>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

N 31

nocoty

Użytkownik
Ziemia do lewaków... Ja juz nie wiem czy zyje w jakims Matriksie czy oni? Hit nr 2 dnia dzisiejszego: to MY jestesmy winni tym atakom, bo nie stworzylismy odpowiednich warunkow dla muzulmanow, nasz rasizm i ksenofobia nie pozwolily im sie zasymilowac, nie dalismy im odpowiednich warunkow do zycia wiec bieda, bezrobocie i wyobcowanie spowodowaly ze ci biedni muzulmanie musieli siegnac po tak drastyczne kroki by zwrocic uwage na swoja tragiczna sytuacje ekonomiczno-spoleczna.
Myslalem ze lewactwo to tylko pokretna logika i destrukcyjny swiatopoglad, a to jednak zwykla choroba psychiczna.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
odnoszę wrazenie , że co ważniejsze wydarzenie to te baranie łby z TVN24 zapraszają zawsze jakiegoś ultra-lewaka z Krytyki Politycznej...
na lewicy nie ma żadnych skrajnych/ultra
skrajna jest tylko prawica, ultra to może być katolik (jak chodzi do kościoła)
#mainstream
 
firel 142

firel

Użytkownik
Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu Polska nie widzi politycznych możliwości wykonania decyzji o relokacji uchodźców. Polska musi zachować pełną kontrolę nad swoimi granicami, nad polityką azylową i migracyjną - napisał na łamach portalu wPolityce.pl Konrad Szymański, przyszły minister ds. europejskich w rządzie Beaty Szydło.
Jak dobrze ze PO zostało odsunięte od władzy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ziemia do lewaków... Ja juz nie wiem czy zyje w jakims Matriksie czy oni? Hit nr 2 dnia dzisiejszego: to MY jestesmy winni tym atakom, bo nie stworzylismy odpowiednich warunkow dla muzulmanow, nasz rasizm i ksenofobia nie pozwolily im sie zasymilowac, nie dalismy im odpowiednich warunkow do zycia wiec bieda, bezrobocie i wyobcowanie spowodowaly ze ci biedni muzulmanie musieli siegnac po tak drastyczne kroki by zwrocic uwage na swoja tragiczna sytuacje ekonomiczno-spoleczna.
Myslalem ze lewactwo to tylko pokretna logika i destrukcyjny swiatopoglad, a to jednak zwykla choroba psychiczna.
To oczywiście żadne usprawiedliwienie dla terrorystów i islamistów bo jak się to mówi &quot;darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby&quot;, dostali wszystko !. I jakoś czarni, a szczególnie Azjaci się świetnie zasymilowali więc to nie kwestia błędów świata zachodu, a dużemu oporowi do asymilacji ze strony Muzułmanów. Ja mam rodzinę w Paryżu i byłem tam kilkakrotnie i o Arabach jako leniach z postawą roszczeniową to się mówiło od lat 80tych. Pewno gdzieś tam na stanowiskach dyrektorskich jest jakieś pierwszeństwo w pracy dla rodowitych Francuzów, ale to dotyczy absolutnie wszystkich innych, także innych Europejczyków, a nie tylko k.....wa islamistów więc te lewicowe argumenty są błędne.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jak dobrze ze PO zostało odsunięte od władzy.
Bardzo dobrze, że zostało odsunięte. Nie miałem zamiaru oglądać tych brudasów pod swoim domem. Ale i tak nie można wykluczyć że znowu gdzieś po cichu będą się czaić. Ale oby Polska była na posterunku i nie pozwoliła na takie ataki jakie były w Paryżu...

https://www.youtube.com/watch?v=gliuQecXuf0

Tu nawet słychać krzyki kobiet...

Jak to Korwin powiedział trzeba pozabijać ich wszystkich! oczywiście mam na myśli islam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Myślicie, że to ma jakiekolwiek znaczenie, że PiS może zablokować relokację tych 7 tyś ? Jak ISIS stwierdzi, żeby zaatakować Warszawę przyjadą jako obywatele: Francji, Niemiec, Wlk. Brytanii, Włoch i dziesiątki innych krajów UE i podłożą bombę gdzie chcą i jak chcą. Nawet pewno lepiej było by mieć u siebie te 7 tyś żeby je dobrze sprawdzić, a tak to jak pójdzie do świata islamskiego komunikat, że jesteśmy nieprzychylni i kto wie czy jakiemuś szaleńcowi z bombą przy dupie nie przyjdzie do głowy się &quot;mścić&quot; w Warszawie. Mleko się rozlało w całej Europie i problem będzie dotyczyć całej Europy.
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
W Polsce, za kwestie obronności kraju i pracę służb specjalnych odpowiadają Antoni Macierewicz i Mariusz Kamiński.
Trudno mi wyobrazić sobie bardziej niefortunny wybór.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Mógłbyś to uzasadnić? bo terroryzm jest dla nas całkiem nowym zjawiskiem (zagrożeniem) i ciężko ocenić kto jak by sobie poradził.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W Polsce, za kwestie obronności kraju i pracę służb specjalnych odpowiadają Antoni Macierewicz i Mariusz Kamiński.
Trudno mi wyobrazić sobie bardziej niefortunny wybór.
Niefortunny wybór?
No tak lepiej jak Tereska zajmuje się naszym bezpieczeństwem ???? Ona to może co najwyżej szarlotkę albo serniczka upiec a nie ***** zajmować się bezpieczeństwem Polaków.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie ma o co się kłócić. Polska bez względu na to kto jest lub będzie ministrem MONu i służb nie jest przygotowana do aktów terroryzmu bo nie mieliśmy z tym nigdy do czynienia. Możemy tak jak reszta Europy Wschodniej być łatwym celem, ale na szczęście nie jesteśmy dla ISIS żadnym celem. I w obliczu takiej tragedii to chyba jest głupotą i małostkowością toczyć znowu tą polsko-polską wojenkę. Dajcie spokój.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Ja myślę, że na szczęście jesteśmy jeszcze w takiej sytuacji, że wystarczy znacznie lepsze i prostsze wyjście. Wystarczy spacyfikować Syrię i inne kraje Afryki opanowane przez ISIS. Wysyła się tylko samoloty i drony, a trzeba ruszyć dupy i wysłać regularną armię - piechotę, komandosów, czołgi itd. Dla NATO to jest kwestia do załatwienia na tydzień. USA, Niemcy, Francja, Wlk. Brytania dysponują takimi siłami, że pewno nawet jak by wysłali z 10% swojego wojska w ciągu tygodnia zlikwidowali by ISIS. A potem zrobić na tych terenach drugą Palestynę nawet pod zarządem Baszszara i odesłać wszystkich islamistów z Europy. Tak wszyscy krytykują Izrael za Palestynę, ale Żydki świetnie wiedzą jak sobie radzić z tymi fanatykami, że ich trzeba odgrodzić i pilnować.

Lewicowi publicyści jeszcze siłą rozpędu bronią tego nurtu ratowania uchodźców i podzielam te argumenty, że oni uciekają przed terrorystami, ale niestety wraz z nimi może się przedostać dużo terrorystów i na zasadzie mniejszego zła, należy głównie się troszczyć o siebie. Pomijam już taką kwestię, że nawet jeśli obecni uchodźcy są ok, a co z ich dziećmi i wnukami ? Teraz w ISIS są potomkowie Arabów z lat 60tych, którzy nie mieli złych zamiarów i też uciekali przed wojną i biedą !
NATO? Mówisz o tym samym NATO, którego największy i najmocniejszy członek jest największym przyjacielem państwa na bliskim wschodzie, które finansuje i tworzy ISIS?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
NATO? Mówisz o tym samym NATO, którego największy i najmocniejszy członek jest największym przyjacielem państwa na bliskim wschodzie, które finansuje i tworzy ISIS?
Rozumiem, że masz na myśli USA i Arabię Saudyjską. Jeśli tak to Arabia rzeczywiście wspiera ISIS, ale raczej po cichu, nie oficjalnie. Nie słyszałem, żeby Król Arabii poparł wprost ISIS czy jakikolwiek atak terrorystyczny. No i oczywiście Amerykanie powinni wpłynąć na Saudyjczyków, ale nawet jak się nie da to można oddzielić interesy gospodarcze i polityczne i nic nie stoi na przeszkodzie aby Arabia nawet wspierała ISIS, a jednocześnie NATO np. pod dowództwem Francji, ale z udziałem USA wysłały tam wojsko. Arabia z tego powodu nie wypowiedziała by wojny Amerykanom.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Rozumiem, że masz na myśli USA i Arabię Saudyjską. Jeśli tak to Arabia rzeczywiście wspiera ISIS, ale raczej po cichu, nie oficjalnie. Nie słyszałem, żeby Król Arabii poparł wprost ISIS czy jakikolwiek atak terrorystyczny. No i oczywiście Amerykanie powinni wpłynąć na Saudyjczyków, ale nawet jak się nie da to można oddzielić interesy gospodarcze i polityczne i nic nie stoi na przeszkodzie aby Arabia nawet wspierała ISIS, a jednocześnie NATO np. pod dowództwem Francji, ale z udziałem USA wysłały tam wojsko. Arabia z tego powodu nie wypowiedziała by wojny Amerykanom.
Mam na myśli także Arabie Saudyjską, ale również inne państwa zatoki. Co robi usa aby wymusić na władzach arabii aby te ukróciły finansowanie isis z prywatnych źródeł? Sugerujesz, że NATO ma walczyć z bandytami finansowanymi przez swoich sojuszników? Co z kolei z Turcją? Członek NATO, czemu Turcja woli atakować Kurdów aniżeli isis? Czemu gdy Kurdowie w Kobani wykrwawiali się w walce z isis Turcja nie kiwnęła palcem by nie przepuszczać bojowników isis przez granicę?
To bogata arabia saudyjska finansuje i wspiera wahhabickie meczety w Europie, których imamowie głoszą o walce z niewiernymi. Także finansowała ten na Ochocie, jakim prawem WAHHABICKI MECZET POWSTAŁ W WARSZAWIE NA OCHOCIE?!

Budowę Ośrodka Kultury Muzułmańskiej w Warszawie sfinansował szejk z wahabickiej Arabii Saudyjskiej. Kraju, którego wielki mufti wzywa do zniszczenia wszystkich kościołów na Półwyspie Arabskim. Źródło finansowania potwierdził w rozmowie z nami jeden z członków administracji OKM. I wytłumaczył, dlaczego autorytetem jest tu Jusuf Al-Karadawi, guru islamskich radykałów.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
#Greece PublicOrderMin Toskas confirms Paris attacker w Syrian passport was registered as refugee on Leros island in Oct. /via @AntennaNews
Tylko to tutaj zostawie
Dwóch dżihadystów podejrzanych o wczorajsze ataki terrorystyczne we Francji przedostało się przez Grecję. Poinformowała o tym grecka stacja telewizyjna ANT1.
Terroryści dostali się do Francji w tłumie migrantów, którzy przypływają na greckie wyspy. Wykorzystali kryzys migracyjny jako &quot;zasłonę dymną&quot; dla swojej działalności. Grecka policja potwierdziła, że o informacje na ten temat poprosiły już francuskie służby bezpieczeństwa. Według telewizji ANT1, jeden z dwóch podejrzanych dżihadystów był &quot;kamikadze&quot; podczas wczorajszych ataków w Paryżu. Grecka policja jest w nieustannym kontakcie z francuskimi tajnymi służbami bezpieczeństwa, a także z podobnymi komórkami w innych krajach i wymienia informacje dotyczące osób mogących mieć powiązania z Państwem Islamskim.
 
macio106 186,6K

macio106

Znawca - MMA
P 276

pwlib

Użytkownik
Dlatego ja po nich nie płaczę, nawet po postronnych osobach, które w zdecydowanej większości popierały francuskie interwencje przeciwko rzekomym zbrodniczym dyktatorom.
#jeSUIS Assad, Husein, Kadaffi, Ali!
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Szefowa Human Rights Watch w Europie: &quot;Złoty medal dla Polski za najbardziej niedorzeczną i ignorancką reakcję na zamachy w Paryżu&quot;. Chodzi o zapowiedź, że Polska nie przyjmie żadnych uchodźców.

Mam nadzieję, że nowy rząd oleje siurem prostym opinie nowoczesnych, postępowych i światłych europejczyków i będzie konsekwentny w tym co mówi o nie przyjmowaniu uchodźców. Mogą nas nazywać zaściankiem, rasistami, ksenofobami, ale dzięki temu &quot;zacofaniu&quot; Polska jest w miarę hermetycznym krajem i nie musimy się dzisiaj aż nad to obawiać jakichś zamachów.
Chciałbym zobaczyć koalicję Nato-Ruscy przeciwko ISIS, ale niestety światem rządzą interesy jak napisali poprzednicy, bo z tym tworem można było się uporać w momencie jak powstawał. Teraz nawet jeśli koalicja NATO by ich zaatakowała to mają tylu swoich ludzi w Europie, że codziennie mielibyśmy zamachy w ramach odwetu.
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
co za zjeby w tej Francji koleś gra na &quot;fortepianinie&quot; pod klubem w którym wczoraj zaatakowali muzułmanie, ten kraj jest już stracony, a przywódcy państwa ISIS słuchając wypowiedzi lewaków wszelkiej maści i takich koncertów widzą jak reaguję media i jaki jest przypływ w mediach meinstrimowych i tylko czekać na kolejna falę zamachów jeśli ten został jak &quot;dobrze przyjęty&quot; i płynie narracja że to nie muzułmanie tylko terroryści https://www.youtube.com/watch?v=_SZ1xxSLPE8
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Szefowa Human Rights Watch w Europie: &quot;Złoty medal dla Polski za najbardziej niedorzeczną i ignorancką reakcję na zamachy w Paryżu&quot;. Chodzi o zapowiedź, że Polska nie przyjmie żadnych uchodźców.

Mam nadzieję, że nowy rząd oleje siurem prostym opinie nowoczesnych, postępowych i światłych europejczyków i będzie konsekwentny w tym co mówi o nie przyjmowaniu uchodźców. Mogą nas nazywać zaściankiem, rasistami, ksenofobami, ale dzięki temu &quot;zacofaniu&quot; Polska jest w miarę hermetycznym krajem i nie musimy się dzisiaj aż nad to obawiać jakichś zamachów.
Może ją zatrudnili w ramach popularnej akcji niepełnosprawni (umysłowo), pełnosprawni w pracy? Cóż, jak widać w jej przypadku była to pomyłka.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Wielki &quot;znawca&quot; polityki międzynarodowej i konfliktów niejaki Adamo - spec od wszystkiego chce wysyłać wojska NATO do Syrii i Iraku, nie wie tylko, że wojska, które mogłyby walczyć z isis tam są od wielu lat tylko nie są one wspierane przez państwa NATO. Tacy Kurdowie mogliby skutecznie osłabić pozycję isis gdyby usa nie płaszczyło się przed taką Turcją i jej fuhrerem Erdoganem, wychodzi NATO, że Turcja ma silniejszą pozycję w NATO aniżeli takie usa czy uk.
 
Do góry Bottom