>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
unique- 32

unique-

Użytkownik
15.2
Jeśli Betsafe podejrzewa, że użytkownik jest zaangażowany w działania sprzeczne z prawem lub oszustwa podczas korzystania z witryny, lub z naruszeniem niniejszych Warunków, lub, że Użytkownik ma problemy z wierzycielami lub z czymkolwiek innym, co jest w inny sposób szkodliwe dla jego działalności, Betsafe może zablokować lub usunąć konta Użytkownika lub anulować dowolne stawki według własnego uznania.
Nie musisz mi tłumaczyć, że to nie fair. Gram surebety i nie raz mi się zdarzyło, że zakłady były anulowane, nawet w takim pinnacle.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Na betsyfie to nic nowego, oni i Tobet to największa patologia z tym anulowaniem zakładów, a tak na dobrą sprawę to nic im nie można zrobić, bo zaakceptowałeś ich regulamin w którym pisze ze mogą anulować zakład bez podania przyczyny.
 
P 0

prinkas

Użytkownik
dziękuje za powyższe posty.
Jednak w tym pkt 15.2 sugerują, że jeśli działałem na szkodę ich firmy itd to mogą anulować według własnego uznania. jednak czytając ten pkt kilka razy to wydaję mi się, że właśnie muszą podać przyczynę, jeśli nawet nie mi to na pewno będą musieli podać do LGA - swojej firmie licencyjne. Czy znacie inny adres mailowy niż: info(at)lga.org.mt, do jakiś osób z supportu?
Nie grałem surebetów. normalne zakłady żużlowe.
Będę dochodził swoich racji !!
 
P 0

prinkas

Użytkownik
dzwoniłem do LGA - kazali wszystko mi powysyłać. Sami się zdziwili takim obrotem sprawy, powiedzieli, że dobrze, że mam print screen zrobiony. Zainteresowała mocno ich ta sprawa. Będą działać w moim imieniu!
międzyczasie betsafe odpisał, że według nich mogą sobie anulować zakłady kiedy chcą, ale cytując chyba nie ten punkt regulaminu co trzeba ????
Oczywiście przesłałem ich mail do LGA - tak jak mi kazano. mam wysyłać dosłownie wszystko (moje, jak i ich maile).
Mam nadzieję, że mi pomogą!!
 
norek_89 56

norek_89

Użytkownik
Witam, czy miał ktoś ostatnio problemy z wypłatą w Betsafe? Przelew zleciłem 24 sierpnia, dziś jest 31 i kasy dalej nie ma na koncie. Sesja przelewów przychodzących jest już w moim banku zamknięta więc dziś już na 100% nie dojdzie. Obsługa klienta tłumaczy się 5cio dniowym terminem realizacji, dzisiaj niestety mija 5ty dzień.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
panowie, w starym Betsafe bylo git, moglem sobie wziac roliczenie zakladow i tam byly %, kwoty itd, teraz jest tylko historia zakladow czy nie moge znalesc?

podbijam, ja piernicze czy komus juz doszly pieniadze z tego Betsafe? przejrzalem kilka stron i widze ze wiara ostro narzeka
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
podbijam, ja piernicze czy komus juz doszly pieniadze z tego Betsafe? przejrzalem kilka stron i widze ze wiara ostro narzeka
I u mnie przelew idzie dłużej niż zwykle. Zawsze było około 3 dni teraz 5 i dalej nie ma pieniędzy. Dostał ktoś kasę z betsafe w ostatnich 2 dniach ?
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
firer 886

firer

Użytkownik
I u mnie przelew idzie dłużej niż zwykle. Zawsze było około 3 dni teraz 5 i dalej nie ma pieniędzy. Dostał ktoś kasę z betsafe w ostatnich 2 dniach ?

Pozdrawiam
wyplacalem wczoraj na Moneybookers to kasa byla po 30 minutach, takze czekajcie spokojnie ;)
 
4 96

46ckm

Użytkownik
da rade wypłacić kase ze spinów już po obrocie bez dokonywania pierwszej wpłaty?? i jak u nich jest z weryfikacją wymagają dokumentów przy pierwszej wypłacie??
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Dlaczego zakład z polskiej ligi hokeja gks katowice - ciarko sanok (5:4 po dogrywce) zawarty jako podwójna szansa X2 rozliczają mi jako przegrany skoro został on zawarty na regulaminowy czas gry, nie było tam adnotacji z dogrywką. Gdyby była, albo możliwa przy wyborze zdarzenia -zwycięzca, ale takich nie wybrałem. Regulamin mówi wszystkie mecze hokeja są zawarte na czas regulaminowy, a inne opcje jak dogrywka musi być podane. Znacie ten problem??? Co można zrobić???
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

magdasz

Użytkownik
Betsafe - jedyny pozytyw to szybkie wypłaty. I tyle. Przytoczę moją historię z ubiegłego tygodnia. W ramach obrotu bonusem postawiłam zakład na żywo (siatkówka - AVC Cup, Japonia - Chiny) kto zdobędzie 5 punkt w 3 secie --&gt; Chiny. Imageshack. us/a/img341/2617/ avccupbet.JPG. Oglądałam to spotkanie na żywo w transmisji bet 365 i na własne oczy widziałam jak Chiny w 3 secie prowadzą już 5:0, a więc nie było innej opcji jak wygrana zakładu. Okazało się jednak, że zakład został rozliczony jako przegrany. Pomyślałam, że mylić się jest rzeczą ludzką i ktoś najzwyczajniej popełnił błąd przy rozliczeniu zakładu. Jakże się zawiodłam :/ Poniżej zapisy z rozmów dotyczące mojego problemu:
Stan: Nawiązano połączenie
Dzień dobry, nazywam się Klaudia.
Magdalena Szczęsna: Dzień dobry.
Magdalena Szczęsna: Chodzi o zakład nr�
Magdalena Szczęsna: 165689663
Klaudia: na żywo czy zwykły?
Magdalena Szczęsna: 5 punkt zdobyli siatkarze Chin więc zakład powinien być wygrany, natomiast w historii zakładów widnieje jako przegrany.
Magdalena Szczęsna: to zakład na żywo
Klaudia: proszę chwileczkę pcozekać
Klaudia: jeszcze to sprawdzają
Magdalena Szczęsna: dobrze, bardzo proszę
Klaudia: otrzymałam informację, że Japonia wygrała
Klaudia: dlatego teżkupon jest przegrany
Magdalena Szczęsna: niestety nie
Magdalena Szczęsna: byłam świadkiem, oglądam to spotkanie w relacji na żywo
Magdalena Szczęsna: w bukmacherze bet 365 wynik tego samego zakładu również rozliczony jest na wygranie 5 punktu przez Chiny
Magdalena Szczęsna: przecież nawet u Państwa na live Chiny prowadziły 5:0
Klaudia: proszę przedstawić jakiślink na podparcie swojej opinii
Magdalena Szczęsna: proszę jeszcze raz to sprawdzić
Klaudia: nasz dział sportowy udzielił mi taką odpowiedźwłaśnie w tym momencie
Klaudia: po dokładnym sprawdzeniu tej informacji
Magdalena Szczęsna: - proszę zobaczyć w wynikach tego zdarzenia które jeszcze trwa
Klaudia: proszę mi nie podawać linku do konkurencyjnego bukmachera
Klaudia: tylko link do strony która jest oficjalną stroną zdarzenia.
Klaudia: lub sportową - niezależnąod serwisu bukmacherskiego
Magdalena Szczęsna: postaram się taką znaleźć, ale proszę mi wierzyć, że u Państwa na live widniał wynik 5:0 dla Chin. Żałuję, że nie zrobiłam screena
Magdalena Szczęsna: na przyszłość chyba tak muszę zabezpieczać moje zakłady
Magdalena Szczęsna: proszę poczekać...
Klaudia: w porządku
Magdalena Szczęsna: proszę mi powiedzieć skąd betsafe zaczerpnął wynik tego zdarzenia?
Magdalena Szczęsna: czy mogą Państwo udostępnić pelną listę wyników na to zdarzenie?
Klaudia: najpewniej dział sportowy sprawdził to na oficjalnej stronie zdarzenia
Klaudia: w chwili obecnej nie odpowiadają
Magdalena Szczęsna: jeśli jest taka możliwość proszę o podanie tej strony zawierającej wynik i relację. Jestem absolutnie przekonana, że racja leży po mojej stronie. Jeśli wynik tej sprawy zakończy się dla mnie negatywnie zmuszona będę skierować sprawę do odpowiednich organów LGA
Klaudia: czekam na odpowiedźz działu sportowego
Magdalena Szczęsna: Ew. proszę o kontakt z kimś z działu, kto odpowiada za rozliczenie mojego zakładu.
Klaudia: niestety nie mam takiej mozliwości
Klaudia: cały czas czekam na odpowiedź
Klaudia: nie mam możliwości skontaktowania pani bezpośrednio z działem sportowym
Magdalena Szczęsna: w takim razie poczekam na czacie na odpowiedź z działu sportowego
Klaudia: w porządku
Magdalena Szczęsna: Rozumie Pani, że chcę po prostu dowieść swojej racji. Każdy może się pomylić, a być może zawinił czynnik niezależny od Państwa. Mam nadzieję na szybkie wyjaśnienie sprawy i dlatego zależy mi na dogłębny sprawdzeniu przebiegu tego spotkania ????
Klaudia: oczywiscie
Klaudia: już nawiązałam kontakt
Klaudia: czekam w chwili obecnej na odpowiedź
Magdalena Szczęsna: dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość ????
Magdalena Szczęsna: tutaj znalazłam stronę związaną z pucharem AVC ---&gt; &lt;;/a&gt; jeszcze nie uaktualnioną o wynik tego spotkania. myślę, że to kwestia czasu.
Klaudia:
Magdalena Szczęsna: zgadza się, jest to strona livescore, ale prosiłabym o szczegóły potwierdzające, że macie Państwo rację. Czy jesteście to w stanie udowodnić?
Magdalena Szczęsna: przebieg początku 3 seta będzie wystarczający
Klaudia: to jest jedyny link jaki otrzymałam neistety
Klaudia: prosimy poczekać na oficjalne wyniki i aktualizację
Klaudia: po zakończeniu spotkania i ukazaniu sięoficjalnych wyników na stronie
Magdalena Szczęsna: więc na jakiej podstawie dział sportowy nie jest w stanie rozpatrzyć mojej reklamacji?
Magdalena Szczęsna: spotkanie już się zakończyło. obawiam się, że jeśli w relacji nie będzie wzmianki, że Chiny rozpoczęły 3 set od stanu 5:0 to zostanę niesłusznie odprawiona z kwitkiem ????
Klaudia: proszę jeszcze sekundkę odczekać
Magdalena Szczęsna: czy ktoś jeszcze coś sprawdza?
Klaudia: tak
Klaudia: poprosiłam o wynik do konkretnie tej informacji o którą Pani pyta
Klaudia: przepraszam że to tyle trwa
Klaudia: niestety sama tyle oczekuje na każde z moich pytań
Klaudia: otrzymała odpowiedź,. że niestety nie majątakowego linku
Klaudia: tylko bazująna swoim źródle, do ktłrego linku niestety nie są w stanie podać
Magdalena Szczęsna: rozumiem, nie mam Pani nic za złe, ale dział który odpowiada za wyniki niestety w moim przekonaniu nie wywiązuje się należycie ze swojej pracy
Klaudia: przepraszam najmocniej, ale niestety nie jestem w stanie w tej sytuacji udzielićinnej odpowiedzi
Magdalena Szczęsna: dobrze, w takim razie z kim mogę się skontaktować z przełożonych, kierowników kto wyjaśni mi dlaczego Betsafe nie jest w stanie udowodnić słuszności swojej decyzji?
Klaudia: jeżeli chce pani złożyć reklamację jedynym sposobem aby to uczynić jes przedstawienie linku na poparcie swojej racji
Klaudia: niestety w linku który pani podała nie ma informacji na temat kto zdobył 5ty punkt
Magdalena Szczęsna: a historia przebiegu 3 seta z państwa strony? czarno na białym widniało 5:0 dla Chin - sprawa jest prosta
Klaudia: poproszęo link na poparcie tego faktu
Magdalena Szczęsna: Nie jestem w stanie tego zrobić, ponieważ wyniki na żywo w Betsafe działają w technologii uniemożliwiającej to. Dziękuję za próbę pomocy. Nie pozostaje mi nic innego jak nagłośnić ten incydent i skierować się z problemem do odpowiednich służb
Klaudia: dziękuję za wyrozumiałośći pozdrawiam

I kolejna rozmowa:

Dzień dobry, nazywam się Klaudia.
Magdalena : Dzień dobry, kontaktowałam się już wczoraj z moim problemem.
Magdalena : Także wczoraj wysłała maila w tej sprawie do supportu, ale nie otrzymałam odpowiedzi
Magdalena : Zagadnienie:120906-001922
Magdalena : Czy może Pani sprawdzić czy ktoś zajął się moją sprawą?
Klaudia: oczywiście
Klaudia: proszę poczekać
Klaudia: z tego co widzę, to otrzymaliśmy już odpowiedź z działu sportowego
Klaudia: wspomniany kupon został rozliczony prawidłowo
Magdalena : Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na mojego maila
Klaudia: czekamy w chwili obecnej na zrzuty z ekranu z działu sportowego
Magdalena : Dlatego ponawiam moją prośbę o sprawdzenie przez dział IT logów do systemu podczas tego zdarzenia i sprawdzenie kolejności wpisywania punktów na livescore.
Klaudia: gdyz te wczesniej przez nich przesłane miały taki format który nie pozwalał na ich prawidłowe otwarcie
Klaudia: dlatego też jak tylko otrzymamy te prawidłowe, od razu do Oani napiszemy
Klaudia: Pani
Magdalena : Dodatkowo traderzy mogą sprawdzić zmiany kursowe (spadek na win Chin), które sugerowałyby że Chiny wygrywały 5:0
Magdalena : Proszę o uwzględnienie moich próśb
Magdalena : Przesyłam także link z relacją z wydarzenia ---&gt;
Magdalena : Liczę na pozytywne dla mnie rozpatrzenie mojej sprawy.
Klaudia: dziękuję serdecznie za przesłany link
Klaudia: jak tylko otrzymamy odpowiedź, zostanie pani skontaktowana drogą telefoniczna
Magdalena : dziękuję, wystarczy odpowiedź na mojego maila
Magdalena : pozdrawiam
Klaudia: dziękuję i pozdrawiam
&#39;Magdalena &#39; disconnected (&#39;Concluded by Agent&#39;).

I w końcu ostatnia (ale czy na pewno ostateczna?) odpowiedź:
Witaj Magdalena,

Dziękujemy za kontakt.

Zgodnie z informacją uzyskaną z działu zakładów, potwierdzamy poprawność rozliczenia zakładu. Decyzja ta oparta jest o szczegółową analizę zdarzenia.

W związku z powyższym sprawę uznajemy za zamkniętą.

Serdecznie pozdrawiam,
Karolina
Betsafe Support.

Wygląda na to, że moja sprawa jest jednak przegrana z perspektywy Betsafe. Oto dowód, że nic mi się nie pomyliło ---&gt; imageshack us a img341/2617/avccupbet.JPG A Betsafe chyba chce zrobić ze mnie pomyloną idiotkę :/ Co mogę teraz zrobić? Najbardziej zależy mi na odzyskaniu pieniędzy i wygranej. Uczciwie zdobytej ????

Pozdrawiam, Magda



ps. musiałam usunąć niektóre linki, ponieważ jest to mój pierwszy post na forum.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Czesc mam pytanie. Czy jako Polak moge grac na betsafe legalnie, po tej ustawie hazardowej co wprowadzili? Zeby nie bylo ze przy wiekszej wygranej nie wypłacą mi kasy czy coś w tym stylu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
angelus 46

angelus

Użytkownik
Na początku tygodnia (jako, że na mailu pojawiła się ciekawa oferta bonusowa) postanowiłem ponownie wpłacić pieniądze do Betsafe. Grałem u nich już wcześniej, jeszcze przed zmianami wyglądu serwisu. Podgląd oferty w dalszym ciągu jest świetny, nie ma problemów z przeglądaniem poszczególnych zdarzeń i przykładowo bez problemu można złożyć kupon ze zdarzeniami obejmującymi kilka dyscyplin. Kolejny plus to bezpośredni dostęp do złożonych zakładów i szybki dostęp do historii typowań. Szkoda, że Betsafe odstąpiło od zestawienia zakładów, które było dostępne w serwisie przed aktualizacją. To posunięcie trzeba im odnotować in minus. In plus za to zmieniła się oferta live. Można tu znaleźć o wiele więcej zdarzeń i zakładów pobocznych. Kolejny minus należy się za wolne rozliczanie zakładów. Zdarza się, że na aktualizację trzeba czekać i kilkadziesiąt minut, co wcześniej trwało parę chwil.
W każdym razie zleciłem właśnie wypłatę i czekam na rozwój sytuacji. Póki co pieniądze ciągle &quot;oczekują&quot;. Zedytuję kiedy kasa znajdzie się na moim koncie.
e1. mija 2 dzień, wypłata dalej wisi jako &quot;oczekująca&quot; ;)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Po dzisiejszym dniu dla mnie są złodziejami.
Wielka profesjonalna firma z piękna wspaniałą stroną www.
Puściłem kupon za xxx złotych , confirm , ticked saved itp wiadomo
Kasa na koncie nadal ta sama, kuponu w histori nie ma, odswiezyłem nadal to samo, po 5 minutach równiez, no to trudno juz mialem pare razy taka sytuacje ze kupon jakims cudem sie nie zapisywal i puszczałem jeszcze raz go. Dzis zrobilem to samo, teraz zerkam po 1h na konto a tam dwa razy puszczony ten sam kupon.
Wiekszosc userów juz na sama strone narzekała , ze jest wolna, dlugo sie laduje oferta, ale tego bym sie nie spodziewal, to dziecko z gimnazjum potrafiłoby zrobic lepszy webpage dla tych amatorów.
Mialem podobna sytuacje, ale odrazu jak mi sie zapisaly dwa takie same zaklady to napisalem na live chacie i gosciu mi jeden z nich usunal. Nie bylo zadnego problemu.
A tak swoja droga to chcialem zapytac, czy po wplaceniu depozytu polska karta kredytowa moge wyplacic pieniadze na holenderskie konto bankowe? Ktos moze mial podobna sytuacje? Moze ktos mieszka w UK a wplacal kase z polskigo banku?
PS. Ktos juz chyba o tym pisal ale wczesniej, wiece powtorze. Gram na Betsafe od moze tygodnia i juz dwa razy zdarzylo mi sie, ze pieniadze z wygranego zakladu po prostu nie zostaly wyplacone. Nie byly to wielkie kwoty okolo 30 zlotych kazda. Gram na Live i stawiam okolo 10-15 zakladow dziennie wiec za pierwszym razem uszlo to mojej uwadze, choc bylem przekonany, ze dostalem za malo z wygranej kwoty. Postanowilem sie temu przyjzec i zaczalem bacznie liczyc ile mam pieniedzy , za ile stawiam i ile wygrywam. I kilka dni po pierwszym razie znowu brakowali 30 zlotych. Mecz Sporting vs Gil postawiony live gdy SPorting przegrywal do polowy 0:1 zakonczony 2:1 dla SPortingu a 30 zlotych nie ma na koncie. Napisamem na czacie do supportu ale oni mi powiedzieli, ze kasa wplynela. Powiedzialem, ze to nie jest prawda, ale oni nie chcieli nic z tym zrobic a ja nie mialem juz nawet pomyslu jak mam im wytlumaczyc, ze nie dostalem pieniedzy. To tak dla przestrogi...
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Czesc ,mam problem. Chciałem wpłacić kase przez skrila, na ktorym jest inny adres email i wyskakuje mi na czerwono &quot;the account has been locked&quot;
Gdzie moge zmienic lub dodac kolejny adres email?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom