>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Przed wyplata kasy trzeba ja najpierw obrocic ? Np mam 20 zl na koncie, wyplata jest od 50, to wplacam np te brakujace 30 i nie moge wyplacic od razu tych 50 tak ? Trzeba to jakos obrocic albo cos ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie wiedziałem że można bardziej się stoczyć a jednak, w tym sezonie nie można łączyć zakładów h2h z biatlonu , domyślam się ze z innych zimowych również.
Odradzam tego buka
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jeśli diabeł tkwi w szczegółach to Betsafe aka Betsyf wypada łagodnie mówiąc bardzo kiepsko.
Obracam aktualnie dwoma bonusami: jeden muszę obrócić do 27.12, drugi, aktywowany wczoraj do 1.3
W pierwszym wykonałem 55% obrotu, ale żeby nie było zbyt wygodnie to teraz muszę najpierw obrócić drugi bonus żeby obrót ponownie był liczony do pierwszego bonusa. Nie muszę dodawać że jeśli nie zdążę z obrotem to przepada i bonus i to co z niego ugrałem
⛔ ⛔ ⛔
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Odradzam, słaba siatka graficzna, powyżej powiedzieli te same ergumenty co mnie się trafiły. Grałem tam rok, wygrałem około paru tysięcy i dali mi limit 50 zł na dzień, więc zrezygnowałem z buka i się przeniosłem. Jeden z najgorszych na rynku według mnie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
połasiłem się na bonus i już żałuję tragedia ,długość rozliczanych zakładów ciągnie się i ciągnie ,jakieś co chwile problemy techniczne, gra na live zamulona na maksa żeby coś zaakceptowało to trzeba czekać i czekać,o chacie się nie rozpisuje bo na to samo wychodzi że mogłoby go w ogóle nie być
także obracam i nie wracam
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
pół biedy że aktualizują czy coś naprawiają bo wiadomo nic nie jest idealne i zawsze coś się psuje ale mogliby choć napisać tak jak to jest u innych bukmacherów że mają problem z tymi z tym i nie będzie strona działa mniej więcej tyle i tyle
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Akurat co do czatu to angielski support jest długo dostępny. Teraz już pewnie nie, ale zdażało mi się z nimi jeszcze po 1 w nocy rozmawiać. Także pod tym względem jest ok.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jeśli diabeł tkwi w szczegółach to Betsafe aka Betsyf wypada łagodnie mówiąc bardzo kiepsko.

Obracam aktualnie dwoma bonusami: jeden muszę obrócić do 27.12, drugi, aktywowany wczoraj do 1.3
W pierwszym wykonałem 55% obrotu, ale żeby nie było zbyt wygodnie to teraz muszę najpierw obrócić drugi bonus żeby obrót ponownie był liczony do pierwszego bonusa. Nie muszę dodawać że jeśli nie zdążę z obrotem to przepada i bonus i to co z niego ugrałem

⛔ ⛔ ⛔
Prawda okazała się trochę inna. Obrót liczył się a to do pierwszego a to do drugiego bonusa. Nie znalazłem w tym żadnej logiki. Tak czy owak szkoda że na czacie tego nie wiedzą.
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Potwierdzam, że zakłady rozliczne są bardzo długo, o dziwo (?) te przegrane znacznie szybciej. I jeszcze dodam od siebie to, oczym pisałem w HP. Mianowicie: Stawiamy np. czysty win, który jest na ✅ i handi -1,5, który wtapiamy ⛔. Wtopkę rozliczają jako pierwszą, natomiast wygrany typ z tego samego meczu wisi sobie jeszcze parę ładnych godzin... ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Obracam bonusik 100% i nie zauwazylem jakichs strasznych wad tego buka, mam nadzieje ze to nie przede mna i uda sie elegancko wyplacic ????
 
A 65

all-in

Użytkownik
orientuje się ktoś może czy istnieje możliwość zmiany waluty z dolarów na euro? zaznaczę, że nie składałem jeszcze pierwszego depozytu
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wczoraj wplacilem, pobralem bonus. Do potwierdzenia tylko zdjecia dowodu jakis czas temu wysylalem. Dzisiaj bonus zostal obrocony i kasa po 30 min na MB&gt; DUZY PLUS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wczoraj wplacilem, pobralem bonus. Do potwierdzenia tylko zdjecia dowodu jakis czas temu wysylalem. Dzisiaj bonus zostal obrocony i kasa po 30 min na MB&gt; DUZY PLUS ✅
Tak ,dokładnie.Ludzie czasem na nich psioczą,ale obsługi wypłat na MB mogą pozazdrościć im inne firmy.
Ostatnie 4,5 wypłat na MB realizowali mi od 10 minut do 1,5 h.Nie były to wypłaty mikroskopijne.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Z początku powiem, że jestem fanem starego Betsafe. Po przejęciu przez Betsson, lepiej nie komentować. Co zresztą widać po tym, co wszyscy dzień w dzień piszą na ich temat.
Z jednej strony, jeśli spotkałbym chodź jednego konsultanta z tego ich supportu... no nic, nie ważne.
6 dni z nimi walczyłem jak pieprznięty natręt. Czat angielski, polski. W kółko te same teksty, jakbym miał do czynienia z robotami. Był ich ewidentny błąd na live (dosyć skomplikowany, martwiłem się coraz bardziej, czy takie bezmózgi go wyłapią), lecz już po sprawie. Wykazali się uczciwością i zwrócili tam 5 stówek, dodatkowo dając mały bonus - &quot;zwalniamy pana z pozostałej części obrotu bonusem&quot;.
Koniec końców, jest to buk który ze sporymi wypłatami i takimi problemami akurat w balona nie robi. Stara szkoła. Ale jednak reszta aspektów, zdecydowanie po przejęciu przez Betsson - dno i metr mułu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom