>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETSSON - Europejska Oferta - Bonus powitalny do 400PLN + PIZZA gratis!!

Status
Zamknięty.
C 0

carribean-blue

Użytkownik
nie wszystkie,bo ja nie dostałem a jestem na pewno z forum i wyczyscilem ciasteczka. Jakaś kara?
piotr.jakimczak@xxx taki mail jak na forum to login. Nie napisałem tego razem bo na forum jakoś chyba nie można całego maila podac.
 
C 0

cubeman

Użytkownik
czy jeśli zarejestrowałem się na betsson, ale nie z tego linku co tam jest w temacie ale wpisałem kod FORUMBUK to mam szansę na bonus? przeoczyłem niestety że trzeba z tego linku się zarejestrować :/
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
czy te bony na pizze mają jakąś datę ważności, do kiedy trzeba je użyć? Zauważyłem też, że w niektórych pizzeriach, mimo że są w pizzaportal to nie akceptują tych bonów.Miał tak ktoś?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
czy te bony na pizze mają jakąś datę ważności, do kiedy trzeba je użyć? Zauważyłem też, że w niektórych pizzeriach, mimo że są w pizzaportal to nie akceptują tych bonów.Miał tak ktoś?
Masz live chat do pizzaportal to pytaj....Odpowiedza ci na takie pytania....A jesli chodzi to podobno mozna uzyc do kazdej na tej stronie bo tj tak jak voucher za kase.....Moj kumpel bral to...Wiec wiem jak tj
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy jeśli zarejestrowałem się na Betsson, ale nie z tego linku co tam jest w temacie ale wpisałem kod FORUMBUK to mam szansę na bonus? przeoczyłem niestety że trzeba z tego linku się zarejestrować :/
Musi być z promocyjnego linku. Podaj na priv login to sprawdzę, czy jesteś w systemie.
Panie Marcinie. Po cóż jest temat 50 spinów jak podobno to nie jest związane z zakładami sportowymi tylko kasynem ?
Jak mnie pamięć nie myli to początkowo inaczej to wyglądało. Teraz jest do 100 spinów i są one dopisywane tylko gdy aktywujemy bonus 100% do 400PLN w kasynie. Aktywacja bonusu w zakładach sportowych już niestety eliminuje dodanie spinów.
 
K 0

kobayashibpl

Użytkownik
przy rejestracji nie bylo zadnego okienka na wpisanie kodu FORUMBUK i otrzymania bonusu, jestem zainteresowany bonusem 120%, jak mam go uzyskac? wpisac kod bonusu w dostepych bonusach czy jak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom