>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
win1988 164

win1988

Użytkownik
U mnie również identyczny problem występuje, dlatego raczej śmiało można stwierdzić, że wina leży po ich stronie. Może coś tam kombinują i chwilowo live chat zawieszony. Pozdro.
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Widzę że jest wiele różnych opinii na temat Betsafe, napiszę swoją ocenę.
Założyłem konto bo zachęciła mnie promocja 100% do 200zł. Z początku nie mogłem narzekać kursy nie złe czytelna strona, po zmianach strona zamulała, nie można było zawierać zakładów z ich winy, i tak jest do tej pory, obróciłem bonus i wziąłem sie za weryfikację obyło się bez probelmów mimo że nie posiadam żadnych faktur ani rachunków na siebie, wysłałem zrzut z konta bankowego, bez probelmowa weryfikacja, wczoraj zleciłem wypłatę po południu na MB a dziś już jest. Dałbym im 4- i 6 stopniowej skali.
 
rayu 32

rayu

Użytkownik
Dobra, musiałem zrobić nową weryfikację. Panowie, mam pytanko. Jak w Betsafe chce wybrać opcję wypłaty na konto, to którą opcję mam wybrać? Instant Bank?
 
M 11

mody18

Użytkownik
Ja mam inny problem...
Podczas próby logowania: &quot;Jesteś już zalogowany z innego IP&quot; :-O Jak będę miał wyzerowane konto to co wtedy? Lipa po całości? Mam nadzieję, że to jakiś ich błąd.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
masakra co oni zrobili ze strona byla przejrzysta oferta fajna. A co teraz widze jak wchodze w zakladu kupe zakladow na czarno i tyle. Ciezko znalesc interesujace mecze
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Widzę że jest wiele różnych opinii na temat Betsafe, napiszę swoją ocenę.
Założyłem konto bo zachęciła mnie promocja 100% do 200zł. Z początku nie mogłem narzekać kursy nie złe czytelna strona, po zmianach strona zamulała, nie można było zawierać zakładów z ich winy, i tak jest do tej pory, obróciłem bonus i wziąłem sie za weryfikację obyło się bez probelmów mimo że nie posiadam żadnych faktur ani rachunków na siebie, wysłałem zrzut z konta bankowego, bez probelmowa weryfikacja, wczoraj zleciłem wypłatę po południu na MB a dziś już jest. Dałbym im 4- i 6 stopniowej skali.
zmienisz zdanie jak dostaniesz limit , 5 zł a czasem nawet 2 zł ???? , ale oczywiście jak bedzie na minusie u nich to nie, takiego klienta się ceni, lekki plus i nie ma zmiłuj się i odsyłaja do innego buka ... Polityka , wiarygodne opinie może ktos wydawac , co ma staż co najmniej 5 letni
 
M 16

masterp

Użytkownik
dziś wróciłem do Betsafe&#39;a po dobrych 6 miesiącach rozłąki. nie mogę odnaleźć miejsca, gdzie są złożone moje zakłady (historia).
ps. nowy Betsafe jest do bani, może zakłady live lepsze, ale co z tego?

-----------
dzięki Vader. bardziej nie mogli tego schować!!
 
B 0

bartosz_bialas

Użytkownik
Witam,
Czy dopuszczalne jest wykonanie przelewu do Betsafe poprzez system Przelewy24 używając rachunku np. żony?
Przez cały czas wpłacałem pieniądze z własnego konta, natomiast teraz wpłata została dokonana poprzez Przelewy24 zasilając z konta małżonki.
Czy mogę mieć jakieś problemy z wypłatą?
Dodam, że wcześniej kilkukrotnie dokonywałem przelewu z własnego konta.

Z góry dziękuje za pomocne informacje.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jeśli robisz przelew przez przelewy24 to betsafe będzie wiedział tylko z jakiego banku idzie przelew natomiast nr konta i danych posiadacza nie będą widzieli. Także jeśli jest ten sam bank to nie ma żadnego problemu, nawet nie musisz mówić że to konto żony.
Btw jeśli robiłeś już wcześniej przelewy to teraz też nie powinno być żadnego problemu ;)
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Póki co nie polecam tej firmy. Czekam już 4 godziny na zaksięgowanie wpłaty poprzez PSC, gdzie w innych firmach zajmowało to sekunde. Paranoja :-|
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja juz sie przyzwyczaiłem do ich nowej strony.
Ostanio dostałem nawet 2 razy bonus 50% do 100 zł od wpłaty.
Drugi bonus miał obowiązywac do 17 lipca,ale tu niespodzianka gdyż wczoraj wszedłem w zakładkę dostępne bonusy i była jeszcze oferta.Wpłaciłem i bez problemu udało mi się aktywować bonus.
Jescze nie miałem z Betsafe problemów.Wypłaty na MB w godzinę z hakiem.
Nie zlimitowali mnie jeszcze choć ostatnie 3 kupony grałem za stawki od 350-do 450 zł( dla buka detalicznego to już sa chyba stawki o podwyższonym ryzyku).
Na 3 strzały 2 celne i wypłata bez problemów.Może dlatego ,że grałem na live a wygrane netto na czysto wynosiły mniej niz 100 % stawki.
Jak ktos ostatnio pogrywał u nich niech sprawdzi zakładkę aktywne bonusy.Może coś tam w trawie piszczy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom