>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
M 0

musicdjs

Użytkownik
Witam
mam problem poniewaz postawilem
Barcelona - Villarreal Over/Under 5,5 Goals dalem 2
i kurcze 6ta bramka padla w 93 minucie i moj kupon zostal rozliczony niekorzystnie dla mnie
i moje pytanie czy kupon dobrze zostal rozliczony przez tego buka bo defakto gol padl w doliczonym czasie gry a nigdzie nie ma zapisu ile trwa regulaminowy czas gry
Prosze o pomoc bo postawilem 330zl :/
jak to interpretowac i co moge teraz zrobic
Pozdrawiam
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja mam pytanie co do kursów, wszystkie zdarzenia muszą mieć kurs 1,5 czy tylko 1 np a reszta już niżej mogła by być?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Witam
mam problem poniewaz postawilem
Barcelona - Villarreal Over/Under 5,5 Goals dalem 2
i kurcze 6ta bramka padla w 93 minucie i moj kupon zostal rozliczony niekorzystnie dla mnie
i moje pytanie czy kupon dobrze zostal rozliczony przez tego buka bo defakto gol padl w doliczonym czasie gry a nigdzie nie ma zapisu ile trwa regulaminowy czas gry

Prosze o pomoc bo postawilem 330zl :/
jak to interpretowac i co moge teraz zrobic

Pozdrawiam
Przegrałeś , doliczony czas gry przez sędziego jest doliczany po to by gra była równa 90minutom , oczywiście wszystko to jest mniej , więcej dokładne..
Masz pecha i tyle : )
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Witam
Mam konto w betsafe lecz nie pamiętam kiedy i jak je założyłem, jest ono na mnie lecz jest wpisana zła data urodzenia, nigdy tego konta nie używałem, żadnego bonusu nic.
I tu pytanie, czy jeżeli założę nowe konto, nawet nie na mnie tylko kogoś z rodziny i wyśle skan dowodu to czy będe mógł z niego normalnie korzystać czy zablokują je ?
Dzięki Radek.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Z tego co sie orientuje jednym z wielu a zarazem koronnym punktem kazdego regulaminu buka jest &quot; Jedno gospodarstwo, jedno konto&quot; ! ! ! Ja bym nie ryzykowal, napewno pograsz troszke ale jesli cos ugrasz a zakladasz pewnie, ze tak, to napewno Cie zweryfikuja &quot;dokladniej&quot; i wyjdzie szydlo z worka...

A potem znajac zycie zacznie sie &quot;placz&quot; , ze przeciez nic zlego sie nie zrobilo...

A najlepiej zeby rozwiac swoje watpliwosci to nie pytaj na forum tylko napisz do supportu...Sam gram u tego buka, i maja nawet live czat! Wiec poznasz sprawe w 5 sekund...

pozdrawiam.:spokodfhgfh:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Z tego co sie orientuje jednym z wielu a zarazem koronnym punktem kazdego regulaminu buka jest &quot; Jedno gospodarstwo, jedno konto&quot; ! ! ! Ja bym nie ryzykowal, napewno pograsz troszke ale jesli cos ugrasz a zakladasz pewnie, ze tak, to napewno Cie zweryfikuja &quot;dokladniej&quot; i wyjdzie szydlo z worka...

A potem znajac zycie zacznie sie &quot;placz&quot; , ze przeciez nic zlego sie nie zrobilo...

A najlepiej zeby rozwiac swoje watpliwosci to nie pytaj na forum tylko napisz do supportu...Sam gram u tego buka, i maja nawet live czat! Wiec poznasz sprawe w 5 sekund...

pozdrawiam.:spokodfhgfh:
Założyłem już drugie konto na inną osobe z mojej rodziny, wysłałem skan dowodu, ale chcą jeszcze skan drugiego dokumentu, rachunków i zrzutu konta bankowego, jutro to wyśle i konto powinno być w pełni zweryfikowane.
Wiem, że jest taki zapis w regulaminie, ale z tamtego konta wcale nie korzystałem, a ten zapis w regulaminie jest chyba aby jedna rodzina nie korzystała kilka razy z bonusu, a ja nie mam zamiaru z niego korzystać :]
Mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku.:spokodfhgfh:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Z tego co sie orientuje jednym z wielu a zarazem koronnym punktem kazdego regulaminu buka jest &quot; Jedno gospodarstwo, jedno konto&quot; ! ! ! Ja bym nie ryzykowal, napewno pograsz troszke ale jesli cos ugrasz a zakladasz pewnie, ze tak, to napewno Cie zweryfikuja &quot;dokladniej&quot; i wyjdzie szydlo z worka...
A potem znajac zycie zacznie sie &quot;placz&quot; , ze przeciez nic zlego sie nie zrobilo...
A najlepiej zeby rozwiac swoje watpliwosci to nie pytaj na forum tylko napisz do supportu...Sam gram u tego buka, i maja nawet live czat! Wiec poznasz sprawe w 5 sekund...
pozdrawiam.:spokodfhgfh:
Każdy z gospodarstwa domowego, kto ukończył 18 lat może posiadać konto u bukmachera, ten zapis tyczy się bonusów. Jeżeli osoba na ktorą zakladasz konto u buka o tym wie i będzie mogła potwierdzić tożsamość to nie będzie żadnych problemów.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
czy trzeba wpisywac przy wyplacie SWIFT?
jest napisane &quot;SWIFT (Tylko dla wypłat zagranicznych)*&quot;
mam konto w pko bp
 
pzk 1

pzk

Użytkownik
Ja nie wpisałem, ale żaden błąd nie wyskoczył, dokonałem przelewu w piątek, na razie kasy nie ma.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Jak najbardziej pozytyw dla tego bukmachera mimo że w prowadzili mnie wbłąd. Zleciłem tam wpłate przez mb, obrodziłem kase i chciałem wypłacić pieniądze na netellera(wcześniej nim wpłacałem), okazało się to nie możliwe(mimo wcześniejszych zapewnień na live-chacie że nie będzie z tym problemu). Za to następnego dnia gdy ich o tym poformowałem także poprzez czat za wprowadzenie mnie w błąd dodali mi symbolicznie 10zł, ale co ważniejsze wszystkie moje wypłaty jakie zrealizuje będą według ich zapewnień błyskawiczne i poza kolejnością(więc całkiem nieźle). Dodam że wypłata po tym incydencja na MB trwałą podajże 2 min.
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Buk dość przyejmny, strona ok, żadnych problemów nie robią i jeszcze mają błyskawiczny support z gwarancją odpowiedzi. Ostatnio jak pisalem do supportu angielskiego i dostalem odpowiedz po 20 minutach otrzymalem 10E w ramach tej gwarancji ;) Także wszystko ok
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kilka uwag.
Niedawno po długiej przerwie wpłaciłem tam trochę kasy. Ofertę na MŚ w Berlinie mieli ciekawą.
Fajne h2h mieli. To pograłem trochę i w niedziele po MŚ chciałem wypłacić.
Wpłacałem przez Moneybookers. Wypłacić chciałem na konto bankowe.
Na tym koncie wpłacałem i wypłacałem za pomocą MB i konta bankowego.
Więc myślałem, że nie będzie problemu. Dziś zerkam, że nadal nie mam kasy na koncie. Loguje się do buka a tam mam kasę. Anulowali mi wypłatę.
Zapytałem na czacie czemu mi anulowali wypłatę.
Otrzymałem odpowiedź, że:
Polish Support: Nasz dzial finansowy podjal decyzje, iz w Panskim przypadku wyplaty beda mozliwe jedynie na konto w serwisie Moneybookers.

To zapytałem czemu to dział finansowy akurat mnie uraczył taką decyzją. W końcu wiele razy wypłacałem na MB i konto bankowe. Co prawda wpłata z konta bankowego była chyba 40 zł w celu jedynie &quot;uaktywnienia strumienia wypłat na konto&quot;.
Jednak wypłacałem kasę i nie było nigdy problemu. Szybko, sprawnie.
Po oczekiwaniu co się zmieniło. Dostałem trochę inną odpowiedź:
Polish Support: W momencie gdy dokonal Pan ostatniego depozytu za posrednictwem serwisu Moneybookers wyplata srodkow jest mozliwa wylacznie ta droga.
Jakoś nie bardzo kojarzę wcześniejszych takich obostrzeń. Miałem jeden depozyt kiedyś zrobiony przez przelew, robiłem wypłaty na konto bankowe, wpłacałem z MB, grałem i wypłacałem ponownie na konto. Pewnie większość tak robi.
A teraz coś im się nie spodobało.
Wreszcie dla świętego spokoju zleciłem wypłatę na MB. Kasę dostałem po godzinie czy dwóch od rozmowy na czacie.
Generalnie chyba coś się u nich zmieniło. Ja tam nie grałem całe lato więc nie wiem czy teraz to się zmieniło czy wcześniej.
Tylko jak zawsze otrzymałem jasną i kompetentną informację na czacie to dziś musiałem &quot;walczyć&quot; z 15 minut na tym czacie żeby uzyskać konkretne info.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Jest tak jak piszesz Vader, chyba od niedawna tak maja, bo i ja nie moglem wyplacic kasy na konto. Nawet support sam nie wiedzial co mi napisac. Mimo 3 zapytan za kazdym razem mowiono ze moge wyplacic na konto, to jednak wyplata zostala anulowana
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Minus to na pewno to, że juz 2 razy mi wygrany zakład live anulowali, bo &quot;popelnili błąd wystawiając kursy&quot;...
Za to plus to ciekawa oferta i support...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom