>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
MarianoaItaliano 3 godz. temu via Mój Wykop (Android)
+157

Czy obiecane 100 milionów było obietnicą bez pokrycia ?
 link


lechwalesa  3 godz. temu
-485

@MarianoaItaliano Nie. Chciałem dokonać prywatyzacji. Przewidywałem, że powiecie że złodzieje okradli nas. Chciałem uruchomić pożyczkę dla obywatela, żeby sprywatyzować. Pod to chciałem uruchomić pożyczkę 100 mln. Taki był pomysł. Myślałem, że połowa z was nie weźmie, a drugiej się nie da. Ale to i tak by był sukces. Chciałem system prezydencki, nie daliście mi, wybraliście Kwaśniewskiego.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
zastanawia mnie jakie zadanie do wykonania ma ten sprochnialy robot tak uparcie instalowany w rzadzie
patriotka od siedmiu bolesci co nigdy nie byla w kraju nie mowila jezykiem i od razu do wladzy hehe
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19715361,polske-sie-obmawia-jest-zle-albo-i-bardzo-zle-tak.html#BoxNewsLink
ciekawe co bedzie jak Trump wygra w USA i cisna takimi peryferiami jak europa wchoodnia w p..zdu bedzie kwik jak agentom obetna budzet i wysla toto na zielona trawke
bo po co to komu
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
patriotka od siedmiu bolesci co nigdy nie byla w kraju nie mowila jezykiem
viren, czy Ciebie to już totalnie porąbało?
Bo wręcz idiotycznym jest ten zarzut, iż córka generała Andersa nie była w Polsce przed rokiem 1989.
A kto by ją przed czerwcem&#39;89 tu wpuścił?
Podobnie idiotycznym zarzutem jest to, że niby nie zna języka polskiego - bo jak na człowieka urodzonego w Anglii jako dziecko emigrantów w roku 1950 i całe dorosłe życie posługującego się od szkoły poprzez studia i pracę zawodową w wielu krajach kilkoma innymi językami, to po polsku mówi świetnie.
Ponadto jako gówniarz nie masz prawa nikogo z tego pokolenia pani Anders z patriotyzmu rozliczać.
Może także masz za złe byłemu redaktorowi sekcji polskiej Radia Wolna Europa, śp. Janowi Nowakowi-Jeziorańskiemu, że także przed czerwcem 1989 nie był w swojej Ojczyźnie, którą opuścił w 1944 po upadku Powstania, udając się z misją kurierską do Londynu?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Po prostu widac jak na dloni ze jest to kolejny agent wyszkolony i zrzucany do kolonii w celu wykonania okreslonych zadan.
Jacy oni wszyscy majua piekne historycznie polskie nazwiska: Sikorski, Komorowski, Sienkiewicz, teraz Anders,
za chwile pewnie jeszcze Kosciuszko i Kopernik sie gdzies ujawnia
proste Sikorski sie zuzyl to wymieniaja agentow, zobacz sobie zyciorys gdzie toto sie obracalo i w glowce sie rozjasni
skoro chciala kariere w Polsce robic to czemu nie jest tutaj od 1989 jak rozpetala sie wolnosc
jeszcze przed wyborami zastanawiala sie z jakiej partii startowac, dodtsla kopa w dupe to teraz juz caly aparat sie zaangazowal zeby toto sie przyjelo
tutaj wiecej dla rozjasnienia
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-pytan-kim-jest-anna-anders-vel-costa-2016-01
czy nie moze 40 milionowy narod sie zorganizowac tylko ciagle musza nim rzadzic jakies zrzuty?
&#39;Ja rowniez ta pania sie nie zachwycam. Dziwne, ze ot tak zjawila sie na scenie&#39;
&#39;

Wyjasnienie dla laikow podaje na tacy:
Amerykanie okupujacy polska kolonie pomogli afera podsluchowa przygotowac zmiane frontu. Polska jest w koncepcji sprawujacych wladze w swiatowym ukladzie sil zapleczem taniej sily roboczej i rynkiem zbytu przestarazalych towarow i koncepcji. Taki uklad za pomoca nastepujacych po sobie marionetkowych rzadow utrzymywany jest juz od czasu solidarnosci w miare tanim kosztem. Zeby narod sie nie zbuntowal i byl golony na calego czasem trzeba mu yrzadzic przedstawienie typu afera ta, tamta, chodzi o to zeby na pierwszy rzut oka sie zmienialo choc tak naprawde wszystko jest pod kontrola.
I dlatego kilka milionow ludzi musie wyjechac za granice, zarobkoi macie azjatyckie, cemy zachodnie, musicie przyjmowac uchodzcow, wysylac wojska do Iraku, Afganistanu i mozna tylko mnozyc plaszczyzny na ktorych panstwo polskie jest walone w nie owiem co.
A w telewizji wolnosc, suweerennosc itp ????
Za okuacji bylo duzo spokojniej bo wiadomo kto wrog i jego swiadomosc jednoczyla.
A jak rozpetal sie pokoj to trzeba rozgladac sie na wszystkie strony bo nigdy nie wiadomo skad moze przyjsc cios w szczene. Albo i plecy.
Nie jest tak zuczki?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
skoro chciala kariere w Polsce robic to czemu nie jest tutaj od 1989 jak rozpetala sie wolnosc
Ty naprawdę jesteś porąbany!
Przecież tak samo jak wielu innych ludzi, pani Anders nie miała polskiego obywatelstwa ( komuniści jej ojcu odebrali polskie obywatelstwo bezpośrednio po wojnie ) a ponadto z powodów tylko prawno-proceduralnych, po roku 1989 nie mógł w polskim życiu politycznym uczestniczyć nikt, kto przez poprzednie 5 lat nie mieszkał w kraju.
Z tych właśnie w/w powodów nie mógł np. kandydować na urząd Prezydenta RP Zbigniew Brzeziński.
viren, czasem lepiej nie otwierać ust...
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
A po co Brzezinski mialby kandydowac jak on sie innym panom wyslugiwal lepiej na miejscu
Ta paniusia nie mieszkala w kraju ani chwili wiec zgodnie z tym co przytoczyles nie powinna sie kwalifikowac do jakichkolwiek wyborow, malo tego nie mieszkala choc niby mogla bo byla wolnosc wiec wstyd, zenada
To jest taka sama obywatelka jak Saakaszwili Ukraincem.
Wszyscy wiedza o co chodzi a odwracaja glowy
Powinien byc przepis startowac moze ktos kto ostatnie kilka lat mieszka w kraju, a nie jakies obce cialo,
Ewentualnie niech startuje w okregu warszawskim, ktory obejmuje polonie (ktora dosc dobrze sie zorientowala co jest grane i zostala pogoniona), a nie na sile ja chca (maja rozkaz) wepchnac na stanowisko
jak znowu przegra to co znowu zacznie sie poszukiwanie stanowiska?
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
zastanawia mnie jakie zadanie do wykonania ma ten sprochnialy robot tak uparcie instalowany w rzadzie
patriotka od siedmiu bolesci co nigdy nie byla w kraju nie mowila jezykiem i od razu do wladzy hehe
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19715361,polske-sie-obmawia-jest-zle-albo-i-bardzo-zle-tak.html#BoxNewsLink
ciekawe co bedzie jak Trump wygra w USA i cisna takimi peryferiami jak europa wchoodnia w p..zdu bedzie kwik jak agentom obetna budzet i wysla toto na zielona trawke
bo po co to komu
Bardzo prosżę o większą wstrzemięźliwość w wyrażaniu swoich poglądów. Scena geopolityczna jest bardzo złożonym i skomplikowanym organizmem, dlatego nie można jednoznacznie określić kto ma jakie zadanie do wykonania. Należy również wziąć pod uwagę fakt wszechobecnej manipulacji. Człowiek może być przekonany o słuszności swojego postępowania a w rzeczywistości może działać na swoją/naszą szkodę.
Proszę również o zachowanie zasad poprawnej pisowni.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Bardzo prosżę o większą wstrzemięźliwość w wyrażaniu swoich poglądów. Scena geopolityczna jest bardzo złożonym i skomplikowanym organizmem, dlatego nie można jednoznacznie określić kto ma jakie zadanie do wykonania.
No ja zaryzykuje wprost teze ze pani Anders jest agentem amerykanskim oddelegowanym do polskiej kolonii do wykonania pewnych zadan i ciekawi mnie co bedzie w zwiazku z wygrana Trumpa ktory juz zapowiedzial ze Europe Wschodnia ma gdzies i woli robic interesy z Putinem

Bedzie w USA nagonka na Clinton jak u nas na Komorowskiego w mediach, a jesli i tak Trump wygra to beda kwiczec jak komitet obrony za przeproszeniem demokracji.

Bedzie wracac do USA w podskokach pod byle pretekstem (kasa sie skonczy)
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
No ja zaryzykuje wprost teze ze pani Anders jest agentem amerykanskim oddelegowanym do polskiej kolonii do wykonania pewnych zadan i ciekawi mnie co bedzie w zwiazku z wygrana Trumpa ktory juz zapowiedzial ze Europe Wschodnia ma gdzies i woli robic interesy z Putinem
Być może tak jest, ale na chwilę obecną nie ma na to jednoznacznych dowodów. Dlatego po raz kolejny proszę o wstrzymanie się z wydawaniem tego typu opinii. Nie można kogoś oskarżać o cokolwiek na zasadzie domniemania. Przeciwnie, człowiek jest niewinny dopóki nie udowodni mu się winy.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
No ja zaryzykuje wprost teze ze pani Anders jest agentem amerykanskim oddelegowanym do polskiej kolonii do wykonania pewnych zadan i ciekawi mnie co bedzie w zwiazku z wygrana Trumpa ktory juz zapowiedzial ze Europe Wschodnia ma gdzies i woli robic interesy z Putinem
Chętnie wysłucham argumentów na podstawie których stawiasz taką tezę i co to za zadania ma do wykonania.
Ten link szczerze mówiąc trochę słaby, pytania niektóre dość dziwne. Szczególnie nietrafione są 8 i 9, o czym już edi pisał. A pytanie 4 pokazuje, że autor albo mieszka na Marsie (w Polsce chyba nikt ogarnięty w polityce nie zadałby tak głupiego pytania - od kiedy to u nas są ważne kompetencje?) albo już nie miał co pisać.

Ewentualnie niech startuje w okregu warszawskim, ktory obejmuje polonie (ktora dosc dobrze sie zorientowala co jest grane i zostala pogoniona), a nie na sile ja chca (maja rozkaz) wepchnac na stanowisko
Anders w głosowaniu Polonii miała 47% przy 33% Damięckiej z PO (w Ameryce, widocznie się nie zorientowali i dostała prawie 80%). &quot;Pogoniona&quot; została w Warszawie, bo tam się wliczają głosy Polonii i dlatego nie wygrała.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Chętnie wysłucham argumentów na podstawie których stawiasz taką tezę i co to za zadania ma do wykonania.
Ten link szczerze mówiąc trochę słaby, pytania niektóre dość dziwne. Szczególnie nietrafione są 8 i 9, o czym już edi pisał. A pytanie 4 pokazuje, że autor albo mieszka na Marsie (w Polsce chyba nikt ogarnięty w polityce nie zadałby tak głupiego pytania - od kiedy to u nas są ważne kompetencje?) albo już nie miał co pisać.

Anders w głosowaniu Polonii miała 47% przy 33% Damięckiej z PO (w Ameryce, widocznie się nie zorientowali i dostała prawie 80%). &quot;Pogoniona&quot; została w Warszawie, bo tam się wliczają głosy Polonii i dlatego nie wygrała.
Zadania? Zaognianie sytuacji z ruskimi, pobrzekiwanie szabelka glownie w mediach przeciwko ich arsenalowi i kontynuacja zachodniej polityki w kierunku przejnmowania kolejnych stref wplywow rosyjskich jak na Ukrainie i w Gruzji
Gospodarka zachodnia z definicji musi rozszerzac strefe3 wolywow inaczej czeka ja kleska, stad marsz na wschod i sieganie do wschodnich zasobow jak tania sila robocza i surowce
Caly ten kapitalizm to jak piramida finansowa i mowie to jako ekonomista, stad ekspansja i wsciekly atak przy jednoczesnym sianiu propagandy medialnej ze to ruscy ida na zachod, a przesledzcie sobie zmiany na mapoie kto przesuwa sie w czyim kierunku, chocby w ostatbich dziesieciolecich
Generalnie PIS jest partia zainstalowana przez amerykanow, wydatnie pomogli oni im dojsc do wladzy przy pomocy afery podsluchowej i teraz sa pionkami w ich reku, stad rozdmuchiwanie przez idiotow sekciarzy smolenskich wersji o zamachu przyj jednoczesnym tysiacu poewazniejszych problemow
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Czlowieku, Smolensk to jest powazna sprawa i jak tego nie rozumiesz to nie mamy o czym gadac, bo ze Smolenska jaja sobie moga robic gimbusy a nie dorosli ludzie.
Wyobrazasz sobie ze amerykanski samolot z prezydentem sie rozbija w Rosji i Rosjanie im nie oddaja wraku samolotu przez 6 lat? Jak Polska chce byc powaznym krajem na arenie miedzynarodowej to powinnismy walczyc o ten wrak i o to zeby sprawa sie wyjasnila, bo poprzedni rzad nic z tym nie robil przez co w oczach swiata jestesmy nic nie znaczacym panstwem ktoremu mozna wszystko zabrac a on nie bedzie probowal odebrac swojej wlasnosci.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Zadania? Zaognianie sytuacji z ruskimi, pobrzekiwanie szabelka glownie w mediach przeciwko ich arsenalowi i kontynuacja zachodniej polityki w kierunku przejnmowania kolejnych stref wplywow rosyjskich jak na Ukrainie i w Gruzji
Strefy wpływów zostały rozmrożone po rozpadzie ZSRR. Zestaw sobie ile krajów wybrało kierunek UE, a ile kierunek Rosja. Ekonomicznie Rosja nie ma nic oprócz surowców do zaoferowania zestawiając ją z UE. Z tego powodu próbują zachować swoje wpływy militarnie. Zachód miesza na Wschodzie tak jak Rosja na Zachodzie, tyle tylko że Putin gospodarczo stoi na krawędzi.
Generalnie PIS jest partia zainstalowana przez amerykanow, wydatnie pomogli oni im dojsc do wladzy przy pomocy afery podsluchowej i teraz sa pionkami w ich reku, stad rozdmuchiwanie przez idiotow sekciarzy smolenskich wersji o zamachu przyj jednoczesnym tysiacu poewazniejszych problemow
Zainstalowani to byli komuniści po wojnie przy współpracy Armii Czerwonej. Do domysłów nie będę się odnosił bo szkoda czasu.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Czlowieku, Smolensk to jest powazna sprawa i jak tego nie rozumiesz to nie mamy o czym gadac, bo ze Smolenska jaja sobie moga robic gimbusy a nie dorosli ludzie.
Wyobrazasz sobie ze amerykanski samolot z prezydentem sie rozbija w Rosji i Rosjanie im nie oddaja wraku samolotu przez 6 lat? Jak Polska chce byc powaznym krajem na arenie miedzynarodowej to powinnismy walczyc o ten wrak i o to zeby sprawa sie wyjasnila, bo poprzedni rzad nic z tym nie robil przez co w oczach swiata jestesmy nic nie znaczacym panstwem ktoremu mozna wszystko zabrac a on nie bedzie probowal odebrac swojej wlasnosci.
no to niech ida do ruskich i im odbiora
ja zreszta to rouzmiem bo jak juz Antoni wejdzie do tego tupolewa to znajdzie tam slady bomby wodorowej, cyjnku, mirry i kadzidla i czegos tam jeszcze
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19718474,politycy-pis-otwierali-wystawe-w-suwalkach-a-tam-okrzyki-rydzykowi.html#Czolka3Img
Naprawde nie zastanawia was ze jak na komende ministrowie rzadu, malo tego prees partii jada jak poslancy reklamowac tego ufoluda?
Jak sie nie uda to okaze sie ze od dziecka byla Podhalanka/Wielkopolanka/Slazaczka?
Mam nadzieje ze wyborcy jeszcze raz toto pokonia alez beda jajca ale tu juz obawiam sie ze niestety jest &#39;safe seat&#39; choc PIS zdazyl nawygadywac i nawyprawiac tyle glupot ze jeszcze chwila i roznie sie to mogloby skonczyc
W ogole posiadacze obcych paszportow powinni miec zakaz startowania w polskich wyborach, chcesz startowac prosze bardzo, oddawaj obcy paszport i pomieszkaj w kraju minimum te pol kadencji, wtedy zapraszamy, nie byloby spadochroniarzy, obywatelstwo jak sie ma to tylko jedno
Coraz bardziej nie podoba mi sie ta lalunia na kilometr wyczuwam wspolprace z wywiadem
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
W ogole posiadacze obcych paszportow powinni miec zakaz startowania w polskich wyborach, chcesz startowac prosze bardzo, oddawaj obcy paszport i pomieszkaj w kraju minimum te pol kadencji, wtedy zapraszamy, nie byloby spadochroniarzy, obywatelstwo jak sie ma to tylko jedno Coraz bardziej nie podoba mi sie ta lalunia na kilometr wyczuwam wspolprace z wywiadem
Masz na to jakieś dowody? Bo z Macierewicza się śmiejesz i wnioskuję, że uważasz go za wariata (to samo odnośnie PiSu i powiązania ze Stanami), a sam stawiasz tezy oparte jedynie na swoich przypuszczeniach. Hipokryzja?
Co do paszportów i startowania do sejmu czy senatu to racja. Przynajmniej taki znafca finansów jak Rostowski, nigdy nie zostałby ministrem tego resortu.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Nie jestem za Pisem, ale to co wyprawiaja Kodowcy i im podobni to okreslenie najgorszy sort jest najmniej zlosliwym co sie cisnie na usta.
Zyczyc prezydentowi smierci w meczarniach po peknieciu opancerzonej opony to trzeba miec wscieklizne i nienawisc we krwi.
Gdzie teraz jest HejtStop? Zaraz napisza, ze tym sie nie zajmuja bo to wlasnie ich koledzy.

Edit:
Apropo pekajacej pancernej opony:
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-pancerne-bmw-7-czy-w-takim-samochodzie-moze-peknac-opona,nId,2157427#utm_source=paste&amp;amp;utm_medium=paste&amp;amp;utm_campaign=firefox
 
Do góry Bottom