>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Tak patrzę w te cyferki i zastanawiam się co dzisiaj zagrać ze sztafety kobiecej 🤔 Póki co przemyślenia na luźno bez kursów.

Rzuciła mi się w oczy para Czechy - Szwajcaria. Jedne i drugie pudłują na strzelnicy na potęgę, wczoraj także. W ubiegłym tygodniu Czeszki 7 rund karnych, Szwajcarki 3, a różnica czasową wyniosła nieco ponad 30s. Myślę, że dzisiaj nie będzie aż takiej różnicy na strzelnicy, co spowoduje, że Czeszki wyjdą zwycięsko z tej pary.

No i Norweżki po ubiegłotygodniowej wpadce na strzelnicy też powinny dzisiaj bardziej zmobilizowane.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Czeszki na 3 i 4 zmianie bardzo słabe strzelczynie

Białoruś - Włochy w iforbet 1 1.83 dla mnie ok. ta młoda włoszka na L i Sanfilippo forma mizerna, wyglądaja b.słabo. Białorusinki są równiejsze a czołowe włoszki obecnie wiele lepsze nie są od Alimbakiewej i Kryuko.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Analiza sztafety kobiet z Kontiolahti
KONTIOLAHTI - WOMEN 4X6KM RELAY

Course time - czas samego biegu
Dwie francuzki były najlepsze na swoich zmianach
U Norweżek Knotten bardzo słabo pobiegła (16. czas na zmianie)
Eckhoff już chyba ogarnęła temat i drugiego blamażu nie będzie. Liczę też na jej 60 ptk jutro.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
...
Post automatycznie złączony:

Białoruś pod warunkiem, że nie zawalą strzelnicy jak w ubiegłym tygodniu. Bo biegowo to powinny lekko ponad minutę zrobić nad Włoszkami.
dobrych kilka lat śledze biathlon i warunki w Kontiolahti gdzie przy zlych warunkach słaba strzelczyni może praktycznie nic nie trafic nijak ma sie do Hochfilzen. tu nikt nie bedzie 7 rund biegał

dużo bardziej mnie interesuje ogólna wiedza na temat kto co prezentuje i wynik ze sprintu tu niż niezbyt miarodajne wyniki z Kontiolahti.

są równiejsze, lepsze. dla mnie Białoruś będzie wyżej
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Tak patrzę w te cyferki i zastanawiam się co dzisiaj zagrać ze sztafety kobiecej 🤔 Póki co przemyślenia na luźno bez kursów.

Rzuciła mi się w oczy para Czechy - Szwajcaria. Jedne i drugie pudłują na strzelnicy na potęgę, wczoraj także. W ubiegłym tygodniu Czeszki 7 rund karnych, Szwajcarki 3, a różnica czasową wyniosła nieco ponad 30s. Myślę, że dzisiaj nie będzie aż takiej różnicy na strzelnicy, co spowoduje, że Czeszki wyjdą zwycięsko z tej pary.

No i Norweżki po ubiegłotygodniowej wpadce na strzelnicy też powinny dzisiaj bardziej zmobilizowane.
Miałem to samo i tylko to mi padło w AKO 3
Charvatova dała popis w 8 strzelaniu
 
P 6

parzych

Użytkownik
Witam wszystkich. Ja dzisiaj będę próbował zagrać nieco odważniej. Mianowicie gram WIN Eckhoff oraz w sztafecie mężczyzn zagram Francuzów w parze z Norwegami. Eckhoff świetnie prezentuje się w Austrii. Jeśli chodzi o mężczyzn na tą chwilę zespół Francuzów wydaje się być bardziej wyrównany. Powodzenia


Eckhoff T.
klas. końcowa
5.25
V


Norwegia - Francja
kto lepszy?
2.25
2

AKO = 11,81
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jeśli ktoś chce grać przeciwko Norwegom to ja wolałbym zagrać ktokolwiek inny po kursie 2 , mniejszy kurs ale za to mamy całą stawkę a tak tylko ograniczamy się do Francuzów.
Poza tym nie jestem przekonany czy znów nie będzie powtórki z Kontiolahti gdzie któryś z czwórki sobie postrzela/pobiega a reszta będzie się starała jakoś to nadrobić -- jakkolwiek dziwnie to zabrzmi w kontekście historii Biatlonu (Lars Berger, Andersen) ale Norwegowie są bardziej stabilni na strzelnicy :)

Co do biegu Pań wszystko jest możliwe skoro ponad 20 zawodniczek mieści się w 10 !!! Amazing...
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Z Tiril jest taki problem że ona zawsze była słabą strzelczynią, w Kontiolahti dokonała cudu mając 20/20 -- w zeszłym sezonie już była poprawa ale ona niestety kręciła się wokół 75% skuteczności więc bardzo mizernie
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Jest "świeża w kroku" jak to kiedyś powiedział jeden z komentatorów o innej zawodnicze w innym sporcie.
Niech ćwiczy strzelanie, a wierzę w jej TOP 3
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Szwecja - Rosja 1 1.55 1-4
Czechy - Ukraina 1 1.40 5- 13

Ako: 2.17 Dziś bardzo łatwo i bez zagrożenia 💪


W zeszłym tygodniu obie ekipy bardzo udany występ ,zero pudel , Szwedzi 10 dobieran ,Rosjanie 7 - przewaga pół minuty na korzyść Szwedów
Tutaj może być podobnie tym bardziej że w sprintach lepiej się prezentowali Szwedzi.

Druga para - Czesi przy podobnym strzelaniu zmiażdżyli tydzień temu Ukraińców o blisko 1.5 minuty , tutaj też o wiele lepsze występy. Jakkolwiek zakończy się rezultat tej pary nie rozumiem kto to ze sobą zestawił ???
W Forbecie Czechy - Blr jest po 1.35 a Białoruś jest sporo wyżej stawiana od Ukrainy więc jakby mieli taką parę wystawić to musieliby płacić z 1.15 ;)
 
Ostatnia edycja:
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jeśli ktoś chce grać przeciwko Norwegom to ja wolałbym zagrać ktokolwiek inny po kursie 2 , mniejszy kurs ale za to mamy całą stawkę a tak tylko ograniczamy się do Francuzów.
Poza tym nie jestem przekonany czy znów nie będzie powtórki z Kontiolahti gdzie któryś z czwórki sobie postrzela/pobiega a reszta będzie się starała jakoś to nadrobić -- jakkolwiek dziwnie to zabrzmi w kontekście historii Biatlonu (Lars Berger, Andersen) ale Norwegowie są bardziej stabilni na strzelnicy :)

Co do biegu Pań wszystko jest możliwe skoro ponad 20 zawodniczek mieści się w 10 !!! Amazing...
i jak powiedziałem tak się stało, Jacquelin staje się powoli największym grabarzem Francji -- podobnie jak w Kontiolahti znów niemiłosiernie pudłował :))
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
J. T. Boe - pozostali 2 1.55 STS

Norweg od początku sezonu jeszcze nie jest w takiej dyspozycji biegowej do jakiej nas przyzwyczaił. Ze strzelaniem też jakoś rewelacyjnie nie jest. Trafiają się pudła. Nawet w ostatniej sztafecie karną rundę zaliczył. Uważam, że typ ma duże szanse powodzenia i do dubla jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Betclic przed zawodami w zakładce Zwycięzcy ma kursy na sezon (win, top3 i topy)
Jednak to były chyba kursy na dane zawody
Sam się dzisiaj nadziałem na to, bo zamiast na sezon to zagrałem na sprinty w tym tygodniu
Mam dzisiaj T.Boe na podium (2,75) i jutro win H.Oberg (6,50) ...:cautious:

J. T. Boe - pozostali 2 1.55 STS
Zakładasz że nawet jak coś spudłuje to ktoś może go wyprzedzić w samym biegu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom