>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
S.Fourcade - A.Birnbacher 1 za 1,65 w Betsson ⛔ 2-1 ????

Francuz wydaje się być w niezłej formie na niemieckiej ziemii. W sztafecie solidny, a w sprincie dołożył Niemcowi ponad minutę ( 2 pudła ). Tu aż cztery strzelania, presja na Niemcu, wydaje mi się , że można delikatnie spróbować.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Emil Hegle Svendsen - Evgeny Ustyagov 1 @ 1,50 Betsafe ✅ 3-24
Cóż po takim kursie spróbuję jeszcze tego typu na biathlon panów. H2H pomiędzy Emilem Hegle Svendsenem a Evgeny Ustyagovem. Svendsen to najlepszy zawodnik ubiegłego roku jeśli chodzi o same biegi masowe. Teraz w Oberhofie pokazuje że jest kapitalnie przygotowany biegowo. Jest w stanie nadrobić nawet minutę nad wszystkimi zawodnikami (tj. 2 karne rundy). W sztafecie wyprowadził swoją reprezentację na przyzwoite 5 miejsce. W sprincie zawiódł na strzelnicy bo aż 3 pudła a do zwycięzcy stracił tylko 27 sekund ostatecznie meldując się na 6 pozycji. Ustiugow w sprincie na czysto na strzelnicy i tylko 22 sekundy przed Svendsenem. Więc biegowo między tymi panami jest prawie minuta różnicy. Do tego warunki w Oberhofie jakby się uspokoiły, niby pogoda wskazuje na 5 m/s ale u pań też tak miało wiać a na strzelnicy była cisza. Jeśli Svendsen nie spudłuje więcej niż 2-3 razy to ten bieg wygra. Ustiugow też miewa czasami problemy na strzelnicy i być może dzisiaj będzie miał z tym problem.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Makarainen - Kuzmina 2 3.50 bet365 ⛔
Rekreacyjny typ, gra głównie na kurs, który jak na h2h w biathlonie jest znakomity. A obie zawodniczki nie dzieli jakaś przepaść w poziomie. Ostatnie występy Kaisy są niepokojące, bo na strzelnicy wróciła do &quot;formy&quot; sprzed zeszłego sezonu, wszystko jest możliwe ;)

bet365 faworyzuje Neuner na zwycięstwo w biegu długim? 3.50 na wygraną Magdaleny? Z tego co pamiętam, ona tylko raz w życiu wygrała bieg na 15 km. 1 minuta za pudło to spory balast nawet dla Neuner. Trzeba spróbować pograć na konkurencję, bo kursy zachęcają.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na jutrzejsze typy póki co podoba mi sie kurs na Helena Ekholm TOP 3 - 3,25✅ w Unibet. Wiadomo że w biegu indywidualnym liczy się bardzo strzelanie.Każde pudło to 1 minuta. A jak wiadomo Ekholm swietnie strzela i ma bardzo wysoką skuteczność dlatego myslę że warto spróbowac.

Dziękuje bardzo kursiwo 3,25 bez najmniejszych problemów wchodzi:cool:izzi✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Trasa w Nove Mesto podobno dla zawodniczek dobrze biegających. Neuner, Domracheva czy Maekarainen mogą sporo nadrobić nad rywalkami. Kto wygra? nie podejmuję się typować...
Ale znalazłem parę gdzie różnica w biegu jest spora, a i liczę, że w strzelaniu aż tak na niekorzysć jak podczas masowego w Oberhofie nie będzie:
Marie Laure Brunet - Kaisa Maekarainen
typ: Maekarainen ✅ nie ukończyła - 1m.
Kurs: 1,55
Stawka: 5/10
Tobet
*W tym sezonie 1 bieg indywidualny w Oestersund. Brunet 3 pudła i 15 miejsce, natomiast Kaisa 4 pudła i 4 miejsce. Spowodowane to oczywiście zdecydowanie lepszą postawą biegową Finki.
*W miniony weekend Brunet jak zwykle celnie strzelała [20/20], ale przez kiepski bieg zajęła dopiero 6 miejsce w biegu masowym. Kaisa za sprawą 7 pudeł zajęła dalszą lokatę, ale wbrew pozorom nie straciła aż tak dużo czasu do Brunet.
*Francuzka nie jest w najlepszej dyspozycji fizycznej. Odpuściła sztafetę, w biegu na 12,5km w Oberhofie miała jeden ze słabszych czasów.

Podsumowanie: Trasa biegowa w Nove Mesto oceniana jako stosunkowo trudna. Zawodniczki dobrze biegające mogą tutaj sporo nadrobić. Do nich z pewnością należy zaliczyć Maekarainen, która z reguły na trasie biegowej uzyskuje jedne z najlepszych rezultatów - podobnie powinno być i tym razem. Na 15km trasie Finka w samym biegu jest w stanie nadrobić nad Brunet nawet ponad 2 minuty ! Dla przypomnienia w Oestersund Kaisa była lepsza o 1min 58sek a miała jedną karną minutę więcej. Co prawda na strzelnicy pewniejsza jest Francuzka, ale nie sądzę aby Kaisa tym razem tak niemiłosiernie pudłowała jak to miało miejsce w Oberhofie, a i Brunet wiecznie 20/20 do tarczy pakowała nie będzie. Gram na Maekarainen ! :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tora Berger - Olga Zajcewa 2 @ 2,00 Unibet ✅ 6-4 tzw. izydor ????
Jeden typ na jutro z biathlonu pań. Bieg Indywidualny w Novym Meście. Dla przypominania za każde pudło na strzelnicy zawodniczce dopisywana jest 1 minuta karna. Ciężko wskazać faworytkę tego biegu, niby Magdalena Neuner jest w dobrej formie ale jak ona spisze się na strzelnicy to sam Bóg nie wie. Z oferty wybrałem H2H pomiędzy Olgą Zajcewą a Torą Berger. Kursy na Olgę przeszacowane, nieznacznie ale zawsze. Olga jest o wiele pewniejsza na strzelnicy niż Norweżka. Przy karnych minutach na strzelnicy jest to szalenie istotne. Biegowo nieznacznie lepsza jest Tora Berger ale nie jest w stanie w biegu odrobić minuty na Rosjanką. Myślę że obecnie na dystansie 15 km różnica w biegu pomiędzy tymi zawodniczkami nie przekroczy 45 sekund. Jak Tora spisuje się na strzelnicy to każdy kto spogląda na biathlon dobrze wie, potrafi szybko strzelać ale przy tym seryjnie pudłuje i to ma we krwi (vide Lars Berger). W tym roku mieliśmy raz bieg długi w Oberhofie wtedy Olga była 14 z aż 5 pudłami na strzelnicy, Tora 29 z 6 pudłami na strzelnicy, czasowo wtedy Tora straciła aż 2 minuty do Rosjanki, ale była wtedy w innym cyklu treningowym i bieg można wybaczyć. Reasumując liczę jutro na przynajmniej jedno pudło więcej ze strony Tory, wiatr co prawda w Novym Meście powieje z prędkością 3 m/s, jednak nie przeszkadza to by Norweżka kilkakrotnie spudłowała tym bardziej że w stójce jest bardzo słaba. A kurs na ten typ bardzo zachęcający.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Na pewno Domraczewa w obecnej formie biegowej bedzie sie liczyc w walce o zwyciestwo,jesli nie zawali calkowicie strzelania,w sprincie dwukrotnie ostatnio byla zaraz za podium,wiec sadze ze na dluzszej trasie bedzie miala spore szanse aby odrobic strzelanie w razie potrzeby,no chyba ze bedzie tak jak w ostatnim biegu indywidualnym w Ostersund, gdzie z dwoma pudlami nie dala szans chocby trzeciej Neuner (1.41 przewagi).Moj typ;
Biathlon - Women - 15 km Individual - 15 km Individual - Nove Mesto
11.01 14:15
Daria Domraczewa w top 3
⛔
kurs 2,25
tobet
szkoda tego ostatniego strzelania,pudlo mniej i byloby pudlo
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Zgadzam się co do Daszy, ale betsafe szaleje i za TOP10 mamy 1.60 ???? ✅Dobry typ. Przy obecnej formie biegowej, musiałaby sporo pudłować by wylecieć z 10.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Zgadzam się co do Daszy, ale betsafe szaleje i za TOP10 mamy 1.60 ???? Dobry typ. Przy obecnej formie biegowej, musiałaby sporo pudłować by wylecieć z 10.
Biorę to z pocałowaniem ręki :razz:. Przy TOP7 kurs na Dasze mamy 1.90, a w obecnej formie i &quot;dobrych wiatrach&quot; widzę dziś Białorusinkę nawet na podium.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Marie Brunet - Olga Zajcewa 2 @ 1,50 ✅ Betsafe
Mój główny typ h2h. Co prawda Francuzka to maszyna do strzelania (niesamowite 98% na leżąco i bardzo dobre 88% w stójce) ale mimo to w Oldze upatruje zdecydowaną faworytkę tej pary (jak i moją faworytkę do wygrania całych zawodów). Zaitseva 91% na leżąco i 83% w stójce, czyli jak zawsze solidnie i raczej nie zaliczy dużo więcej pudeł niż Brunet. Biegowo Zaitseva dużo lepsza... w Oberhofie w sprincie 9 (czyli 2 razy krótszym dystansie) odrobiła do Francuzki 52s - w biegu masowym 68s. Jeśli chodzi o jedyny bieg indywidualny w tym sezonie w Ostersund - Olga była 9 sekund przed Brunet mimo, że miała 2 karne minuty więcej (5 do 3). Trasa w NM podobno trudna i sprzyjająca dobrym biegaczom więc słabo biegająca Brunet może mieć spore problemy na trasie. Zaitsevą spokojnie stać na wygranie z Brunet nawet po baardzo słabym strzelaniu, a dzisiaj licze, że Olga powalczy o wygraną i będzie strzelała celnie.

Michela Ponza - Karin Oberhofer 1 @ 1,50 ⛔ Betsafe
Tym razem typ pod innym kątem niż poprzedni. Tutaj liczy się przede wszystkim strzelanie, bo na trasie obie Włoszki różni niewiele. W Ostersund ładniejsza była co prawda 71sekund szybsza na trasie (ale miała 3 pudła więcej) ale np. w sprincie w Oberhofie Ponza była szybsza o 11 sekund na trasie, w sprintach w Hochfilzen raz Ponza była szybsza o 9 sekund, a raz to Karin była szybsza, ale tylko o 4 sekundy. Tak czy siak nie przewiduje żeby Karin mogła odrobić więcej niż 1 karną minutę na trasie. Jeśli chodzi o strzelanie to dzieli obie panie duuuuża różnica... Oberhofer 80% leżąc / 78% stójka, podczas gdy Ponza notuje w tym sezonie 93% leżąc i aż 90% w stójce. Wydaje mi się, że Karin troche dzisiaj popudłuje.

Oczywiście w 100% popieram typ na Domrachevą w TOP 10 @ 1.60 ✅ i w TOP 7 @ 1.90 ✅ w Betsafe. Daria może nie jest maszyną do strzelania, ale jej 85% skuteczności i tak wygląda dobrze, a wiadomo, że biegowo jest w stanie do większości zawodniczek odrobić bardzo dużo.

Bardzo ciekawe pary proponuje też bwin.
Helena Ekholm - Vajl Semerenko 1 @ 1.50 ✅ bwin
Trochę nie rozumiem idei tej pary. Jeszcze z Vitą ten kurs bym w miare zrozumiał, ale ze słabiej strzelającą z sióstr już nie. Krótko - Vajl nie jest w stanie odrobić na trasie moim zdaniem nic do Szwedki, więc żeby wygrać w tej parze musiałaby lepiej strzelać od Ekholm. A jak wiadomo Helena strzelecko bardzo dobrze ułożona (88% / 85%) i nie wydaje mi się żeby Vajl (82% / 78%) mogła strzelać dzisiaj od niej lepiej.

Teja Gregorin - Kaisa Makarainen 2 @ 1.60 ✅ bwin
Tutaj wiadomo absolutny TOP biegaczek Kaisa i solidna Gregorin. W Ostersund Kaisa była na trasie 72s szybsza. Ostatnie dwa występy w Oberhofie to przewaga biegowa Kaisy w sprincie 86s i w masówce 1 minuta 45 sekund. Dzisiaj na trudnej trasie spodziewam się ponad 2 minut przewagi Makarainen na trasie. Wiadomo, że strzelecko Finka chwiejna jak listek - 80% leżąc i 83 % stójka nie gwarantują zbyt dobrego wyniku na strzelnicy, ale statystyki strzeleckie Gregorin wcale nie są lepsze... co prawda 91% leżąc jest bardzo dobrym wynikiem jak na panie, ale tylko 68% w stójce daje nadzieje na kilka pudeł w 3 i 4 strzelaniu. Jeśli Kaisa nie będzie miała więcej niż 2 pudeł więcej od Gregorin powinna spokojnie w tej parze wygrać.
Z resztą w Betsafe bodajże bardzo fajny kurs na Kaisa TOP 10 @ 2.00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 10

hutnik14

Użytkownik
Ktoś wie na którym miejscu zawody skończyła Brunet ?
edyta 1:
Tak mam ją w parze z Dorin-Habert. A nie przypadkiem będzie zwrot ? Dziwne że się wycofała po pierwszym strzelaniu.
edyta 2:
Okey dzięki. Faktycznie zakład przegrany. Jak dla mnie trochę dziwna sytuacja. To dla mnie tak jakby zawodnik kreczował w tenisie, to dostaniemy zwrot. Szkoda bo przy pierwszym strzelaniu było dobrze.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ktoś wie na którym miejscu zawody skończyła Brunet ?
Brunet się wycofała po pierwszym strzelaniu, jeśli grałeś na nią to masz typ przegrany.
Tak mam ją w parze z Dorin-Habert. A nie przypadkiem będzie zwrot ? Dziwne że się wycofała po pierwszym strzelaniu.
Gdzieś czytałem że się źle czuła.. Jak wystartował to nie ma zwrotu. Na bank przegrana. Miałem już takie sytuacje, więc wiem jak to jest.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Tylko w tenisie są chyba zwroty, w innych sportach jak wystartuje i DNF to rozliczają normalnie po wynikach.

Najlepszego Kaisa ???? Piękny prezent urodzinowy sobie sprawiła.
Dasza zdemolowała w biegu, 20 sekund przewagi na 1 strzelaniu-miazga, gdyby z 4 minutami się zmieściła na podium to byłoby coś ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czekajac na sobotni sprint w Mediolanie w biegach sprobuje swoich sil w biathlonie.
Eder-Brattsveen ✅
1.65
Unibet
3/10
Eder swietny w strzelaniu mimo ostatniego wystepu ktorego nie bralbym az tak pod uwage.Biegowo slaby ale jakis poziom trzyma. Brattsven to taki &quot;rezerwowy&quot; reprezentant Norwegii ktory jest bardzo nierowny. Miewa dobre wystepy jak ten z Ostersund ale tam byly bardzo dziwne rezultaty.. Czasami ma 2 pudł a czasami 5 i licze ze jutro ta druga opcja sie przydarzy. Oby tylko Eder trzymal swoj poziom strzelecki a typ wchodzi nam jak w masło mimo ze Brattsven bedzie szybszy na trasie.
ps : licze ze daveywatt wraz z dawidem znajda znowu jakas perelke z betsafe z rana ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Anton Szipulin - Bjorn Ferry 1 @ 1,85 Bwin ⛔ 9-3 szkoda pierwszego strzelania :?
Na jutro danie główne to biathlon panów. Sporo ciekawych typów, jednak typy na które się szykuję to potencjalne dogi więc zagram je dopiero jutro kiedy kursy ładnie podrosną. Przynajmniej mam taką nadzieję. A tymczasem H2H pomiędzy Antonem Szipulinem a Bjornem Ferrym. Biję się w pierś za ostatnie argumenty przeciwko Szipulinowi bo wszystkie obalił świetną dyspozycją w Oberhofie. Może jeszcze nie do końca jest to Szipulin którego chciałbym oglądać ale i tak nieźle miesza w czołówce. Według statystyk jest to najlepszy strzelec tego sezonu średnia to 90% jednym słowem kapitalna. Ferry niewiele gorzej bo 88%. Ale ostatnio Ferry mnie nie przekonuje. Biegowo Szipulin zdecydowanie lepszy, przy dobrej jeździe i dobrym smarowaniu nart Rosjanin może biegowo nadrobić minutę. Czyli dałoby to komfort jednego pudła więcej na strzelnicy. Warunki w Novym Meście dopisują, więc wiatr nie powinien wypatrzyć rywalizacji, trasy również bardzo dobrze przygotowane, jednym słowem Czeska mieścina pozytywnie zdaje test przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata. Liczę na podobne strzelanie obu panów a biegowo Rosjanin załatwi ten pojedynek na swoją korzyść.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Simon Fourcade - TOP 3 @ 3,00 Totolotek, dla mniej odważnych TOP 6 @ 1,80
Starszy z braci w ostatnim czasie złapał bardzo dobrą formę. Imponuje szczególnie na strzelnicy. Bardzo rzadko się myli, a i biegowo wygląda całkiem, całkiem. Liczę dziś na dobry wynik Francuza. Wiadomo, wszystko zależy od strzelania. Jeśli będzie strzelał bezbłędnie powinien znaleźć się na podium. Z jednym błędem, także czołówka jest realna. Dlatego zdecyduję się raczej zagrać Simona w TOP 6, kurs 1,80 wygląda zachęcająco. Polecam!
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Martin Fourcade - Bjern Ferry 1 @ 1.65 ⛔ Betsafe
Martęę biegowo jest w stanie być szybszym od Szweda na 20km o ponad 2 minuty. Jeśli by tak było i dzisiaj, to przy statystykach strzeleckich obu panów (87% / 83% Fourcade &amp; 88% / 88% Ferry) jestem w stanie zaufać, że Francuz nie będzie miał więcej niż 2 pudła w porównaniu do Ferry&#39;ego, a to przy umiejętnościach biegowych obu panów daje gwarancję powodzenia typu. Warunki w NM znośne i raczej nie spodziewam się żeby Martęę miał sporo pudłować, a i Ferry nie koniecznie musi być na &quot;zero&quot;.
I na szybko biegowo w tym sezonie:
Sprint 1 w Hochfilzen - Fourcade 1:12 szybszy
Sprint 2 w Hochfilzen - Fourcade 0:13 szybszy
Sprint w Ostersund - Fourcade 0:49 szybszy
Indywidualny w Ostersund - Fourcade 2:24 szybszy.
Nawet w fatalnym występie w sztafecie w Oberhofie Martin był prawie minute szybszy na trasie.
Tak bez analizy moim zdaniem lekkie value -&gt; Martin Fourcade - Tarjej BO 1 @ 2.00 ✅ Betsafe

Koledzy, może wiecie dlaczego Boe nie startował ostatnio w zawodach?
Może przez to jest w mniej optymalnej formie i można spróbować coś przeciwko niemu zagrać w h2h.
http://www.biathlon.pl/?url=news&amp;amp;id=2492
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Koledzy, może wiecie dlaczego Boe nie startował ostatnio w zawodach?
Może przez to jest w mniej optymalnej formie i można spróbować coś przeciwko niemu zagrać w h2h.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Thomas Sikora - Jean Phillippe Leguellec typ 2 ( kurs 1,75) betsafe✅gładko ,przewaga ponad 4 minuty
Moim zdaniem ten kurs to troszkę nie porozumienie z całym szacunkiem dla Pana Tomasza,który powoli gaśnie wiem że to jego ulubiony bieg ale nie dziś.Kanadyjczyk jest od niego lepszy strzelecko jak i biegowo.Dochodzi też fakt iż ekipa Kanady odpuściła stary w Oberhofie na pewno wolny czas od zawodów poświęciła treningom.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
mJ Tak bez analizy moim zdaniem lekkie value -&gt; [B napisał:
Martin Fourcade - Tarjej BO 1 @ 2.00[/B] Betsafe


http://www.biathlon.pl/?url=news&amp;amp;id=2492
Wielkie dzięki! Spojrzałem na listę startową i dziś Boe ma startować ale czy jest w pełnej formie i sił tego nie wiadomo. Jeżeli chodzi o strzelanie to ślady choroby nie muszą mu przeszkadzać ale gorzej już z samym bieganiem, jest to długi dystans i potrzeba dużo wysiłku i energii na niego a tego może mu brakować dziś. O wygrana będzie ciężko i typy h2h kolegi jak i że Svendsen będzie lepszy są do rozważenia.
GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom