>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

T 44

tomaso

Użytkownik
Mam pytanie do tych którzy grają w Betsson. Miałem długą przerwę od tego bukmachera. W poniedziałek zacząłem grać tam ponownie. Dziś wchodzę w dział tenis i widzę tylko 3 mecze kobiet i 2 męskie ???? Wczoraj około godziny 17 chciałem postawić handicap w NBA, pojawiał się błąd, że rynek jest już zamknięty i tak do 1 w nocy kiedy mecz się rozpoczął. Takie problemy to norma? Myślałem, że to porządna firma, tymczasem cały czas spotykają mnie jakieś przygody, jakbym grał u jakichś żółtodziobów.
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Odnośnie NBA - napisali, że to były problemy techniczne. Tenis u mnie się nie wyświetla. Nie wiem co to jest, próbowałem innej przeglądarki, bez logowania i ciągle nic nie widać.
 
everto 20,5K

everto

Użytkownik
Dość często strona ma przerwy tech. Zobacz czy ustawiona masz na kompie właściwą datę plusem jest że spotkania live można ze sobą łączyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
death89 84

death89

Użytkownik
Mam krótkie pytanie, jako że live czat już nie działa i jak się pisze wiadomość o tak późnej godzinie to odpowiadają po dłuuuugim czasie. Jak jest rozliczany zakład na kartki over 4,5? W sensie, że dawałem ten over w meczu Polski - jak każdy wie, padły 3 żółte kartki i jedna czerwona. U wielu bukmacherów czerwona jest liczona jako 2 żółte, jednak zakład jest przegrany. Liczą to jakoś inaczej, czy to jakiś błąd?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Weryfikacja trwa długo. Po odpowiedzi na czacie że muszę przesłać tylko dowód tożsamości (zaakceptowany dzień czy dwa później), dostałem przy wypłacie wiadomość że mam wrzucić jeszcze inne dokumenty. Te z kolei weryfikowali trzy dni. ⛔
Natomiast pozytywnie zaskoczyła mnie szeroka oferta tenisowa. Dość szybko wystawiane kursy, jeśli mecz opóźniony to nie znika z oferty, kursy bardzo ciekawe. ✅
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Cwaniaki w meczu Argentyna - Niemcy anulowali handicap (-1.5) na Niemców z kursem 1.65. Inne firmy oferowały takie zdarzenie z kursem 1.40-1.45. Myląc się powinni to zaakceptować. Dali ciała i robią bez sensu. Ale przecież nie może być manka. Żal.
 
M 55

mana456

Użytkownik
Jak narazie w moim odczuciu bukmacher na ✅, wypłaty bez weryfikacji następnego dnia na koncie, oferta całkowicie zadowalająca moje potrzeby obstawiania piłki i tenisa ???? Zobaczymy jak będzie jak pogram dłuższy czas...
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Od czasu jak mi zweryfikowali konto wypłaty na Moneybookers dostaję w kilka godzin.
Bardzo lubię tę firmę nie tylko z ww powodu.Po prostu leży mi granie u nich i mam to co najważniejsze - szczęście do zakładów w Betsson.
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Fajną mają ofertę na piłkę nożną na duże imprezy, ale już mam dość ich błędnego rozliczania kuponów na mlb i nhl i wypłaciłem kasę, którą zresztą sami mi dali w spinach jakiś czas temu ;). Absolutnie bukmacher nie nadający sie do grania progresji.
 
M 4

matlang

Użytkownik
Ogólnie podoba mi się ten buk, bogata oferta, kursy nie najgorsze, oferta przejrzysta.
Mam pytanie, muli wam ostatnio strona betssona?
Często oferta mi nie wyskakuje. Pisze cały czas &quot;Ładowanie...&quot;, z live jest podobnie raz działa raz nie.
Wcześniej takich problemów nie miałem.
Ostatnio też nie mogłem puścić kupon bo wyskakiwał &quot;błąd techniczny&quot;
Miałem na kuponie handicap w tenisie oraz mecz piłki nożnej z podpórką. Pytałem się w nawet w obsłudze klienta dlaczego nie mogę to mi napisali że błąd ofercie. Taki problem zdarzył mi się już kilka razy.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Wczoraj o tej porze o której napisałeś posta mieli jakieś problemy techniczne bo wchodziłem ok. 20 i też nie działało. Teraz już się wczytuje.
 
T 828

the_longer

Użytkownik
U góry jest wyszukiwarka zakładów jak wiesz co chcesz obstawiać wystarczy wpisać nazwę kraju, drużyny i się wyświetla przy którejś próbie.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wczoraj o tej porze o której napisałeś posta mieli jakieś problemy techniczne bo wchodziłem ok. 20 i też nie działało. Teraz już się wczytuje.
Chyba nadal mają te problemy bo strona się wczytuje fatalnie.
Btw. jest na stronie sortowanie wg dat? Tak jak w Tobecie że chce np. zakłady na dzisaj, na jutro itd. ?
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Jak lubię tego bukmachera i ostatnio cały czas tam gram, tak wkurzają mnie niekiedy absurdalne ograniczenia przy łączeniu zakładów. Dziś np. chciałem postawić kupon z dwóch zakładów na judo na olimpiadzie i dostałem komunikat, że można tylko single stawiać.
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Buk dobry ale dla gimnazjalistów puszczających szczurki. Co mi po tym, jak na under/over punktów graczy mogę zagrać max za 100 złotych? Betsson to to samo co Betsafe.
 
M 0

mavi26

Użytkownik
Witam. Dziś po godz. 13.00 zagrałem w 3 free spiny w devils delight i dały mi 2 PLN, z których udało się zrobic 200. Rzuciłem to w zakłady i weszły mi 4 zdarzenia z wygraną 700 PLN. Ostatni mecz skończył się o 20.00 a zakład dalej nie został rozliczony. I tutaj moje pytanie - czy u nich zawsze to tak długo trwa? Miałem w planach jeszcze coś pograc a tu lipa. Ile z reguły trwa rozliczenie zakładu w Betsson?
 
Do góry Bottom