>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETSSON - Europejska Oferta - Bonus powitalny do 400PLN + PIZZA gratis!!

Status
Zamknięty.
D 0

dodyniec

Użytkownik
A ja chciałem OFICJALNIE podziękować ADMINOWI!
Załatwił mi dziś zaległy (chyba kwietniowy) bonus na Betssonie ????
Wcześniej ludzie w supporcie tej firmy opierali sie i odbijali piłeczkę.
Po kontakcie z Adminem forum, bonus dziś jest na koncie.
Dzięki i wszystkiego najlepszego w to kończące się święto ADMINA ????
Pozdro !
 
D 20

darkness6

Użytkownik
Odnośnie bonusu 120PLN. Czy w miejsce loginu wystarczy podać adres e-mail? Zawsze loguje się w taki sposób, bo nie pamiętam żebym ustanawiał jakiś login.

Dodam, że dziś rano wysłałem e mail wg wzoru(bonus 120zl) jednak wciąż pozostaje bez żadnej reakcji, a już ciągnie mnie do gry. Chociaż rozumiem że trzeba porostu poczekać.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odnośnie bonusu 120PLN. Czy w miejsce loginu wystarczy podać adres e-mail? Zawsze loguje się w taki sposób, bo nie pamiętam żebym ustanawiał jakiś login.
Najlepiej właśnie podawać e-mail.
Dodam, że dziś rano wysłałem e mail wg wzoru(bonus 120zl) jednak wciąż pozostaje bez żadnej reakcji, a już ciągnie mnie do gry. Chociaż rozumiem że trzeba porostu poczekać.
Możesz już grać za depozyt (plus/lub za bonus standardowy jeśli aktywowałeś). Jutro między 9, a 10 zostaną dopisane Wasze bonusy z dzisiejszych zgłoszeń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 20

darkness6

Użytkownik
Wczoraj wypłaciłem 160zł, sporo pograłem i moje konto wyglada teraz w taki sposób:
Pieniądze do wypłacenia 10,48 Pieniądze zablokowane 6,08 zł Bonusowe pieniądze 174,50 zł Total 191,06
od momentu pojawienia się bonusu postawiłem już około 310 zł a wszystkie zakłady(było ich 7, większość pojedynczych) była powyżej 1,50.
Dodam, że to 160 zł to chyba ugrałem przed bonusem więc dlatego mogłem tę kwotę wypłacić. Wciąż jednak nie rozumiem dlaczego bonusowe pieniądze to aż tak wielka kwota, skoro bonus który otrzymałem to 120 zł. Obracałem już bonusem nie raz w bet365, tam wydawało mi się to bardzo proste. Nigdy nie miałem kwoty bonusu większej po graniu niż przed, a tu proszę, bo dla mnie to absurd.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Co do tych gratis spinow to nie sa one gratis moj kolega gral u was i nie dostal stwierdzili ze musi zagrac za 400zl w kasynie wiec prosze admina o poprawke w temacie!!!!!!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja trwa do niedzieli (11.08) włącznie, czyli można jutro jeszcze zakładać konta + wpłacać depozyt.
Wszystkie bonusu zostaną dopisane w poniedziałek.
 
M 0

matosz

Użytkownik
Jaka musi być minimalna wpłata żeby odebrać ten bonus dodatkowy 120 złociszy ?
jak wpłacę ok 100-130 plnów to też się załapię na ten bonusik dodatkowy ?
 
M 0

matosz

Użytkownik
Ok. Dzięki za szybką odpowiedz ????
Pozdrawiam &amp; do zobaczenia na placu boju u bukmachera.
Zobaczymy czy uda mi się coś wypłacić tym razem .
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
jeszcze dla pewności: czyli mogę wykorzystać TYLKO bonus 120PLN i zagrać go 6x po kursie 1,5 na SINGLE pre-match? [ok, tu już mam odpowiedź z tematu o bonus w Betsafe, wybaczcie powielanie pytań]
Druga kwestia - ten bonus jest dla użytkowników tego forum, rozumiem, że dla każdego bez względu na staż/aktywność/datę rejestracji??
Trzecia sprawa: link do rejestracji nie chce mi się otworzyć, pusta strona. Wyczyściłem już cookies itd. Prośba o wskazówki.
Z góry dzięki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom