>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETSSON - Europejska Oferta - Bonus powitalny do 400PLN + PIZZA gratis!!

Status
Zamknięty.
M 15

maja81szn

Użytkownik
Mi kiedys dochodzily tego samego dnia a teraz tez musze czekac po 5 dni ale wkonu dochodza ostatnio napisali mi na chacie ze jest duzo zgloszeni z tad taki dlugi czas oczekiwania.
 
C 0

cymek83

Użytkownik
Witam od bardzo dlugiego czasu czytam na forum ale nigdy nie zarejestrowalem swojego konta. Bylo by tak pewnie dalej gdyby nie dzisiejwsza sytuacja z Betsson. A stalo sie tak:
Wplacilem sobie 200zl na platforme betsson odebralem bonusa 200zl no i zaczalem grac. Na poczatku stworzylem sobie kupon po kursie ponad 5 na sobote. Niestety 1 z meczow zostal anulowany ale kurs kuponu dalej wynosil ponad 4. Potem stwierdzilem ze jak wygrana postawie po kursie 2.25 to moj obrot sie zakonczy a ja zainkasuje ponad 4000zl. Tak tez zrobilem wytypowalem kilka spotkan tenisowych i pokazalo mi kurs 2.23 a wiec dorzucilem kurs 1.01 no i wyswietlil sie kurs 2.25 Kupon wszedl i tu wielkie zdziwienie nie moge wyplacic pieniedzy bo srodki sa zablokowane. Wchodze w moje konto a obrot bonusem widnieje 0% !!!
postanowilem zapytac o to na chacie a oto i cala rozmowa

Co o tym sadzicie ?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Chyba koniec promocji widze w betsson jakis zaklad bez ryzyka do 400zl albo do kasyna bonus 500zl plus spiny...Prosze o zaktualizowanie czy aktualny ten bonus
Zapytalem z ciekawosci support oto odp:
Uprzejmie informujemy, że podana promocja nie jest już aktualna na naszej stronie.

Aktualnie posiadamy ofertę zwrotu za pierwszy przegrany zakład na zakładach sportowych, oraz ofertę bonusu od pierwszej wpłaty 100% do 500,00 PLN w Kasynie.

Życzymy miłego wieczoru.


Serdecznie pozdrawiam,
Ewa
Betsson Support.

Krotko mowiac temat zostaje do zamkniecia panie Marcinie po promocji...
 
M 0

mero

Użytkownik
Mamy pytanko, kiedyś zakładałem konto w Betsson(nawet nie pamietam czy miesiac czy rok temu ???? ), jednak nigdy nie wpłaciłem im ani złotówki.
Nasuwa więc się pytanie czy podlegam bonusowi 400zł bez ryzyka dla nowych klientów jesli teraz zrealizuję pierwszą wpłatę? Jakiś kod mam wpisać?
Jak mogę zrealizować bonus owy bonus, nie widzę żadnego regulaminu czy jest to cashback czy freebet.
Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo niedługo mecze się zaczynają.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mamy pytanko, kiedyś zakładałem konto w Betsson(nawet nie pamietam czy miesiac czy rok temu ???? ), jednak nigdy nie wpłaciłem im ani złotówki.

Nasuwa więc się pytanie czy podlegam bonusowi 400zł bez ryzyka dla nowych klientów jesli teraz zrealizuję pierwszą wpłatę? Jakiś kod mam wpisać?
Jak mogę zrealizować bonus owy bonus, nie widzę żadnego regulaminu czy jest to cashback czy freebet.
Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo niedługo mecze się zaczynają.

Z takimi pytaniami kieruje do suppportu:[email protected] lub na live chat na stronie betsson dostepny po polsku od 11 do 18.Pozdrawiam
 
J 3

john_cash

Użytkownik
Mam pytanie,czy ten zakład do 400zł bez ryzyka jest z obrotem? Jeżeli wygram muszę obrócić to jakoś? Czy tak jak w przypadku Expekta/Betclicka ,wygram to od razu wypłacam i również w drugą stronę , przegram to też mogę od razu wypłacić?
 
C 0

chladek

Użytkownik
Wczoraj pisałem na czacie o ten bonus to tak.
400zl musisz postawic na zaklad ako o kursie chyba pow. 1,5 czy tam 2 nie pamietam juz. Jak wygrasz nic nie obracasz, bo po prostu nie ma czego, swoja kase?
Jesli przegrasz masz 5dni zeby obrocic bonus w postaci zwrotu 400zl.Musisz obrocic te 400zl 1x i mozesz wyplacic.
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
jak pytałem się babki na LC to mieszała pojęcia, bo najpierw mówiła o zwrocie 400zł a potem pisała o freebecie 400zł, obrót 1-krotny po kursie 1.5, mogą być pojedyncze spotkania. Tak czy siak najlepiej jak wypowie się ktoś kto założył tam konto i skorzystał z tej promocji.
Marcin-Odra a mógłbyś powiedzieć czy nadal jest aktualny ten bonus 120zł z forum? Jeśli tak to czy idzie go pogodzić z bonusem z strony Betssona ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin-Odra a mógłbyś powiedzieć czy nadal jest aktualny ten bonus 120zł z forum? Jeśli tak to czy idzie go pogodzić z bonusem z strony Betssona ?
Dodatkowy bonus 100% do 120PLN został wyłączony z dniem 15 października 2013.
Nie da się na tą chwilę połączyć go z oficjalną promocją.
Na obecną chwile każdy może skorzystać z bonusu do kwoty 400PLN + otrzymać pizzę gratis!
Weekendowe bonusy dopisane.

Rejestracja w Betsson
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Pytanie do admina z ciekawosci jeszcze raz przejrzalem regulamin i bardzo mnie 1 pkt promocji rozsmiesza:
Promocja dotyczy tylko pierwszego zakładu postawionego po dokonaniu pierwszej wpłaty. Zakład ten musi być rozliczony jako przegrany tego samego dnia, w którym został postawiony. Pierwszy postawiony zakład nie musi być zakładem pojedynczym, aby brał udział w promocji.
Zalozmy gram tennis i mecz przelozony jest na nastepny dzien to co nie otrzymam zwrotu jesli nie trafie albo....mecz o 22 i konczy sie 23:50 do polnocy mala szansa ze ktos rozliczy wg mnie jest pewna niescislosc i powinien regulamin byc lekko zmieniony...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom