>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
bieg indywidualny mężczyzn

Nelin - Nawrath 2 1.85 STS


Nelin to przeciętny biegacz i słaby strzelec w stójce, w zeszłym sezonie zaledwie 67%. zwykle w biegach indywidualnych niczym się nie wyróżnia.
całościowo praktycznie cały zeszły sezon startował a zgromadził 181pkt

Nawrath długo startował tamten sezon w IBU, a do PŚ przebił sięna ledwie 3 tygodnie w końcowej fazie sezonu i zdążył choćby zająć 4 miejsce właśnie w biegu indywidualnym w Pokljuce, sezon zakończył ze 131pkt na koncie.

dziwnie zestawiona para, wydaje się że sporym faowrytem w tej parze jest Nawrath, ale oczywiście to biathlon...
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Na http://biathlonresults.com są dostępne ciekawe wyniki z analizą poszczególnych biegów.
W zakładce Reports jest Competition Analysis a tam pdf ze szczegółowymi wynikami.

Na tapetę można wziąć bieg indywidualny kobiet z ubiegłego weekendu.

Wierer czas końcowy 44:01 i wszystko strzelone (40:14 bieg - dopiero 17 miejsce)
Hermann - 3. czas biegowy ale 1 pudło
Olsbu Roiseland - 1. czas biegowy - 4 pudła - 24. miejsce
Braisaz - 4. czas biegowy - 5 pudeł - 44. miejsce
Eckhoff - 2. czas biegowy - 7 pudeł - 67. miejsce

Na Tiril mogą być fajne kursy. Jeśli nie uwali strzelania to może mieć dobry wynik.
Sam stawiałem długoterminówkę na TOP 3
 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Bieg indywidualny mężczyzn - 20 km

Wyniki biegowe:
1. J.Boe (2 miejsce ogólnie) - 1 pudło
2. Ponsiluoma !!! (51 miejsce) - 6 pudeł
3. Samuelsson (6 miejsce) - 2 pudła
4. T.Boe (12 miejsce) - 3 pudła
5. Smolski !!! (19 miejsce) - 3 pudła
6. Nelin !!! (32 miejsce) - 4 pudła
7. Laegreid (1 miejsce) - bezbłędne strzelanie
 
Ostatnia edycja:
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Jacquelin - Loginov 1 1,56
Olsbu - Hermanb 1 1,65
AKO 2,57 Fortuna

Na szybko bo zaraz start panów. Kolejne sprinty w kontiolahti. U mężczyzn idę w stronę Francuza. Dobry początek sezonu i wydaje mi się bardziej stabilny na strzelnicy od ruska. Biegowo bardzo dobrze i powinien być wyżej. U Pań Norweżka na strzelnicy powinna być lepsza od Niemki i to powinno wystarczyć
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
sztafeta kobiet z STS

Ukrainki - Austriaczki 2 2.90 - Ukrainki dla mnie to już progresu żadnego nie zrobią w tym Kontiolahti, jest właśnie ich poziom taki tu i czemu są takimi faworytkami ciężko rzec. Dzhyma nie startuje, pojedzie na 3 zmianie Vita, której forma jest no niespecjalnie dobra. Austriaczki mocne, w Kontiolahti wyglądają przynajmniej tak jak Ukrainki. ta ekipa robi progres sezon do sezonu, jest 5 zawodniczek branych pod uwagę do sztafety, no robi się ekipa na spokojne miejsce w 10-tce ogólnie a tu nawet coś wyżej mogą być w Kontiolahti.

Czeszki - Polki 2 3.15 - no tu schodzimy nieco niżej na walkę raczej o miejsca na początku drugiej dziesiątki. i też kursy niezrozumiałe, dla mnie powinny być bliskie równych, tylko lekkim dogiem powinny być nasze. Czeszki to wiadomo silna, mocna Davidova ale prócz tego jest mizernie, Jislova jest w opłakanej formie, Puskarcikova nic lepsza, no jedynie Charvatova dalej jakoś biega ale ona stabilna jakoś na strzelnicy nie jest, stan ciągły to już. U nas nie jest lepiej oczywiście, jedynie podobnie, Monika słabo tu biega, Kamila ok forma biegowa, a pozostałe no cóż, zwłaszcza o stójkę Pitoń mam spore obawy. ale to pojedynek taki że i tu i tu zawsze ktoś na strzelnicy może narobić bałaganu, patrząc na formę obu reprezentacji jest są bardzo blisko siebie.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
te typy wyżej to wg mnie fajne valuebety ale takim najrozsądniejszym dziś jest gdzie po prostu różnica widoczna w tym sezonie to:

USA - Kanada 1 1.65 iforbet (1.50 bet 365)

Amerykanki po prostu wyższa forma, tam są 3 zawodniczki takie które stać na miejsca punktowane, nie są jakieś wybitne no ale w miatę to wygląda, jedna słaba zawodniczka tylko.

Natomiast Kanadyjki no bardzo marnie wyglądają, no 3 zmiana silna a reszta w tym sezonie tragedia w skrócie,

wychodzi że jeżeli podtrzymają to co do tej pory prezentują do tej pory będzie będzie spokojnie wyżej USA, które powinno się razem z naszymi bić o lokaty tuż za pierwszą dziesiątką, a Kanada to bardziej poziom na dziś połowy tej drugiej dziesiątki.

oczywiście to tak na papierze... to biathlon ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Witaj malin :) kope lat ... !

Jedyną szansę widzę w dogu Austria Ukraina bo na Polki raczej nie ma co liczyć - obym się mylił , ale obawiam się że będziemy mieli powtórkę z MŚ czyli dobry lub w miarę dobry wyniki po 3 zmianach i Pitoń której zadaniem będzie zlecieć jak najmniej ...

Co do Usa Kanada dla mnie kurs poprawnie wystawiony bo Amerykanki są faworytkami ale czy aż takimi , w sprincie tylko 2 w 60 pomimo dobrego strzelania, Kanadyjki dużo gorzej to prawda ale za to napudłowały się solidnie

Tak czy inaczej powodzenia , ja dziś będę próbował coś łapać na LIVE
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Krótka analiza przed sztafetą na bazie wczorajszego biegu pościgowego.
Analiza pod kątem biegowym, bo przy strzelaniu mamy dobieranie więc pudła nie ważą aż tyle.

Norwegowie wczoraj mieli czasy biegowe: 5. 8. 14. 7. (nie wystąpią Dale i Bjoentegaard z czasami nr 1. i 3.)
Szwedzi: 4. 2. 41. 32. (Ponsiluoma i Samuelsson czołówka, a pozostali słabo)
Francuzi: 6. 8. 11. 12.
Niemcy: 17. 19. 20. 30. (nie pobiegnie Kuehn z wczorajszym 10. czasem)

Oczywiście na papierze i u buków faworytami Norwegowie, przed Francuzami, a o 3. miejsce powalczą Szwedzi z Niemcami.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Krótka analiza przed sztafetą na bazie wczorajszego biegu pościgowego.
Analiza pod kątem biegowym, bo przy strzelaniu mamy dobieranie więc pudła nie ważą aż tyle.

Norwegowie wczoraj mieli czasy biegowe: 5. 8. 14. 7. (nie wystąpią Dale i Bjoentegaard z czasami nr 1. i 3.)
Szwedzi: 4. 2. 41. 32. (Ponsiluoma i Samuelsson czołówka, a pozostali słabo)
Francuzi: 6. 8. 11. 12.
Niemcy: 17. 19. 20. 30. (nie pobiegnie Kuehn z wczorajszym 10. czasem)

Oczywiście na papierze i u buków faworytami Norwegowie, przed Francuzami, a o 3. miejsce powalczą Szwedzi z Niemcami.
To może spróbować Francję z Norwegią na 1 @2.95??
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Na live udało się złapać Szwedów z Niemcami po 2,26 (gdzie chwilę wcześniej było 2,85)
i jak przypuszczałem Samuelsson wykończył rywala.

Jakie macie typy na bieg pościgowy pań?

1. Oeberg H. 0.0
2. Chevalier-Bouchet A. +10.0
3. Oeberg E. +28.0
4. Roeiseland M. +34.0
5. Herrmann D. +48.0
5. Davidova M. +48.0
7. Alimbekava D. +50.0
8. Eckhoff T. +1:01.0
9. Semerenko Va. +1:02.0
10. Mironova S. +1:04.0
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
skoki jeszcze możliwe gdzieś przypadkiem złapiesz ale ogólnie już za późno na łapanie całosezonowych zakładów, z reszty sportów na pewno takich obecnie nie ma, nie widziałem.
Z wszystkich sportów są dłuterminówki na bieżąco (piłka nożna, koszykówka, futbol amerykańskie itd.)
Szkoda, że nie dają takiej możliwości z zimowych. Unibet miał jeszcze nie dawno, ale teraz lipa. Nawet u Williama Hilla nie ma.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Witaj malin :) kope lat ... !

Jedyną szansę widzę w dogu Austria Ukraina bo na Polki raczej nie ma co liczyć - obym się mylił , ale obawiam się że będziemy mieli powtórkę z MŚ czyli dobry lub w miarę dobry wyniki po 3 zmianach i Pitoń której zadaniem będzie zlecieć jak najmniej ...

Co do Usa Kanada dla mnie kurs poprawnie wystawiony bo Amerykanki są faworytkami ale czy aż takimi , w sprincie tylko 2 w 60 pomimo dobrego strzelania, Kanadyjki dużo gorzej to prawda ale za to napudłowały się solidnie

Tak czy inaczej powodzenia , ja dziś będę próbował coś łapać na LIVE
Witam witam, miło widzieć :)

tamte bety z kursami w okolicach 3 to były value bety

i oczywiście widząc warunki na strzelnicy jeszcze o połowę stawki bym zmniejszył wiedząc że aż tak wiać będzie

jednak ogólnie uważam że to były dobre bety, zwłaszcza u Austriaczek oczywiście wyszło to że te słabe strzelczynie w takich warunkach miały problemy na strzelnicy ale ogólnie taki trend właśnie idzie że to Austriaczki jako nacja idą do przodu i w innych warunkach, krótko mówiąc gdy nie ma ciężkich warunków dla słabo strzelających to właśnie one będą coraz bardziej mieszać w czołówce. a Ukrainki no cóż wyglądały też jakoś tak w sumie zwyczajnie jak cały pobyt w Kontiolhti a suma sumarum różnica nie była duża na mecie, nadal uważam, że to był spoko value bet, fortuna miała na to 2.11 i była dużo bliżej prawdy niż STS czy ifrobet.

Polki to niestety, no nie uważam że Pitoń mi popsuła kupon bo ogólnie i ona ale i czeski pudłowały oczywiście ogromnie ale by to już tak typowo stykowo było zabrakło mimo wszystko lepszego występu Moniki, wiadomo nic nie mam do niej, wiem jaka jest sytuacja ale no jej występ na strzelnicy nawet w tych warunkach był dla mnie szokiem, a suma sumarum jak w typie wyżej jakaś wielka różnica nie była i spora walka, warto było spróbować.

Amerykanki dużo bardziej stabilne od tych kanadyjek spokojnie je ogarnęły.
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Boe T. - Peiffer 1 1.60 STS
Ponsiluoma - Maillet 1 1.65 STS
Francuz wyborny na strzelnicy dzisiaj, w przeciwieństwie do Szweda

Taki dubelek dla lepszego oglądania za małą stawkę. Norweg i Szwed lepsi biegowo od przeciwników, a forma ostatnio też bardzo dobra.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
T.Boe - Samuelsson 1 1.65
Desthieux - Bjoenteegard 1 1.60

totalbet


Szwedzi wiadomo cała nacja mega w Kontiolahti ale zwykle co dziś też panie potwierdziły Hochfilzen nie jest dla nich specjalnie dobre.
Tarje mega forma biegowa, pewnie z 1 pudło i ścisła czołówka

Francuzi pójdą naprzód, zeszły rok dobrze tu, teraz pewnie też wrócą wyniki do normy. Bjoentegaard dla mnie zwyczajny na sprinty.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tarje lepiej pobiegł od Samuelssona i tak samo Desthieux lepiej pobiegł od Bjoentegaarda ale co z tego jak aż o 2 pudła obaj więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom