>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Stanowczo odradzam grę w tym kasynie limitują i to bardzo , wystarczy powiększyć stawkę w kasynie o nic nie wchodzi. Wpłaciłem tam 500 zł i na każdej grze jak zwiększałem stawkę to nic nie było żadnych darmowych spinów nic.. Betsson to słowem *****. I nie hejtujcie mnie że np. straciłem kasę to nieważne ale ja po prostu uprzedzam ze to totalny syf.
 
M 0

mrvoo

Użytkownik
Witajcie,
postawiłem zakład przedmeczowy na over 11,5 celnych strzałów w meczu Sevilla-Real. Wg licznych stron ze statystykami over został pokryty. Zakład został rozliczony jako przegrany. Postawiane co prawda za grosze, ale czy napisanie do supportu może coś zmienić? Tak po prostu, dla zasady. Pozdrawiam ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witajcie,
postawiłem zakład przedmeczowy na over 11,5 celnych strzałów w meczu Sevilla-Real. Wg licznych stron ze statystykami over został pokryty. Zakład został rozliczony jako przegrany. Postawiane co prawda za grosze, ale czy napisanie do supportu może coś zmienić? Tak po prostu, dla zasady. Pozdrawiam ;)
Liczą się oficjalne statystyki meczowe. Zaprezentuj im w mailu czy na czacie - najlepiej i tu i tu - odpowiednie linki i zawalcz o swoje. Warto pisać, ponieważ każdy się myli ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
miałem ten sam problem dwa dni temu.statystyki meczów ligowych rozliczają za pośrednictwem statystyk ze stron danej ligi choć nigdzie w regulaminie nie jest to doprecyzowane i nic nie daje że np na stronie Uefa staty podane są inaczej.
oto ich odpowiedź:
Oba zakłądy zostały rozliczone w oparciu o statystykę udostępnioną przez odpowiednią federacją, którą w tym przypadku były Premierleague oraz Serie A. Nie zaś jak Pan uważa UEFE, która bezpośrednio nie nadzoruje tych rozgrywek.
tutaj jeszcze zapis z ich regulaminu:
Zakłady statystyczne
Zakłady zostaną rozstrzygnięte w oparciu o statystykę dostarczoną przez odpowiednią federację. W przypadku, gdy nie będzie można uzyskać oficjalnej statystyki, zostanie ona sporządzona z pomocą innych niezależnych źródeł. W przypadku nieścisłych informacji, możemy rozstrzygnąć zakłady w oparciu o własną statystykę.
ale do tego nawet się nie odnieśli, no ale po co?po prostu rozstrzygnęli to o własną statystykę.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
znowu ten kur...wski shit nie działa ????&#39;&#39;czemu to pierdolone gowno tak muli zdeydowanie odradzam gre w tym scierwie bo to jest poprostu chore
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Gościu uspokój się. Strona działa bez problemu. Właśnie tam grałem. Masz problem ze swoim internetem. Temu się przyjrzyj.
A właśnie że muli wszystko inne działa a betsson muli od kiedy zmienili wygląd jest tragicznie oczywiście sprawdziłem kilka przeglądarek
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Gościu uspokój się. Strona działa bez problemu. Właśnie tam grałem. Masz problem ze swoim internetem. Temu się przyjrzyj.
oczywiście ze to wina internetu jak wszystkie inne strony smigaja a tytlko ta jedna działa jak wielka kupa. wejsc na strone sie da ale zeby zaladowala sie podstrona zakladow to juz dzieje sie to raz na 200 !!!!!
próbuję od 18 i nic z tego ciągle LOADING ???? a po pewny czasie informacja z ich strony ze to jest ich wina ze sie nie da zaladowac podstrony zakladów ????
 
M 13

machu

Użytkownik
No niestety Betsson od zmiany wyglądu chodzi tragicznie. W zeszłym tygodniu chciałem zagrać ten kupon bez ryzyka 15 zł i strona nie działała u mnie w trakcie obu spotkań ,które ten zakład obowiązywał. Dzisiaj znowu nie działa i to jest na 200% procent ich wina skoro wszystkie inne strony działają normalnie a z betssonem problemy. Albo muli albo nie działa wcale.
Edit: Cały dzień się próbuję przebić i nie działa ,aż do teraz. Kolega ma to samo.
 
M 13

machu

Użytkownik
Kto tak powiedział? Firma pasuje i to bardzo. Dużo promocji i ciekawych bonusów ,ale problemy ze strona są ogromne. Wczoraj w nocy się na chwilę naprawiła ,a dzisiaj znowu to samo. Mam nadzieję ,że szybko rozwiążą to bo ciężko jest tak grać.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
No niestety Betsson od zmiany wyglądu chodzi tragicznie. W zeszłym tygodniu chciałem zagrać ten kupon bez ryzyka 15 zł i strona nie działała u mnie w trakcie obu spotkań ,które ten zakład obowiązywał. Dzisiaj znowu nie działa i to jest na 200% procent ich wina skoro wszystkie inne strony działają normalnie a z betssonem problemy. Albo muli albo nie działa wcale.

Edit: Cały dzień się próbuję przebić i nie działa ,aż do teraz. Kolega ma to samo.
no niestety potwierdzam, strona szczególnie w weekendy działa tragicznie, jest jednak rozwiązanie - należy obstawiać przez wersję mobilną
 
K 0

krav

Użytkownik
Bettson miał dzisiaj rozdawać jakieś prezenty za spełenienie warunku zagrania za min. 90 zł kuponu - tak z ciekawości, dostał już ktoś z Was już coś ?
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
&quot;Odbierz swoje świąteczne prezenty
Prezenty będą wręczone w każdy grudniowy poniedziałek. Nie zapomnij więc, aby sprawdzać swoje konto w poniedziałki wieczorem!&quot;
 
Do góry Bottom