>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
adizg 6

adizg

Użytkownik
Dojda, robilem wyplate w czwartek i dzisiaj byly, dlugo troche bo swieta ????
Tez nie weidzialem jaki i glowny wpisalem, to chyba nie ma wiekszego znaczenia
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
To nie pierwsza moja wyplata wiec nie wysylalem, ale za pierwsza wysylalem wiec wyslij teraz juz jesli Ci zalezy na szybkiej wyplacie ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Mają beznadziejne zakłady live i nie chodzi mi tylko o ich ubogą ofertę, ale jednym słowem jakość. Tragedia. Ostatnio miało być spotkanie Murray - Fognini a nie można było typować, spytałem dlaczego to odpisali że z powodu deszczu (a spotkanie normalnie było rozgrywane). Po małym wyśmianiu ich profesjonalności dostałem takową wiadomość: &quot;Zaistniały problem wynika z faktu, iż bukmacher znajdujący się w innym kraju stracił możliwość oglądania spotkania. W związku z tym nie jest możliwe oferowanie zakładów.&quot;
Podobnie było dzień wcześniej ze spotkaniem Del Potro - Ljubicic (Oferta zakładów LIVE dotycząca tego spotkania została usunięta z naszej strony, ze względu na problemy techniczne.).
Ot taki lamencik ;)
 
gall 0

gall

Użytkownik
A ja pochwale support, bardzo mily i pomocny niemal zawsze jak wystapi jakis problem ;) Ostatnio nawet na moja prosbe wystawili mecz w japonskiej lidze :p Szybciej rozliczaja kupony na prosbe, wogole support pierwsza klasa .
 
H 5

horcyk

Użytkownik
Grałem ostatnio na tym buku i więcej nie zagram !!!
Pierwsze świństwo jakie mnie tam spotkało - idzie jeszcze przeboleć mianowicie:
Zagrałem na kuponie, że Werder i Hamburger awansują do kolejnej rundy PU co też się stało, czyli powinienem od razu dostać kasę za wygraną. Loguję się do konta patrzę na stan konta a ten pozostał taki sam jak zaraz po puszczeniu ostatniego kuponu, wchodzę w historię i jest że niby kupon przegrany. Napisałem do suportu i na szczęście odpisali, że przepraszają za tą sytuację i wygrane pieniądze pojawiły się na koncie.
Wczoraj nie było już tak różowo.
Mecz Recreativo Huelva - Real Madrid w momencie zdobyciem gola przez Real postawiłem na live, że real wygra ten mecz był wtedy kurs 1,65 - kupon został poprawnie zaakceptowany. Zaraz po zawarciu tego zakładu nastąpiła aktualizacja liva. Po zawarciu kuponu i aktualizacji sprawdzałem jeszcze raz dla pewności i wyraźnie było na kuponie, że jest obstawiona wygrana Realu. Gdy mecz się zakończył znowu stan konta mi się nie zgadzał. Patrzę na historię i na moim kuponie nie widnieje już że stawiałem na wygraną Realu ale na to, że Real zdobędzie drugiego gola. Nie mogłem tak wytypować bo gdy stawiałem nie było takiego zakładu w ofercie.
Zaraz po północy wysłałem e-maila, z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy i dostałem taką odpowiedź:
Zgodnie z naszym regulaminem, zakłady które zostały zawarte poprawnie nie mogą zostać anulowane.
Czyli kasy nie mogę już odzyskać i jednym słowem zostałem wy***any przez tego buka
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jeżeli obstawiałeś po strzeleniu gola przez Real, nie ma możliwości żeby kurs na ich zwycięstwo wynosił wtedy 1,65. Albo więc to Ty się pomyliłeś i nie spojrzałeś dokładnie co obstawiasz, albo betsafe się pomylił i źle podpisał zdarzenia. Jeżeli jednak w historii masz zakład na &quot;next goal&quot; ciężko będzie Ci cokolwiek wywalczyć.
 
H 5

horcyk

Użytkownik
Jeżeli obstawiałeś po strzeleniu gola przez Real, nie ma możliwości żeby kurs na ich zwycięstwo wynosił wtedy 1,65. Albo więc to Ty się pomyliłeś i nie spojrzałeś dokładnie co obstawiasz, albo betsafe się pomylił i źle podpisał zdarzenia. Jeżeli jednak w historii masz zakład na &quot;next goal&quot; ciężko będzie Ci cokolwiek wywalczyć.
Było tak:
Oglądam mecz na kompie i miałem zminimalizowaną przeglądarkę z otwartą stroną betsafe. Widzę że gol pada od razu stawiam na wygraną wtedy jeszcze po kursie 1,65. Kupon zostaje poprawnie zaakceptowany. Aktualizacja livea następuje (po akceptacji kuponu za jakieś 3 sekundy). I jak pisałem wyżej po postawieniu kuponu w trakcie trwania meczu w &quot;zakłady w trakcie&quot; gdy sprawdzałem czy wszystko ok widniało czarno na białym, że obstawiłem wygraną Realu !!! Sprawdzałem to 2/3 razy dopiero po meczu gdy kupon przeszedł do historii zakładów pojawiło się na nim że niby obstawiałem, że Real zdobędzie drugą bramkę.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Było tak:
Oglądam mecz na kompie i miałem zminimalizowaną przeglądarkę z otwartą stroną betsafe. Widzę że gol pada od razu stawiam na wygraną wtedy jeszcze po kursie 1,65. Kupon zostaje poprawnie zaakceptowany. Aktualizacja livea następuje (po akceptacji kuponu za jakieś 3 sekundy). I jak pisałem wyżej po postawieniu kuponu w trakcie trwania meczu w &quot;zakłady w trakcie&quot; gdy sprawdzałem czy wszystko ok widniało czarno na białym, że obstawiłem wygraną Realu !!! Sprawdzałem to 2/3 razy dopiero po meczu gdy kupon przeszedł do historii zakładów pojawiło się na nim że niby obstawiałem, że Real zdobędzie drugą bramkę.

No tak niby masz racje, ale wiesz szukajac dziury w calym lub tez czychajac na bledy jak ten daleko w bukmacherstwie nie zajdziesz, a ponadto wez poprawke ze BUK jest ZAWSZE i bedzie ZAWSZE mial ostateczny glos! I wyrabac tez sie nie da.

Jakbys postawil RM przed meczem albo np: 5 minut przed golem to bys nie mial problemu...;)
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Bardzo solidna firma, jestem szczerze zadowolony z tego bukmachera. Bardzo dobre kursy, ciekawa oferta. Support magicznie szybki, ogólnie nie mam zastrzeżeń.:spokodfhgfh:
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Przyczepiłbym się jeszcze do złego rozliczenia kuponów... korzystam tam od bardzo niedawna, a już zrobili to dobre kilka razy. Raz rozliczyli mi over w hokeju jako przegrany kupon, musiałem napisać do supportu żeby się poprawili. Innym razem policzyli mi kupon na Radwańską w tenisa jako kurs 1 (canceled), a odbył się i też musiałem się fatygować pisząc do nich żeby poprawili. Jeszcze innym razem, nie wiem jakim cudem, ale zbyt małą wygraną mi dali, co prawda o parę groszy, ale jednak - dobrze że pamiętałem dokładną sumę jaką miałem do wygrania, zdziwiłem się że dostałem nieco mniejszą, więc z ciekawości napisałem dlaczego i odpisali że pomyłka po czym zwrócili kasę ;/
Koledze natomiast pozytywnie zaliczyli kupon, który nie wszedł, potem coś zagrał, oni odebrali te pieniądze i miał minusowy stan konta :-D
Także bukmacher dla bacznie czuwających! ????
Przez niecały miesiąc musiałem kilkanaście razy korzystać z pomocy supportu czego zwykle nie robię (dla porównania np. w bahu w ciągu wielu miesięcy potrzebowałem może 2-3 razy &quot;wsparcia&quot;).
Jedak jak już pisałem w poprzedniej wypowiedzi w tym temacie beznadziejne live to główna wada tego bukmachera.
Choć to nie wielki problem to wspomniałbym jeszcze o dziwnie ułozonej ofercie przeglądając wszelakie typy (nie mając konkretnego meczu do wyszukania), mocny bajzel, dziwnie pomieszane wszystko, nie wiem, w dodatku nazwy oryginalne np. FC Kopenaga = FC København i weź tu korzystaj z wyszukiwarki ????
Plus przede wszystkim za przyzwoitą i zwykle satysfakcjonującą pod względem kursów ofertę tenisową (choć czasami późno dodają spotkania), rozliczanie skreczy po kursie 1 i mimo wszystko szybkie odpowiedzi od supportu.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja mogę dodać od siebie, że po 4 godzinach korzystania (2 kupony) już jeden z nich mimo iż przegrany rozliczony jako wygrany :x
EDIT:
Wysłałem im maila bo mnie wkurzało to ze mam za duzo na koncie i ze potem i tak mi odejmą a oni odpisali:
&quot;Witam,
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.
W związku ze zgłoszeniem błędnie rozliczonego zakładu, wygrane środki nie zostaną odjęte z Pańskiego konta gracza w ramach rekompensaty. Jeżeli w przyszłości podobny błąd będzie miał miejsce prosimy o niezwłoczny kontakt.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.&quot;
Czyli dostalem troche kasy za uczciwość :p
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zostanie podwojone, aczkolwiek jeśli nie polecam tego buka, gram w nim ale jakoś mi sie nie podoba ani kursy ani strona, a rozliczanie kuponów (późne) tez do poprawy... ogolnie jesli polujesz na bonus 100% to polecam ekspekt.com tylko tam musisz conajmniej 40 zlotych wplacic ale oplaca sie bo z 20 nic wielkiego nie ugrasz a z 80 juz troche mozna :p
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja wręcz przeciwnie gorąco polecam Betsafe, bardzo dobre kursy (przynajmniej w dziedzinie hokeja) dużo zdarzeń (mało gdzie jest dostępna np oferta na Moto GP -&gt; tu jest) a Live Chat i ogólny kontakt z bukiem jest obecnie i powinien być wzorem dla innych firm
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom