>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betspace - 5 USD bez depozytu

Status
Zamknięty.
L 0

leokks123

Użytkownik
witam!!!
A jak mam moneybookers w zł a wpłata do Betspace jest w $ to można wpłacić bez żadnych problemów a jezeli tak to po jakim kursie bedzie przewalutowanie.???
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
jak widać bonusu nie dają każdemu, już ponad 48 godzin od rejestracji i wysłania maila i bonusu nie ma więc raczej nie będzie. To znak, że nie traktują poważnie klientów i żeby tam nie wpłacać ani grosza ????
dokładnie skoro okradli nas teraz to mogą też zrobić w przyszłości
Admin: 82 posty... już widać robi się spam. Wszystkie ważne informacje są w temacie. Jeśli będą pojawiały się nic nie wnoszące posty temat zostanie zamknięty.
 
L 0

leokks123

Użytkownik
Witam!!!
Mam pytanie odnośnie tego bonusu. dostałem te 5$ i obróciłem je i teraz mam 150$. W regulaminie pisze ze nie mozna wypłacić więcej niz 25$. I wcześniej trzeba wpłacić minimum 10$. Czyli jak wpłace te 10$ to mogę wypłacić 25$ zgodnie z ich wymogiem a potem całą resztę drugą wypłatą. Proszę o pomoc.
 
F 2

future0

Użytkownik
To co wygrałeś ponad 25$ przepada, możesz wypłacić tylko te 25 + depozyt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Witam!!!
Mam pytanie odnośnie tego bonusu. dostałem te 5$ i obróciłem je i teraz mam 150$. W regulaminie pisze ze nie mozna wypłacić więcej niz 25$. I wcześniej trzeba wpłacić minimum 10$. Czyli jak wpłace te 10$ to mogę wypłacić 25$ zgodnie z ich wymogiem a potem całą resztę drugą wypłatą. Proszę o pomoc.
nie wiem jak to wyglada w praktyce , ale moze reszte bys jakos na pokerze &quot;uwalil&quot; no chyba , ze zabieraja i czyszcza konto na zero
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Macie więcej info o tym buku? Nowy na rynku?
troche juz jest , ale stosunkowo nowy , jestem ciekaw jak oni przetrwaja na rynku przeciez zakladow to nikt tam nie bedzie gral po takich kursach , znaczy bez bonusow nikt nie wplaci
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
juz po 12 godzinach jednak dali mi te 5 dolcow ! czyli teraz co moge wypalcacic te 25 $ bez zadnych depozytow jak oczywiscie uda sie obrocic
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
juz po 12 godzinach jednak dali mi te 5 dolcow ! czyli teraz co moge wypalcacic te 25 $ bez zadnych depozytow jak oczywiscie uda sie obrocic
Oczywiście,że możesz wypłacić bez depozytu ???? !! I bez weryfikacji ???? !!
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
nawet szybko udalo mi sie obrocic , tyle ze nie mam z czego wplacic tego depozytu ;/
te 25 $ teraz bedzie czekac (na depozyt) czy jak minie 5 dni to juz nie mam czego szukac ?
Admin: nikogo nie interesują Twoje przygody - nie musisz zdawać relacji jak u Ciebie to wygląda.
Jeśli nadal będziecie pisać takie bzdety to temat zostanie zamknięty.
Ludzie! Wszystko zostało napisane w temacie!
 
O 0

ojtam

Użytkownik
Polecam tego bukmachera. Wczoraj, koło 14 wypłaciłem, dziś o 11 kasa była kasa na MB ???? Jako rachunek dałem wezwanie do zapłaty mandatu i przeszło:cool: I dodam, że miałem konto w Euro i wypłaciłem bez problemu.
 
C 0

czarnikowski

Użytkownik
dacie rady się zalogować na konto ? bo ja jakoś dziwny trafem nie i nie działa stronka do przywracania hasła ;) Fajny bukmacher ...
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Wyslalem wczoraj maila kolo 17 i przed chwila teoretycznie dostalem kase wiec calkiem szybko dopisuja. Sprawdzic czy rzeczywiscie dostalem nie moge bo tak jak kolega wyzej nie moge sie zalogowac na konto. Jak sie robi taka promocje to wypadaloby zeby wszystko dzialalo sprawnie, bo po takim czyms to raczej nikt wlasnej kasy nie wplaci.
edit:
Juz działa.
 
W 10

wilus1

Użytkownik
Hej! JA wiem,że live nie wchodzi do obrotu,ale chyba można tam zagrać dla podbicia sumy, by łatwiej było obrócić czy nie? Bo ja zagrałem za 2$ na live po 3.55 trafiłem, w historii pisze,że wygrany zakład,ale kasy nie przyznają mi do konta,a czekam z 20min
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom