>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

BetWay

mooserix 0

mooserix

Użytkownik
wiem ze mozna podwuja szanse bo pytalem supportu. jeszcze jakies pytania ?
Też mam Ci zrobić korekte?

Nie chce nic mówić ale z regulaminu jasno wynika że:

# Betway.com zastrzega sobie prawo do odmowy uznania zgłoszenia bonusowego w przypadku podejrzenia próby ominięcia regulaminu przez klienta(ów)
# Aby móc dowolnie dysponować kwotą depozytu i bonusu musisz najpierw wykonać trzykrotny obrót (3x) kwoty depozytu i bonusu w naszym serwisie bukmacherskim grając zakłady trójdrożne (1X2) po minimalnym kursie 1.70, zanim będziesz mógł dowolnie dysponować kwotą depozytu i bonusu.
# Nie akceptujemy zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70, jak również jakichkolwiek zakładów przeciwstawnych w jednym spotkaniu. Tak zawarte zakłady nie będą akceptowane do udziału w promocji.
Najpierw czytajcie, potem zadawajcie pytania. Po to napisali regulamin żeby go przestrzegać. Zakład dwudrożny, a podwójna szansa to co innego.

Zakład trojdrozny to taki co ma 3 mozliwosci, czyli 1x tez jest takim zakladem bo sa 3 mozliwosci: 1x, x2, 12, a jezeli nie ma dostepnego zakladu 1x to mozna oczywiscie zagrac np za 100zl 1 i za 50zl x, sam tak gralem i nie bylo problemu
Zanim coś napiszesz to się zastanów.

Nie wiem co wam pisał support ale według mnie po to jest regulamin żeby go przestrzegać!
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
kwiatekptl napisał/a:
Zakład trojdrozny to taki co ma 3 mozliwosci, czyli 1x tez jest takim zakladem bo sa 3 mozliwosci: 1x, x2, 12, a jezeli nie ma dostepnego zakladu 1x to mozna oczywiscie zagrac np za 100zl 1 i za 50zl x, sam tak gralem i nie bylo problemu


Zanim coś napiszesz to się zastanów.

Nie wiem co wam pisał support ale według mnie po to jest regulamin żeby go przestrzegać!

Ech czlowieku, chyba sam nie rozumiesz regulaminu ;| i jeszcze upierasz sie przy swoim gdy racji nie masz, jak chcesz to Ci pokaze prtscr z paru kont z betwaya (mojego i moich znajomych) w ktorym gralem zaklad 1x albo pochodny i wliczali mi to bez problemu do obrotu, wiec zanim zaczniesz sie wymadrzac ze lepiej rozumiesz regulamin, to przetestuj to w praktyce...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Czy w betway zawsze tak jest że mecz z NBA i NHL rozpoczynają się po 1.00 a tuż po północy już nie ma możliwości na nie postawić? Trochę mnie to zmartwiło bo planowałem otworzyć u nich konto ale chyba się jeszcze zastanowię... ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Czy w Betway zawsze tak jest że mecz z NBA i NHL rozpoczynają się po 1.00 a tuż po północy już nie ma możliwości na nie postawić? Trochę mnie to zmartwiło bo planowałem otworzyć u nich konto ale chyba się jeszcze zastanowię... ????
podobnie jest w BaH, mimo że mecze zaczynały się o 1 to po północy nie szło już ich stawiać. Zresztą do US Sport są lepsze buki aniżeli ten w któym teraz chciałeś grać
 
kamilek- 0

kamilek-

Użytkownik
Mam taki mały problem... kiedys jakos dla jaj zarejestrowalem sie na betway na nieprawdziwe dane i teraz dostalem freerolla do kasyna..... i tak dla jaj zagralem i ugralem 70zl i pytanie czy moge to w jakis sposob wyplacic ? ;-)
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
jak masz konto bankowe na owe dane to tak ;)

Albo spróbuj zrobić surebeta z bukiem w którym masz dobre dane i licz, że w Betwayu akurat przegrasz
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Freebet tokens
Uwaga: Jak ktos tam gra to polecam czasem sprawdzac czy nie zostal przyznany jakis darmowy token na zaklady ( Zarządzaj Swoim Kontem &gt; Moje darmowe zakłady ). W tym dziale mozna znalezc info co zrobic aby dostac darmowy token i czy jakis obecnie nie oczekuje do zagrania. Oczywiscie oni o tym nie informuja jakos dobitnie uzytkownikow, wiec czesto sie zdarza, ze ta darmowa kasa poprostu nam ucieka! Sic!
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
prosze o pomoc tych co graja w betway&#39;u dluzej; wplacilem sobie drobna sumke 60 zl na konto (to byl moj 1 depozyt u tego buka); dostalem darmowy zaklad za 60 zl (100% 1. wkladu)

postawilem sobie pewne zaklady za 60 ktore wplacilem i 1 singiel z NHL wykorzystujac ten darmowy zaklad za drugie 60.

ten singiel NHL okazal sie wygrany; postawione 60 PLN, wygrane 102 PLN a na koncie mam 42 PLN czyli roznice... czy darmowy zaklad polega tylko na tym ze stawke takiego zakladu i tak mi zabieraja ? :zoltakartka:
 
E 0

evo

Użytkownik
Oferta betway jest ciekawa jak i strona, ale po wpłaceniu kasy troche się zawiodłem. Pieniądze można wpłacić jak i wypłacić tylko jednym sposobem, takim jakim zrobiliśmy to za pierwszym razem, jezeli wpłaciliśmy przez mbank itp. to pieniądze możemy wyplacić tylko na swoj rachunek mbanku. Inne dostepne wcześniej możliwości takie jak np moneybookers już odpadają. :;/:
 
rodrigo_palacio 0

rodrigo_palacio

Użytkownik
Bardzo miałem ochote wpłacić pieniądze na Betsson, ale w koncu zdecydowałem się na Betway. Jednal teraz mam problem z wpłaceniem pięniędzy bo nie jestem pewien jak wypełnic druczek.Tutaj jest przykład ale nie wiem czy w miejsce &quot;tytułem&quot; należy wpisać sam numer czy trzeba też wpisać napis:&quot;unikalny numer referencyjny&quot; i potem numer - a więc jak to trzeba wpisać :?: I czy trzeba wpisywć PCNEU przed numerem?
 
E 0

evo

Użytkownik
Czy w Betway zawsze tak jest że mecz z NBA i NHL rozpoczynają się po 1.00 a tuż po północy już nie ma możliwości na nie postawić? Trochę mnie to zmartwiło bo planowałem otworzyć u nich konto ale chyba się jeszcze zastanowię... ????
Gram w betway i takiej sytuacji nie mialem.
 
Do góry Bottom