>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia

buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
ja robiłem 3 dni temu i mi nie działa, pisałem do angielskiego supportu ale z nim się dogadaj, napisali że ktoś z mojego ip musiał go wykorzystac hahaha! ???? napisali żebym sie rano zgłosił jak będzie polski support ale im pojadę po majtach
 
szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
Ja również dostałem 10 PLN . Dość często gram u tego bukmachera więc już kilkanaście depozytów wykonałem więc nie ma problemu. Kasa mimo że nie wielka to Promo na + .
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
10 PLN na koncie. Może trzeba mieć nie tylko wpłacane ale również być na minusie u nich czyli więcej wpłacić niż się wypłaciło ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Są problemy techniczne dla tych, co mają konta w euro. Napisałem maila do supportu i momentalnie dodali do konta równowartość 10 zł.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Jest 10 pln promo na ✅

Ta dyszka trzeba obrocic dzisiaj czy mozna do kiedy sie chce bo w regulaminie jest taki punkt

- Oferta bonusowa wygasa 9 grudnia 23:59
 
K 0

krzysiek-lodz

Użytkownik
ok, 10 zł przypisane. Trzeba ja wykorzystac dzisiaj czy mozna pozniej?
na live supporcie otrzymalem taka odpowiedz: &quot;W chwili obecnej promocja nie jest ograniczona czasowo.&quot;

W zwiazku z tym bonus trzeba odebrac dzisiaj, ale zaklady mozesz zawierac kiedy chcesz
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
właśnie przegrałem 10 na zakładach udało się obrócić na live meczach 3 razy 4 niestety nie był najlepszym typem. to wpisałem jeszcze raz christmas-a patrze a tu 5 ????
 
Do góry Bottom