>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetWay

bodi 70

bodi

Użytkownik
Wysłałeś mu ten screen? wiesz w międzyczasie mógł byc 4,5 i teraz takim Firmom ciężko coś udowodnić, a owszem Betway oszukuje.
 
jaruzel 0

jaruzel

Użytkownik
dokladnie bylo tak ze o 23 39 zawarlem zaklad za 10 zl na kurs 4.50 na Over 3.5 ... pozniej gdy przeskoczylo na 3-1 byl kurs dalej na over 3.5 (tu wlasnie zrobilem screena) i obstawilem na kurs 4.0 za 10 zl ... ten wlasnie kupon byl zrobiony przez omylke bo spoznilem sie na kurs 6.50 i po fakcie kliknalem. oba kupony zostaly rozliczone jako LOST. Wyjasnienie z ich strony: Oba kupony zostaly zawarte na Over 4.5 wiec zostaly rozliczone prawidlowo. Wiec ja wtedy wzielem napisalem ocb im i wyslalem screena ... Odpowiedz od nich:
&quot;Stawka pierwszego zakladu zostala zwrocona do konta gracza.Informujemy, ze swiadome i rozmyslne typowanie zakladow, ktorych wyniki saznane, moze skutkowac zamknieciem konta gracza. &quot;

Nie rozumiem tego. Wg regulaminu jesli zaklad zostal zawarty po wyniku to powinnien zostac uniewazniony a to sie rowna zwrot.
Ale czemu kupon o godzinie 23 39 nie zostal rozliczony prawidlowo to nie wiem
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Mam problem z tym bukiem otóż gdy próbuje się logować wyskakuje mi że hasło jest złe. Napisałem do supportu o zmianę hasła zmieniłem i za pierwszym razem jeszcze się zalogowałem ale teraz problem się powtarza.
Czy ktoś ma podobny problem albo wie jak go rozwiązać ?
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
ja to mam pecha ostatnio do tych bukow. wczoraj postawilem u nich, tylko dlatego zeby dostac darmowy zaklad, na montreal canadiens. dzisiaj wchodze i zaklad zostal rozliczony jako x2 i oczywiscie przegrany... zadnych screenow oczywiscie nie mam, a nawet myslalem o tym zeby zrobic po tym co mnie ostatnio spotkalo i czytajac kolege wyzej ale zapomnialem xd mial juz ktos taka sytuacje? i czy w ogole udalo sie komus odzyskac pieniadze. bo czarno to widze... wlasnie pisze do nich maila zobaczymy co odpisza i czy w ogole odpisza
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
to znaczy,że np.
wpłacam 40 złotych na ich konto i gram 40 złotych na mecz piłkarski o kursie 1.7,
i bez względu czy wygram czy przegram dostaje 40 złotych na kupon który jak chcem to gram,taK??
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
a może chodzi tak:
wpłacam 40 złotych gram mecz po kursie 1.7 i dostaje 200% depozytu czyli 80 złotych na darmowy zakład,
gram ten darmowy zakład za 80 złotych po kursie 2 wygrywam 160 zl. ale odejmując 80 zl stawki (zasady bonusu) wygrywam tak naprawde 80 zl.
prawda?
 
W 0

witekx

Użytkownik
uwaga na przelew bankowy... teraz podobno kasa idzie jakas miedzynarodowa drogą co wydłuza okres oczekiwania na WYPLATE a w dodatku gdzies ktos pobiera sobie jakies oplaty ;/ ... zlecilem wyplate 700 pln a na konto przyszlo 681,99 !!... ciekawe gdzie jest moje 18 zł ... a na stronie nie mozna znalezc info na temat jakis oplat ;/ ... wczesniej wyplacalem kase i normalnie w calosci dochodzila... wrrr
mieliscie tak ?
 
Y 0

yetix

Użytkownik
Wplacilem kase przez przelewy24 kilka godzin temu, kasy nie ma a support nie odpowiada... Nie polecam :/
 
Z 0

ziqo

Użytkownik
Czy jak ugrałem kasę na pokerze na freeroll`ach to mogę ją wypłacić bez wpłaty jakiegokolwiek depozytu (do tej pory nic tam nie wpłacałem)??
 
Do góry Bottom