>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

J 0

jari88

Użytkownik
Długie serie jednokolorowe nie są rzadkością, ale mogę Ci poradzić, że na drugi raz to graj w ruletce na żywo. Tutaj jednocześnie obstawia i kilkadziesiąt osób. Ale i tak widziałem na żywo serię bodajże 8-10 tego samego koloru.
Dzięki. Tak właśnie zrobie.
Inna sytuacja była poczatkowo w innej dużej firmie. Dało sie bardzo dużo zarobić. Jednak później tutaj też sie obudzili było ciężko coś ugrać.
Ale betsson to żywcem ci się w twarz śmieje i pluje.
ZDECYDOWANIE nie polecam.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
sprawdzcie konta bo daja po 40 zl bez obrotu ze wzgledu na jakis bład zwiazany z promocjami w dniu św. Patryka
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Nic nie ma. Trzeba coś zrobić?
wydaje mi sie że trzeba bylo byc aktywnym w dniu św. Patryka w betssonie. wtedy tam dawali jakieś bonusy i spiny mialy byc chyba bez obrotu ale w koncu zrobili z obrotem, a teraz dali 40 zl dlatego ze popelnili blad
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johny35 194

johny35

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś z Was miał podobną sytuację, ale w czwartek 17 marca zadzwonił do mnie Bartłomiej z betssona z pytaniem dlaczego przestałem u nich grać, czy oglądałem mecz Bayernu z Juve itp gadka szmatka. Później powiedział że na zachętę do dalszej gry betsson daje mi bonus 100% depozytu do kwoty 400 zł. Obrót 3 razy depozytem i bonusem po kursie min. 1.5. Oczywiście skorzystałem. Bardzo mile mnie zaskoczyli ????
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
a ile u nich nie grałeś?
edit///

no to rok, w sumie to nic dziwnego że dzwonią, ofertę mają marniutką, live też bsłabe, a konkurencja jest mocna.pewnie do większości dzwonią/piszą co zapomnieli o nich.ale jeszcze pogadaj z chatem by się upewnić bo wałkarze nie spią.
swego czasu bet365 też wysyłał często bonusy do 200 ale chyba już cel swój osiągneli i nie potrzebują tego robić:p
 
E 293

emarco

Użytkownik
Sprawdziłem właśnie i ostatni zakład u nich miałem zagrany 21 lutego 2015. Nie wiem czemu padło akurat na mnie.
Nie jesteś sam, spokojnie. Akcja z tymi bonusami nie była e-mailowana, więc są telefony. Warto sprawdzić konto betssona, bo w opcji dostępne bonusy może być niespodziewana nagroda w postaci 400 zł / 100 euro.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W betsson (i w betsafe zresztą też), jest chyba jakaś grubsza awaria. Wcale się strony nie wczytują. No akurat jak mam bonus do rozegrania...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety mają chyba problem z softem, bo każdemu zamula ciągle się ładuje chyba ilość klientów powrotnych ich przerosła;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Napisałem do nich że strona nie działała, odpisali że po ich stronie nie było żadnych problemów. Że to wina mojej przegladarki itp. Tylko jakoś wszystkie inne strony działały sprawnie. Miejmy nadzieję że nie będzie się to powtarzać.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Napisałem do nich że strona nie działała, odpisali że po ich stronie nie było żadnych problemów. Że to wina mojej przegladarki itp. Tylko jakoś wszystkie inne strony działały sprawnie. Miejmy nadzieję że nie będzie się to powtarzać.
Co mają odpowiedzieć rzadko który bukmacher przyzna się mamy błąd sorry.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
co to za gowno sie dzieje? od godziny 16 nie jestem w stanie nic postawic, kasy nie chca zwrocic na skrill w sekunde jak zawsze to mialo miejsce. Przerwa techniczna w piatek o tej porze przez tyle godzin?
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
slyszal ktos cos zeby betsson przestal obslugiwac klientow z anglii?zawiesili mi konto (podobno)do czasu az sie zaloguje z polskiego IP.Poki co zawieszona wyplata ktora zlecilem jeszcze jak obslugiwali.na koncie mam zaklady oraz srodki.dziwne bez zadnej wczesniejszej informacji pierwszy raz sie z czyms takim spotykam wiekszosc bukmacherow wczensiej informowala ze beda jakies problemy
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
no dokladnie zauwazylem ze sie wycofuja najpierw betclick,bet-at home i expect a teraz kolejny.ale tu chodzi o sposob w jaki to zrobili.gralem 1 kwietnia wszystko bylo ok.2 dostaje informacje ze nie obsluguja licencji i prosza o kontakt z suportem.kontaktuje sie wszystko wyjasnione w sumie sprawa zalatwiona w normalny sposob czyli konto bedzie aktywane po moim poworcie do kraju a zaklady ktore sa na nim i srodki sa wazne i czekaja.pare godzin pozniej odpisuje ktos inny ze konto zostaje zamkniete.wydaje mi sie ze nie moga tego zrobic bez wczesniejszego powiadomienia tym bardziej ze nie chca mi zwrocic srodkow ktore tam sa ani rozstrzygnac zakladow(ewentualnie uneiwaznic i oddac za nie pieniadze).ktos wie jaka oni maja licencje i gdzie sie moge z tym odwolywac?
 
B 8

bc1991

Użytkownik
zagrałem wczoraj zakład bez ryzyka na ufc. Status cały czas &quot;otwarty na akceptację&quot; kupon nie wszedł, ale nadal nie zwrócili 30 zł stawki...
 
Do góry Bottom