>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Francja top3 1.80 sts

Pisanie ostatnio analiz ma się nijak do tego co się później wyprawia. Chyba tylko jeden typ trafiłem w tym sezonie typując J. T. Boe poza podium. Poza tym nie wiem, czy trafiłem jakiś typ w tym sezonie. Bo jak w coś pójdę, to jest cyrk na strzelnicy. Powiedziałem sobie, że odpuszczam do końca stycznia granie (trzeba zresetować głowę przed MŚ w narciarstwie klasycznym), ale będę starał się wrzucać typy od czasu do czasu dla Was.

Dzisiaj widzę Francuzki na podium. Spisują się w Oberhofie przyzwoicie. W sprincie trzy zawodniczki w top15, a gdyby Simon nie zaliczyła 5 karnych rund, to byłyby cztery. W ubiegłym tygodniu wszystkie cztery były w top12. Jeśli dzisiaj żadna nie odstawi szopki na strzelnicy, to uważam, że spokojnie będą na pudle. Kurs przyjemny. Tylko nie szalejecie ze stawkami, bo raz, że to biathlon, a dwa to kobiety 🤪
Nie jest tak źle, ja nie narzekam ale trzeba się ograniczyć do sztafet bo mimo iż zawsze jakaś mina wpadnie to raczej wyniki nie są jakieś mocno niespodziankowe :)
Wczoraj u Panów Francja i Norwegia zgodnie z planem, Szwedzi w tym składzie raczej nie byli faworytami
Ostatnio w Hochfilzen też Szwecja, Norwegia, Niemcy , Rosja więc silne ekipy

Co do Twojego typu zgadzam się jak najbardziej bo Francja ostatnich 6 występów i 5 razy podium poza nieszczęsnymi MIstrzostwami Swiata gdzie Aymonier biegając 4 rundy zapewniła najgorsze miejsce dla trójkolorowych od wielu wielu lat
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
A ja chyba zagram Szwedki top 3. Kurs 2 w STS W sztafecie bardzo stabilnie przeważnie na strzelnicy. Francuzki często karne rundy więc je omijam dzisiaj, a wyniki ze sprintów rzadko przekładają się na wyniki w sztafecie. Norweżkom też nie za bardzo ufam jeśli chodzi o strzelanie. Według mnie jeśli chodzi o strzelanie w sztafecie to Szwedki są najrówniejsze i idę dzisiaj w ich kierunku. Siostry Oeberg swoje zrobią a Persson i Brorsson też w sztafecie w większości startów spisują się lepiej niż indywidualnie.
Dodatkowo USA - Kanada 1 1,55 STS
 
Ostatnia edycja:
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Oczywiście że Szwedki mają spokojnie potencjał na top 3 co zresztą pokazały w tym sezonie ale jeśli by się trzymać na sztywno wyników ze sprintu to wychodzi dla nich dopiero 5 miejsce nawet za Białorusią

Rzutem na taśmę poszedłem w parę Białoruś- Ukraina 1.45 - trochę nie rozumiem tego zestawienia, moim zdaniem Białorusinki są bardzo niedoszacowane ze względu na 2 dośc słabe starty do tej pory, jednak tutaj w sprincie zdecydowanie lepiej od Ukrainy
 
Ostatnia edycja:
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Oczywiście że Szwedki mają spokojnie potencjał na top 3 co zresztą pokazały w tym sezonie ale jeśli by się trzymać na sztywno wyników ze sprintu to wychodzi dla nich dopiero 5 miejsce nawet za Białorusią

Rzutem na taśmę poszedłem w parę Białoruś- Ukraina 1.45 - trochę nie rozumiem tego zestawienia, moim zdaniem Białorusinki są bardzo niedoszacowane ze względu na 2 dośc słabe starty do tej pory, jednak tutaj w sprincie zdecydowanie lepiej od Ukrainy
Ja nigdy nie sugeruję się wynikami sprintu. Co innego biegnąć samemu i walczyć o czas i wynik a co innego sztafeta gdy biegnie się w grupie i można się uczepić. Tak jak pisałem Persson i Brorsson w sprintach słabe wyniki a w sztafecie trzymają poziom
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ja nigdy nie sugeruję się wynikami sprintu. Co innego biegnąć samemu i walczyć o czas i wynik a co innego sztafeta gdy biegnie się w grupie i można się uczepić. Tak jak pisałem Persson i Brorsson w sprintach słabe wyniki a w sztafecie trzymają poziom
a zawsze się sugeruje od kilkunastu lat i przynosi to bardzo dobre efekty ale oczywiście każdy ma swoje metody do analizy

Chociażby dlatego też uniknąłem paru USA- Kanada która patrząc na sztafety wydawała się pewna natomiast patrząc na wcześniejszy sprint to Kanadyjki wypadły w nim ciut lepiej
Post automatycznie złączony:

Dzisiaj bardzo fajna i emocjonująca sztafeta Pań.
Bardzo ucieszyła mnie postawa mojego czarnego konia czyli Białorusi, myślę że już nie będzie takich okazji jak dzisiaj w przyszłości bo bukmacherzy wezmą to 2 miejsce pod uwagę a dotychczasowe 10 i 12 wyraźnie uśpiły ich czujność.
Polki jak dla mnie poniżej oczekiwań choć dla mnie liczył się tylko pojedynek z Estonią, po 2 zmianach już zaksięgowałem ale okazało się że Polki rozmieniły blisko 3 minuty przewagi i zostało zaledwie około 1,5 minuty.
Niespodzianką jest na pewno brak w top 3 zarówno Francji jak i Norwegii, o ile w ekipie Norwegii Lien dawała jakąs nutę niepewności to już Francuzki zawiodły okrutnie.
Uwaga na zapomniane ale znów groźne ekipy Rosji.
 
Ostatnia edycja:
T 49

tomekcn

Użytkownik

J.Dale - A. Peiffer 2 2.01 efortuna.

Niemiec biegnie u siebie i bardzo ładnie się tu prezentuje. Dzisiaj jest w stanie zrobić wynik 1-3. Norweg w dobrej formie jednak na strzelnicy jeszcze za dobrze się nie prezentuje.
 
Ostatnia edycja:
G 0

grajek19

Użytkownik
Przepraszam za posta bez typu ale mam pytanie. Czy w sztafetach jesli jakas druzyna ma strate kolka to schodzi z trasy tak? Co jesli oba zespoly zeszly ? Buk zalicza kto predzej czy daja zwrot ?
Para z dzis Polska Slowacja.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Na sto procent nie rozliczają jako zwrotu. Mimo zejścia z trasy masz na dole przy miedzyczasach kto ukończył na której pozycji

Żeby nie było off-top. Wszystkie zespoły jak widać priorytetowo potraktowały dzisiaj sztafety mieszane 4 osobowe. Wszystkie z wyjątkiem Austrii która jak widać wystawia swoje podstawowe gwiazdy do sprintu. Dla mnie podium Austriaków ładnie dzisiaj wygląda - w sprintach najważniejsze jest strzelanie. A i Hauser i Eder wyglądają dobrze

Austria top 3 @1.8
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Na sto procent nie rozliczają jako zwrotu. Mimo zejścia z trasy masz na dole przy miedzyczasach kto ukończył na której pozycji

Żeby nie było off-top. Wszystkie zespoły jak widać priorytetowo potraktowały dzisiaj sztafety mieszane 4 osobowe. Wszystkie z wyjątkiem Austrii która jak widać wystawia swoje podstawowe gwiazdy do sprintu. Dla mnie podium Austriaków ładnie dzisiaj wygląda - w sprintach najważniejsze jest strzelanie. A i Hauser i Eder wyglądają dobrze

Austria top 3 @1.8
W Unibecie kurs 5 na wygraną Austrii, trzeba próbować :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom