>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Duda-i-Kopacz-nie-podali-sobie-dloni-Ekspert-ujawnia-kto-zawinil,wid,17814307,wiadomosc.html

Najpierw obejrzyj film , a potem ocen kto zawinil ;)

Widac przecie , ze Kopacz od samego poczatku sprawdzala co robi Duda i zamiast podejsc do niego na poczatku, uciskala swoje kolezanki i kolegow, Duda spojrzal widzial , ze gada sobie ze swoimi pozegnal sie , na co mu towrzysz Kerwinski nawet nie odpowiedzial, ale oczywiscie tvny i lisy podlapaly i juz jest #winadudy. :]
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jak dla mnie Duda mógł jeszcze chwilę poczekać na Kopacz, natomiast sam fakt, że ktoś się tym zajmuje, robi z tego newsy, pyta dyplomatów jest dla mnie żenujący.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Jeszcze dwa miesiące i problem zniknie. Będziemy mieli rząd i Prezydenta z jednej opcji politycznej, podobnie jak jeszcze kilka miesięcy temu. Na cztery lata. A co potem? Moim zdaniem politycy powinni w końcu podjąć &quot;męską&quot; decyzję i zdecydować się na jeden z modeli ustrojowych - prezydencki albo parlamentarno-gabinetowy. Może nie da to 100% pewności, ale na pewno ograniczy liczbę potencjalnych sytuacji konfliktowych.
Co do omawianej sytuacji to ciężko bronić którejkolwiek ze stron, bo i Pani Premier i Pan Prezydent swoje pokazali. Tyle tylko, że Prezydent wizerunkowo stracił więcej. I kompletnie niepotrzebnie - to on będzie Prezydentem przez następne pięć lat i byłoby dobrze, żeby pokazał iż panuje nad swoimi emocjami.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Moim zdaniem politycy powinni w końcu podjąć &quot;męską&quot; decyzję
To u nas się wyklucza ????
Co do omawianej sytuacji to ciężko bronić którejkolwiek ze stron, bo i Pani Premier i Pan Prezydent swoje pokazali. Tyle tylko, że Prezydent wizerunkowo stracił więcej.
To pokazuje, że politycy zachowują się jak dzieci w podstawówce. To samo było za Kaczyńskiego i Tuska - jakby jedno z nich było trądem zarażone i nie wolno dotykać. Śmieszne to trochę, a trochę straszne.
Wizerunkowo zawsze tracić będzie więcej Duda - każda wpadka Kopacz jest przykrywana wpadką lub pseudowpadką Dudy. Jakoś nikt nie komentuje przemówień obu tych osób na Westerplatte. Wniosek prosty - prezydent miał lepsze niż premier, która jak zwykle opowiadała bajki. Zamiast tego mamy kto komu ręki nie podał, bo to przecież news dnia.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
http://www.proto.pl/aktualnosci/prezydent-nie-podal-reki-ewie-kopacz-raczej-media-popelnily-faux-pas
Tu o to do zamkniecia sprawy i pokazania jak jest z mediami w Polsce .
Co do postulatu Jestera masz racje, albo zmniejszyc sily Prezydenta i powolywac go przez ZN tak jak w Niemczech albo zrobic system prezydencki jak we Francji i zmniejszyc sile rzadu;)
Ale w Polsce sie tego nie da, bo jakby czego PiS nie zmienil / bedzie mial moze wiekszosc / to media to zjada zawsze i kazda propozycje zmiany konstytucji tak samo ;)
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik

I niech ktos powie , ze u nas Media / wszystkie sa niezalezne/ . Przeciez takiej propagandy to by sie NSDAP nie wstydzila, a ile u nas bylo jaki Duda zly i jak skarzy, to Antosiewicz chcial miec do swojego materialu haka, to go Merkel przy innych zaorala ;)
P.S. oczywiscie w TVP tego nie pokazali ;)
 
J 127

jester72

Użytkownik
http://www.proto.pl/aktualnosci/prezydent-nie-podal-reki-ewie-kopacz-raczej-media-popelnily-faux-pas
.
Co do postulatu Jestera masz racje, albo zmniejszyc sily Prezydenta i powolywac go przez ZN tak jak w Niemczech albo zrobic system prezydencki jak we Francji i zmniejszyc sile rzadu;)
Tylko nie model francuski, oni tam też mają tą zas... kohabitację. Póki Prezydent i Premier z jednej opcji to wszystko jest w miarę ok.
Lepsza już wersja USA - wiadomo kto rządzi, bo jest to jedna osoba. Prezydent.
Ale to tylko takie marzenia naiwnego Polaka - politycy żyją w pewnym sensie z tych sporów i łatwo z tego nie zrezygnują.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Tylko nie model francuski, oni tam też mają tą zas... kohabitację. Póki Prezydent i Premier z jednej opcji to wszystko jest w miarę ok.
Lepsza już wersja USA - wiadomo kto rządzi, bo jest to jedna osoba. Prezydent.
Ale to tylko takie marzenia naiwnego Polaka - politycy żyją w pewnym sensie z tych sporów i łatwo z tego nie zrezygnują.
Znaczy jak PiS bedzie miec wiekszosc konst. To cos czuje zmiane i umocnienie Prezydenta, byly juz takie zamiary ,trzeba poczekac na Projekt nowej konstytucji.Choc masz racje klasa polityczna w Polsce juz sie wczula w to ,a zaczelo sie od 89 i sprzedazy Polski przy okraglym stole i podzialu. Ale wedlug mnie model prezydencki jest potrzebny by umocnic Polske i nie bylo tak Jak jest teraz .
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Referendum 25.10 odrzucone przez Senat
Za - 35
Przeciw - 53
Wstrzymało się - 2

Plugawe ***** z Platformy będą rozliczone w wyborach.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/senat-odrzucil-wniosek-prezydenta-andrzeja-dudy-ws-pazdziernikowego-referendum/zn8xep

Samozaoranie , tylko czekac na spoty , w ktorych PiS obnazy Obywatelskosc PO ;)

PO, sama sie dzisiaj wlasnie skonczyla i nie przekroczy nawet 15%
Wątpię w to, żeby poparcie dla PO spadło poniżej 15%. Oni mają swój zatwardziały elektorat lemingów, który głosuje na nich choćby nie wiem co ta partia złego i szkodliwego dla Polski robiła. Wynika to z tego, że znaczna część lemingów głosuje nie na PO, tylko przeciwko PiS. Nie wiem czy tutaj czy gdzieś indziej widziałem jakieś badnia, z których wynika, że 75% wyborców PO głosuje na nich dlatego, żeby nie dopuścić PiS do władzy, a tylko 25% widzi w tej parti jakieś pozytywne strony, swoją drogą nie wiem jakie, ale widzi. No wystarczy spojrzeć na modelowy przykład wyborcy PO z tego forum, czyli Adamo, który aż kipi nienawiścią do PiSu. Takich ludzi są miliony. Teraz Kopaczowa pójdzie znowu do TVN-u popłakać, że &quot;musieli&quot; odrzucić referendum bo &quot;cośtam cośtam&quot;, że to świetna decyzja, a lemingi to kupią. Jeszcze Kopaczowej przyklasną media, TVN-y i inne Nesweeki i Wyborcze i koniec końców propaganda ogłosi, że była to genialna decyzja.

Co do samego głosowania i odrzucenia referendum, to kolejny raz PO pokazała, że ma w dupie Polaków i nie liczy się z ich głosem. Zawsze mam bekę z tych wszystkich lemingów, bo jak widać PO ma ich również gdzieś, a oni jeszcze na nich głosują. Gdzie tu jest logika? Widocznie wyborcy PO lubią być poniżani i olewani, skoro wciąż głosują na tę partię.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Wątpię w to, żeby poparcie dla PO spadło poniżej 15%. Oni mają swój zatwardziały elektorat lemingów, który głosuje na nich choćby nie wiem co ta partia złego i szkodliwego dla Polski robiła. Wynika to z tego, że znaczna część lemingów głosuje nie na PO, tylko przeciwko PiS. Nie wiem czy tutaj czy gdzieś indziej widziałem jakieś badnia, z których wynika, że 75% wyborców PO głosuje na nich dlatego, żeby nie dopuścić PiS do władzy, a tylko 25% widzi w tej parti jakieś pozytywne strony, swoją drogą nie wiem jakie, ale widzi. No wystarczy spojrzeć na modelowy przykład wyborcy PO z tego forum, czyli Adamo, który aż kipi nienawiścią do PiSu. Takich ludzi są miliony. Teraz Kopaczowa pójdzie znowu do TVN-u popłakać, że &quot;musieli&quot; odrzucić referendum bo &quot;cośtam cośtam&quot;, że to świetna decyzja, a lemingi to kupią. Jeszcze Kopaczowej przyklasną media, TVN-y i inne Nesweeki i Wyborcze i koniec końców propaganda ogłosi, że była to genialna decyzja.

Co do samego głosowania i odrzucenia referendum, to kolejny raz PO pokazała, że ma w dupie Polaków i nie liczy się z ich głosem. Zawsze mam bekę z tych wszystkich lemingów, bo jak widać PO ma ich również gdzieś, a oni jeszcze na nich głosują. Gdzie tu jest logika? Widocznie wyborcy PO lubią być poniżani i olewani, skoro wciąż głosują na tę partię.
Podpisuje sie pod tym rekami i nogami , sam wstawialem tutaj ten sondaz, dlaczego ludzie glosuja na PO. Jak to Nowacka ladnie ujela ludzie ida do PiS bo program na Lewice, bo tez maja jakis program ( jakis tam maja ) a do PO po to by dojsc do koryta bez ambicji i programu.

Masz racje PO zawsze bedzie miec swoich lemingow , typu czytelnik natemat.pl czy Lisa, ale PiS sie otwiera na centrum i tymi swoimi zachowaniami daja ludziom mozliwosc zaglosowania na nich. Jak to gdzies przeczytalem osoba glosujaca nie przejdzie ot tak na PiS, a tak odeszli od PO glosowali na Kukiza i teraz przechodza powoli na PiS.

PiS zyskuje na elektoracie centrowym i tym, ze PO traci glos na Nowoczesna i troche na lewice. Glosy na Nowoczesna to najlepsza opcja dla PiSu , bo 4-4,5% idzie z PO na Nowoczesna, a nie wejda do parlamentu przez to PiS ma szanse na samodzielna wladze.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Referendum 25.10 odrzucone przez Senat
Za - 35
Przeciw - 53
Wstrzymało się - 2

Plugawe ***** z Platformy będą rozliczone w wyborach.
Za te afery, ktore zrobili ich poparcie nie powinno przekroczyc 3 % (wkoncu ludzie dla nich pracujach musza oddac na nich glos), ale ludzie sa oglupiani przez media masa &#39;&#39;pozytywnych&#39;&#39; akcji propagandowych o tych ku*wach dlatego pewnie z 20 % co najmniej dostana... Te smieszne akcje w stylu &#39;&#39;pokazmy jak Polska sie rozwinela&#39;&#39;, wrzucajmy zdjecia co zostalo zbudowane w czasie rzadow PO mozna obalic jednym atrykulem (bo za pozyczki to i debil cos zbuduje) -&gt; http://niewygodne.info.pl/artykul5/02439-Rzad-nadal-powieksza-dlug-w-zastraszajacym-tempie.htm dzienny przyrost wyniósł 252,3 mln zł... albo posluchac ekonomistow bezpartynych, ktorzy juz teraz mowia, ze nasz dlug bedziemy splacac okolo 300 lat, ktore nalezy interpetowac, ze za uja go nie splacimy, bo za duzy procen idzie w ogole na sama obsluge... http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polskiego-dlugu-nie-mozna-splacic-2892886.html
 
Do góry Bottom