>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Do prawdziwego horroru doszło we Włoszech, w mieście Fiugii nieopodal Rzymu. Muzułmańscy imigranci grupowo brutalnie zgwałcili szefową placówki imigracyjnej.
Włosi są w szoku. Muzułmanie, którymi przez 6 miesięcy opiekowała się placówka imigracyjna dokonali zbiorowego gwałtu na jej szefowej. Następnie próbowali ją zabić. Grupa imigrantów zdemolowała obiekt i pobiła pracowników, którzy przez pół roku udzielali im pomocy.

http://pikio.pl/wlochy-imigranci-zbiorowo-zgwalcili-szefowa-placowki-imigracyjnej/
Hmmm.... Ile jeszcze to będzie trwało zanim ludzie się obudzą?
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Podobnie w Ikei w lewackiej Szwecji, ostatnio zasztyletowano 2 osoby, jak myślicie kto? Może jacyś wyznawcy Chrystusa?
Ostatnio głośno było również o ataku w szwedzkiej Ikei, którego dokonał imigrant z afrykańskiej Erytrei.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Ja o tym wiem, ale już na politycznie poprawnych stronach typu aborcza.pl jakoś dziwnie o tym cichutko;) A z breivika robili od razu katolika- fanatyka!
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Myślę że spora część ludzi jest świadoma niebezpieczeństwa związanego z przyjmowaniem imigrantów z dziczy ale media i sprzedajni politycy przedstawiają zupełnie inny obraz. Wystarczy wspomnieć o protestach niemców czy anglików już nie wspomnę o premierze Orbanie bo to co on robi to przykład dla całej europy.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Ostatnio nadspodziewanie dobry przykład daje także Milos Zeman w Czechach. O tyle dziwne, że Zeman to lewe skrzydło na czeskiej scenie politycznej.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Dokladnie. Pieknie to ujal Zeman w swojej wypowiedzi o ,,uchodzcach&#39;&#39;. Mam nadzieje, ze inne osoby w Europie tez pojda tym tokiem i zrozumieja jakie to jest zagrozenie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A tak na poważnie, czy tylko ja zauważyłem, że całkowicie został przemilczany temat podpisów w walce o zakaz aborcji (np. dzieci z zespołem Downa). Były chyba ze trzy czy cztery inicjatywy obywatelskie tylko w tej kadencji.
Duda w kampanii mówił że przy zebraniu 1 miliona podpisów on będzie robił referendum w tej sprawie. Nie wiem na ile to wiążące było. Ale w ramach manifestacji w walce o zakaz aborcji zebrano coś ok 400 tyś podpisów. Ok sporo, zgadzam się że temat przemilczany, ale znowu nie jesteśmy drugą Szwajcarią, że co chwile na na każdą sprawę będzie referendum. W takim układzie po co nam te świnie w sejmie jak mamy decydować o losach TEN KRAJU w referendum. Jeszcze trochę i Paligłup będzie chciał w referendum zniesienie religii w szkołach bo zdobył 30 tysięcy podpisów ????????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/499066,swiatowy-kongres-zydow-o-zlotym-pociagu-w-polsce.html
Kolejka do &quot;złotego pociągu&quot;. Nikt nie zna zawartości wagonów, ukrytych gdzieś na Dolnym Śląsku, ale Światowy Kongres Żydów już zastrzega, że mogą to być rzeczy należące do Żydów.
...
Wcześniej w rosyjskich mediach pojawiła się wypowiedź prawnika, który dowodził, że zawartość pociągu może należeć do Rosji - jako prawnego sukcesora Związku Radzieckiego, uczestnika antyhitlerowskiej koalicji. Według Michaiła Joffe, jeśli mienie znajdujące się w wagonach zostało wywiezione z terenów sowieckich, to powinno wrócić do Rosji.
???? Ciekawe kto następny. USA, Chiny, Surinam?
 
Do góry Bottom