>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

P 276

pwlib

Użytkownik
Zaraz, zaraz: szwedzka lewizna respektuje opinię i prawo muzułmanów do krytykowania związków jednopłciowych, ale katolików już nie?!
Czekamy co na ten temat sądzi naczelny bredzący tego forum niejaki Adamo.....dla niego z jego ulubionej gejzetki :
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No więc muszę napisać, że jedna pani ta siedząca jak i ta z 2 zdjęcia choć nie widać buzi, ale widać co innego ???? są całkiem fajne. Mnie osobiście ani jedno, ani 2 zdjęcie nie obraża w żaden sposób. Zakonnice chyba w żadnym zakonie nie mogą mieć takich krótkich spódniczek, więc jak by mi ktoś nie powiedział nie wiedziałbym ???? Jednakże taka poza i 2 dziewczyny + półnagi chłopak sugerują jakiś trójkącik ???? co na tle cmentarza, każdego, ale szczególnie tego jest nie do przyjęcia i polskie władze zareagowały prawidłowo. Oczywiście pozostaje intencja osób robiących te zdjęcia bo jak to był jakiś wygłup, albo artystyczna inspiracja, a nie celowe działanie przeciwko pamięci Polaków; to wina jest oczywiście mniejsza. Co do 2 zdjęcia - tak samo. Pónagie dziewczyny czy w pozach takich jak na 1 zdjęciu na CMENTARZACH to zawsze znieważanie pamięci zmarłych i ich rodzin. Każdy z nas kogoś pochował lub pochowa. Wyobraźmy sobie jak byśmy się czuli jak by na tle takiego grobu było coś jak na zdj. 1 czy 2. Jest to więc sprawa bardziej estetyczna i społeczna niż polityczna. I to jest najważniejsze. A co do kwestii politycznych to wg mnie ani jedno, ani drugie nie jest do bronienia. Nigdy nie twierdziłem, że Wyborcza nie ma korzeni żydowskich co nie przeszkadza mi ich szanować tak jak szanuję Żydów, choć osobiście kompletnie ich nie czytam ???? . Jedna osoba mi bliska mówiła nawet - idę kupić do kiosku &quot;żydków&quot; co oznaczało właśnie GW. Ta osoba się nie zgadzała z nimi, ale czytała od deski do deski razem z Wysokimi Obcasami i dla mnie to jest partner do dyskusji, a nie ktoś kto nie oglądał Idy, nie czyta Wyborczej, nie zna osobiście żadnego geja, ale ma &quot;wyrobiony&quot; pogląd na wszystko.
A wracając do obrażania, mnie osobiście nie obraża znieważanie osób duchownych ale symboli religijnych jak krzyż czy biblia. Co do symboli narodowych jest to naganne, ale bardziej mnie ruszają zawsze te pierwsze i to jest granica mojej tolerancji.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
No więc muszę napisać, że jedna pani ta siedząca jak i ta z 2 zdjęcia choć nie widać buzi, ale widać co innego ???? są całkiem fajne. Mnie osobiście ani jedno, ani 2 zdjęcie nie obraża w żaden sposób. Zakonnice chyba w żadnym zakonie nie mogą mieć takich krótkich spódniczek, więc jak by mi ktoś nie powiedział nie wiedziałbym ???? Jednakże taka poza i 2 dziewczyny + półnagi chłopak sugerują jakiś trójkącik ???? co na tle cmentarza, każdego, ale szczególnie tego jest nie do przyjęcia i polskie władze zareagowały prawidłowo. Oczywiście pozostaje intencja osób robiących te zdjęcia bo jak to był jakiś wygłup, albo artystyczna inspiracja, a nie celowe działanie przeciwko pamięci Polaków; to wina jest oczywiście mniejsza. Co do 2 zdjęcia - tak samo. Pónagie dziewczyny czy w pozach takich jak na 1 zdjęciu na CMENTARZACH to zawsze znieważanie pamięci zmarłych i ich rodzin. Każdy z nas kogoś pochował lub pochowa. Wyobraźmy sobie jak byśmy się czuli jak by na tle takiego grobu było coś jak na zdj. 1 czy 2. Jest to więc sprawa bardziej estetyczna i społeczna niż polityczna. I to jest najważniejsze. A co do kwestii politycznych to wg mnie ani jedno, ani drugie nie jest do bronienia. Nigdy nie twierdziłem, że Wyborcza nie ma korzeni żydowskich co nie przeszkadza mi ich szanować tak jak szanuję Żydów, choć osobiście kompletnie ich nie czytam ???? . Jedna osoba mi bliska mówiła nawet - idę kupić do kiosku &quot;żydków&quot; co oznaczało właśnie GW. Ta osoba się nie zgadzała z nimi, ale czytała od deski do deski razem z Wysokimi Obcasami i dla mnie to jest partner do dyskusji, a nie ktoś kto nie oglądał Idy, nie czyta Wyborczej, nie zna osobiście żadnego geja, ale ma &quot;wyrobiony&quot; pogląd na wszystko.
A wracając do obrażania, mnie osobiście nie obraża znieważanie osób duchownych ale symboli religijnych jak krzyż czy biblia. Co do symboli narodowych jest to naganne, ale bardziej mnie ruszają zawsze te pierwsze i to jest granica mojej tolerancji.
żydofilu: zamiast płodzić jakieś żałosne elaboraty odpowiedz na proste pytanie:
JAK TO JEST, ŻE ABORCZA GADZINÓWKA OBURZA SIĘ GDY GOŁĄ SESJĘ ROBI SIĘ NA ŻYDOWSKIM CMENTARZU A GDY TAKĄ SAMĄ ROBI SIĘ NA KATOLICKIM NICZEGO ZŁEGO NIE WIDZI?!
CZEKAM!
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Radio Wrocław: Z Warszawy przywieziono na posiedzenie rządu stoły i krzesła

Jak informuje Radio Wrocław na posiedzenie rządu do Urzędu Wojewódzkiego w mieście przywieziono specjalne stoły i krzesła.


Nie przenoście nam stołów z Warszawy do Wrocławia? Jak dowiedziało się Radio Wrocław, na wyjazdowe posiedzenie rządu w stolicy regionu dla premier i ministrów specjalnie przywieziono stoły i krzesła.

Jak czytamy dalej, stoły i krzesła mogły też pojechać do Łodzi, gdzie dwa tygodnie temu odbyło się posiedzenie rządu:


To, że doszło do takiej sytuacji potwierdza nam rzecznik wojewody Marta Libner. Rzecznik rządu Cezary Tomczyk nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, skąd jechały meble dla rządu do Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu. Zażartował, że nie wie, czy służby organizacyjne zabrały też lampy i długopisy. Mamy natomiast informację, że do podobnej sytuacji doszło w Łodzi. Tam rząd obradował na terenie strefy ekonomicznej. (…) W kuluarach Urzędu Wojewódzkiego szeptano, że meble przyjechały w nocy. Po zakończeniu posiedzenia zostały spakowane i odwiezione. Do tej pory wyjazdowe posiedzenia rządu odbywały się w Katowicach i Łodzi.”.

Tekst na serwisie Radia Wrocław ilustrowany jest zdjęciami porównującymi meble z Łodzi i Wrocławia.
...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Duze wydarzenie, przeciez to jedyny facet na swiecie, ktory potrafil zwolac do Sowy rzadzacych i zapewne wydawac polecenia... duza strata dla restauratorow, kto teraz kupi osmiorniczki za pare tysiakow ???? ale BUL ????
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Dokładnie, wielka mi strata. Pierwsze miliony zarobił na konszachtach z władzą, czyli ukradł, był dostawcą samochodów dla policji w latach 90&#39;. Śliska menda i tyle.
 
M 2

michauku

Użytkownik
Dokładnie, wielka mi strata. Pierwsze miliony zarobił na konszachtach z władzą, czyli ukradł, był dostawcą samochodów dla policji w latach 90&#39;. Śliska menda i tyle.
Wstyd mi za takich zawistnych polaczków z wypranymi mózgami przez internet szukających spisków.
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Jakich spisków? Wystarczy czytać coś poza tym co serwuje codziennie TV lub gazeta wyborcza. Życie nie jest takie cukierkowe jak zapewniają politycy i prowadzący fakty w tvn
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ad vocem do tematu Kulczyka, za jakich rządów nachapał najwięcej kasiory? grafika poniżej mówi wszystko
dysponujesz danymi np. na temat wielkości i sektora inwestycji Kulczyka w konkretnych latach czy tak wstawiasz i sugerujesz już jakieś spiski, wiedząc ***** i idąc przykładem swoich politycznych guru?
Dawid nie idź tą drogą, mówię poważnie.
 
Do góry Bottom