>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Tragiczna nawigacja zakładów live. Bardzo często nieaktywne kursy.
Limity żałosne.
Niby jeden z potentatów polskiego rynku zakładów w sieci, a limit dostałem po niespełna tygodniu.
bardzo słaba firma.
Ograni na jakies 3000 zł i to na live, zlimitowali mnie do max 50 zł na zakład.
Nie polecam, chyba że do zabawy
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Dostaliście kiedyś telefon od Betssona ? Zadzwonił do mie gość, przedsawił sie ze dzwoni z firmy Betsson w sprawie weryfikacji konta . Ze nie grałem tam od ponad roku i czym to jest zpowodowane ? Na koniec zaaoferował bonus 100% od wpłaty ?
Co wy na to ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Niektóre firmy czasami dzwonią z ofertami indywidualnymi. Dla pewności możesz spytać na czacie, czy to telefon od nich i czy bonus jest dostępny.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
No i jaja . Dziewczyna na czacie twierdzi ze nigdy nie dzwonią do klientów z ofertami . Ze to już trzeci przypadek . Dostałem tez meila z ofertą 100% od wpłaty do 400 pln . Także ktoś sie podszywa teraz pod Betsona
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No trochę mi się też to dziwne wydawało, bo oni chyba nigdy nie dzwonią. Unibet chociażby stosuje takie praktyki, ale nie grupa Betssona. Nie tylko e-maile wypływają jak widać.
 
E 293

emarco

Użytkownik
No i jaja . Dziewczyna na czacie twierdzi ze nigdy nie dzwonią do klientów z ofertami . Ze to już trzeci przypadek . Dostałem tez meila z ofertą 100% od wpłaty do 400 pln . Także ktoś sie podszywa teraz pod Betsona
Kiedy dostałeś tego e-maila z ofertą?
Babka z czatu może nie wiedzieć wszystkiego z innych działów. A bonusy były dopisywane, do 100 euro ważne do 2018 roku.
Warto sprawdzić na swoim koncie, w opcji dostępne bonusy czy czegoś nie ma extra :)
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Sprawa chyba sie wyjaśniła . Dostałem takiego meila już z adresu [email protected] .....

W nawiązaniu do naszej dzisiejszej rozmowy na czacie na żywo, uprzejmie informuję, iż sprawdziłam Pana sprawę z odpowiednim działem.

Oferta, która została do Pana wysłana powiązana jest z jedną z naszych firm partnerskich Enteractive. Konsultanci tej właśnie firmy wykonali do Pana telefon, dlatego też nie byłam w stanie znaleźć tego typu informacji w systemie za co najmocniej przepraszam.

Bonus będzie dostępny na Pana koncie po wpłacie 80PLN.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt z nami.

Serdecznie pozdrawiam,
Ewelina
Betsson Support.
 
E 293

emarco

Użytkownik
To faktycznie dziwna sytuacja, jeżeli otrzymałeś e-maila z ofertą to: również powinieneś otrzymać taką wiadomość na poziomie strony betsson, czyli w &quot;moich wiadomościach&quot; lub takowy bonus powinien widnieć w sekcji &quot;moje dostępne bonusy&quot;.
Jeżeli to tylko e-mail, upewnij się czy przez ten telefon nie podałeś jakiś wrażliwych danych, które mogą spowodować włamanie się na konto betsson, skrill, pocztę... No i upewnij się w betssonie czy faktycznie w/w email może podchodzić od nich.
Faktycznie dziwna sytuacja... Ciekawi mnie jej rozwiązanie.

Edycja: no to już wszystko jasne ????
 
R 10

robo

Użytkownik
No trochę mi się też to dziwne wydawało, bo oni chyba nigdy nie dzwonią. Unibet chociażby stosuje takie praktyki, ale nie grupa Betssona. Nie tylko e-maile wypływają jak widać.
ja u nich nie grałem chyba 2 lata i od jakiegoś czasu dostaję raz na tydzień/dwa od nich sms.
 
J 0

jari88

Użytkownik
jak dla mnie najwiekszy oszust z jakim miałem do czynienia. grałem w kasynie czarne i czerwone w ruletke. szansa jak wiadomo na wypadnięcie koloru to 49% - czyli statystycznie co drugi raz powinien wypaść np. czarny. Natomiast na betssonie, 12 razy pod rzad wypadł czerwony ( ja ciagle obstawiałem czarny) raz czarny raz &quot;zero&quot; i później znowu ponad 14 razy czerwony. Statystycznie niemożliwe. System betssona jest tak zrobiony, że tam nie wygrasz.
 
E 293

emarco

Użytkownik
jak dla mnie najwiekszy oszust z jakim miałem do czynienia. grałem w kasynie czarne i czerwone w ruletke. szansa jak wiadomo na wypadnięcie koloru to 49% - czyli statystycznie co drugi raz powinien wypaść np. czarny. Natomiast na betssonie, 12 razy pod rzad wypadł czerwony ( ja ciagle obstawiałem czarny) raz czarny raz &quot;zero&quot; i później znowu ponad 14 razy czerwony. Statystycznie niemożliwe. System betssona jest tak zrobiony, że tam nie wygrasz.
Długie serie jednokolorowe nie są rzadkością, ale mogę Ci poradzić, że na drugi raz to graj w ruletce na żywo. Tutaj jednocześnie obstawia i kilkadziesiąt osób. Ale i tak widziałem na żywo serię bodajże 8-10 tego samego koloru.
 
Do góry Bottom