>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Powiem tak support mają ok , ale robią ludzi w balona :&lt;
Dziś wpłaciłem 40 zł , licząc na bonus , bonusu nie widać więc pisze do supportu kiedy dostane bonus, po chwili dostaje wiadomość że ktoś z mojego ip już skorzystał z oferty bonusowej i ze ta decyzja jest ostateczna i nie podważalna :&lt; więc użyłem trochę mocniejszych słów i napisali ze w drodze wyjątku zweryfikują jeszcze raz wszystko ;), mam i wysłać skan dwóch dokumentów + zrzut ekranu z konta bankowego , dziś dostarcze im wszystko, zobaczymy czy bonus znajdzie się na moim koncie , jeżeli nie to koniec z tym bukiem , a nawet jeszcze dobrze nie wystartowałem :&lt;
Odradzam BetSafe - okradli mnie jak kolegę powyżej pisząc iż ktoś z mojego IP skorzystał już z bonusu ???? ???? ????
WIELKIE NIE DLA BETSAFE
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Pana sprawa została przekazana ponownie do naszego działu bezpieczeństwa. Otrzymaliśmy odpowiedź, iż przyznanie bonusu jest
możliwe po przeprowadzeniu weryfikacji Pana danych osobowych. W związku z tym prosimy o przesłanie na adres
[email protected] kolorowego skanu/zdjęcia cyfrowego dwóch dokumentów tożsamości (dowodu osobistego (awers i rewers) oraz
paszportu, prawa jazdy itp.) oraz skanu rachunku, który był wystawiony na Pana dane osobowe (rachunek za prąd, gaz, telefon lub
w przypadku braku takiego rachunku, zrzutu ekranu z konta bankowego, na którym widoczne są dane osobowe. Pozostałe dane mogą
zostać zakryte bądź zamazane).

Bonus zostanie dopisany do Pana konta gracza po przejściu pomyślnej weryfikacji.

Informujemy również, że weryfikacja jest przeprowadzana jednorazowo i nie będzie konieczna w przyszłości.
Totalna parodia BETSAFE ⛔


EDIT:

Przesłałem wszystkie potrzebne dokumenty - dostałem bonus.
Trzeba zawsze stawiać na swoim ????
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
Bezmózgi tam pracują i nie polecam ... wpłaciłem 100 zł i piszę o bonus a tu info że niby z mojego IP już ktoś brał bonus -- kur... śmiech na sali ... piszę że z mojego domostwa nikt nie bral i że moge przesłac skany dokumentów a oni że nie i Koniec

OSZUŚCI ... Na bonus nie liczcie bo oni mają go dla picu i nie dostaniecie

WIELKIE NIE DLA Betsafe
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Bezmózgi tam pracują i nie polecam ... wpłaciłem 100 zł i piszę o bonus a tu info że niby z mojego IP już ktoś brał bonus -- kur... śmiech na sali ... piszę że z mojego domostwa nikt nie bral i że moge przesłac skany dokumentów a oni że nie i Koniec

OSZUŚCI ... Na bonus nie liczcie bo oni mają go dla picu i nie dostaniecie

WIELKIE NIE DLA Betsafe
Kolego ???? Po prostu jesteś za słaby na nich ???? Ja nie odpuściłem po prostu się kłóciłem - jak nie wierzysz podbij na Priv pokaże Ci moją gadkę ???? Ja w takich sytuacjach nie odpuszczam ???? To jest po prostu zabawne jak im odpuścisz ????
 
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
W związku ze zgłoszeniem bonusowym oraz koniecznością stosowania się przez nas do wymogów licencji, która nakłada na nas obowiązek potwierdzenia tożsamości klientów, prosimy o przesłanie na adres [email protected] kolorowego skanu/zdjęcia cyfrowego dwóch dokumentów tożsamości (dowodu osobistego (awers i rewers) oraz paszportu, prawa jazdy itp.) oraz oraz karty kredytowej. Prosimy, aby widoczne pozostało tylko pierwszych 6 sześć cyfr i ostatnie 4 Cyfry karty natomiast pozostałe mogą zostać zakryte. Jest to w celu zapewnienia ochrony. Prosimy zakryć również numer CVV/CVV2 znajdujący się na tyle karty (trzy ostatnie cyfry).

Pierwszy raz ktoś zażądał ode mnie skanu karty kredytowej !!! Czy to jest normalne i czy można im zaufać ???
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W sumie możesz zamazać cyfry tak jak napisali.
Niektóre buki życzą sobie skan karty bez zamazywania...
Ufać bukom to nie ma co za bardzo. Ale wyjścia nie masz...
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
ja ogólnie jestem zadowolony z tego buka, dostałem bonus i nigdy nie miałem z nimi problemów. gram u nich dość często po stawkach 200-500zł, a że nie chce zostać zlimitowany, mam pytanie do graczy, którzy mają jakieś na ten temat pojęcie:

czy limitowali Was po wysokich wygranych czy po wysokich wypłatach?? będę bardzo wdzięczny za informacje od kompetentnych osób ;] pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czy limitowali Was po wysokich wygranych czy po wysokich wypłatach?? będę bardzo wdzięczny za informacje od kompetentnych osób ;] pozdrawiam
Jeśli chodzi o limity to buk z serii zagraj kilka zakładów po 500 zł a bilans konta może wynosić tyle co wpłaty i limit dostaniesz...
Ani wysokie wygrane nie są konieczne, ani wypłaty...
Wystarczy, że grasz &quot;wysokimi&quot; stawkami po 300-500 zł i więcej. U nich to już sporo...
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Jeśli chodzi o limity to buk z serii zagraj kilka zakładów po 500 zł a bilans konta może wynosić tyle co wpłaty i limit dostaniesz...
Ani wysokie wygrane nie są konieczne, ani wypłaty...
Wystarczy, że grasz &quot;wysokimi&quot; stawkami po 300-500 zł i więcej. U nich to już sporo...
tego sie obawiałem :/

no cóż, będzie się trzeba gdzieś przeprowadzić, ale takie błędy jak Betsafe przy wystawianiu kursów to rzadko który bukmacher robi ;)

pozdrawiam i dzięki za odpowiedź :]
 
P 1

premi

Użytkownik
Czy można sprawdzić ile wynosi limit na zdarzenie? Na livi&#39;e dostałem taką odp że mogę sobie dalej zgadywać samemu...
 
O 0

orangutan

Użytkownik
Witam, Czy ktoś zlecał po Bożym Narodzeniu wypłatę poprzez moneybookers z betsafe, bo mam problem z wypłatą sporej sumy a livechat ściemnia, że mają problemy techniczne z wypłatą na konta moneybookers?
 
S 0

srw

Użytkownik
Wrócę jeszcze do wątku &quot;fałszywych&quot; bonusów w BetSafe.
Przed chwilą wpłaciłem pierwszy depozyt, bonus dotarł w 5 minut, bez żadnych problemów. Może po prostu logowaliście się w domu na konto kumpla i przez to takie problemy? Osobiście mam narazie bardzo pozytywne zdanie o BetSafe, zobaczymy co będzie dalej.
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Firma naprawde wporządku !!
Wypłata na konto bankowe dla próby zrobiona dotarła w 48 h
Wypłata na Netellera dotarła w 15 h
Wypłata na Moneybookers dotarła w 6 h

Wszystkie wypłaty zlecone na próbe zeby sprawdzic solidnosc bukmachera no i sie nie zawiodłem
 
M 0

marimarek

Użytkownik
Odradzam tego bukmachera.
Dzisiaj spotkała mnie taka sytuacja jak już kilka osób na tym forum. Wpłaciłem 100zł przelewem, następnie jak pieniądze pojawiły się na koncie wysłałem mail-a z prośbą o bonus tak jak to było podane w instrukcji od bonusa. No i jak u paru kolegów wyżej przyszedł mail, że na mój adres IP był już przyznany bonus. Kłóciłem się z 5 mail-i wysłałem, ale odpowiedź zwykle była prawie taka sama. Proponowałem, że wyślę skany dokumentów, ale bezskutecznie. Oczywiście nikt inny z mojego domu nie ma tam konta. Żeby być uczciwy powiem, że mieszkam w małej sieci osiedlowej z jednym IP(o czym ich też poinformowałem) i jest mała szansa, że ktoś jeszcze z tej sieci tam rejestrował, ale u innych bukmacherów nie miałem żadnych problemów.
Podsumowując gdyby nie posty wyżej pomyślałbym, że może faktycznie ktoś z mojej sieci się tam rejestrował, ale biorąc je pod uwagę to ten bonus jest chyba tylko dla picu. Tym bardziej, że proponowałem sprawdzenie mojego adresu z dokumentami i sprawdzenie, że nie ma innej osoby zarejestrowanej na ten adres.
EDIT-Nastąpił jeszcze dalszy ciąg problemów. Chciałem wypłacić od nich pieniądze i jeszcze wczoraj zapytałem się czy mogę to zrobić. Odpowiedziano mi, że nie bo w regulaminie jest napisane, że trzeba zrobić bonus od depozytu. Przejrzałem regulamin i nic takiego nie było więc postanowiłem mimo wszytko zlecić wypłatę. Dzisiaj otrzymałem mail-a, że jest to nie zgodne z regulaminem i anulują tą wypłatę. Na 2 mail-e z prośbą o wskazanie pkt. regulaminu, który o tym mówią nie dostałem odpowiedzi. Już nie mówiąc o tym, że według ich regulaminu ja teraz powinienem za dostać chyba 10zł czy coś takiego.
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Odradzam tego bukmachera.
EDIT-Nastąpił jeszcze dalszy ciąg problemów. Chciałem wypłacić od nich pieniądze i jeszcze wczoraj zapytałem się czy mogę to zrobić. Odpowiedziano mi, że nie bo w regulaminie jest napisane, że trzeba zrobić bonus od depozytu. Przejrzałem regulamin i nic takiego nie było więc postanowiłem mimo wszytko zlecić wypłatę. Dzisiaj otrzymałem mail-a, że jest to nie zgodne z regulaminem i anulują tą wypłatę. Na 2 mail-e z prośbą o wskazanie pkt. regulaminu, który o tym mówią nie dostałem odpowiedzi. Już nie mówiąc o tym, że według ich regulaminu ja teraz powinienem za dostać chyba 10zł czy coś takiego.
W wielu bukmacherach jest cos takiego jak wpłacisz pieniadze musisz zagrac conajmniej 1 raz za sume depozytu wiec pewnie o to im chodzi ze ty chcesz odrazu zrobic wypłate postaw po kursie 1,01 na Zakładach Live i problem minie.
Dla mnie to jeden z lepszych bukmacherów w ostatnim czasie , badzo szybko reagują na LIVE SUPPORT jak zgłaszam problem , czasem zdarzy im sie ze meczu nie rozliczyli interwencja na czacie i po chwili jest ok , wypłacili mi na konto , i 2 portfele internetowe bezproblemu , bonus od 1 wpłaty tez dostałem , wiec dla mnie dziwne ze tylu osobom napisali ze juz ktos skorzystał z tego IP :cool: Pozatym lubi mnie ich gra slot GHOST PIRATES ostatnio wpłaciłem 50 zł zrobiłem z tego 1460 zł a dzis wpłaciłem 30 zł nic 30 zł nic 30 zł i dała Free Spiny w tych Free Spinach kolejne 5 x Free Spiny i w sumie mam 1000 zł na koncie ????
 
F 0

frantic20

Użytkownik
widze że nie tylko mi nie dali bonusu ;] wpłaciłem tam 7000 k pln na pokera ... kod promocji nie działał ... gadałem na chacie i wysylalem meile .. ale odpisywali że mi się nie należy bo ...?? i tu jakieś farmazony że nie przelałem kasy odrazu na pokera tylko po dniu ;d parodia . Oczywiście kase odrazu wypłaciłem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom