>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ten bonus praktycznie dostępny jest cały czas. Też miałem do 17 lipca ważny, chwilę po północy tego dnia dostałem kolejny do 22 lipca więc czujesz się zaskoczony, ja nie bo to ich ciągła praktyka ;)
Nie korzystałem z tego bonusa ale przyznam, że fajny, gdyż w najbliższym czasie na pewno się pokuszę.
 
S 37

spec19883

Użytkownik
moje konto w betsafe zostało gdzieś z 2 lata temu zablokowane (naruszenie regulaminu).Na dniach wszedłem na swojego maila patrzę a tu odnich dostałem bonus od wpłaty nic nie było napisane o odblokowaniu konta.Ale z korzystałem z tego bonusu.Za 150 zł które tam miałem wygrałem dzisiaj 2200 zł.Chcę zrobić wypłatę a tu lipa.Co muszę zrobić?Bonus chyba obróciłem.Ale weryfikacji jeszcze nie robiłem
 
U 0

unista2

Użytkownik
mam konto w Betsafie od wczoraj , fakt oferta zakladow na zywo nie jest zbyt bogata i czesto trzeba sie logowac bo strona wylogowuje. Mam pytanie przy kozystaniu z bonusa powitalnego trzeba miec minimalny kurs 2, dlatego przewaznie zagrane musi byc ako . zagralem tasme i chcialem sprawdzic ta bo jest otwarta w historii ale inne tez i nie wiem na co gralem. chodzi o zuzel postawilem kilka zakladow i nie wiem na kogo przeciw komu gralem w historii jest tylko opisane na kogo postawilem a na tego zawodnika bylo kilka innych kursow.
Nie wiem czy u tego buka mozna sprawdzic wyniki gdzies?? Nastepne otwierajac historie zakladow nastepnie kupon nie jewst pokazane ktory zaklad z tego kuponu wszedl a ktory jest przegrany musze sam dochodzic co weszlo a co zawalilo kupon chyba ze nie wszystko potrafie znalezc.
 
L 9

longu

Użytkownik
czy w betsafe można swobodnie anlulować bonus na zaklady sportowe? powiedzmy mam na koncie 800zl w tym 100zl bonusu. Czy jak anuluje to zostanie mi normalnie 700?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Betsafe to chyba obecnie stacza się po równi pochyłej w dół z prędkością światła.
Wczoraj obstawiłem 2 mecze, rozliczyli mi je z ponad 3 godzinnym opóźnieniem (mecze skończyły się o 19 na IO, oni po 22 rozliczyli).
Teraz robią problem z wypłatą.
Jak zakładałem konto(ponad 2-3 lata temu) od razu wysłałem im skan dowodu (obie strony) + weryfikacja przez Moneybookers.
Teraz przy wypłacie oni chcą na nowo skan dowodu, ba mało tego + rachunek potwierdzający zameldowanie + rachunek bankowy z widocznymi danymi (imię, nazwisko, adres, nr rachunku + widoczny pasek URL przeglądarki). Mam konto w PeKaO S.A. i takich cudów na 1 screenie nie da się zrobić.
Miła pani w Supporcie powiedziała mi, że przy każdej wypłacie dział finansowy może poprosić o przesłanie tychże dokumentów. Jednym słowem &#39;nowy Betsafe&#39; - ŻENADA :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Betsafe to chyba obecnie stacza się po równi pochyłej w dół z prędkością światła.

Wczoraj obstawiłem 2 mecze, rozliczyli mi je z ponad 3 godzinnym opóźnieniem (mecze skończyły się o 19 na IO, oni po 22 rozliczyli).
Teraz robią problem z wypłatą.
Jak zakładałem konto(ponad 2-3 lata temu) od razu wysłałem im skan dowodu (obie strony) + weryfikacja przez Moneybookers.
Teraz przy wypłacie oni chcą na nowo skan dowodu, ba mało tego + rachunek potwierdzający zameldowanie + rachunek bankowy z widocznymi danymi (imię, nazwisko, adres, nr rachunku + widoczny pasek URL przeglądarki). Mam konto w PeKaO S.A. i takich cudów na 1 screenie nie da się zrobić.
Miła pani w Supporcie powiedziała mi, że przy każdej wypłacie dział finansowy może poprosić o przesłanie tychże dokumentów. Jednym słowem &#39;nowy Betsafe&#39; - ŻENADA :!:
No niestety Betsson po przejęciu kontroli robi od nowa weryfikację, choć z drugiej strony ja przesłałem im tylko standardowo prawko i dowód i nie było problemów.

Ogólnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem &quot;nowy Betsafe - ŻENADA&quot;
bo z Betsafe została już tylko nazwa i to trochę szkalowanie firmy, która dopóki nie została przejęta przez Betsson i nie stała się Betssonem pod szyldem &quot;Betsafe&quot; była bardzo dobrym bukmacherem.
Teraz można psioczyć, ale tylko na Betsson, bo to oni niszczą fajnego buka.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No niestety to święta racja. Zniszczyli fajnego, choć nie wywyższającego się nad te wszystkie 365 bukmachera.
Strona, niby nawet ładniejsza, ale w prostocie często tkwi siła i dla mnie stare Safe było lepsze.
Grałem u nich dwa miesiące, zero problemów ze wszystkim. Od A do Z wszystko w normie, jak i duże wypłaty. Niestety teraz czas się chyba przenieść.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Po dzisiejszym dniu dla mnie są złodziejami.
Wielka profesjonalna firma z piękna wspaniałą stroną www.
Puściłem kupon za xxx złotych , confirm , ticked saved itp wiadomo
Kasa na koncie nadal ta sama, kuponu w histori nie ma, odswiezyłem nadal to samo, po 5 minutach równiez, no to trudno juz mialem pare razy taka sytuacje ze kupon jakims cudem sie nie zapisywal i puszczałem jeszcze raz go. Dzis zrobilem to samo, teraz zerkam po 1h na konto a tam dwa razy puszczony ten sam kupon.
Wiekszosc userów juz na sama strone narzekała , ze jest wolna, dlugo sie laduje oferta, ale tego bym sie nie spodziewal, to dziecko z gimnazjum potrafiłoby zrobic lepszy webpage dla tych amatorów.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zakład podwójnie przegrany, juz tam nigdy nie wplace i innym tez tak radze, niech ci amatorzy znikna jak najpredzej
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Zakład podwójnie przegrany, juz tam nigdy nie wplace i innym tez tak radze, niech ci amatorzy znikna jak najpredzej
Domyślam się,że w historii widnieją kilka sekund po sobie te kupony,tak?Więc może napisz,żeby Ci ten drugi anulowali?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
teraz to nie ma sensu, jakby weszło to wiesz.. ???? chodzi o sam fakt ze sa żałosną imitacją bukmachera
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom