>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETSSON - Europejska Oferta - Bonus powitalny do 400PLN + PIZZA gratis!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Hej! W piatek spalila mi sie karta graficzna i musze korzystać z telefonu. Bonusy zostaną dopisane gdy odbiore laptop, czyli najwcześniej w srode :/
 
C 0

carribean-blue

Użytkownik
Przyjaciele, korzystał ktoś z tego vouchera wgl? czy faktycznie wysyłają do 0:00 go? bo u mnie cisza szumi jak muszla na morzem.
&quot;Każde zgłoszenie po nagrodę jest weryfikowane z danymi na koncie Betsson.com (nazwa użytkownika, adres e-mail, imię i nazwisko, kwota wpłaty, data wpłaty) – przetwarzane będą tylko zgłoszenia, które przejdą pomyślnie weryfikację.&quot;
Czyli co? będą dzwonić do urzędu po potwierdzenie tożsamości? ???? czy jak bo dokumentów to oni ode mnie nie chcieli żadnych.

Marcin- był 13stego w piątek? był ,więc wtedy akurat miałeś pecha .
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
cos trzeba zrobic by otrzymac te spiny? wpłata 250 PLN pdowojona, ale spinów nie ma. cos trzeba gdzieś wpisać bądź wysłać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pemo 1

pemo

Użytkownik
ja dostałem voucher na pizze, tylko czekałem do następnego dnia, nie tak jak napisali, ze w ten sam dzien
 
C 0

carribean-blue

Użytkownik
no u mnie 2 dni minęły i jest lipa jakby to hardkorowy koksu nie powiedział.
pemo dzięki za informację,a jakoś konto weryfikowales?
Marcinie! będzie dziś czyt.w środę dodany ten bonus? delikatnie pogoń tego &#39;mechanika&#39; i do dzieła bo jest trochę na forum do zrobienia ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
cos trzeba zrobic by otrzymac te spiny? wpłata 250 PLN pdowojona, ale spinów nie ma. cos trzeba gdzieś wpisać bądź wysłać?
Kolego spinow nie ma i nie bedzie ale admin nikogo o tym nie informuje ze jak wplacisz 250 to iles tam musisz obrocic w kasynie....O szczegoly pytaj na live czacie ale z tego co wiem spinow nie otrzymasz i tyle(chyba ze obrocisz).....Pozdro
 
F 0

filonski

Użytkownik
Witam. Jestem tutaj pierwszy raz a także pierwszy raz korzystam z bonusu i jestem troszkę zielony.
Mam pytanie odnośnie bonusu &quot;Podwajamy twoją pierwszą wpłatę&quot;. Otóż wpłaciłem 400 zł. I tak 400zł powędrowało do działu &quot;zablokowane pieniądze&quot;, a 400 zł do działu &quot;bonusowe pieniądze&quot;. Rozumiem, że teraz nie mogę wypłacić swoich 400 zł, bo są zablokowane!. Mniejsza z tym. Pograłem za 100zł kilka pojedynczych typów, tak dla rozgrzewki i mam teraz ok. 600 zł zablokowanych pieniędzy, których nie mogę wypłacić!
Teraz chcę zagrać ów bonusowy zakład 400zł. Wybrałem dwa typy. Pytanie: czy zagrać te dwa typy jako dwa zakłady pojedyncze na jednym kuponie, czy zakład łączony, no bo na pewno nie systemowy. Jaką mam pewność, że zagram bonusowymi pieniędzmi a nie zablokowanymi??? Czy żeby obracać bonusem muszę przegrać zablokowane pieniądze??? Nic z tego nie rozumiem.
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
pemo dzięki za informację,a jakoś konto weryfikowales?
Marcinie! będzie dziś czyt.w środę dodany ten bonus? delikatnie pogoń tego &#39;mechanika&#39; i do dzieła bo jest trochę na forum do zrobienia ????
Nic nie weryfikowałem, po prostu wypełniłem formularz zgodnie z tym co jest na koncie, 2 moich ziomków też dostało bony. Może nazwa użytkownika?bo często nazwą użytkownika u nich jest mail...
Popieram, mam nadzieję otrzymać dziś bonusy bettsonowskie i betsafeowskie ????
 
C 0

carribean-blue

Użytkownik
Pemo- no wpisałem za nazwę użytkownika swój e-mail...
filonski to chyba czlowiek nierozumny,albo nie czytający regulaminu.

Więc tłumacze: wpłaciłeś 400 masz 800 i ,żeby wypłacić trzeba:
&quot;Przed wypłatą środków Bonus oraz przypisana mu część wpłaty muszą zostać obrócone 10 razy po kursie nie mniejszym niż 2.25, na kuponie muszą być min. 2 zakłady (bonus 100% do 400PLN)&quot;
CZYLI masz tam bonusy,zakladka wzięte % obrót ,obrócisz 100% i wypłacasz cały hajs, teraz te 800 zł to wszystko jest traktowane jako środki bonusowe bo i tak NIE WYPŁACISZ NIC przed obrotem. Żeby się liczyło do obrotut to musisz mieć minimum 2 zdarzenia na kuponie, o kursie ŁĄCZNYM nie mniejszym niż 2.25 jak w regulaminie i 10razy musisz tak zagrać po 800 lub rozlozyc na 100 kuponów po 80zł ????
 
F 0

filonski

Użytkownik
Pemo- no wpisałem za nazwę użytkownika swój e-mail...

filonski to chyba czlowiek nierozumny,albo nie czytający regulaminu.


Więc tłumacze: wpłaciłeś 400 masz 800 i ,żeby wypłacić trzeba:

&quot;Przed wypłatą środków Bonus oraz przypisana mu część wpłaty muszą zostać obrócone 10 razy po kursie nie mniejszym niż 2.25, na kuponie muszą być min. 2 zakłady (bonus 100% do 400PLN)&quot;

CZYLI masz tam bonusy,zakladka wzięte % obrót ,obrócisz 100% i wypłacasz cały hajs, teraz te 800 zł to wszystko jest traktowane jako środki bonusowe bo i tak NIE WYPŁACISZ NIC przed obrotem. Żeby się liczyło do obrotut to musisz mieć minimum 2 zdarzenia na kuponie, o kursie ŁĄCZNYM nie mniejszym niż 2.25 jak w regulaminie i 10razy musisz tak zagrać po 800 lub rozlozyc na 100 kuponów po 80zł ????
Nie dokuczaj mi ;-) I nie wprowadzaj mnie w błąd.
W regulaminie jest napisane:
&quot;Kwota Bonusu musi zostać obrócona 10 razy, na kuponie musza być min. 2 zdarzenia po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.25.&quot; Nie ma mowy o żadnej przypisanej wpłacie.
Z tego co udało mi się ustalić muszę obróć 4000 zł żeby uwolnić pieniądze i mogę to zrobić tak jak piszesz dalej 400 x 10 lub np 100 x 40.
Ale jak ktoś nie gra bonusami to nie wie.
W każdym bądź razie dzieki za chęci.
pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom