>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetWay

lbs 0

lbs

Użytkownik
Jaka jest najmniejsza suma by wplacic kase?
Mam kod vouchera jak to wykorzystac by miec darmowy zaklad?
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Jest może taka opcja, gdzie można zobaczyć za jaką stawke trzeba jeszcze obrócić dany bonus? Bo nie chce mi sie samemu liczyć ile jeszcze trzeba stawek postawić aby można wypłacić całą kasę.
 
lbs 0

lbs

Użytkownik
Zeby wykorzystac kod voucher musze wplacic pieniadze?
Bo probuje go wpisac i pisze mi: &quot;Voucher nie zrealizowany&quot;
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam

Dzisiaj postawilem na betwayu w meczu Wigan Athletic - Everton Fc zdarzenie goal/no goal. Wybralem opcje goal i mecz zakonczyl sie wygrana evertonu 2:0. Mimo ze padly dwie bramki moj kupon zostal uznany jako przegrany. Pisalem w tej sprawie maila jak narazie nie dostalem odpowiedzi. Macie jakies pomysly? Mial ktos podobny przypadek? prosze o kontakt gg badz mailowo bo jestem troszke skolowany cala sprawa tym bardziej ze postawilem jak dla mnie dosc duza sumke ????
 
E 0

evo

Użytkownik
Nie mam pojecia o co chodzi w tym zakladzie, tzn. na ludzki rozum to postawiles ze padnie bramka w meczu... zajrzyj do FAQ i dowiedz sie cos wiecej na ten temat.
Ja osobiscie wyprowadzam sie z tego buka, kontak tylko i wylacznie poprzez email, a jak im sie zachce to zadzwonia. Mi sie to nie podoba.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
witam

Dzisiaj postawilem na betwayu w meczu Wigan Athletic - Everton Fc zdarzenie goal/no goal. Wybralem opcje goal i mecz zakonczyl sie wygrana evertonu 2:0. Mimo ze padly dwie bramki moj kupon zostal uznany jako przegrany. Pisalem w tej sprawie maila jak narazie nie dostalem odpowiedzi. Macie jakies pomysly? Mial ktos podobny przypadek? prosze o kontakt gg badz mailowo bo jestem troszke skolowany cala sprawa tym bardziej ze postawilem jak dla mnie dosc duza sumke ????
A nie był to zakład, że Wigan strzeli bramkę :?: Wynik był 0-2 dla Evertonu czyli zakład ten nie wchodzi. Mogę się mylic ale chyba jednak postawiłeś ten zakład ;)

pozdrawiam
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
cytat z faq betwaya: 10. Gol/Brak Gola : Dla zakładów na Gol/Brak gola &quot;Gol&quot; liczy się jako bramka strzelona przez jedną z drużyn. &quot;Brak Gola&quot; oznacza brak strzelenia bramki przez obie drużyny.
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
A OTO I ODPOWIEDZ SZANOWNEGO CENTRUM OBSLUGI

Witamy i dziekujemy za kontakt,


Na polskiej stronie jest niezaaktualizowana wersja regulaminu. Prawidlowa definicja tego zakladu znajduje sie w wersji angielskiej:

Goal/No Goal: For the Goal/No Goal Market, “Goal” is for both teams to score, “No Goal” is for either or both teams not to score.

Co zgodnie z tlumaczeniem oznacza zaklad Gol: obie druzyny musza strzelic bramke, Brak Gola: jedna lub obie druzyny nie strzelaja bramki.

Zgodnie z informacja podana w przepisach:

Wazne:

Przedstawione tutaj &quot;Scislłe Przepisy Sportowe&quot;, sa tlumaczeniem dokonanym w dobrej wierze przepisow przedstawionych w wersji angielskiej, ktora to wersja przepisow jest obowiązujaca wersja językowa w Betway.com. W przypadku wystapienia watpliwości dotyczacych okreslonych przepisow, regulamin przedstawiony w wersji angielskiej, jest obowiazujacym regulaminem dla wszystkich &quot;Scislych Przepisow Sportowych&quot;.

Wersja angielska przepisow jest wersja obowiazujaca.


Jezeli bedzie Pani/Pan miec dodatkowe pytania prosimy o zachowanie tresci tej korespondencji w kolejnym mailu.

Pozdrawiamy
Support
Betway.com

ZASTANOW SIE DWA RAZY ZANIM WPLACISZ TAM PIENIADZE BO NIGDY NIE WIADOMO KIEDY POLSKIE PRZEPISY BEDA ROZNE OD TYCH ANGIELSKICH...
 
E 0

evo

Użytkownik
Ja postanowilem wyplacic kase z tego smietnika wczoraj i kur*** do dzisiaj tego siana nie mam, regulamin mowi ze do 24h na moneybookers to jeszcze poczekam, ale cholera nie czytalem co pisza w jezyku angielskim, moze tam to juz betway nie istnieje

edit. dobra kasa doszla, teraz w betway nowa promocja dla nowych ???? 200% free....
 
qbson 0

qbson

Użytkownik
&quot;Zagraj JEDEN zakład w naszym serwisie bukmacherskim – otrzymasz podwojenie twojego PIERWSZEGO zakładu w formie darmowego zakładu do kwoty 200 złotych. Swój darmowy zakład znajdziesz w sekcji &quot;Zarządzaj swoim kontem&quot; po kliknięciu w &quot;Moje darmowe zakłady&quot;

Kurde jakies to dla mnie nie zrozumiełe ...:p to nie jest tak ze przykladowo wplacam 50 zeta i oni mi podwajaja ( czyli 100 na granie)? No nie kapuje ... ???? Moze ktos mi to jasniej wytlumaczyc ... jutro zamierzam wplacic i nei wiem czy warto ... W Betgun jest tak ze przykladowo wplacam 30 zeta to dostaje 10 gratis i jest cool a tu ... ?
 
H 0

hitman44

Użytkownik
mam problem, bo wygrałem 288zł z darmowego zakładu, jak chciałem wypłacić kasę to była tylko opcja do wypłaty na kartę kredytową z której robiło się wpłatę - nie było opcji do wypłaty poprzez przelew na konto bankowe :?:
Więc kliknąłem na wypłatę na kartę i jak dotąd nie mam ani kasy na koncie betway, ani na swojej karcie :zy3ou:
zadzwoniłem do swojego banku i powiedzieli mi, że na moją kartę nie można wpłacać kasy i taka operacja powinna być odrzucona, czyli pieniądze powinny z powrotem wrócić na konto w betway.
Kontaktowałem się w tej sprawie z betway, ale nie uzyskałem odpowiedzi, pisałem po angielsku więc może nie do końca zrozumieli o co chodzi ;-)

można do nich pisać po polsku?
 
M 0

mojo

Użytkownik
&quot;Zagraj JEDEN zakład w naszym serwisie bukmacherskim – otrzymasz podwojenie twojego PIERWSZEGO zakładu w formie darmowego zakładu do kwoty 200 złotych. Swój darmowy zakład znajdziesz w sekcji &quot;Zarządzaj swoim kontem&quot; po kliknięciu w &quot;Moje darmowe zakłady&quot;

Kurde jakies to dla mnie nie zrozumiełe ...:p to nie jest tak ze przykladowo wplacam 50 zeta i oni mi podwajaja ( czyli 100 na granie)? No nie kapuje ... ???? Moze ktos mi to jasniej wytlumaczyc ... jutro zamierzam wplacic i nei wiem czy warto ... W BetGun jest tak ze przykladowo wplacam 30 zeta to dostaje 10 gratis i jest cool a tu ... ?
Jest przecież na stronie
Przykład: Dokonałeś wpłaty kwoty 100 złotych do swojego konta gracza, następnie zagrałeś 1 zakład zgodny z wymaganiami podanymi powyżej i otrzymałeś darmowy zakład wartości 200 złotych. Jeśli klikniesz w sekcję „Zarządzaj Swoim Kontem” a następnie w sekcję „Moje darmowe zakłady” odnajdziesz tam swój token darmowego zakładu. Teraz możesz zagrać wybrany przez siebie zakład w naszym serwisie bukmacherskim i wykorzystać darmowe 200 złotych na ten zakład zaznaczając małe okienko na kuponie zakładów mówiące „Darmowy zakład”.
Dokonałeś zakładu za kwotę 200 złotych na mecz piłki nożnej z kursem 2.50, jeśli twój zakład okaże się wygrany otrzymasz 300 złotych wypłaty do swojego konta gracza – wygrana 500 złotych minus stawka 200 złotych = 300 złotych.
 
bej 178

bej

Użytkownik
ja mam z nimi inny problem, zalozylem sobie u nich konto z 2tygodnie temu. dzis probuje sie zalogowac i komunikat &quot;nazwa uzytkownika niewazna&quot;. na konto nic nie wplacalem i nic z nim nie robilem a wyglada na to ze mi je zablokowali ;| napisalem do suportu i czekam na odpowiedz. mam nadzieje ze mi odblokuja albo chociaz pozwola zalozyc drugie konto ;/
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No to po co zakładales konto na które nic nie wplacasz ? A logowałeś sie w ciągu tych 2 tygodni na to konto ? dużo razy ? Możliwe że Ci zablokowali bo uznali że nie potrzebne im &quot;puste konto&quot;..
Dobrze ze napisales do supportu , tak dostaniesz konkretną odpowiedz.

pzdr
 
Do góry Bottom