>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
No ale na razie to słyszy się wyłącznie o podpaleniach ośrodków dla emigrantów, a nie o szlachtowaniu przez nich niemieckich obywateli. Piszesz, że małe miasteczka zmieniły się w policyjne, ale czy dlatego, że emigranci coś robili czy dlatego, że mieszkańcy się boją ? Zresztą nawet pojedyncze incydenty po stronie emigrantów nie stanowią o całości. Do tych samych Niemiec w latach 80tych wyjechało mnóstwo Polaków. Jakaś ich część kradła, ale odium złodziejskich Polaków spadło na cały naród.
No i nadal statystycznie nie widzę problemu bo Niemcy mają 80 mln ludzi. Więc jeśli przyjmą 50 tyś to jaki będzie promil ? Jak to może zagrozić czemukolwiek i komukolwiek ? Dla mnie to problem medialny i tylko medialny coś jak ośrodki dla chorych na AIDS w Polsce w latach 80tych. Jaki był strach, jakie podpalenia. Do dzisiaj nie słyszałem żeby się ktoś z mieszkańców zaraził.
Ja słyszałem, że mądrzy Szwedzi jadą do tych ośrodków i wybierają ludzi po studiach: lekarzy, pielęgniarki, ekonomistów bo to oszczędność dla kraju 20 lat nauki. Piszecie, że tam tylko są nastawienia na socjal. Pewno tak jest jest, ale jest tez dużo wartościowych ludzi po studiach.
Ty jestes chyba nie do konca zdrowy, albo po prostu malo wiesz bo w TVNie o tym nie mowia...
1. Co do Szwecji polecam przeczytac o wzroscie gwaltow prawie o 1472 procent! od 1975 czyli od roku keidys zdecydowali sie na multikulti
http://ndie.pl/szwecja-dramatyczny-bilans-wprowadzenia-multikulturalizmu/
Tutaj jak bardzo Szwedzi sie pomylili i teraz sa w dupie:
http://ndie.pl/szwedistan-muzulmanie-kontroluja-55-stref/
Co czeka Szwedow za 15 lat jak sie nie ogarna!
http://ndie.pl/raport-onz-za-15-lat-szwecja-bedzie-krajem-trzeciego-swiata/
Co do Niemcow... Oni nie maja wyjscia bo 3 rok z rzedu sa na ujemnym bilansie, takze przyjmuja ludzi myslac, ze ci sie wbija w spoleczenstwo i beda na nich pracowac... Ale jak sie mocno wkur*ia to zaczna sie czystki
Francja: chcieli wprowadzic zakaz zaslaniania twarzy to ile dni byly zamieszki ? Pod kosciolami policja bo kazdy jest przerazony, we wloszech to samo ...
http://ndie.pl/francja-178-kosciolow-jest-pod-ciagla-ochrona-policji/
A teraz do aktualnej sytuacji... Jak Ci 11,5 tys x 5 wyszlo 23 tys ? Wedlug prawa osoba ktora ma przyznany status w ciagu pierwsego roku moze sciagnac do siebie 5 osob z rodziny...
Czy wiesz moze o tym ze Niemcy placa 1 tys euro zasilku, a w Danii zasilek to 90% sredniej krajowej ? To powiedz mi jak my unikniemy kar finansowych, za ucieszczki imirantow z naszego kraju ? Jakie kary ? ... tak unia chce aby rozlokowani ludzie zostali w danym kraju, w wypadku ucieczki dany kraj placi kare do wspolnego funduszu na uchodzcow (na przyszlosc)...
Czy do qrwy nedzy Polska raz w historii nie moze sie nauczyc czegos na przykladzie innych ? Tylko zawsze pierwsze musi dostac po dupie, zeby pozniej walczyc o swoje...
Czy slyszales kiedys ze lepiej jest zapobiegac, anizeli leczyc ?
Jak przyjmiemy jedna grupe to kiedy bedziemy kolejna grecja ? Nasz dlug rosnie tak, ze pewnie nigdy bo nie splacimy, ale nie lepiej jescze dojebac
273 mln zł DZIENNIE
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02379--Dlug-Polski-znowu-rosnie-w-zastraszajacym-tempie.htm
Nie ma zgody na to zeby zasady religijne byly nad prawem panstwa w ktorym mieszkasz !!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ty porownujesz emigracje Polakow do emigracji tej arabskoafrykanskiej holoty? Faktycznie pasujesz do PO. Polacy, ktorzy kradli? 100% trzezwo myslacych Niemcow bez mrugniecia okiem zamienilaby uchodzcow na takich Polakow.
Ja nie porównuję emigracji Polaków do tego co teraz. Gdzie niby napisałem, że porównuję. Pisałem tylko, że jakiś procent przypadków może mieć wpływ na opinię o wszystkich. I tak było w latach 80tych z Polakami. W Niemczech wtedy, zresztą praktycznie w całej Europie Polak = złodziej co oczywiście było strasznie krzywdzące i głupotą. Podejrzewam, że nie żyłeś w tamtych czasach, jak 99,9% ludzi z tego forum, ale zapytaj rodziców. I dzisiaj tak - Polacy nawet i bez UE byli by chętniej przyjmowani niż tamci bo wspólna cywilizacja, kultura itd, ale wtedy Arabów to tylko Francja przyjmowała masowo za co zresztą dzisiaj słono płaci.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Wiecie co jest zdumiewające. W Polsce szacuje się ok 90% Katolików, a Papież, który dla każdego Katolika powinien być największym autorytetem, kiedy wzywa do przyjmowania uchodźców to większość mówi jak Sc@neR &quot;won&quot;. Chyba dlatego, że ta nasza religia to tylko iść do kościoła na ślub czy chrzciny, a potem nawalić się jak stodoła z wujem i szwagrem. Do tego Polakom służy ta religia. Żadnego współczucia, żadnej litości.
Po pierwsze dogmat o nieomylności papieża dotyczy tylko i wyłącznie wypowiedzi w kwestiach wiary powiedzianych ex cathedra - z mocy urzędu jakbyś nie zrozumiał. Z całą resztą można się nie zgadzać i polemizować. A jako, że Franciszek jest najgorszym papieżem od czasów Pawła VI to przychodzi to robić regularnie.
Po drugie lewica jakoś dziwnie nie cytowała wypowiedzi papieskich o in vitro i eutanazji, słowa np Benedykta XVI o gender były ignorowane, stanowisko episkopatu wyśmiewane a głosy o państwie wyznaniowym powszechne. Teraz nagle cytowanie papieża stało się trendy. I żeby była jasność Kościół jest w tej kwestii wyjątkowo podzielony:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/abp-hoser-jezeli-tendencje-sie-nie-zmienia-to-europa-bedzie-muzulmanska/1xtvh3
http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,23446,wegierski-biskup-papiez-myli-sie-w-sprawie-uchodzcow.html
W skali Europy nie ma i nie istnieje problem imigrantów
To uchodźców czy jednak imigrantów? Pytanie retoryczne, każdy o IQ powyżej 14 widzi, że mamy do czynienia z falą imigrantów a nie uchodźcami.
W Polsce 11,5 tyś + drugie tyle na rodziny czyli 23 tyś to 0,06% i tyle w temacie na wszystkich Polaków.
Jeśli tak sobie wyobrażasz model rodziny na Bliskim Wschodzie to radzę się trochę dokształcić.
I przede wszystkim kwestia podstawowa. UE radośnie ogłosiła, że przyjmie praktycznie wszystkich tzw. uchodźców. Fantastyczny pomysł. Za parę miesięcy na granicy tureckiej będziemy mieli nie 100 tysięcy, ale parę milionów migrantów. Wtedy też to będzie problem zastępczy.
Swoją drogą historia niesamowicie przyśpieszyła. Kto by się jeszcze parę lat temu spodziewał, że będziemy mieć wojnę u naszej granicy na Ukrainie a w Europie będziemy oglądać sceny znane z krajów trzeciego świata. Robi się ciekawie...
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Ja nie porównuję emigracji Polaków do tego co teraz. Gdzie niby napisałem, że porównuję. Pisałem tylko, że jakiś procent przypadków może mieć wpływ na opinię o wszystkich. I tak było w latach 80tych z Polakami. W Niemczech wtedy, zresztą praktycznie w całej Europie Polak = złodziej co oczywiście było strasznie krzywdzące i głupotą. Podejrzewam, że nie żyłeś w tamtych czasach, jak 99,9% ludzi z tego forum, ale zapytaj rodziców. I dzisiaj tak - Polacy nawet i bez UE byli by chętniej przyjmowani niż tamci bo wspólna cywilizacja, kultura itd, ale wtedy Arabów to tylko Francja przyjmowała masowo za co zresztą dzisiaj słono płaci.
Zle podejrzewasz, z autopsji wiem jaka byla opinia o Polakach na zachodzie. I nie procent przypadkow jesli chodzi o muzulmanow. Jak czytasz o gwalcie, rozbojach, napadach, zamieszkach, morderstwach na zachodzie to w przewazajacej wiekszosci to muzulmanie. Wiec nie pisz, ze ojoj oni tacy biedni, niewinni a jakies czarne owce robia im zly PR. W Berlinie 80% przestepstw popelniaja imigranci, z czego az 75% to Araby. Przypadek? A te obrazki pokazujace &#39;&#39;dobrych i wdziecznych imigrantow&#39;&#39; mozna sobie miedzy bajki wlozyc. I nie tylko Francja masowo przyjmowala, bo Turcy latami zasiedlali Niemcy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/546054/legia-warszawa-i-lech-poznan-przekaza-euro-od-kazdego-kibica-na-rzecz-uchodzcow
Wszystkie kluby Ligi Mistrzów i Ligi Europy zdecydowały, że przekażą 1 euro od każdego sprzedanego biletu na pierwszy mecz rozegrany na własnym stadionie w fazie grupowej na rzecz uchodźców. Czy do akcji włączą się Legia i Lech ?
Może to da wam coś do myślenia. Nawet świat piłki chce im pomagać. Więc być może ktoś kto tu tak ostro najeżdża na uchodźców czy będzie chciał czy nie chciał będzie im pomagać, jak pójdzie na Legię albo Lecha ???? Zmuszanie do dobra jak najbardziej popieram. Dobrze, że UEFA walczy z ksenofobią, rasizmem i homofobią, tylko, żeby to jeszcze się przełożyło na kibiców.
 
yam 93

yam

Użytkownik
http://wpolityce.pl/swiat/264981-koniec-zartow-schultz-zagrozil-uzyciem-sily-wobec-takich-krajow-jak-polska-jesli-nie-podporzadkujemy-sie-duchowi-wspolnoty-ws-imigrantow-wideo
&quot;Żarty się skończyły. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego publicznie zagroził krajom takim jak Polska, Węgry, Słowacja czy Czechy. Na antenie niemieckiej telewizji ZDF powiedział, że jeżeli niektóre państwa nie będą chciały przyjmować imigrantów, to takie rozwiązanie trzeba narzucić im siłą&quot;.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
http://wpolityce.pl/swiat/264981-koniec-zartow-schultz-zagrozil-uzyciem-sily-wobec-takich-krajow-jak-polska-jesli-nie-podporzadkujemy-sie-duchowi-wspolnoty-ws-imigrantow-wideo
&quot;Żarty się skończyły. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego publicznie zagroził krajom takim jak Polska, Węgry, Słowacja czy Czechy. Na antenie niemieckiej telewizji ZDF powiedział, że jeżeli niektóre państwa nie będą chciały przyjmować imigrantów, to takie rozwiązanie trzeba narzucić im siłą&quot;.
I BARDZO DOBRZE ! Jak brać miliony euro to było, a teraz nie ma ? Typowe polskie cwaniactwo, mam tylko nadzieję, że kto nie będzie rządził - PO czy PiS nie podłożą się na te kary, bo jak zwykle zapłacimy my wszyscy, a nie pójdzie to z kieszeni polityków.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
I BARDZO DOBRZE ! Jak brać miliony euro to było, a teraz nie ma ? Typowe polskie cwaniactwo, mam tylko nadzieję, że kto nie będzie rządził - PO czy PiS nie podłożą się na te kary, bo jak zwykle zapłacimy my wszyscy, a nie pójdzie to z kieszeni polityków.
Wyjdź stąd volksdojczu i zamknij za sobą drzwi, bo pojęcia nie masz czym jest UE.
Żaden kraj nie ma prawa narzucać siłą co, czego i ile. Odkąd Polska przystąpiła do UE, potem podpisała Traktat Lisboński robimy laskę Niemcom za pośrednictwem Tuska, Kopaczowej i reszty postkomunistycznego ścierwa, które nigdy nie powinno mieć żadnych praw do pełnienia funkcji publicznych. Cały majątek wyprzedany Merkelowej, prawie wszystkie media są niemieckie, służby niemieckie mogą jeździć po polskim kraju bez przeszkód, a polski dług wynosi ponad 3 biliony.
Tak właśnie wygląda utrata suwerenności, ale tak jak wyżej: &quot;żarty się skończyły&quot;, to już nie przejdzie.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
I BARDZO DOBRZE ! Jak brać miliony euro to było, a teraz nie ma ? Typowe polskie cwaniactwo, mam tylko nadzieję, że kto nie będzie rządził - PO czy PiS nie podłożą się na te kary, bo jak zwykle zapłacimy my wszyscy, a nie pójdzie to z kieszeni polityków.
Nikt na tym forum i zwykly czlowiek pewnie nawet zlotowki z tych dotacji nie widzial, ty tylko ciagle sie podniecales jak to z kolegami okradales UE na 30000 zl czy jakos tam.
Szkoda, ze nie napominales o solidarnosc jak Niemcy i Rosja sie dogadala w sprawie Nordstream i my bedziemy znowu placic najdrozszy gaz w Europie ;)
Najbardziej smieszy mnie to , ze za uchodzcami sa ludzie, ktorych najdalzszym wyjazdem byl ten do tesciowej na obiad na wies. Wystarczy pojechac na zachod i zobaczyc jak to wyglada, ulice w ktorych tylko Turcy itd. maja sklepy gdzie nocami strach przejsc , gdzie w parkach siedza tylko i zaczepiaja. Polecam przejechac sie po Duisburgu, Wuppertalu ;)
Fajnie super Uefa wspiera uchodzcow. Niech wspiera ja sam bym wspieral, ale trzeba wspierac uchodzcow , a nie imigrantow zarobkowych. Do tego trzeba leczyc Syrie i sytuacje tam , a nie leczyc skutek tego. Bo jak przyjmiemy 1 mln, to jak powiemy 2 mln. ze ich nie przyjmiemy ?
Nikt o tym nie mysli , a tekie beda skutki znisczenie systemu socjalnego i kultury panstwa ;)
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
I BARDZO DOBRZE ! Jak brać miliony euro to było, a teraz nie ma ? Typowe polskie cwaniactwo, mam tylko nadzieję, że kto nie będzie rządził - PO czy PiS nie podłożą się na te kary, bo jak zwykle zapłacimy my wszyscy, a nie pójdzie to z kieszeni polityków.

Człowieku nie wiem czy ktoś Ci płaci za bycie takim idiotą? Brak słów, chyba że lubisz być trollem wtedy mam tylko jedno słowo DOROŚNIJ
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
I BARDZO DOBRZE ! Jak brać miliony euro to było, a teraz nie ma ? Typowe polskie cwaniactwo, mam tylko nadzieję, że kto nie będzie rządził - PO czy PiS nie podłożą się na te kary, bo jak zwykle zapłacimy my wszyscy, a nie pójdzie to z kieszeni polityków.
Z każdym kolejnym twoim postem coraz bardziej nie mogę się nadziwić jak można być takim kretynem i lemingiem. Jakiś szwab grozi nam, Polakom, a ty jeszcze śmiesz mówić, że to bardzo dobrze. Palnij się w swoje puste czoło, jak ci się Polska nie podoba, to emigruj do Niemiec, będziesz miał multi-kulti po dziurki w nosie i w końcu będziesz szczęśliwy. W temacie imigrantów nie będę za dużo pisał, już koledzy wcześniej wystarczająco cię zaorali w tym temacie i ja nie mam nic do dodania, mogę się jedynie zgodzić z nimi. Oczywiście solidarność wg lewaka Adamo polega na tym, że Polska musi brać na siebie nie swój problem, a tym problemem jest bydło z Syrii. W zamian za to Niemcy kolejny raz pokazały Polsce i innym krajom Europy Środkowo-Wschodniej jacy oni są solidarni i razem z Ruskimi będą budować drugą nitkę gazociągu na dnie Morza Bałtyckiego. No i jestem ciekaw jak to skomentujesz? Gdzie jest ta niemiecka solidarność? Od nas tego wymagają a sami pokazują jak bardzo mają w dupie nasz kraj.


Jak brać miliony euro to było, a teraz nie ma ?
Wbij sobie raz na zawsze to tego pustego łba, że Polska nie ma żadnych finansowych korzyści z bycia w Unii. Dostajemy mniej niż wpłacamy. Już raz ci to tłumaczyłem, ale widzę, że na darmo. Jak wierzysz w to, że pieniądze z Unii biorą się z powietrza, i że tam gdzieś ktoś daje nam tą kasę za darmo, to po prostu z tej głupoty idzie się tylko śmiać.


PS. Podobno miałeś przez rok nie udzielać się w tematach politycznych, więc co tutaj robisz? Kłamałeś jak twój idol Donald Tusk? Tylko nie tłumacz się, że temat imigrantów nie jest tematem politycznym, bo jak się okazuje jest związany z polityką i to bardzo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z każdym kolejnym twoim postem coraz bardziej nie mogę się nadziwić jak można być takim kretynem i lemingiem.
A ja ci na tym przykładzie chcę pokazać jak można być zakłamanym i mieć dwie &quot;sprawiedliwości&quot; jedną dla siebie, jedną dla innych. Dałeś mi bana za &quot;obrażanie użytkowników forum&quot;, a sam co teraz zrobiłeś ? Dasz sobie sam za to ostrzeżenie ? To, że nie podobają się wam moje poglądy nie upoważnia jeszcze was do obrażania mnie. Pomijając to co napisałeś sam jako moderator, spokojnie przechodzi obrażanie od: &quot;folksdojczy&quot; czy &quot;polszewików&quot;.
A ja jak wielokrotnie pisałem i nie chcę się powtarzać od jakiś 10 lat korzystałem i korzystam z pieniędzy Unii w tym bezzwrotnych więc osobiście to zaświadczam. Dzięki temu wsparciu mogłem sobie ułożyć życie jak chciałem.
A co do podsumowania - mam takie, a nie inne poglądy i cieszę się, że mam odwagę coś napisać na tym forum. I wiecie co różni nas od was - to, że jak by ktoś z was wyskoczył ze swoimi poglądami na forum np. młodych demokratów nikt by was nie wyzwał do kretynów, mimo, że na pewno poczulibyście się tam, tak jak ja tutaj i to różni PO i PiS i peowców i pisowców (oczywiście nie wszystkich, ale większość). Prezes PiS Kaczyński mówił o zdrajcy Komorowskim, o &quot;krwi na rękach&quot; itd, po 2 stronie owszem Palikot i Niesioł mieli swoje wyskoki, ale po pierwsze to nie byli prezesi, po 2 nie urządzali marszów, a po 3 nie obrażali takimi inwektywami. Widać więc jak po sznurku jak się zachowują 2 obozy i który to naprawdę chce zacząć rozmawiać.
A w 1989 r. prawie większość Polaków była by skłonna stać się częścią Niemiec, tak byliśmy &quot;zadowoleni&quot; z rządów polskich komunistów i tak nie wierzyliśmy, że sami możemy coś osiągnąć więc zamiast się obrażać na Niemcy i z nimi walczyć, bierzmy z nich przykład w jaki sposób można stać się najbogatrzym krajem Europy. UE to najlepsze co nam się zdarzyło w ciągu ostatnich 125 lat.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Od każdego biletu sprzedanego na mecz przeciwko SSC Napoli, który będzie pierwszym spotkaniem rundy grupowej Ligi Europy rozegranym przy Łazienkowskiej 3, Legia Warszawa przekaże równowartość 1 euro na rzecz sprowadzenia do ojczyzny polskich uchodźców ze strefy wojennej w Donbasie.
- W Donbasie, w strefie bezpośrednio zagrożonej wojną, znajduje się nadal kilkuset naszych rodaków z Kartami Polaka, często są to całe wielopokoleniowe rodziny - mówi Bogusław Leśnodorski, Prezes Zarządu Legii Warszawa. - Rozumiemy i popieramy ideę pomocy najbardziej potrzebującym, którzy muszą uchodzić ze swych domów przed zagrożeniem, jakie niesie wojna. Cieszymy się, że dzięki tej inicjatywie uda się zapewnić im bezpieczeństwo i sprowadzić do Polski.

Szczegółowe informacje na temat przekazanych środków oraz efektów sfinansowanej dzięki nim pomocy Legia Warszawa przedstawi w najbliższych dniach w oddzielnym komunikacie.
Brawo Legia (pisze kibic Lecha) . Polacy pomagaja Polakom brawo !!
http://legia.com/aktualnosci/legia-warszawa-wlacza-sie-w-pomoc-uchodzcom-48204
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
A ja ci na tym przykładzie chcę pokazać jak można być zakłamanym i mieć dwie &quot;sprawiedliwości&quot; jedną dla siebie, jedną dla innych. Dałeś mi bana za &quot;obrażanie użytkowników forum&quot;, a sam co teraz zrobiłeś ? Dasz sobie sam za to ostrzeżenie ? To, że nie podobają się wam moje poglądy nie upoważnia jeszcze was do obrażania mnie. Pomijając to co napisałeś sam jako moderator, spokojnie przechodzi obrażanie od: &quot;folksdojczy&quot; czy &quot;polszewików&quot;.
Przecież ja nikogo nie obrażam na tym forum. Nigdy nikogo nie obraziłem i nie gardzę innymi ludźmi, a słowo &quot;pogarda&quot; jest mi obce.


Druga kwestia, jak ktoś ci zadaje pytania to na nie odpowiadaj, a nie jak zwykle post o wszystkim i o niczym, ale rozumiem, przecież pytania niewygodne, więc nie garniesz się do odpowiedzi, także ponawiam:

1)
W zamian za to Niemcy kolejny raz pokazały Polsce i innym krajom Europy Środkowo-Wschodniej jacy oni są solidarni i razem z Ruskimi będą budować drugą nitkę gazociągu na dnie Morza Bałtyckiego. No i jestem ciekaw jak to skomentujesz? Gdzie jest ta niemiecka solidarność?
2)
PS. Podobno miałeś przez rok nie udzielać się w tematach politycznych, więc co tutaj robisz? Kłamałeś jak twój idol Donald Tusk? Tylko nie tłumacz się, że temat imigrantów nie jest tematem politycznym, bo jak się okazuje jest związany z polityką i to bardzo.

A ja jak wielokrotnie pisałem i nie chcę się powtarzać od jakiś 10 lat korzystałem i korzystam z pieniędzy Unii w tym bezzwrotnych więc osobiście to zaświadczam. Dzięki temu wsparciu mogłem sobie ułożyć życie jak chciałem.
No i co z tego, że brałeś kasę z Unii jak ty nadal żyjesz w przeświadczeniu, że ta kasa brana była z powietrza.


A co do podsumowania - mam takie, a nie inne poglądy i cieszę się, że mam odwagę coś napisać na tym forum.
Poglądy polityczne a bycie po prostu lemingiem to dwie różne rzeczy.


I wiecie co różni nas od was - to, że jak by ktoś z was wyskoczył ze swoimi poglądami na forum np. młodych demokratów nikt by was nie wyzwał do kretynów, mimo, że na pewno poczulibyście się tam, tak jak ja tutaj i to różni PO i PiS i peowców i pisowców (oczywiście nie wszystkich, ale większość). Prezes PiS Kaczyński mówił o zdrajcy Komorowskim, o &quot;krwi na rękach&quot; itd, po 2 stronie owszem Palikot i Niesioł mieli swoje wyskoki, ale po pierwsze to nie byli prezesi, po 2 nie urządzali marszów, a po 3 nie obrażali takimi inwektywami. Widać więc jak po sznurku jak się zachowują 2 obozy i który to naprawdę chce zacząć rozmawiać.
Haha, już to widzę, jak jakiś pisior wchodzi na forum PO i wszyscy kulturalnie z nim rozmawiają. Przecież PeOwcy mają wpojoną przez propagandę nienawiść do Pisu i tą nienawiść widać również po tobie. A to, że ciebie ludzie tu hejtują nie wynika z poglądów politycznych, tylko z tego, że wypisujesz takie bzdety i kretynizmy że szok.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Druga kwestia, jak ktoś ci zadaje pytania to na nie odpowiadaj
Tak samo jak ty. Pytałem jak to się dzieje, że ja dostałem bana/ostrzeżenie za obrażanie, a kiedy mnie obrażacie jest ok ? Brak odpowiedzi. Daj paru, łącznie z sobą samym ostrzeżenia to będzie można rozmawiać. Na razie to nie dyskusja tylko wyzywanie mnie przez niektórych forumowiczów
Jak można z tobą rozmawiać i innymi kiedy wam w części przyznawałem rację powyciągałeś wszystko i napisałeś, że jestem niespójny, sam sobie zaprzeczam itd. Kiedy się trzymam swojego zdania to mam zarzut, że nic do mnie trafia ???? Po prostu hejtowanie dla hejtowania i tyle, a problemu uchodźców/imigrantów (tak jak pisałem nie ma i nie będzie) bo Orban wysyła na granicę wojsko i będę każdego nielegalnego aresztować.
Haha, już to widzę, jak jakiś pisior wchodzi na forum PO i wszyscy kulturalnie z nim rozmawiają. Przecież PeOwcy mają wpojoną przez propagandę nienawiść do Pisu i tą nienawiść widać również po tobie. A to, że ciebie ludzie tu hejtują nie wynika z poglądów politycznych, tylko z tego, że wypisujesz takie bzdety i kretynizmy że szok.
Jaką nienawiść ? Przecież kiedy w kilku kwestiach się zgadzałem z PiSem, a nawet nie wykluczałem głosować na nich wytknąłeś mi to jako niespójność ? Nienawiść to jest po waszej stronie bo ja nie wykluczam całkowicie głosowania na PiS i dania im szansy, ale wy PO nienawidzicie. Na razie wysłałem w sprawie o której pisałem także tutaj, a więc przedłużenia zwolnienia podmiotowego VATU na 2016-2018, maila do czołowego posła PiS. To było jakieś 3 tyg. temu. Nadal czekam na odpowiedź.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ludzie proszę nie karmcie trolla. A jeśli to nie trolll, to wierzący pomódlcie się za niego dzisiaj wieczorem.
P.S. Za takie wypowiedzi jak twoja, że dobrze, że nam Niemcy coś siłą chcą narzucać, to być w czasie okupacji dostał kulkę od państwa podziemnego. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom