>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETSSON - Europejska Oferta - Bonus powitalny do 400PLN + PIZZA gratis!!

Status
Zamknięty.
S 0

ssnow

Użytkownik
Witam,
Czy ktoś juz korzystał z pierwszego zakładu bez ryzyka? Ja wczoraj próbowałem swoich sił na lm i Vitkovicach - niestety Ci ostatni mnie zawiedli. Jak długo będę musiał czekać na bonus, ponieważ chciałem go jak najszybciej obrócić (najlepiej jeszcze tej nocy na nhl)?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam, czy zaległy bonus 120 z mojej rejestracji z początku miesiąca zostanie dopisany czy raczej nie ma na co liczyć ?
Promocja zakończyła się 15 października i nie ma już opcji dopisania bonusów.
Obecnie obowiązuje promocja powitalna - freebet 400PLN.
 
T 7

tiruriru

Użytkownik
Mimo tego, że spełniłem warunki skorzystania z bonusu 120 PLN i kasę miałem wpłaconą przed 10.10 to nie mogę już z niego skorzystać? Zawiodłem się na tej całej &#39;akcji promocyjnej&#39;.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie trzeba nic obracać, to jest freebet.
Jedyny warunek dotyczy właśnie freebeta:
- Bonus w postaci darmowego zakładu należy postawić na pojedynczy zakład o kursie 1.5 lub wyższym.
 
S 0

sikor

Użytkownik
w regulaminie jest coś wspomniane, że zakład musi zostać zamknięty tego samego dnia co został postawiony. czy oznacza to, że jak postawiłem mecze środowe i czwartkowe i zakład nie wejdzie to freebet mi się nei należy?
 
M 0

mbienek67

Użytkownik
Marcin-Odra,
27 września otworzyłem konto i zasiliłem je kwotą 400zł. Zgodnie z regulaminem wysłałem email, aby uzyskać dodatkowe 120zł. Nie otrzymałem. 4 października wysłałem email ponownie. Nadal nic. Można prosić o jakieś wytłumaczenie tej sprawy?
 
C 0

cantu10

Użytkownik
Rachunek adresowy i jakieś potwierdzenie wpłaty - zobacz sekcję &#39;moje dokumenty&#39;. Ode mnie ni nie chcieli.
Poza tym też po terminie wysłałem prośbę o to 120 złotych gratis, ale nie otrzymałem. Skąd miałem wiedzieć że są jakieś sztywne ramy czasowe? Oczywiście bach, promocji koniec a kto nie wysłał jego pech. Nie fair.
 
P 0

pogorz91

Użytkownik
Całość możesz wypłacić, czyli 600zł. Stawka nie jest odejmowana, dlatego to bardzo dobra promocja.
w ażdym freebecie stawka zostaje odjęta tu na 100% zostaje? to w takim razie jest to bardziej jak bonus a nie freebet. Korzystał już ktoś jak to wyglada dokładnie?
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Zakład bez ryzyka, to był np w betclic. Zasady były proste. Obstawiasz, jak przegrasz stawka jest zwracana i można z nią zrobić co się chce. A tutaj jakieś cuda-wianki, że zwracają, ale w postaci bonusu, który trzeba raz obrócić singlem o kursie co najmniej 1,5, żeby móc fizycznie zobaczyć te pieniądze, które się wpłacało do bukmachera podobno &quot;bez ryzyka&quot;.
:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom