>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Niestety ale również muszę wyrazić zdecydowanie negatywną opinię o betsafe.
Wpłaciłem w piątek dwa razy po 40$ na betsafe z moneybookers. Z MB oczywiście pobrało 80$, ale kasa na betsafe nie doszło. Skontaktowałem się od razu z live-supportem i po rozmowie zostałem zapewniony że sprawa zostanie szybko wyjaśniona. Po zerowej reakcji na następny dzień, znowu się z nimi skontaktowałem i zostałem ZAPEWNIONY że sprawa zostanie załatwiona w 2-3h. Oczywiście po 10h dalej cisza i po ponownym mailu że chyba są niepoważni, tak traktując klienta, powiedziano mi że zajmą się tą sprawą dopiero po weekendzie...
Nie dość, że muszę czekać na własne pieniądze to jeszcze support kłamie jak z nut.
ZDECYDOWANY MINUS DLA TEJ FIRMY ???? ???? ????
 
F 0

festiwal1

Użytkownik
Rano wstaję i dostaję takiego maila od tej żałosnej firmy:

Witamy ,
Uprzejmie informujemy, że po szczegółowej analizie Pani, nasz Dział Kontroli Gier podjął decyzję o jego zamknięciu.
Decyzja ta została podjęta po sprawdzeniu wszystkich dowodów naszego dochodzenia, w wyniku którego jesteśmy pewni, że złamała Pani nasz Regulamin, którego warunki zostały zaakceptowane podczas rejestracji konta. Jednocześnie decyzją Działu Bezpieczenstwa, został Pani wypłacony ostatni depozyt, wygrane zostały skonfiskowane.
Jest to ostateczna i nieodwolalna decyzja, która została zatwierdzona przez nasz Zarząd. W związku z tym Betsafe nie odpowie na żadne dodatkowe pytania dotyczące tej sprawy.
Pozdrawiam,
Karolina
Betsafe Customer Support
Safepay Malta Limited
Phone: +48 224 90 67 50



Wypłacili 100 zł.
Wpłaciłam tam 300 zł. Wygrałam prawie 550 zł.
Wcześniej wysłałam wszystkie wymagane dokumenty i porozmawiałam z Panem Szpakowskich (nie mylić z Dariuszem).
Pan pyta się mnie na końcu co to jest moneybookers i po mojej odpowiedzi stwierdza, że jestem w błędzie i na moim koncie gra ktoś niż ja - paranoja.
Czytałam sporo opinii o nich i są takie osoby, które bronią i chwalą tego BETSYFA.
To ciekawe co napiszą po tym.
Nadmienię, że limity miałam już po kilku dniach a grałam od 50-100 zł/zakład.
Szukają byle pretekstu, aby zamknąć konto.
Gram w paru innych podobnych firmach i nigdy nie spotkało mnie coś podobnego.
UWAGA - Złodzieje!!!

Dzisiaj następne info od złodziei:

Witamy ,
W oparciu o informację jaką uzyskała Pani w poprzedniej wiadomości, decyzja o oddaniu Pani ostatniego depozytu i skonfiskowaniu środków jest decyzją ostateczną podjętą przez Dział Bezpieczenstwa w związku ze złamaniem przez Panią regulaminu serwisu, który zaakceptowała Pani podczas zakładania konta:

3.1
Użytkownik oświadcza i gwarantuje, że:

3. Zamierza uczestniczyć i uczestniczy w grach we własnym imieniu a nie w imieniu innej osoby;

Ponieważ udzielone zostały Pani wszystkie informacje na ten temat, sprawę uznajemy za zamkniętą, a dalsza korespondencja w tej sprawie jest bezzasadna.
Pozdrawiam,
Karolina
Betsafe Customer Support
Safepay Malta Limited
Phone: +48 224 90 67 50



Zapewniam, że nie złamałam żadnego regulaminu.
Wypłacałam w większości bukmacherów i przechodziłam najróżniejsze weryfikacje.
Zawsze udało się odzyskać wszystkie wpłacone i wygrane środki.
Widzę, że BETSYF z tego żyje - okradanie ludzi.
Zastanawiam się jak forum może reklamować takich złodziei!!
Chyba, że ma jakieś powiązania z tą firmą - w takim razie proszę o wsparcie.
Piszę to wszystko aby innych ostrzec przed nimi.
???? BETSYF.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Ostatnio postanowiłem wpłacić skromne 30 zł aby wziąć udział w losowaniu biletu na Euro. Wpłatę dokonałem poprzez Skirll w piątek wieczorem. Teoretycznie kasa powinna odrazu pojawić się na moim koncie. Tak się jednak nie stało więc postanowiłem poczekać chwilę w miedzy czasie dostałem maila od Skirlla, że wypłata została zrealizowana. Niestety na koncie bukmachera ciągle nie było przelewu. Po ok. godzinie napisałem skontaktowałem się z angielskim live-supportem, który kazał mi wysłać zrzut ekranu z potwierdzeniem wpłaty. Cała procedura miała zakończyć się w godzinach porannych następnego dnia. Popołudniu gdy wpłaty ciągle nie było napisałem do polskiego supporta, który poraz kolejny kazał mi wysłać potwierdzenie wpłaty ale tym razem miałem czekać 24h. Wczoraj support stwierdził, że to nie ich wina i mam to wyjaśniać z firmą przez którą robiłem przelew. W sumie to tylko 30 zł ale to już chyba lekka przesada. Rozumiem jakby wystapił jakiś błąd podczas realizowania transakcji ale nic takiego nie miało miejsca, mają numer operacji, potwierdzenie jej przeprowadzenia z strony Skirlla i stwierdzają, że to napewno nie ich wina????????????
Nie no niewierze. Odświeżam sobie stronę Betsafe a tam moja wpłata na koncie i to chwilę po napisaniu posta. Chyba się wystraszyli :] :zoltakartka::zoltakartka::zoltakartka:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Betsafe - jeszcze niedawno jeden z moich ulubionych buków
Betsafe po dołączeniu do Betssona - słabizna.
Patrzę przede wszystkim na 2 kwestie.
Kursy na żużel i f1. Kursy już nie tak dobre jak kiedyś i coraz większe ograniczenia łączenia zakładów. Teraz wręcz niemożna. Wielki minus.
W ogóle oferta prosto od Betssona czyli wiadomo - słabizna.
Obsługa. Support słabszy. Rozstrzyganie zakładów znacznie wolniejsze. Wieszająca się i strasznie zamulająca nowa zrobiona na ala Betsson strona. Wolniejsze wypłaty (choć tutaj może akurat miałem pecha)
Po co Wam to było?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
I to jest dobrze postawione pytanie, po co?
Kiedyś mój buk IMO n1, a teraz to jakiś szajs. Wypłaty jedne z najlepszych jak nie najlepsze na bank, kursy zawsze dobre, pomoc pod ręką, tu też można było napisać żeby dodali jakąś opcje w meczu tenisowym - zero problemów. Strona się nie zacinała, ni nic.
Teraz nic nowego nie powiem - wielki burdel. Po prostu dziadostwo. I dodam, że wielka szkoda starego Safe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Chciałem spróbować swoich sił na betsafe. Założyłem konto, zrobiłem pierwsze zagranie - kombinacyjnie na 3 wydarzenia po kursie 2,68. Odruchowo wyniki moich kombinacji sprawdziłem najpierw na bet-at-home, wszystko weszło - wchodzę na swoje konto na betsafe i okazało się że kupon jest unieważniony bez podania przyczyny.. jeszcze nic nie straciłem ale juz ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO BEZSENSOWNEGO BUKA
 
M 11

mody18

Użytkownik
Jeżeli w środę przed godziną 15:00 zrobiłem wypłatę z konta, przelewem, to mogę się dziś spodziewać zaksięgowania?
 
L 9

longu

Użytkownik
Konto na betsafe zalozylem kilka miesiecy temu! Zelecilem tez wtedy po 2 dniach wyplate. Konto mi zweryfikowali! dziś znów zlecilem wypłate i znów chca mnie weryfikować wiec pytam o co come on??????????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Konto na betsafe zalozylem kilka miesiecy temu! Zelecilem tez wtedy po 2 dniach wyplate. Konto mi zweryfikowali! dziś znów zlecilem wypłate i znów chca mnie weryfikować wiec pytam o co come on??????????
Po przejęciu przez Betsson dostosowali również proces weryfikacji, który wydaje mi się, że będzie musiał przejść każdy, na nowo. Taka sama sytuacja była w Betsson.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Po przejęciu przez Betsson dostosowali również proces weryfikacji, który wydaje mi się, że będzie musiał przejść każdy, na nowo. Taka sama sytuacja była w Betsson.
Nie trzeba od nowa przechodzić weryfikacji.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja z Betsafe nigdy nie miałem zadnych problemów i lubię tego buka głównie za dwie rzeczy: wolne spadki kursów i szybkie wypłaty na MB chociaz po ostatnich zmianach coś dłuzej kasa idzie. Syfem natomiast jest Betsson, który potrafi zlimitować do kwot rzędu 20zł nawet juz po kilkuset wygranych złotych co jest żałosne. Ponadto kiedyś Betsson jako jedyny buk zablokował mi wpłatę przez kartę kredytową, nie znając powodu tego ich zachowania chciałem uzyskać informację na chacie gdzie napisałem m.in. ze 10 min temu wpłacałem do Pinnacle tą samą kartą i nie było problemów, zrobiłem to w celu udowodnienia, ze z kartą jest wszystko ok. W odpowiedzi dostałem &quot;Tutaj jest Betsson a nie Pinnacle&quot; po czym wywalilem oczy bo takiego chamstwa na chacie jakiegokolwiek bukmachera to jeszcze nie widziałem, powodów blokady oczywiście nie poznałem. Inna wada Betsson to wypłaty na MB trwające 3 dni co w dzisiejszych czasach, gdzie wiele buków wypłaca w minutę, jest wręcz nieprawdopdobne. Do tego dochodzi długie rozliczanie zakladów. Tak więc Betsafe to moim zdaniem dobry buk jednak istnieje duze prawdopodobieństwo, ze w najblizszej przyszłości przestanie nim być.
Korzystając z okazji pozdrawiam kolegów dyskutujących w HP o minimalnych wpłatach na Unibet i składajacych relację live z meczów tenisowych po kazdym punkcie nie stroniąc tez od wyszukiwania &quot;pusiaków&quot;.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
To jest najgorszy i najbardziej nieuczciwy bukmacher jakiego znam. Po pierwsze marże na kursach są duże, po drugie live betting jest chyba pisany przez jakiegoś początkującego programistę, ponieważ każde zagranie otwiera bezsensownie nowe okno.
Ich niby dobrą stroną była spora ilość promocji - ale to był lep na muchy, ponieważ regulamin mają tak skonstruowany, że te promocje to są tylko i wyłącznie pułapki. Jeden bonus według nich nie może być otrzymany przez rodzinę, zrzeszenie itp. Nawet jeżeli dwóch studentów zagra z jednej uczelni (mając ten sam szkolny IP) to oni taki bonus (jeżeli ktoś coś wygra) unieważnią. Nie ma znaczenia, że oba konta będą potwierdzone i będzie 100% pewność, że to są dwie różne osoby. Przerabiałem taki przypadek.
Dodatkowo livechat jest ekstremalnie niemiły, szczególnie angielskojęzyczny, na maile pisane na support nigdy mi nie odpowiedzieli. Nawet by zamknąć głupie konto na tej stronie musiałem się natrudzić i 4 razy wchodzić na livechat i pisać tonę maili. Nie warto tam wchodzić i zakładać konto, ponieważ nawet jeżeli coś wygracie to znajdą jakieś kruczki w regulaminie, który mają bardzo nieuczciwie napisany i tak nic nie wypłacicie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
betsyf ma swoje wady, nawet sporo, ale ja tam nie mam z nim większych problemów i lubię go z podobnych powodów co Toudi. Dziwi mnie, że takie ogromne problemy, że nie chcą wypłacić kasy, konfiskują wygrane, wypłacają tylko część depo mają userzy z kilkoma postami, którzy specjalnie się zarejestrowali, żeby nam opisać te przypadki. Nie mówię, że są oszustami podstawionymi przez konkurencję, ale jednak ludzie, którzy są tu na forum już długo, nie mają takich problemów, więc to zastanawiające ;)
@up: przecież to zupełnie normalne, że z jednego ip można mieć jeden bonus.. Każdy buk ma to w swoim regulaminie i każdy się przywali, nawet jeśli udowodnisz, że to akademik..
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tak jak myślałem, wszystko w jak najlepszym porządku: na początku dokument potwierdzający adres odrzucili, bo niby był starszy niż 6 miechów (a był z lutego), ale szybko się wyjaśniło się sprawę i przeprosili na lc. Wypłata zlecona w poniedziałek, wczoraj mi mówili, że w ciągu 3-5 dni roboczych będzie na koncie, a tu patrzę dziś i już jest.
Z niektórymi rzeczami betsafe (a po tak szybkiej wypłacie napiszę betsafe, nie betsyf :razz ???? daje tyłka trochę, ale jest super pod względem szybkości wypłat i kwiatuszków kursowych. ;)
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Oni wyraźnie naginają regulamin. Po pierwsze jest tam zapis, że jedno zrzeszenie, rodzina itp. może dostać JEDEN bonus, dostać a nie wykorzystać - w praktyce dają bonus jak popadnie i później go unieważniają podczas wypłaty - co jest dziwne. Na betclicku mam swoje konto i ma mój brat - oba konta są potwierdzone dokumentami, oba są od czasu do czasu zasilane i tam jest tak, że albo mi dają bonus albo mojemu bratu - nigdy nie jest tak, że dostajemy obaj, więc da się to załatwić tak by nikt nie miał pretensji.
Najbardziej zabolało mnie, gdy betsafe wyrolował mnie na promocji, która polegała na tym, że trzeba było obrócić bodajże 10 albo 20 euro by dostać 50 free spinów w grze &quot;MegaFortune&quot;, na drugi dzień się okazało, że faktycznie 50 spinów jest, ale na 10 linii zamiast na 25, poszedłem na live chat i kazałem wskazać punkt, w którym w promocji było napisane, że free spiny są tylko na 10 liniach. Babka po polsku powiedziała mi, że nie ma takiego punktu w regulaminie, ale że założenia promocji były takie a nie inne - i że mam pecha.
Świetny bukmacher, który ustala warunki promocji i nie podaje ich do wiadomości. Naprawdę ich nie polecam, miałem do czynienia z prawie każdą dużą firmą, niektóre są lepsze, niektóre gorsze - ale betsafe gra najbardziej po bandzie i według mnie nie ma żadnego powodu by z nimi współpracować.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Zleciłem łącznie 3 wypłaty na konto bankowe z Betsafe, 2 razy zrobiłem depozyt kartą kredytową. Teraz wolałbym robić to przez Skrilla, nie będą robić problemów z wypłatą?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Kiedyś było tak, że wypłacić można było tylko w taki sposób w jaki robiło się depozyt. Teraz zmienili właściciela, zmienił się design, ale chyba zasady te same obowiązują, więc wg mnie jeżeli dokonałeś wpłaty przez Skrilla to wypłata powinna pójść bez problemu.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Gadałem na czacie i powiedzieli, że owszem mogę zmienić metodę wypłat, ale dopiero jak będę miał zerowy stan konta ???? Chciałem przejść na Skrilla ze względu na fiskusa i urząd celny, ale na kwoty w wysokości 400-500 złotych miesięcznie nie zwrócą chyba uwagi, co?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Mnie się wydaje, że jakbyś teraz wpłacił nawet minimalną możliwą kwotę przez Skrilla to potem powinna być opcja wypłaty tą właśnie metodą. Co to jest 500 zł... ; ) Bez obaw, nic się złego nie stanie. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom