>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
typpero 71

typpero

Użytkownik
Ja np. wspominam niemiło u nich taki epizod.

Niedawno rozdawali jakieś bonusy, coś w tym stylu. Dostałem jakąś darmową kasę na zakłady. Przyznam szczerze, że na samym początku doczytałem tylko ile razy i po jakim kursie trzeba to obrócić. No i sobie spokojnie obracam, fajnie gram, a tu w międzyczasie przeczytałem na forum, że czas na obrócenie bonusem to tylko 2 dni :browar565:. Patrzę na informacje dotyczące tego bonusa na moim koncie, a tu info, że wygasa tam za parę godzin. No to piszę do supportu polskiego z prośbą o wyjasnienie paru kwestii, bo chciałem obrać strategię, co tu zrobić, by mi całego bonusu niezdezaktywowali wraz z ugraną kasą. Czekam na odpowiedź, a tu zero odzewu. Czas leci, minuty, godziny itp. No to podjąłem decyzje, by do angielskiego supportu napisać - 2 godziny chyba zostały. Napisałem. Odpowiedzi się również niedoczekałem. No to na ostatnie minuty podjąłem decyzję, że spróbuję zagrać za całą kwotę mega taśmę i może się jakoś uda obrócić kasę, no ale problem był jakby nie patrzeć taki, że pewne zakłady grubo po czasie byłyby rozliczone. No ale zaryzykowałem. Co ciekawe - wszystkie mecze weszły, kupon rozliczony, a za parę godzin po tym zdezaktywowali całą kasę na koncie :jupi:. Parodia nie z tej ziemi.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ja właśnie też, 3 wypłaty na bank (razem 2940) doszły każda po jednym dniu.
jeśli nie ma jakiegoś zakładu - na chat - po kilku minutach jest. Nigdy nie miałem incydentów jak Ted.
raz na jakiś czas jakiś bonus 50% do 100 zł (takie dwa już miałem) i te darmowe zakłady po 20 zł - na jakąś pierdołę można wygrać, bądź ukręcić z tego 50 i już coś jest.
no nie wiem, dla mnie to jest top1 a grałem już na wszystkich po kilkanaście miesięcy.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Fakt, że w Historii Zakładów nie ma żadnych zakładów i jednocześnie hajs znika z konta jest normalne w Betsafe...? - Strasznie mnie to irytuje bo nie jestem przyzwyczajony do takiego poziomu obsługi strony jak w przypadku Betsafe.
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
gram właściwie cały czas od zmiany interfejsu na betsafe i nie spotkałem się z taką sytuacją. Czasem tylko nie pokazywało mi stanu konta, ale było to chwilowe błędy.
W historii zakładów nie pokazują się zakłady, jak po kilkuminutowej nieobecności wejdziesz w nią i tak naprawdę jesteś już wylogowany. Trzeba się ponownie zalogowac. Może o to chodzi..
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mają modernizacje w ostatnim okresie i skończą niedługo wg Brytyjskiego supportu. A angielskim pracownikom bym wierzył bo to nie polskie obiboki.
Warto jednak powtórzyć:
Betsafe &gt; Betsafe&amp;Betsson IMO.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja to zawsze jak mam jakąś poważniejszą sprawę to walę od razu do angielskiego supportu, bo nie ma co się walić z polskim, który nic nie wie, nie ma żadnej mocy sprawczej i tylko jest pośrednikiem pomiędzy ang supportem. Zamiast więc tracić czas, lepiej od razu załatwiać z angielskim konkretnie.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Mają modernizacje w ostatnim okresie i skończą niedługo wg Brytyjskiego supportu. A angielskim pracownikom bym wierzył bo to nie polskie obiboki.
Warto jednak powtórzyć:
Betsafe &gt; Betsafe&amp;Betsson IMO.
Dzięki za Info Panowie. Dam im jutro szansę na poprawkę bo jak do tej pory - gorszego bukmachera nie widziałem.
A mają jakieś relacje Video...? - Takie ciekawe pytanie jeszcze ode mnie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@up
To ogólnie dobre chłopaki ;) Tylko niech się chwilę ogarną w tej nowej technologi. Niestety tutaj znakomity buk jakim był stary Betsafe zeszmacił się po przejęciu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Gystlik, jak zobaczysz jakie czasem serwują tam kwiatuszki i dzięki nim zarobisz spory hajsik, to wtedy polubisz betsafe ;)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Kontra na Live! w Betsafie to pojęcie nieistniejące. - Ale to nic. Wczoraj już przy drugim zakładzie założono na mnie homonto i ścięto zakład do 58 PLN... Dzisiaj, żeby było śmieszniej do 28 PLN. To co? Jutro będę grał na srebrniki...? Ten bukmacher jest prześmieszny. Tragedia.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Kolejny żałosny bonus w BETSAFE
Zakład bez ryzyka za 20zł a jak przegrasz dostajesz zwrot w postaci bonusu ... a ten bonus przed wypłaceniem musisz obrócić 3x !!!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja gram dla funu za kwoty rzędu kilkudziesięciu - kilkuset pln i nie mam żadnych problemów. Jak gracie za kilka-kilkanaście tysi to nie dziwię się, że wam blokują i może dobrze, bo ratują was przed uzależnieniem ;)
wypłata zlecona w środę wieczorem, dzisiaj rano na koncie bankowym. Jak zwykle duży ✅ w tej materii dla betsafe.
Kolejny żałosny bonus w Betsafe
Zakład bez ryzyka za 20zł a jak przegrasz dostajesz zwrot w postaci bonusu ... a ten bonus przed wypłaceniem musisz obrócić 3x !!!
a gdzie miałeś marny prowokatorze na innych zasadach zwrot prócz betclicku? (i może jakiś pojedynczych krótkich przypadkach)
Zabawne ilu ludzi jest wynajętych do obsmarowywania betsafe. ciekawe za co to robią. za darmowe spiny?
 
P 0

prinkas

Użytkownik
Proszę o pomoc - jestem starszą osobą, dlatego proszę o konkretne odpowiedzi.
O co chodzi:
Mianowicie złożyłem 4 zakłady w betsafe i dałem do manualnej akceptacji. Po kilku minutach wszystki zakłady zostały zaakceptowane i miały status: OTWARTY, wcześniej: OCZEKUJĄCY NA POTWIERDZENIE.
Nie gram dużo na obstawianiu, dlatego w razie co postanowiłem zrobić sobie print screen danych potwierdzonych zakładów. Kaska została zabrana z konta.
Okazało się w czasie meczów, że betsafe mi anulował zakłady bez mojej zgody i w ogóle mnie nie informując! Po mecz wchodzę na konto, a tam status wszystkich 4 zakładów, że anulowane...
Od 2 tygodni się z nimi użeram. Piszą mi tak bezsensowne uzasadnienia, że głowa mała.
Niby, że anulowali przed meczem i moge sprawdzić to w historii konta (wcale tego nie mogę sprawdzić u siebie na koncie). Ze status OTWARTY nie zawsze oznacza, że otwarty tylko, że OCZEKUJE (tu sobie największego samobója strzelili tym głupim uzasadnieniem). To napisałem do nich by mi podali punkt regulaminu, że moga mi anulować zakład bez mojej zgody, wiedzy, nie informując mnie w żaden sposób o tym podczas meczu lub nawet przed to milczą....
Jako, że jestem starsza osoba próbują mnie oszukać na kwotę przeszło 600pln.
Wiem, że im licencję wydała firma LGA. Czy ma ktoś odpowiedni mail do konkretnej osoby z supportu z LGA? Chciałbym by oni zajęli się moją sprawą (konto mam zweryfikowane całkowicie), ponieważ nie zostawię tak tej sprawy - proszę Was o pomoc?
mogę nawet wkleić tu print screen owych zakładów.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jeśli mam być szczery to mają święte prawo anulować zakłady bez podania przyczyny. Tak jest napisane w regulaminie, który wszyscy akceptujemy przy rejestracji. Czy zwrócili Ci stawki ze wszystkich zakładów?
 
P 0

prinkas

Użytkownik
stawki zwrócili tak.
Proszę podaj dany punkt regulaminu jeśli możesz?
Tylko te zakłady były tuż przed meczem stawiane i zaakceptowane MANUALNIE.
status był:&quot;OTWARTY&quot; to jakim prawem mogą anulować?
Poza tym ja patrzyłem tuż przed meczem i były dalej OTWARTE. Nie można np anulować zakładu podczas MECZU. Tak by każdy bukmacher oszukiwał jesli wynik meczu by im nie pasował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom