>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

rafput 55

rafput

Użytkownik
Witam
Czy aktywacja w Betssonie, czy też potwierdzenie danych, odbywa się listownie, tak jak np. w Bet365? Nie mieszkam w miejscu zameldowania i kiedy podaje adres zamieszkania inny niż ten z dowodu to niektóre buki widzą w tym neiczystą grę. Jak jest obecnie w Betssonie?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego, weryfikacja to dowód wpłaty - wyciąg, screen, zdjęcie dowodu, zdjęcie rachunku, ewentualnie jeszcze dzwonią.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Gram już długi czas u tego bukmachera i złego słowa bym nie powiedział, jednak dziś dokonali jawnego oszustwa.
Otóż, w dniu dzisiejszym, po godzinie 9 zawarłem osiem zakładów na pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów, w każdym stawka wynosiła 5 zł. WSZYSTKIE zdarzenia miały kurs 7,00. Z ośmiu typów trafiłem jeden i byłem przekonany, że zobaczę na koncie 35 zł, jednak jest tylko 8,75.
WSZYSTKIE zdarzenia mają teraz zmieniony kurs na 1,75, zarówno te wygrane jak i przegrane.
Napisałem do nich maila z prośbą o wyjaśnienie, czekam na odpowiedź.
Edit: Odpowiedź supportu była taka, że chcieli screeny z kursem, o którym mówiłem. Odpisałem, że nikt nie robi screenów każdego kuponu ale mam dwóch świadków, z którymi rozmawiałem w momencie stawiania. Dalszej odpowiedzi się nie doczekałem, jednak po zalogowaniu na konto widnieje poprawna kwota, więc temat uważam za zakończony.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Cześć,
ja też się podzielę swoją opinią.
Pogrywam sobie u nich od czasu do czasu. Bonus dostałem bez problemu i nim obróciłem. Bardzo duży plus dla nich za to, że na bieżąco jest wgląd do kwoty zarezerwowanej na bonus. Kursy mają w miarę niezłe a czasami nawet da się trafić najlepszy kurs na rynku.
Nie wiem jak z limitami, bo nie zasłużyłem.
Dzisiaj zleciłem wypłatę. Weryfikacja w kilkanaście minut, kasa na MB w następne kilkanaście.
Naprawdę polecam!
 
A 72

antua

Użytkownik
Nie dawno zalogowałem sie na stronie Betsson, skusił mnie bonus 100% do 111zł. Bonus wraz z kwota depozytu udalo mi sie obrocic w ciagu 5 dni. Na minus warunki obrotu (6 krotny obrot po kursie min 2,0 - co dla stawiajacych za mala stawke moze byc problemem aby wyjsc z zyskiem z całej tej &quot;promocji&quot;). Ale przynajmniej do obrotu bonusem uwzgledniane sa kupony z 1 zdarzeniem.
Udało sie osiagnac sume 1000zł wiec postanowilem wyplacic pieniadze. Juz podczas pierwszych dni gry, na moim koncie &quot;wgrałem&quot; skan dowodu z obu stron - weryfikacja dokumentów pozytywna w ciągu 2 godzin od wyslania (w przeciwienstwie do bwin ???? ). Po zleceniu wyplaty wystapil jednak mały problem, kwota którą wypłaciłem powróciła po 4 godzinach z powrotem na konta gracza. Skomunikowałem się jednak na chatcie (chat polski czynny miedzy 13-18) gdzie miał Pani poiformowała ze potrzebna bedzie jeszcze weryfikacja telefoniczna tożsamości. Po godzinie zadzwoniono , odbyto krótka rozmowę po czym poinformowano że problem w wypłacie nastąpił przez to ze logowalem się z zagranicznych proxy (logowanie się w pracy gdzie neta mamy cześciowo odcietego i korzystamy z tor browsera). Problem szybko wyjasniono, wyplate zlecielem ponownie w czwartek (bez prowzji - przelew bankowy), pieniadze na koncie miałem w poniedziałek.

Spostrzezenia z tygodniowej gry:
Na &quot;+&quot;:
- szata graficzna
- miła obsługa (telefoniczna, chat pl)
- otrzymany gift (czapka betssonówka) przysłany pocztą w 3 dni od momentu złozenia zlecenia
- kopia z rozmowy na chatcie z konsultatntem wysylana na maila
- w miarę kursy (nie za niskie, nie za wysokie)
- jasny podglad na aktualny stan obrotu bonusem

Na &quot;-&quot;:
- słaba oferta live (pod wzgledem dyscyplin) - nie było w ogole zdarzeń na live na tenisa stołowego, badmintona, tenis ziemny bardzo skromnie (w danym momencie na bet365 było 15 spotkan tenisowych, na betssonie tylko 2),malo zdarzen na live na dysycpliny, w ktorych nie ma remisu. Przez to aby dobic do kursu 2,0 czesto musialem wybierac spotkania z pilki noznej 2 ligi kobiet rosyjksiej albo ME Czech, czego z reguły nie robie ????
- live video nie doswiadczylem
- brak mozliwosci dodania danych spotkan do ulubionych na live (chyba ze jest taka mozliwosc, tylko na nia nie wpadlem)
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Przez lata nie miałem żadnych większych problemów z nimi, aż wczoraj złożyłem zakład. Pieniądze wzięło, po prawej stronie standardowy zapis, że zakład został złożony. Po meczu patrzę, a wygranej nie ma. Sprawdzam a zakładu nie ma w historii zakładów, ale widnieje w historii transakcji ze swoim numerem.
Na LC dowiedziałem się właśnie, że nie mam co liczyć na pieniądze z wygranej, a pani uraczyła mnie takim stwierdzeniem
Elisabeth: It is a so called ghost bet
Elisabeth: That is when the stake is taken but the bet never completed

W skrócie: Zabraliśmy ci kasę, choć nie było żadnego zakładu. Dobrze, że sam to zauważyłeś, bo nie zwrócilibyśmy tego z automatu. Teraz czekaj sobie 24h albo dłużej na pieniądze.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
wlasnie czy tylko ja mam problem techniczny ze nie moge wyslac zadnego kuponu bo wyskakuje jakis blad... ?
 
F 20

fazer.

Użytkownik
niezle stracilem przez to... od 19 probowalem puscic kupon lazio + napoli i nie dalo rady puscic wkoncu, a ladnie by weszlo ;/
 
O 7

odyn

Użytkownik
problemy techniczne niestety cały czas się zdarzają co kilka dni. fajne bonusy (zwrot za ligę mistrzów, reload bonus), ale oferta live pozostawia wiele do życzenia (baaardzo duże marże).
 
K 128

konju1

Użytkownik
Czy ktoś już miał taki kłopot, że stawiając kupon na betsafe odnalazłem go na betssonie...a stawiając kupon na betssonie jest on na betsafe? WTF?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Po zmianie szaty graficznej czy tam poprawieniu wizualnej części strony, co chwile jest problem z zalogowaniem. Oczywiście zawsze wtedy kiedy mam coś do zagrania i dziwnym trafem zalogować się idzie dopiero 5 minut po rozpoczęciu meczu który chciałem grać... Już mnie to wk***wia. Od strony technicznej bukmacher jest na dnie.. jeszcze przykryty mułem. Bo ofertę to trzeba pochwalić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To było w wątku o firmie Tobet, ale skoro sami się przyznają, że to jedna banda oto moja krótka historia dotycząca także Betsson

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔: minus:

Po dosłownie kilku zakładach na ligi skandynawskie mnie zlimitowali. Do tego niekompetentny support. Podpisali się &quot;dziękujmy za kontakt z Betsson&quot; - chciałem to wyjaśnić, czy jak tam się zarejestruję będę mieć limity - 0 odpowiedzi. Twierdzili, że gram surbety, a oni nie chcą mieć takich klientów. Może i by była to prawda, że gram te surki gdyby nie to, że we wrześniu 2012 r na żuzlu straciłem u nich kilkaset zł, a teraz wpłacając kartą straciłem na samej wpłacie 2,5% za wpłatę, czyli tyle ile przeciętny surbet. Żaden argument nie trafił do nich, nie odnieśli się do żadnego z nich tylko jak zwykle Najwyższy pier.... Sąd napisał, że ich decyzja jest ostateczna. NIE POLECAM TEGO DZIADOSTWA NIKOMU !!!

To już mistrzostwo świata cyt odpowiedź oryginalną:

Witamy serdecznie Panie....
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami Z przykrością informujemy, że tego typu limit może być nałożony na Pańskie konto Betosson jeśli zdecyduje się Pan na jego rejestracje.
Jeśli potrzebuje Pan dalszej pomocy, prosimy nie wahać się skontaktować z nami ponownie przesyłając wiadomość email .
Życzymy miłego dnia!
Z poważaniem,
Justyna

To się nazywa podejście do klienta !!!
 
Do góry Bottom