>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betspace - 5 USD bez depozytu

Status
Zamknięty.
K 18

klakson

Użytkownik
Ja zawsze robiłem skan z banku internetowego i przechodziło więc teraz też tak zrobię jak będę chciał wypłacić.
 
S 0

spoxing21

Użytkownik
mam problem, nie wiecie ile czasu przechodzi kasa z wygranego zakladu na konto ?? wczoraj wygralem kupon i do tej pory nie przelalo na glowne. Nie mam jak stawiac dalej ???? wszystko wykonalem jak trzeba ????
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
A ja wczoraj wysłalem email i 12 i nadal nie mam kasy przyznej na koncie......Miał ktoś też tak długo przyznawane ?
 
F 2

future0

Użytkownik
Czy jak już obróce bonus to muszę wpłacić 10$ tak ? I teraz ile mogę wypłacić 25$ + 10$ czy aby 25$ czyli 15$ na czysto ? Po wpłacie trzeba obrócić czy można od razu wypłacać ?
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Czy jak już obróce bonus to muszę wpłacić 10$ tak ? I teraz ile mogę wypłacić 25$ + 10$ czy aby 25$ czyli 15$ na czysto ? Po wpłacie trzeba obrócić czy można od razu wypłacać ?
Właśnie to jest jedna wielka zagadka. Okazuje się, że nie jest to bonus bez depozytu, bo chcąc wypłacić jakąkolwiek opcją (a wachlarz wyboru dość ubogi), najpierw tą metodą trzeba dokonać depozytu - minimum 10 euro. Więc gra nie warta świeczki generalnie.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Śmiać mi się z was chce???? Wy to chcielibyście dostać za darmo kasę,najlepiej bez obrotu,bez max wygranej i do tego wypłacić gdzie chcecie bez weryfikacji. Jeżeli dla was nowością jest,że trzeba złożyć depo przed wypłatą na skrill to znak,że ferie się kończą.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ten buk to jakaś ściema - pewnie robią promocje dla wybranych, minęło REGULAMINOWE 48 h a kasy jak nie było tak nie ma i pewnie nie będzie...
 
gael 12

gael

Użytkownik
Śmiać mi się z was chce???? Wy to chcielibyście dostać za darmo kasę,najlepiej bez obrotu,bez max wygranej i do tego wypłacić gdzie chcecie bez weryfikacji. Jeżeli dla was nowością jest,że trzeba złożyć depo przed wypłatą na skrill to znak,że ferie się kończą.
Wiadomo. A Ty byś tak nie chciał? :grin:
Ja nie chcę bóg wie czego. Obrót był spoko. Jednak max wygrana 25 to lekka przesada tym bardziej, że jest w $. Weryfikacja to wszędzie tam gdzie chcą jakiś śmieszny rachunek to idiotyzm ???? Po co im. Przecież dowód wystarczy. Wpłacić też mogę, ale czy dla 70zł opłaca się marnować czas i uganiać się z bukiem?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Wysłanie skanu i jakiejś lipnej faktury-parę minut.Wpłata i zlecenie wypłaty-2 min.Sam sobie odpowiedz czy warto tyle czasu &quot;stracić&quot; dla 70zł,bo pewnie dla 90% beneficjentów tej promocji to miesięczne kieszonkowe.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Wysłanie skanu i jakiejś lipnej faktury-parę minut.Wpłata i zlecenie wypłaty-2 min.Sam sobie odpowiedz czy warto tyle czasu &quot;stracić&quot; dla 70zł,bo pewnie dla 90% beneficjentów tej promocji to miesięczne kieszonkowe.
ehhh to trzeba sie szybko rejstrowac bo widze, ze 70pln za same skany daja ????
o jakich 70pln piszesz skoro
&quot;Proszę podczas żądania wypłaty nie wprowadzać kwoty, która przekracza 25 dolarów inaczej Twoja wypłata zostanie anulowana.&quot;
a minimum 10$ trzeba wplacic
 
C 94

crock

Użytkownik
wypłacał już ktoś?
jak to jest w koncu wpłacasz 10 i wypłacasz 35(10 depo+25 bonusu) czy wyplacasz tylko 25(10 depo + 15 bonusu) ?
Co do weryfikacji? ile idzie wyplata?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
jak widać bonusu nie dają każdemu, już ponad 48 godzin od rejestracji i wysłania maila i bonusu nie ma więc raczej nie będzie. To znak, że nie traktują poważnie klientów i żeby tam nie wpłacać ani grosza ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom