>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
sekular 47

sekular

Użytkownik
Sam bukmacher bardzo fajny, szczegolnie przypadly mi do gustu szybkie wyplaty MB i fakt ze sa za free oraz kiedy i ile chce...
Niestety moja przygoda z tym bukiem trwala okolo dwoch tygodni. Gralem na zasadzie ze moj budzet wynosil 100 euro. Codzinnie gralem jakies dwa mecze max, zeby wygrac 50 euro ktore nastepnie odsylalem przez MB. I tak codziennie przez fwa tygodnie, bez pazernosci 50 euro mi starczalo...
Dzis jednak po zalogowaniu sie chcialem postawic mecz z hokeja, jednak nie moglem wiecej niz 10 euro! Troche lipa...wiec dolozylem jeszcze jeden...no to moglem ako za 13 euro... postanowilem dolozyc jeszcze jeden... no to moglem za 30 euro...Ale po chwili namyslu stwierdzilem, ze szkoda kasy zeby grac ako, bo to najgorzej jak czlowiek chce podbic kurs...
Zapytalem takze na live chat czy limity beda zdjete pani odpowiedziala mi, ze nie...
Zapytalem wiec jednej doswiadczonej osoby z tego forum co sadzi na ten temat... i tak jak ja uwaza ze najlepiej zwinac manatki i przeniesc sie gdzies....
Nie mam do nich zalu, bo tak jak ja to i zapewne oni nie lubia przegrywac.
Ale jesli chodzi o samego buka to najprawde polecam! Bogata oferta, dobre kursy ... szczegolnie pilka no i oczywiscie te wyplaty, ktorej najlepiej mi podpasowaly...
Jak mialbym oceniac w skali do 1-6 ... zdecydowanie 5!
pozdrawiam!
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Powiem tak support mają ok , ale robią ludzi w balona :&lt;
Dziś wpłaciłem 40 zł , licząc na bonus , bonusu nie widać więc pisze do supportu kiedy dostane bonus, po chwili dostaje wiadomość że ktoś z mojego ip już skorzystał z oferty bonusowej i ze ta decyzja jest ostateczna i nie podważalna :&lt; więc użyłem trochę mocniejszych słów i napisali ze w drodze wyjątku zweryfikują jeszcze raz wszystko ;), mam i wysłać skan dwóch dokumentów + zrzut ekranu z konta bankowego , dziś dostarcze im wszystko, zobaczymy czy bonus znajdzie się na moim koncie , jeżeli nie to koniec z tym bukiem , a nawet jeszcze dobrze nie wystartowałem :&lt;
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam, czy tylko ja mam problem z zalozeniem konta w betsafe ?
ciagle wyskakuje mi ze *= obowiazkowe pole, mimo ze wszystkie pola uzupelnilem
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Wchodze na konto a tam 1000 USD na pokerze, jednak odswiezam po 1minucie i juz ich niemam, mial ktos tak kiedys ? oczywiscie to nie była moja kasa , jakas ich pomyłka chyba ale nie probowalem/nie zdazylem wyplacic
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Wchodze na konto a tam 1000 USD na pokerze, jednak odswiezam po 1minucie i juz ich niemam, mial ktos tak kiedys ? oczywiscie to nie była moja kasa , jakas ich pomyłka chyba ale nie probowalem/nie zdazylem wyplacic
tez tak miałem wczoraj,byłem zdziwiony jak diabli ja miałem 1500 USD ;) i tez nie zdążyłem wypłacić:-|
 
costello23 0

costello23

Użytkownik
pare dni temu wpłaciłem do nich ponad 1300 PLN-ów zagrałem jednego singla za 600 i dzis chce wyplacić kase a oni blokują mi wypłate!!! Support odpisał mi ze:

Zgodnie z naszym regulaminem, aby móc dowolnie dysponować środkami zgromadzonymi na koncie gracza należy wykonać co najmniej 1-krotny obrót kwotą wpłaconego depozytu. W Pańskim przypadku wymagany obrót wynosi: 1375,29PLN.



W chwili obecnej wykonał Pan obrót na kwotę: 598,18PLN

Tym samym kwota pozostała do obrotu wynosi: 777,11PLN.




Czy to nie jest złodziejski układ. Nigdy z czymś takim jeszcze się nie spotkałem, chociaz słyszałem o takim postepowaniu bukow ale to kilka lat temu. Pozostaje mi jedynie obrócic te 777 zł:kwasny4565:
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Nie no nie oczekuj ode mnie typów hehe ???? ale na live możesz popopatrzeć ???? ale zobacz jakie bedziesz miał emocje przy kursie 1.01 a jakie szanse na wygranie, aż niespotykane ;)
 
B 0

bbc

Użytkownik
Powiedzcie mi co to jest. Wpłaciłem 100 do betsafe, dostałem 100 bonusu. Po wczorajszym dniu została mi 100. Dzisiaj rano się loguje patrze a tam 200. Wchodze w historie transakcji patrze ze dostalem 100 pod nazwa specjalne.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
pare dni temu wpłaciłem do nich ponad 1300 PLN-ów zagrałem jednego singla za 600 i dzis chce wyplacić kase a oni blokują mi wypłate!!! Support odpisał mi ze:

Zgodnie z naszym regulaminem, aby móc dowolnie dysponować środkami zgromadzonymi na koncie gracza należy wykonać co najmniej 1-krotny obrót kwotą wpłaconego depozytu. W Pańskim przypadku wymagany obrót wynosi: 1375,29PLN.



W chwili obecnej wykonał Pan obrót na kwotę: 598,18PLN

Tym samym kwota pozostała do obrotu wynosi: 777,11PLN.




Czy to nie jest złodziejski układ. Nigdy z czymś takim jeszcze się nie spotkałem, chociaz słyszałem o takim postepowaniu bukow ale to kilka lat temu. Pozostaje mi jedynie obrócic te 777 zł:kwasny4565:
Normalne, wielu bukmacherów internetowych ma taką zasadę, wpłacasz po to aby grać a nie za chwilę wypłacać.
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
a ja polecam. kiedy zagralem tak jak wiekszosc bo byla promocja;] szysbkie wyplaty, jak sie zagdana na czacie to na mb w 2 min kase nawet wyplaca. polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom