a nie dawno rozstrzygnięta sprawa Bolka.
Gdzie niby przyznał jak później wielokrotnie pozywał za nazywanie go &quot;Bolkiem&quot;?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Gdzie niby przyznał jak później wielokrotnie pozywał za nazywanie go &quot;Bolkiem&quot;?
Chociażby w &quot;Nocnej zmianie&quot; jest fragment o depeszy PAP szybko wycofanej z obiegu, w której przyznał, że w latach 70-tych coś podpisał.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Mnie z kolei by najbardziej interesowały papiery nt zabójstwa ks. Popiełuszki, to mogłaby być dopiero bomba. Tak czy inaczej to pewnie Kiszczak śmieci w domu nie trzymał i jak już miał jakieś papiery to na kluczowe osoby, w końcu on w wybieraniu papierów miał pewnie pierwszeństwo. Dlatego trzeba czekać co znajdą w kolejnych pakietach.
Tak pewnie rzeczywiście było. Kiszczak czy inni jego pokroju mieli materiały, którymi można było kontrolować poszczególne osoby. Ani kwestia zaginięcia Zagórskiego ani zabójstwa Popiełuszki takimi sprawami nie były. Tym niemniej w sprawie Zagórskiego jest to o tyle ciekawe, że ani w CAW ani w AAN żadnych materiałów, które mogłyby rozwiązać zagadkę nie ma a Kiszczak twierdził, że takie kluczowe dokumenty widział. Nic więcej niestety nie zdradził.
Chociażby w &quot;Nocnej zmianie&quot; jest fragment o depeszy PAP szybko wycofanej z obiegu, w której przyznał, że w latach 70-tych coś podpisał.
Zgadza się. Depeszę wycofano po 5 minutach.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Najbardziej przeraza glupota niektorych ludzi- tych ktorzy teraz nadal beda mowic ze to bohater ...
Ja bym tych ludzi podzielił na dwie grupy. Pierwsza grupa broni Wałęsy, bo tak samo jak i on jest częścią układu okrągłostołowego i też boi się o własną skórę. Np. taki Michnik i jego gadzinówka ze swoją akcją &quot;Solidarni z Lechem&quot;, juz zostali wyśmiani w internecie.

Druga grupa to lemingi, które nie mają własnego zdania. Zero własnego zdania, zero myślenia. Za nich myśleć musi Michnik czy Lis. Naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby jasnych i prostych faktów nie przyjmować. Są przecież dowody, dokumenty, ale dla niektórych to i tak za mało. Jak jeszcze czytam, że niektórzy winią Kaczyńskiego za akcję z teczkami Kiszczaka, to naprawdę juz ręce opadają.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wyborcza, Petru, Lis, Platforma co się nie wychylą to od razu strzał między oczy ???? Nikt już nie ma litości, a ta karuzela śmiechu będzie kręciła się co raz szybciej :cool:
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Mnie to tylko zastanawia jak tym wszystkim ludziom co glosowali na PiS nie jest wstyd za to co dzieje sie w tym Panstwie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Proszę państwa, zaczynamy wyścig!
Pierwsza od peletonu odrywa się wdowa po starym czekiście.
Czesław postanawia zrobić swojej żonie kawał i na łożu śmierci mówi bystrej pani Kiszczakowej, że jak się hajs skończy, to może papióry spylić w IPN. I pewnie umierając krztusi się ze śmiechu stary czekista, taki na koniec wrednej megierze kawał wywinąć, hyhy...!
Pani Czesławowa Kiszczakowa idzie do IPN. Po hajs.
Hajsu ni ma, są przeszukania, pani Czesławowa Kiszczakowa czyta Ayn Rand i zaczyna nasz wyścig w pięknym stylu, jednak co się dzieje...! Co się dzieje! Oto z lewej mija ją z hukiem i rozpędem reprezentacja środowisk patriotycznych, wysuwając się na prowadzenie!
W papiórach czekisty są kwity na to, że Wałęsa w latach siedemdziesiątych podpisał co podpisał i przyjął ksywę Bolek!!! O Boże!!! Niby wiadomo o tym od lat i od lat klepią o tym wszelkiej maści patrioci jak zakonnica różaniec, ale co tam, przecież nie pozwolimy by laur debila tygodnia spoczął na siwych włosach wdowy po czekiście! Bolek! Bolek! Wałesa Bolek! Mamy dowód! Bolek bolek bolek bolek! Koniec III RP! Koniec postkomunizmu! Nowa epoka! Eon nowy! Jutrzenka swobody! Brzask wolności! Narodziny wolnej Polski! Teraz Lech Kaczyński jedynym symbolem prawdziwej Solidarności! I w ogóle! Bolek! Koniec z Magdalenką!
Och, no że Lech Kaczyński był w tej Magdalence? Co tam! Bolek! Że z Wałęsą, tym podstępnym agentem NKWD, GRU i wywiadu sowieckiej marynarki wojennej obaj Kaczyńscy współpracowali, nie, to się nie liczy, o tym się nie mówi, ponieważ historia to fikcja, ponieważ krew przelana w powstaniu, ponieważ Brygada Świętokrzyska, a historia to żywa opowieść, którą opowiadamy cały czas na nowo, jak nam aktualnie pasuje, przecież wiadomo, że dziadka w resorcie oraz Wehrmachcie miał Władysław Bartoszewski, a prokurator Piotrowicz to żołnierz wyklęty, powstaniec warszawski, styczniowy i dowolny. Na tym przecież polega wyścig, im głupiej, tym bliżej wiktorii! Naprzód, młodzi patrioci! Laur gamonia jest nasz! Bolek Bolek Bolek Bolek! Każdy prawdziwy Polak wie, że Bolek to zdrajca! Chwała wielkiej Polsce! Małopolsce i Mazowszu też chwała!
Proszę państwa, ale co się dzieje, wyścig jeszcze się nie kończy! Nagle z peletonu idiotów odrywają się obrońcy demokracji i zaczynają zażarty atak na reprezentację patriotów!
Nie pozwolimy pisowcom znowu wygrać, może pobili nas w wyborach, ale nie! Nie! Nie pozwolimy by puchar kretyna przypadł im w udziale!
Naprzód, liberalna elito, naprzód, inteligencie pracujący, inteligencie opierdalający się również naprzód!
Je suis Bolek! Przekazu jeszcze nie ustaliliśmy, więc będziemy improwizować! Je suis Bolecq!
Wałęsa niczego nie podpisał! A jeśli podpisał, to dlatego, bo go szantażowali. Każdy by podpisał. Ale on akurat nie podpisał.
A nawet jak podpisał, to nie donosił!
A nawet jak donosił, to przestał! Chociaż nie donosił wcale! I wcale nie podpisał! A to co podpisał to fałszywka! Z tym, że nie podpisał! Ale przestał! Wcale! Nie! Tak! Nie wiem! Blablablabla!
A nawet jeśli ewentualnie okaże się, że nie przestał i w ogóle rozkazy wydawał mu osobiście Jurij Andropow, Feliks Dzierżyński, reptilianie i grupa Bilderberg, to nie możemy o tym mówić, bo Lechu, nasz kochany Lechu to symbol Polski, a Polska to matka, o matce nie można mówić źle! Chyba, że chodzi o gwałconą demokrację, wtedy należy o tym mówić każdemu zagranicznemu dziennikarzowi, który chce słuchać,. Wtedy to tak, ale o Wałęsie nie. Poza tym co Duda robił, jak Wałęsa walczył o wolność? W pieluchy srał! Nie ufaj nikomu przed siedemdziesiątką! A już na pewno nie takim smarkaczom! Je suis Bolek!
Owszem, być może dwadzieścia pięć lat temu filozof z okazji prezydentury Wałęsy przygotował sobie szczoteczkę do zębów, pozdrowienia do więzienia, przygotował też kanapki, czekając w napięciu, aż o piątej nad ranem kolbami w drzwi załomoczą krwawi siepacze rodzącego się faszyzmu, każdego dnia budzik nastawiał, a ci nic, nie załomotali, ale prawie już by łomotali. Nieomalże czystki. Prawie przemoc. Wiadomo, byliśmy głupi, jesteśmy głupi i nie będziemy inni, nie pozwolimy, by patrioci okazali się głupsi od nas! Chociaż to godny przeciwnik! Ale nic tam! Zwycięstwo jest nasze! Je suis Bolek! Walczymy do końca!
Owszem, Wałęsa w 1990 nie był wtedy symbolem wolności i Solidarności, tylko faszystą i antysemitą, niszczącym jedność tego wielkiego ruchu, rozbijającym od środka kruchą solidarność inteligencji z robotnikami, których jak wiadomo zasranym obowiązkiem jest się inteligencji słuchać. Ale to było dawno. Wiadomo, historia jest opowieścią, historia to fikcja, zmieniamy ją na bieżąco i tak dalej. Wtedy Wałęsa niszczył Polskę jak dziś Kaczyński i w każdym przyzwoitym człowieku oraz inteligencie wzbudzał wstręt, ale dziś stoi obok orła z waty, stoi między Piłsudskim a JPII, stoi obok lambo i ferrari i siedzi w jacuzzi i tym sposobem nagle Polska wcieliła się w Wałęsę i w każdym przyzwoitym człowieku wzbudza zachwyt. Niech żyje demokracja!
Więc naprzód, młody i stary demokrato, je suis Bolek!
Solidarni z Lechem! Je suis cokolwiek, co się teraz bywa.
Je suis, *****, toster!
Dziesiąte okrążenie, proszę państwa!
Patrioci i demokraci idą łeb w łeb!
Co za emocje! Umiłowany kraj!

Szczepan Twardoch na FB (śląski pisarz i publicysta, z wykształcenia socjolog)
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Mnie to tylko zastanawia jak tym wszystkim ludziom co glosowali na PiS nie jest wstyd za to co dzieje sie w tym Panstwie.
????

Ja na przykład jako wyborca Prawa i Sprawiedliwości wiedziałem że będzie dobrze, ale nie wiedziałem że aż tak dobrze i sprawnie wszystko będzie szło. Wstyd to jedynie mi za takich ludzi, którzy nie potrafią z honorem przegrać i czekać na swoją szansę. Tylko szczekają bo odrywa ich się od koryta. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Fala największego hejtu już za nami, a sondaże mowią o +35% poparcia. Więc jest doskonale.
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
????
Ja na przykład jako wyborca Prawa i Sprawiedliwości wiedziałem że będzie dobrze, ale nie wiedziałem że aż tak dobrze i sprawnie wszystko będzie szło. Wstyd to jedynie mi za takich ludzi, którzy nie potrafią z honorem przegrać i czekać na swoją szansę. Tylko szczekają bo odrywa ich się od koryta. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Fala największego hejtu już za nami, a sondaże mowią o +35% poparcia. Więc jest doskonale.
A sorry, to moj blad. Myslalem, ze sie zle dzieje, ale twoj komentarz wyprowadzil mnie z bledu. Twoje argumenty mnie przekonaly. Dzieki.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
????
Ja na przykład jako wyborca Prawa i Sprawiedliwości wiedziałem że będzie dobrze, ale nie wiedziałem że aż tak dobrze i sprawnie wszystko będzie szło. Wstyd to jedynie mi za takich ludzi, którzy nie potrafią z honorem przegrać i czekać na swoją szansę. Tylko szczekają bo odrywa ich się od koryta. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Fala największego hejtu już za nami, a sondaże mowią o +35% poparcia. Więc jest doskonale.
a co takiego dobrego się dzieje? Kwity na Wałęsę, który coś tam podpisał, czy komunistyczni prokuratorzy na stołkach PiSu?
 
N 31

nocoty

Użytkownik
a co takiego dobrego się dzieje? Kwity na Wałęsę, który coś tam podpisał, czy komunistyczni prokuratorzy na stołkach PiSu?
Przeszlosc bolka to nie wina pisu, po co w ogole laczyc rzady pisu z ukazaniem sie teczek? a prokurator jest jeden, nie prokuratorzy.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
a co takiego dobrego się dzieje? Kwity na Wałęsę, który coś tam podpisał, czy komunistyczni prokuratorzy na stołkach PiSu?
Co dobrego się dzieje? Porządek w mediach publicznych, koniec z wku*wianiem się i oglądaniem Lewickiej, Lisa, Kraśko i innych resortowych dzieci. Czy Ci którzy są teraz będą lepsi? Ocenie po dłuższym okresie oglądania. Na razie oceniam na plus że nie muszę oglądać tamtych osób. Dalej, wprowadzenie obiecanego 500 złotych na dziecko, czyli spełnienie kluczowego postulatu - na który właśnie też głosowałem i bardzo liczyłem. Kolejna sprawa, przyklepanie ustawy o nieodbieraniu dzieci z rąk biednych rodzin, tak jak działo się to za czasów Platformy kiedy odbierano dziecko bo nie było pieniędzy, chociaż rodzina była kochająca. Kolejna sprawa jawny rejestr pedofilów. Kolejna sprawa, porządki w policji, już rozmawiałem z pewnymi ludźmi którzy pracują w policji na niższych stanowiskach i każdy chwali zmiany. To jest najlepszy wyznacznik opinia pracowników z niższych szczebli. I na końcu oczywiście ostatnie odkrycia z Wałęsą. To jest początek, tych odkryć będzie więcej. Zapomniałem jeszcze dodać o poprawie, ogromnej poprawie, stosunków z Węgrami i Grupa Wyszechradzka. Jak również w końcu zabraniem się za opodatkowanie marketow i banków. Na co również liczyli wyborcy Prawa i Sprawiedliwosci.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Od 29 lutego na onecie Tomasz Lis będzie coś tam bełkotał na żywo o polityce ???? No cóż, to chyba koniec mojej przygody z tym niemieckim portalem
 
Do góry Bottom