>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia

kysu 8

kysu

Użytkownik
Promo słabe... i nie to, że neguje od razu... i dostanę milion postów abym nie grał skoro narzekam. Wiadomo wszystko co za darmo niezależne od warunków jest lepsze niż nic. Moja opinia głownie kierowana jest do listy graczów. Są to zawodnicy którzy w sezonie strzelają max 5 goli to nie są napastnicy. Co do Niemca typowanego przez Buk Katowice meczu nie widziałem,lecz na listę strzelców Bastian się nie wpisał ani razu.. No cóż życze powodzenia tym którym się uda. Sądzę, że maxymalnie 1 gracz z listy strzeli gola, oby to był wasz gracz
 
szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
Stawiam na Ballacka. Jako że jestem kibicem Chelsea myślę że drużyna Carlo wyjdzie zmotywowana po ostatnich słabszych meczach i wbije Evertonowi kilka bramek może nawet 4 a w śród Nich strzelcem może okazać się Misza Ballack który potrafi strzelać gole.
Ballack to mój typ na dzisiaj .
 
P 58

pyzza

Użytkownik
tottenham strzelanie moze urzadzic, jak 9 goli wbili wigan to moga pare pyknac wilkom;
Lennon jest szybki jakis zwodzik na lewa noge i gol moze byc ????
 
A 13

adiczeks

Użytkownik
Moglby ktos wkleic cala tresc tego bonusu/promocji na dzisiejszy dzien bo nie laduje mi sie odnosnik &quot;Xmax&quot; chyba ze to juz nie aktualne to nie trzeba...
Z gory dzieki
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Moglby ktos wkleic cala tresc tego bonusu/promocji na dzisiejszy dzien bo nie laduje mi sie odnosnik &quot;Xmax&quot; chyba ze to juz nie aktualne to nie trzeba...

Z gory dzieki

nie wiem czy ktos to zrobi, bo te okienka sa we flashu a bynajmniej u mnie nie da sie skopiowac tekstu, wiec ciezko zeby to ktos recznie przepisywal, ale moze na innych przegladarkach albo cos mozna tresc skopiowac
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Ja również postawiłem na Lennona. Ballack najprawdopodobniej nie wyjdzie w podstawowym składzie. Young gra w Villi, a ta gra dziś z MU więc odpada. Giggs zbyt dużo nie strzela. Raczej asystuje. Tak samo Xavi! Nienawidze Niemców, a Bayernu szczególnie więc Schweinsteiger też odpada ????
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Ryan Giggs - Manchester Utd.
Aaron Lennon - Tottenham
Ashley Young - Aston Villa
Michael Ballack - Chelsea
Xavi - Barcelona
Bastian Schweinsteiger - Bayern Monachium
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Tottenam 0-1 brawo dla Lennona ktorego sam dalem , Bayern 5-1 ale Schweinsteiger nic nie trafił , Chelsea 3-3 Ballack zero Betsafe wiedział co robi dając tych zawodników ciekawe czy ktoś z wymienionych przez nich zawodników trafi gola ?
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Aaron Lennon - Tottenham ⛔
Michael Ballack - Chelsea ⛔
Bastian Schweinsteiger - Bayern Monachium ⛔
Jeszcze nadzieja w Giggsie,Yongu i Xavim.
Betsafe już dobrze wiedziało kogo wstawić na tą listę.Może się tak zdarzyć ,że nikt nie wygra i prawdopodobnie tak będzie.
Sorki za podobny post ale pisałem swój jak ty wrzuciłeś.....hehe
 
K 0

kewin

Użytkownik
pytalem na livre chacie - jesli nikt nie trafi to dadzą kazdemu kto wysłałe mejla 5 zł zadośćuczynienia ???? wiec trzymaujmy kciukasy zeby xabvi nie trafił ????
 
P 0

peliszko

Użytkownik
na prawde tak powiedzieli? nie wierze, bo wiesz ile osob wyslalo emaile
naprawde dali takich pilkarzy ktorzy mało strzelaja i zis nikt z nich nie trafił lub nie trafi
wiec lipa z tym 5 pln
 
Do góry Bottom