>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jedni dostaną 6 razy,inni ani raz:]Bywa.....szkoda że w tej drugiej grupie jestem ja,tym bardziej ze juz swoje w Betsafe przegrałem więc powinienem dostać;)
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Haha w nocy bylo info o 10zł teraz zmienili na 5 zł co za skąpe pały i jeszcze mi kod nie działa i muszę się prosić o te grosze na live i jeszcze mi problemy robią a depozyt wpłacałem 3 dni temu żal pl jak mi nie dadzą już tam nie wpłacę
dziwisz sie jak tacy jak Twoi koledzy juz dzieki tej promocji przegrali na zakladach po 20 albo i wiecej zlotych?
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
haha i nie dostanę . Ciągle mi powtarza że jedyną formą przyznania bonusa jest kod a on mi nie działa co za żal. nie wpłacę im już ani centa!
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
właśnie przegrałem 10 na zakładach udało się obrócić na live meczach 3 razy 4 niestety nie był najlepszym typem. to wpisałem jeszcze raz christmas-a patrze a tu 5 ????
Tak to już jest , że niektórzy dostają po X razy, a nie niektózy ani razu choć spełniają wymogi bo &quot;ktoś juz wcześniej skorzystał z promocji z tego samego adresu IP&quot; się wkurzyłem bo mówiłem tylko razy psu aby nie grał mi nie betsafe...... a on zgarnoł piątke i na noc nie wrócił.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
rzeczą ludzką jest się mylić ale również kombinować ????

po przegraniu kolejnego 5:-| wpisałem ChRiStMaS i dostałem kolejną 5;)
a potem sie ludzie dziwią ,ze nas banują albo na starcie wykluczają z promocji:-| wpisz jeszcze pare razy:-| Boze co dzieciaki są w stanie zrobić dla 5 złotych:-| podpowiem cie jeszcze się zarejestruj w betsson kilka razy tam dają 5 na start:-|
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
Żebyście się udławili ! napisałem supportowi o tym że wykorzystujecie kody po parę razy i nie wypłacicie tego ;D pieniądze zostaną zablokowane ???? powodzenia pazerniaki!!!!!!!

pamiętam jak kiedyś pisałem z supportem w expekcie bynajmniej.
napisałem że inne osoby dostały bonus po kilka razy a ja nic(mimo że dostałem maila z promocją). To miła osoba z supporu odpisała mi &quot;Na pana też kiedyś przyjdzie pora, ale na dzień dzisiejszy nie mamy dla pana nic&quot;:jezora:


PS: Cień nie martw się za takie coś nie banują polaczków.
nie jestem pazerny na 5 zeta poprostu czasami tak jest w różnych systemach że jednemu dają po kilka razy a innym razem nic. ze 3 miesiące temu dawali voucher na dyszkę niby każdemu nie mi. a kto miał szczęście (bo tak bym to nazwał) dostawał kilka razy
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Jannek jeden mądry czlowiek;) co do reszty szczególnie bogdanjuntek- tal własnie za takie rzeczy banuja i wykluczaja z promo -dostales dyszke ok , nie dostales trudno ja bym nawet nie wpadł na to zeby wpoisać kod drugi raz:-| wpisałem raz dyszka wpadła pomnożyłem i ok przegrałbym trudno;)ale kto to widział tak sie motać dla paru groszy:-|

ktoś skasował post jannka
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
u mnie tez nie dziala, a depo robilem ... zagadalem do supportu to mi napisali ze oni problemow technicznych nie maja i zeby sprobowac w pozniejszych godzinach ... czuje ze to gowno da.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Ja kod vouchera wpisalam rano i dostalam 10 zl, kupon zrobilam przed chwila i wszystko dzialalo....teraz weszlam w ich kalendarz i widzę że daja juz tylko 5-tkę. Mam nadzieje ze przez jakis idiotów nie zabiorą kasy w przypadku wygranej...
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Spokojnie. Jeśli wszystko z Twojego konta zostało zrobione uczciwie, to nie ma się czego bać. &quot;Ukarani&quot; zostaną jedynie kombinatorzy.
 
Do góry Bottom