>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
B 178

becks-59091

Użytkownik
Najzwyczajniej zapytaj na czacie, powinni Ci pomóc we wszystkim.
Miałem podobny problem w innej firmie i na czacie pamiętam, że mi pomogli ????
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Mam problem z wypłatą, zleciłem 12.09 a do dziś jeszcze pieniędzy na koncie nie ma. Zwykle było to szybko. Pytałem na czasie. Najpierw powiedzieli mi, że do końca zeszłego tygodnia na bank będą. Potem, że mają problemy z jakimś pośrednikiem i będą na 100% w poniedziałek. Dziś pytam i babka kazała mi przesłać wyciąg z konta. Wysłałem, ale ponoć rozpatrują to nawet do siedmiu dni. Już zaczynam myśleć, że coś źle wypełniłem jeśli chodzi o numer konta, ale z drugiej strony zawsze sprawdzam to dość dokładnie. Miał ktoś podobną sytuację? Jak takie sprawy rozwiązują?
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
cześć, miał ktos jeszcze z was taki problem ze musiał zweryfikować konto i przesłać im rachunek za media? Bo ja nie opłacam i niewiem jak to mam im wysłac niby.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Idziesz do pierwszej lepszej apteki, stacji benzynowej, bierzesz coś za grosze na fakturę, na której widnieje Twój aktualny adres zamieszkania. Przejdzie.
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Na początku tygodnia (jako, że na mailu pojawiła się ciekawa oferta bonusowa) postanowiłem ponownie wpłacić pieniądze do Betsafe. Grałem u nich już wcześniej, jeszcze przed zmianami wyglądu serwisu. Podgląd oferty w dalszym ciągu jest świetny, nie ma problemów z przeglądaniem poszczególnych zdarzeń i przykładowo bez problemu można złożyć kupon ze zdarzeniami obejmującymi kilka dyscyplin. Kolejny plus to bezpośredni dostęp do złożonych zakładów i szybki dostęp do historii typowań. Szkoda, że Betsafe odstąpiło od zestawienia zakładów, które było dostępne w serwisie przed aktualizacją. To posunięcie trzeba im odnotować in minus. In plus za to zmieniła się oferta live. Można tu znaleźć o wiele więcej zdarzeń i zakładów pobocznych. Kolejny minus należy się za wolne rozliczanie zakładów. Zdarza się, że na aktualizację trzeba czekać i kilkadziesiąt minut, co wcześniej trwało parę chwil.
W każdym razie zleciłem właśnie wypłatę i czekam na rozwój sytuacji. Póki co pieniądze ciągle &quot;oczekują&quot;. Zedytuję kiedy kasa znajdzie się na moim koncie.
e1. mija 2 dzień, wypłata dalej wisi jako &quot;oczekująca&quot; ;)
Kasa znalazła się na koncie bankowym w dwa dni od zaakceptowania wypłaty w Betsafe. Nie jest więc źle z tymi wypłatami ... ????
e2. na usprawiedliwienie Betsafe dodam, że zleciłem wypłatę w sobotę rano i najprawdopodobniej to weekend wpłynął na tak wydłużony okres jej zrealizowania.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wielki minus za wysoką prowizje przy wypłacie na konto bankowe,kiedyś dochodziło co do złotówki ,teraz wypłaty okrojone dochodzą
oj pomyłka firmy,post do usunięcia
 
tmkmzo 2

tmkmzo

Użytkownik
Uff, sporo się naczytałem negatywnych opinii o tych zmianach w betsafe, ale na szczęście u mnie wypłata bez problemu (pierwsza po zmianach), weryfikacja w godzinę (w niedzielę po 22), wypłata na MB w 3h ( bez szału no ale nastawiałem się na dłuższą batalię ;)), na minus mulący live, przez co często wchodziłem przez wersję mobile, no ale tam nie ma wszystkich zakładów:;/:, no i słabe kursy; gdyby nie to to bym pewnie pograł tam dłużej (skusili mnie tylko bonusem:razz ????
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dokładnie ja nawet wysyłałem scany rachunków z wyciągu z konta z funduszu emerytalnego gdzi był mój adres i przechodziło.
Ważne żeby tylko data była nie starsza niż 3 miesiące.
Idziesz do pierwszej lepszej apteki, stacji benzynowej, bierzesz coś za grosze na fakturę, na której widnieje Twój aktualny adres zamieszkania. Przejdzie.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
mam zatwierdzone potwierdzenie tozsamosci oraz adresu, chcialem przelac kase na konto bankowe, cofneli wyplate. jest tam tez jakas weryfikacja boldem napisana Moneybookers, co najsmieszniejsze zeby to zweryfikowac betsafe chce... skan karty bankowej albo wyciagu z konta (cokolwiek to jest).. gdzie tu sens gdzie logika to ja nie wiem ~~
wyslalem im potwierdzenie wykonania operacji kartowej gdzie sa wszystkie dane i duperele i zweryfikowac tego nie moga od 3-4 dni -.-
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
To normalna sytuacja że betsafe zakłady live nie wypłaca od razu po zdarzeniu ??? Wcześniej było ok. ale teraz zdarza się że jakieś zakłady już po wyniku rozliczają od razu a jeden zaraz blokują wypłatę wpisując dziwne godziny typu 2.45 czy 6.00 następnego dnia...robią to dowolnie. W tego typu live chyba powinno być ,,od razu&quot;.
 
G 13

gris

Użytkownik
Zleciłem wypłatę w środku nocy i w ciągu godziny pieniądze były na koncie MB. Więc nie jest tak źle wbrew obiegowym opiniom.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
moze ktos wrocil niedawno do Betsafe i powie mi czy po tym calym ich przjeciu gdzie zaktualizowalem tylko dowod, przy wyplacie pieniedzy na MB beda prosili o dalsze skany ? [fakturka itp ]?
e/ potwierdzam po przeslaniu tylko skanow dowodu wyplacili pieniazki na mMB
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Liga Mistrzów z Hardcorowym Koksem?!
Już teraz możecie zagrać zakład na mecz Ligi Mistrzów, Real Madryt – Borussia Dortmund! Faworytem są oczywiście Królewscy, ale z pomocą Roberta… Kto wie? Może mistrz Niemiec wygra? Kursy wyglądają następująco: Real – Borussia 1,41 – 4,45 – 7,90
Zobacz filmik jak typuje Hardcorowy Koksu i jak chce pomóc BvB:

&gt;&gt; Hardcorowy Koksu, Borussia Dortmund i... Kurczak Ronaldo &lt;&lt;
Robert zaprasza do naszego konkursu:
Konkurs: Real Madryt - Borussia Dortmund - wygraj 100PLN w Betsafe od H. Koksa!
 
A 2

andrew_86

Użytkownik
Witam
Nie wiecie co sie dzieje z kontaktem do betsafe ostatnio ? live chat nie działa... na maile nie odpisują... zle rozliczyli kupon, i nie ma z nimi kontaktu. Co zrobic ?
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Tragedia, jeśli chodzi o limity. Gram tam rzadko, ale dziś nie mogłem postawić nawet 100 zł na tak open-betowy zakład jak &#39;Tello strzeli&#39; w meczu Mallorki z Barcą po kursie 3,20 :] Zaakceptowali za 94 zł, a resztę odrzucili. Nie rozumiem takiego postępowania, co innego gdyby to było jakieś nieznane zdarzenie, a tu mowa przecież o zwykłym meczu pierwszej ligi hiszpańskiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom