>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher BetX - opinie

rybosz 0

rybosz

Użytkownik
skorzystałem z freebeta ...udało się wygrać...zleciłem wypłatę niedawno...kasa za minutę na koncie....tak więc można śmiało grać...polecam
 
J 0

JCh1985

Użytkownik
Witam, założyłem jakiś czas temu konto na platformie Betx, a dziś po dłuższym czasie nie logowania się postanowiłem spróbować szczęścia i postawić parę złotych. Niestety po kilku nieudanych próbach zalogowania pojawia się komunikat... "Twoje konto zostało ograniczone, logowanie jest zablokowane ". Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i ewentualnie może mi podpowiedzieć jak się pozbyć tego problemu. PS napisałem do supportu i...cisza...
 
J 0

JCh1985

Użytkownik
Wiesz co, generalnie nie pomyliłem hasła bo logowalem się wcześniej z automatu, a tym razem niestety coś nie "pykło"
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Zareklamuję nowego bukmachera.
Dzisiaj zarejestrowałam się na Betx.pl
Sama procedura pełnej weryfikacji trwała kilka minut. Bezproblemowo. Aplikacja, jak już kiedyś wspomniałam, śmiga na tablecie chyba najszybciej że wszystkich znanych mi firm. Porównywalnie do Forbet. Layout bardzo przyjemny dla oka.
Zagrałam freebeta za kwotę 30 zł zgodnie z regulaminem po kursie minimalnym 3.

Dosłownie minutę po meczu Getafe, wygrane pieniążki pojawiły się na moim koncie, powiększając saldo.
Żadnych problemów, wszystko zgodnie z ofertą. Póki co mogę polecić. Jutro wpłacam depozyt. Mam nadzieję, że podczas dalszych operacji wszystko przebiegnie tak profesjonalnie jak do tej pory. 👍
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
promocja zostala zakonczona, nie wiem kiedy, ale zostala zakonczona. informacja z chatu na facebook. odpowiadaja na biezaco na pytania. to tak jakby ktos czekal na maila a chcial wiedziec wczesniej.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jakiś czas temu zarejestrowałem sie u tego buka i w sumie złych doświadczeń nie mam. Konto zostało zweryfikowane dosyć szybko na podstawie zdjęcia z paszportu. Po weryfikacji dostępny freebet 30 PLN.
Zakładałem konto jak była jeszcze promocja 200zł bez ryzyka lecz (nie)stety pierwszy zakład był wygrany więc cała procedura się nie odbyła. Wypłata na konto w dosłownie 1 minutę. Nie wiem jak z limitami ale jak będą mieć szerszą ofertę to właściwie w niczym nie będą sie różnić od innych Polskich buków.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wypłata na konto w dosłownie 1 minutę.
Potwierdzam. Z piątku na sobotę w nocy wypłaciłam sobie stówkę, po dwóch minutach pieniążki miałam na koncie.
Jedyny minus to zawieranie zakładów w wersji niemobilnej. Na tablecie wszystko pięknie śmiga natomiast na laptopie po wycofaniu zakładu z kuponu stawka nie chce się zresetować, przez to nie pokazuje ile wyniesie ewentualna wygrana. Dziwny problem bo trwa od samego początku.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
warto się w niego mieszać chociażby dla samego freebeta ale i nie tylko ?
Zależy co rozumiesz przez określenie "warto". W zasadzie wszędzie warto jeżeli jest szansa coś ugrać. Poczytaj wyżej, osobiście nie miałam przykrych doswiadczeń. Nie wiem jak z limitami gdyż nie gram za horrendalne stawki. Kursy porównywalne do rodzimych bukmacherów, strona mobilna działa rewelacyjnie i jest według mnie bardzo przejrzysta.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Może to być ciekawy powiew świeżości na rynku polskim.

Cały proces rejestracji i weryfikacji trwał około 10 minut. Darmowy kupon za 30zł od razu dopisany do konta i gotowy do użytku.

Fajny interfejs, strona działa bez zarzutów i jest bardzo czytelna. Z tego co zauważyłem można mieszać na jednym kuponie zakłady live z przedmeczowymi co jak dla mnie jest mega na +.

W tej chwili widzę, że podwajają 1 depozyt do 7777zł, z tym że warunki udanego obrotu trudne do zrealizowania.

Będę miał więcej doświadczeń to dam znać.
 
R 0

redbul123

Użytkownik
Polityka tej firmy niczym sie nie rozni od innych naziemnych ....a w wywiadach własiciel tak wysmiewal konkurencje ktora nie przyjmuje singli ....
Ja rozumiem ze firma ma mozliwosc limitowania graczy ,ale w momencie kiedy jest autoryzacja kuponow i odrzucaja single na Polskie sporty powyzej 100 zl to jest to dramat .... debili tam macie zatrudnionych ? czy jak raz opiszecie klienta to juz nawet na siatke nasza nie mozna przyjac zakladu na live ?
przyklad z dzis : kilka kuponow po 30zl bo wiecej nie przyjmowali na rozne opcje na Legie II pre zagrane i mecz usuniety z oferty...zal.pl , a prezes tak kozaczyl w wywiadach.
 
R 0

RomanS.

Użytkownik

bmoran napisał:

Mieli dobra oferte cashback calkowitej stawki dla nowych graczy na 1szy zaklad przegrany, ale widze, ze juz tego nie maja.
teraz mają dla nowych bonus powitalny do 7777 i darmowy kupon 30 zł, ale kupon tylko na tydzień, chociaż tak chyba mieli od początku.

Mają, na FB co chwilę wlatują nowe promocje. Teraz jest jeszcze dyszka do zgarnięcia.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Wczesniej mieli wyplaty prawie natychmiastowe, dziala to dalej? Zlecilem wyplate z pol godziny temu, a przelewu nie mam. Kwota ok 3 tys
 
Do góry Bottom