>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betsafe - Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia

betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Dziś w Betsafe, Święty Mikołaj (Pokerowy nick: _SantaClaus_ ) gra pięciokrotnie w ciągu dnia w pokera na stole o nazwie Santa Claus. Jeśli komuś uda się go wyeliminować, wygrywa 100$.
 
S 0

spoun

Użytkownik
Witam, wydrapałem 21 E (przy obrocie prawie do 50E doszedłem, ale wiadomo, trzeba było trochę przegrać), kasa już jest na zakładach! ???? ok 80PLN
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Dużo wpadło tylko jak to teraz obrocić.....mozna na wszystkim w kasynie obracać rozumię oprócz jak zwykle ruletki i Bj ?

Spoun na czym sie bawiłeś ?
 
szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
Niektórzy mieli trochę szczęścia z tymi zdrapkami to straszna loteria zresztą jak z wszystkim :p Gratuluję Tym co się udało coś zdrapać ja niestety 0 . Ale promo OK.
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Czy faktycznie nie można przerzucic przed obrotem na zakłady?czy ktos dokładniej coś wie na ten temat, czy ktos miał później problem z wypłatą itp jak supporcik twierdzi?

Jak cos wygracie robcie screen z tej wygranej......bo przed chwila kolega w pracy zdrapał 15 Euro ...wyskoczyla wygrana 15E , ale w gotówce nic się nie pojawiło.....po prostu znikneło mu to.Czyli oszukują.Uważajcie!!!
 
W 0

wrotek

Użytkownik
To są złodzieje ....ja jak widac ze screen wygrałem 30 Euro trochę pograłem mialem 50 Euro teraz wchodze a kasy nie ma na koncie!!!!!ZŁODZIEJE!!! trzeba pisac do nich!!!!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Żeby wygrać trzeba trafić 3 takie same symbole. Jeden, który jest pod sumą (kwotą) wygranej, a do tego jeszcze dwa takie same w małych okienkach, więc jak mogłeś wygrać 30euro?
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Żeby wygrać trzeba trafić 3 takie same symbole. Jeden, który jest pod sumą (kwotą) wygranej, a do tego jeszcze dwa takie same w małych okienkach, więc jak mogłeś wygrać 30euro?

Normalnie wygrałem miałem to dłuższy czas na koncie tą kase! apozniej zniknęla.
 
Do góry Bottom