>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetWay

bej 178

bej

Użytkownik
No to po co zakładales konto na które nic nie wplacasz ? A logowałeś sie w ciągu tych 2 tygodni na to konto ? dużo razy ? Możliwe że Ci zablokowali bo uznali że nie potrzebne im &quot;puste konto&quot;..
Dobrze ze napisales do supportu , tak dostaniesz konkretną odpowiedz.

pzdr
konto mailem bo bylo warunkiem uczestnictwa w jakims konkursie, poreszta nie pamietam.
wracajac do sprawy wystarczylo napisac mail, 10min i dostalem odpowiedz-wszystko sie wyjasnilo :spokodfhgfh:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
a nie wiecie jak zmienic walute w Betway ?
Pewnie musisz wejść w ustawienia i tam jest Waluta ale w niektórych bukach tylko podczas rejestracji masz jeżeli tak jest to jedynie Pisanie do Supportu da efekt a jeżeli nie to w Ustawieniach musisz sam umieć zmienić
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Witam mam pytanko, wygrałem w waszej LT bonus, i czy moze wiecie po jakim czasie znajdzie sie on na moim koncie, jesli liste nagrodzonych Marcin wysłał przedwczoraj?? Pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
to raczej ptanie do supportu.Ale sądze że bedzie to do 7 dni.Chociaż graczy było sporo i może się ten termin wydłużyć.
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Witam... Jesli mam na moncie pare euro czy moge to zamienic na złotówki, wtedy mysle bedzie mi sie lepiej grało??!!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ode mnie nie chcieli.Ale to jest czasem indywidualne.Jeśli obralałęś przez mb i teraz też na to to raczej napewno nie bedą chcieli.
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Dzięki fcbiałas,

Ale własnie ja nie przez MB i to jest wielki problem ponieważ wiem ze tak jest najlatwiej i nigyd nie wymagaja dowodu,ale ja nie mam tam konta a zakładac nie potrzebuje.

pozdro
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
jaki to jest zakład trojdzielny?? co trzeba robić aby wypłacili bonus. Wiem że na pierwszej stronie jest tam napisane co to jest ale nic nie rozumiem. ????
 
M 0

memfis23

Użytkownik
zakłąd trojdzielny to taki w którym jest możliwość typowania 1 x 2 (zwyciestwa gospodarzy, remis, zwycięstwo gości)
Czyli piłka nozna itp.


A ja mam tez pytanie:
Jak wpłacam 100zł i zagram mecz po kursie 2 to dostane free beta o wartosci 200zł czy o wartosci 100zł?????????
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie promocji &quot;Poleć przyjaciela&quot;: czy osoba przez mnie polecona musi zawrzeć jeden zakład na 50 zł (za jednym razem) czy może zagrać parę razy ( w sumie za 50zł), abym ja dostał bonus?

czy istotny jest kurs po jakim gra osoba przeze mnie polecona?
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Witam. Mam pytanie.
Czy można w betway grać kilka takich samych kuponów chodzi mi o grę LIVE I NORMALNE TYPOWANIE np. jak jest na jakieś zdarzenie(live lub normalne) limit 250zł a ja bym chciał zagrać za kwotę 1000zł to czy mógł bym zagrać 4 takie same kupony każdy za 250zł i w sumie było by razem postawione 1000zł
Czekam na odpowiedź;)
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Jest jakiś bonus jeszcze od pierwszej wpłaty ? Na przykład ten z freebetem. O co dokładnie w nim chodzi obstawiam zakład za 40 zł i nawet jeśli on nie wejdzie to zostanie mi na koncie te 40 zł ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja wplacilem sobie kilka zlotych do Betway zeby móc zagrac w jednym ciekawym turnieju. Mialem 2 miejsce i jak zlecilem wyplate w sobote to dzisiaj po poludniu jej jeszcze nie bylo. Wyslalem wiec meila i teraz jak wrócilem to w odpowiedzi dostalem:

Twoja wyplata nie zostala zrealizowana...

W celu realizacji wyplaty prosze wyslac skan dowodu (obustronny) i rachunek za gaz/prad. Moze od razu numer buta??

Z takim czyms to sie jeszcze nie spotkalem.

Kase wplacalem przez MB i tez chcialem ja wyplacic tym sposobem.
 
jaruzel 0

jaruzel

Użytkownik
Oszustwo
Wczoraj na Live gralem zaklad na Over 3.5. Zostal on policzony jako Over 4.5 :/ mam screena ze strony ze Over byl na 3.5 a nie zadne 4.5
Support nie chce mi tego wyjasnic.
Moze ktos z was wie jak to rozwiazac... bo patrze ze ta firma ladnie tnie w h....
 
Do góry Bottom