>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ewa Kopacz &quot;Nie będę się ubiegać o funkcję przewodniczącego partii&quot;
Za 300polityka

No i tak kończy ta miernota polityczna swoją &quot;karierę&quot; :grin::grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Ten Sibora to jednak pajac.
To chyba jest sprawa protokołu dyplomatycznego, a nie sprawa polityczna czy może być czy nie pierwsza dama.
Osobiście uważam, że ma bardzo ładną (najładniejszą ze wszystkich dotąd) żonę, o córce nie wspominając. Pierwsza dama jest nie tylko ładna, ale ma klasę i osobowość. Więc bardzo poprawia i tak już świetny wizerunek Prezydenta. Kaczyński zrobił to genialnie w tym roku z Dudą i Szydło bo to żeby wystawić kogoś &quot;ładnego&quot; to sam mówił parę lat temu, ale w końcu to zrobił, a świetne wyczucie psychologiczne i społeczne pozwoliło mu wylansować właśnie Dudę bo innych &quot;ładnych&quot; w PiSie było też sporo. Jak już pisałem przy okazji wyborów prezydenckich Polska ma szansę mieć najlepszego Prezydenta jaki dotąd istniał. Mnie osobiście trochę razi plebejski język, ale Bush był w ogóle wsiokiem co nie przeszkodziło mu być przywódcą. Ponadto zakładam, że stosuje taki język nie dlatego, że nie zna innego, tylko dlatego, żeby do wszystkich dotrzeć bo żeby zrobić doktorat na prawie trzeba coś tam umieć. Mimo, że na niego nie głosowałem i mimo, że nie popieram PiSu identyfikuję się jak dotąd z Prezydentem i niech to tylko świadczy jak świetnie umie się zachować. Widać u niego szczerość, miłość, dobro i prawdę, coś czego w Polsce chyba nie było u żadnego dotąd Prezydenta po 1989r a od tego ma świetną aparycję, dobry piar, umie świetnie przemawiać.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Tymczasem w Paryzu, wyznawcy religii pokoju &quot; wzbogacaja kulturowo&quot; Francuzow. Merkel i Hollande powinni trafic przed pluton egzekucyjny za przyjecie do Europy setek tysiecy niezidentyfikowanych muzulmanskich SMIECI. Podczas Euro bedzie nieciekawie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja po raz pierwszy od 1945 wprowadza stan wyjątkowy. Miejmy nadzieję, że ostatecznie rozwiąże kwestię terrorystów. We mnie takie zamachy powodują po prostu wściekłość bo w II poł. XXw. Francja przyjęła wielu ludzi z kręgu cywilizacji arabskiej, dała im szansę na życie w dobrobycie, można powiedzieć, że przyjmowali ich z otwartymi ramionami, a potomkowie tych emigrantów tak się dzisiaj odpłacają. Zatrważające jest też to, że czasami obywatele państw UE nie mający żadnych korzeni islamskich przystępują do ISIS, ale to po prostu psychopaci. Pewno to jest dzisiaj awykonalne i nie przejdzie przez gardło nikomu we Francji, ale jak dla mnie dla takich popier....nych fanatyków powinni zrobić prosty test: dać do ręki koran i kazać go podeptać i każdy kto by to zrobił mógłby zostać, a jak nie to wydalić do Syrii czy gdziekolwiek indziej do jakiegoś kraju islamskiego. Może to i nieludzkie i wbrew prawom człowieka i wolności religijnej, ale wobec tego co się stało dzisiaj to jest wojna, a podeptanie Koranu dla takich fanatyków to jest gorsze niż śmierć, ale przynajmniej przestali by ginąć niewinni ludzie. Od 4 godzin oglądam to co się tam dzieje i bardzo mi szkoda tych ludzi i ich rodzin co zginęli. Zupełnie przypadkowi ludzie na meczu, w kawiarni, na koncercie czy po prostu ulicy. Jak powiedział Obama to uderzenie w świat naszych wartości.
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
powinni zrobić prosty test: dać do ręki koran i kazać go podeptać i każdy kto by to zrobił mógłby zostać, a jak nie to wydalić do Syrii czy gdziekolwiek indziej do jakiegoś kraju islamskiego.
Pomysł fajny, ale szczerze mówiąc nie wierzę, że Francja i ogólnie Europa zacznie robić z imigrantami coś konkretnego. Pewnie znów usłyszymy, że te zamachy nie miały nic wspólnego z islamem i że trzeba stworzyć lepsze mechanizmy odróżniania imigrantów od terrorystów. Ci idioci nie rozumieją, że nie ma innego sposobu niż wypędzenie ich wszystkich.
Wybór jest taki, że albo tolerujemy (a właściwie oni, politycy i wraz z nimi media tolerują) dalej islam żeby nie urazić biednych arabów, bo niektórzy być może są normalni i nie mają złych intencji, ale za to narażając życie Europejczyków, albo myślimy o sobie i wyżej cenimy dobro Europejczyków, od dobra dzikusów i w związku z tym wysyłamy ich wszystkich tam skąd przybyli. Cała reszta to półśrodki, które nie rozwiążą problemu.

Swoją drogą, Angela może być z siebie dumna.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pomysł fajny, ale szczerze mówiąc nie wierzę, że Francja i ogólnie Europa zacznie robić z imigrantami coś konkretnego. Pewnie znów usłyszymy, że te zamachy nie miały nic wspólnego z islamem i że trzeba stworzyć lepsze mechanizmy odróżniania imigrantów od terrorystów. Ci idioci nie rozumieją, że nie ma innego sposobu niż wypędzenie ich wszystkich.
To oczywiście nie jest idealny sposób, ale na zasadzie &quot;mniejszego zła&quot; jedyny sposób, żeby się pozbyć terrorystów. Na pewno w wyniku takiej akcji ucierpieli by zasymilowani normalni obywatele wierzący w Allaha, ale wydalenie ich z terenu Francji czy UE jest mniejszym złem niż narażanie się na coraz więcej śmierci niewinnych ludzi. Śmieszą mnie te zapowiedzi złapania ich itd (tych co to wczoraj zrobili) ponieważ oni się śmiercią nie przejmują, nawet to dla nich chwała zginąć za Allaha. To jest właśnie najgorsze, że Europejczycy nie rozumieją, że oni mają zupełnie popier...ne w głowach i nie można przystawać do nich naszych zasad. Ich można tylko albo zabić albo wydalić. Nie da się nic innego zrobić. Nie bez powodu były w średniowieczu wojny krzyżowe, przynajmniej trzymało się ich z daleka od Europy.

Swoją drogą, Angela może być z siebie dumna.
Właściwie to wydaje mi się, że jednak mniejszość turecka w Niemczech jednak znacznie się lepiej zasymilowała niż we Francji. Po pierwsze zauważmy, że w Niemczech jako jednym z nielicznych ważnych krajów UE nie było znaczącego ataku terrorystycznego (mieliśmy Londyn, Madryt, i Paryż). Turcy założyli własne biznesy, knajpy, burdele itd i jako tako to funkcjonuje. Po za tym Turcy nigdy nie byli fanatykami. A jeśli chodzi o tą falę obecną to na razie z niej nie rekrutują się terroryści. We Francji jest już 3 lub 4 pokolenie ludzi pochodzenia arabskiego i to w nich są terroryści. Choć oczywiście gwarancji nie ma, że ktoś z tych nowych też nie maczał w tym palców.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
powinni zrobić prosty test: dać do ręki koran i kazać go podeptać i każdy kto by to zrobił mógłby zostać, a jak nie to wydalić do Syrii czy gdziekolwiek indziej do jakiegoś kraju islamskiego.
pomysł beznadziejny bo oni maja sposoby na takie rzeczy opisane w koranie
a nazywa się to al-Taqiyya i jest to &#39;&#39; ukrywanie lub kamuflowanie wierzeń, przekonań, idei, uczuć, opinii i strategii w czasie istotnego zagrożenia w danym momencie lub w przyszłości, celem ochrony przed fizyczną lub / i psychiczną szkodą&#39;&#39; ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
pomysł beznadziejny bo oni maja sposoby na takie rzeczy opisane w koranie
a nazywa się to al-Taqiyya i jest to &#39;&#39; ukrywanie lub kamuflowanie wierzeń, przekonań, idei, uczuć, opinii i strategii w czasie istotnego zagrożenia w danym momencie lub w przyszłości, celem ochrony przed fizyczną lub / i psychiczną szkodą&#39;&#39; ????
No, ale jednak ISIS dawało do wyboru podbitym ludziom albo przejście na islam albo kulkę w łeb więc jednak wierzyli w takie deklaracje. Założyłem, że działa to też w 2 stronę. Tak czy inaczej ja podałem tylko pewien kierunkowy pomysł. W dzisiejszym świecie służby mają tysiące sposobów chemicznych i biologicznych żeby to zweryfikować np CIA ma &quot;zastrzyk prawdy&quot;, że wszystko można wydobyć więc można by tak sprawdzić każdą osobę wg segregacji rasowej. Sposoby chcą, wystarczy wola polityczna.
 
N 31

nocoty

Użytkownik
&quot;Istnieją znaki, że Allah udzieli wielkiego zwycięstwa islamowi w Europie. Bez mieczy, bez karabinów, bez podbojów. Niepotrzebni są nam terroryści, nie potrzebni samobójcy. 50 milionów muzułmanów [w Europie] przekształci ją w muzułmański kontynent w ciągu kilku dziesięcioleci.&quot; - Kaddafi w 2006 r.
Tego nie da sie cofnac. Nieuchronnie czeka nas wojna religijna na skale swiatowa, nie teraz, teraz to jest partyzantka. Jaki kolwiek krok przeciwko tym dzikusom typu delegalizacja islamu spowoduje kolejne ich ataki zeby nas zlamac. Europa i Europejczycy ustapia i ugna sie. Bo my boimy sie po prostu smierci. Dla nas to jest koniec wszystkiego. Dla tych poj...ow smierc to laska, smierc to raj i 72 dziewice, dla nich to sa pierd...one zawody, kto zabije wiecej niewiernych ten dozna wiekszych uciech w raju. Oni nie beda waliczyli z wojskiem. Oni beda atakowali bezbronnych ludzi na koncercie itp. zeby nas zlamac psychicznie, zebysmy sie bali wychodzic z domu. Sorry, jak dla mnie to powinien byc ewidentny koniec jakiejkolwiek pomocy jakimkolwiek uchodzcom. Co z tego ze pomozemy 100 tysiacom prawdziwych uchodzcow wojennych jak z nimi przeniknie do europy jakies 900tys anonimow z ktorych co dziesiaty zalozmy ma zle zamiary i przy okazji kazdy z nich wciagnie w radykalizm jedna osobe, ta osoba kolejna itd. Ja nie zamierzam ryzykowac moim zyciem i zyciem moich bliskich zeby pomoc komukolwiek kto nawet ucieka przed wojna. Koniec litosci. Albo sie obudzimy albo za 30 lat bedziemy jednym wielkim kalifatem. Znajac zycie te kaleki umyslowe nazywajace sie politykami beda glosili oklepane slogany o &quot;oburzeniu&quot;,&quot;skandalicznym ataku&quot;, ze sa &quot;wstrzasnieci&quot;, &quot;zeby nie stawiac znaku rownosci pomiedzy muzulmaninem a terrorysta&quot; itd itd a tu potrzeba dzialan! Plakac mi sie chce jak mowia ze trzeba oddzielic terrorystow of uchodzcow... Ciekawe jak to zrobia, zapytaja &quot;dzien dobry, jestes terrorysta?&quot; Uzbroic bialych chrzescijan - europejczykow, burzyc meczety, zdelegalizowac koran i bilet do afryki dla wszystkich wyznawcow pedofila mahometa i allachociaga. Sram na tolerancje, wlasnie zostalem rasista i ksenofobem. I mam nadzieje ze takie nastroje beda tez w spoleczenstwie - rasistowskie i ksenofobiczne. Jestem w szoku, bo debile mieniacy sie socjologami i dziennikarzami bardziej niz muzulamnskich terrorystow boja sie ze to bedzie woda na mlyn dla organizacji prawicowych i nacjonalistycznych... Ot taka lewacka logika.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Francja po raz pierwszy od 1945 wprowadza stan wyjątkowy. Miejmy nadzieję, że ostatecznie rozwiąże kwestię terrorystów. We mnie takie zamachy powodują po prostu wściekłość bo w II poł. XXw. Francja przyjęła wielu ludzi z kręgu cywilizacji arabskiej, dała im szansę na życie w dobrobycie, można powiedzieć, że przyjmowali ich z otwartymi ramionami, a potomkowie tych emigrantów tak się dzisiaj odpłacają. Zatrważające jest też to, że czasami obywatele państw UE nie mający żadnych korzeni islamskich przystępują do ISIS, ale to po prostu psychopaci. Pewno to jest dzisiaj awykonalne i nie przejdzie przez gardło nikomu we Francji, ale jak dla mnie dla takich popier....nych fanatyków powinni zrobić prosty test: dać do ręki koran i kazać go podeptać i każdy kto by to zrobił mógłby zostać, a jak nie to wydalić do Syrii czy gdziekolwiek indziej do jakiegoś kraju islamskiego. Może to i nieludzkie i wbrew prawom człowieka i wolności religijnej, ale wobec tego co się stało dzisiaj to jest wojna, a podeptanie Koranu dla takich fanatyków to jest gorsze niż śmierć, ale przynajmniej przestali by ginąć niewinni ludzie. Od 4 godzin oglądam to co się tam dzieje i bardzo mi szkoda tych ludzi i ich rodzin co zginęli. Zupełnie przypadkowi ludzie na meczu, w kawiarni, na koncercie czy po prostu ulicy. Jak powiedział Obama to uderzenie w świat naszych wartości.
Niestety musze Cie zasmucic.... Jak poczytasz Brytyjska prase bo u Nas ciezko znalezc takie informacje w obozie w Calasie przybywa ponad 6 tys osob, z ktorych ponad polowa brala udzial w wojnach/rozbojach z uzyciem broni na obszarze Afryki (dane brytyjskiego wywiadu i ekspertow odpierajacych jakiekolwiek dyskusje ze strony UK przy prosbach/rozczeniach Francuzuow o przyjecie biednych uchodzcow z tego obozu)

Druga ciekawostka - 98 % Muzumanow z drugiego i trzeciego pokolenia zyjacy we Francji odmowilu uczcinia minuta ciszy po zamachach na WTC w USA ....
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trzeba nam Hitlera z 39 roku który wyczyści nam teraz Europę, inaczej zginiemy.
Teraz właśnie Port Lotniczy Londyn-Gatwick ewakuowany, pewnie zaraz coś jebnie u Brytoli, a jutro u Helmutów i tyle z poprawności politycznej będzie.
A to jest hit sprzed chwili ????
Redaktor TVN24: - czego pan się spodziewa po tych wydarzeniach?
Sierakowski: - przede wszystkim prawicowego hejtu.
Oby temu durniowi łeb obcięli te dzikusy których tak zaprasza.
 
grzesio 74,2K

grzesio

Forum VIP
A to jest hit sprzed chwili ????
Oby temu durniowi łeb obcięli te dzikusy których tak zaprasza.
odnoszę wrazenie , że co ważniejsze wydarzenie to te baranie łby z TVN24 zapraszają zawsze jakiegoś ultra-lewaka z Krytyki Politycznej...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Trzeba nam Hitlera z 39 roku który wyczyści nam teraz Europę, inaczej zginiemy.
Ja myślę, że na szczęście jesteśmy jeszcze w takiej sytuacji, że wystarczy znacznie lepsze i prostsze wyjście. Wystarczy spacyfikować Syrię i inne kraje Afryki opanowane przez ISIS. Wysyła się tylko samoloty i drony, a trzeba ruszyć dupy i wysłać regularną armię - piechotę, komandosów, czołgi itd. Dla NATO to jest kwestia do załatwienia na tydzień. USA, Niemcy, Francja, Wlk. Brytania dysponują takimi siłami, że pewno nawet jak by wysłali z 10% swojego wojska w ciągu tygodnia zlikwidowali by ISIS. A potem zrobić na tych terenach drugą Palestynę nawet pod zarządem Baszszara i odesłać wszystkich islamistów z Europy. Tak wszyscy krytykują Izrael za Palestynę, ale Żydki świetnie wiedzą jak sobie radzić z tymi fanatykami, że ich trzeba odgrodzić i pilnować.
Lewicowi publicyści jeszcze siłą rozpędu bronią tego nurtu ratowania uchodźców i podzielam te argumenty, że oni uciekają przed terrorystami, ale niestety wraz z nimi może się przedostać dużo terrorystów i na zasadzie mniejszego zła, należy głównie się troszczyć o siebie. Pomijam już taką kwestię, że nawet jeśli obecni uchodźcy są ok, a co z ich dziećmi i wnukami ? Teraz w ISIS są potomkowie Arabów z lat 60tych, którzy nie mieli złych zamiarów i też uciekali przed wojną i biedą !
 
Do góry Bottom